امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من خودمم الان اوضاعم خطریه Hanghead

ولی نمی خوام بشکنم تهش هیچی نیست
 سپاس شده توسط
ته شکست آه و ناله است
هیچی نیست
بلند بشید برید تو خونه یه چرخی بزنید
زود از سر جاتون بلند بشید
یه وضو با آب سرد بگیرید نمازتون را بخوانید 
اگر هم نماز خواندین
یه آب سرد به صورتون بزنید برید تو حال یا اتاق خواهر برادری جایی که کسی باشه
زود بلند بشید که این خ.ا کلی از فرصت های زندگیمون را گرفته دیگه نمیگذاریم فرصتی را از دستمون در بیاره 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
فقط تغییر موضع بدید ی جا ساکن نمونید و تنها نمونید
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام اهورا
داداش گفتنی‌ها رو دوستان گفتن.

فقط باز هم من بگم
اگه دیدی فکر درس‌های نخونده و استرس کنکور داره حالت رو بد می‌کنه،‌ بزن به بی‌خیالی و برو سراغ چیزی که حالت رو خوب می‌کنه.
حتی اگه تا آخر شب چیزی نخونی.

اگه لغزش کنی، حال بد ناشی از اون از یه طرف، سریالی شدن هم در روزهای بعد یه طرف، دست به دست هم میده که همه روزهای بعدت رو هم از دست بدی.  Khansariha (18)

ما مطمئنیم که موفق میشی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاش زودتر میدیدم پیاماتونو ...

همین جمله ی بالا ، فکر کنم کافی باشه واسه رسوندن نتیجه ی کار...

خیلی از همتون ممنونم
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
اهورا جان غسل که کردی به نیت غسل استغفار و غسل زیارت امام زمان هم در نظر بگیر

بعدشم بیا یه سجده نرم و خاکسارانه برو و با خدای خودت صحبت کن ..

همه چی درست میشه .. بسپر به خودش

الان تو باید مدیریت بعد از لغزش بکنی .. ما اصلا یه تاپیک داریم برای این موضوع در کانون ..

ای بسا آدمی که بعد از یه لغزش انقدر خوب مدیریت کرده باشه که همون پشیمونی و خاکساری رسونده باشدش به جاهای بالا ..

بنده همان به که ز تقصیر خویش
عذر به درگاه خدای آورد
ور نه سزاوار خداوندی اش
کس نتواند که به جای آورد

اگر هر کسی جز خدا، خدات بود،‌جا داشت الان مشوش و پریشون بشی
چون اون ناخدای فرضی میخواست حالت رو بگیره و بگه حالا که کارت پیش من گیره میدونم چیکارت کنم
اما ..
شکر خدا، خدات،‌خداست ..
دستت رو میگره ..
دستت رو بسپر به دستش
[تصویر:  The_writings_of_the_elders_4.jpg]
 سپاس شده توسط
من دیگه خسته شدم 809197ps94ijjhwg
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 مرداد 20، 23:57)،رهگذر، نوشته است:
(1399 مرداد 20، 23:44)*دختر پاک* نوشته است: من دیگه خسته شدم 809197ps94ijjhwg

سلام

خانوم دختر پاک اگه واقعا خسته شدید فعلا کاره الانتون رو بزارید برای فردا، چون هرچقدر بیدار باشید وسوسه ها ادامه پیدا می کنه...

اگه درس دارید یا هر کار دیگه ای بهتره در طول روز انجام بدید، شب بخاطر شرایط خواصی که داره آدم بیشتر تحریک و وسوسه میشه...

موفق باشید

من فعلا برم. ( امیدوارم بیدار نمونید )

بی نهایت ممنونم ازتون
ولی دقیقا مشکل اینجاست که من هیچ کاری ندارم و همش بیکارم
در طول روز هم کار مفیدی انجام نمیدم
کلا هیچ کاری نمیکنم
هیچ انگیزه ای برای هیچ کاری ندارم

شبتون بخیر باشه
بازم ممنونم که جواب دادین 302

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 0:00)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 مرداد 20، 23:57)،رهگذر، نوشته است:
(1399 مرداد 20، 23:44)*دختر پاک* نوشته است: من دیگه خسته شدم 809197ps94ijjhwg

سلام

خانوم دختر پاک اگه واقعا خسته شدید فعلا کاره الانتون رو بزارید برای فردا، چون هرچقدر بیدار باشید وسوسه ها ادامه پیدا می کنه...

اگه درس دارید یا هر کار دیگه ای بهتره در طول روز انجام بدید، شب بخاطر شرایط خواصی که داره آدم بیشتر تحریک و وسوسه میشه...

موفق باشید

من فعلا برم. ( امیدوارم بیدار نمونید )

بی نهایت ممنونم ازتون
ولی دقیقا مشکل اینجاست که من هیچ کاری ندارم و همش بیکارم
در طول روز هم کار مفیدی انجام نمیدم
کلا هیچ کاری نمیکنم
هیچ انگیزه ای برای هیچ کاری ندارم

شبتون بخیر باشه
بازم ممنونم که جواب دادین 302

سلام.
تا کاری نکنیم انگیزه ای بوجود نمیاد.
تا کاری نکنیم حوصله ای بوجود نمیاد.
وقتی شروع کنیم کم کم انگیزه میاد و بیشتر میشه.
وقتی شروع کنیم کم کم حوصله میاد و بیشتر میشه.
در واقع ما منتظریم تا احساساتمون ، رفتارهایی بوجود بیاره، ولی غافل از اینیم که در اصل این رفتارهامون هستن که احساساتمون رو تغییر میدن.
مثلا من بشینم بگم حوصله ورزش رو ندارم، هرگز حوصله ورزش بوجود نمیاد و من همچنان بی انگیزه هستم واسه ورزش. اما اگه ورزش رو شروع کنم با تموم سختی هاش، کم کم ورزش (در اینجا رفتار) باعث تغییر احساسم میشه و من حال بهتر رو تجربه میکنم و انگیزه ام بیشتر میشه واسه ادامه.
در رابطه با سایر رفتارها هم همینه، کار هم نوعی رفتار هست. این که بشینیم بگیم انگیزه و حوصله بیاد هرگز نمیاد ولی کاری رو شروع کنیم مسیر خودش باعث بوجود اومدن انگیزه و حوصله میشه.
در ضمن یادم رفت بگن که یکی از سخت ترین مراحل شروع و استارت زدن هستش.
استارت بزنید. هر کاری رو ، نمیخواد اول از همه فکر کنید به چی علاقه دارید ، بلکه با یه تحقیق جزئی تو دل یه کاری برید ( با تموم سختی هاش) ، به احتمال فراوون کم کم علاقه و انگیزه و حوصله هم میاد ، همین 1
موفق باشید.
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام.
در واقع ما منتظریم تا احساساتمون ، رفتارهایی بوجود بیاره، ولی غافل از اینیم که در اصل این رفتارهامون هستن که احساساتمون رو تغییر میدن.
مثلا من بشینم بگم حوصله ورزش رو ندارم، هرگز حوصله ورزش بوجود نمیاد و من همچنان بی انگیزه هستم واسه ورزش. اما اگه ورزش رو شروع کنم با تموم سختی هاش، کم کم ورزش (در اینجا رفتار) باعث تغییر احساسم میشه و من حال بهتر رو تجربه میکنم و انگیزه ام بیشتر میشه واسه ادامه.
در رابطه با سایر رفتارها هم همینه، کار هم نوعی رفتار هست. این که بشینیم بگیم انگیزه و حوصله بیاد هرگز نمیاد ولی کای رو شروع کنیک مسیر خودش باعث بوجود اومدن انگیزه و حوصله میشه.
استارت بزنید. هر کاری رو ، نمیخواد اول از همه فکر کنید به چی علاقه دارید ، بلکه با یه تحقیق جزئی تو دل یه کاری برید ( با تموم سختی هاش) ، به احتمال فراوون کم کم علاقه و انگیزه و حوصله هم میاد ، همین [تصویر:  1.gif]
موفق باشید.

بی نهایت ممنونم که جواب دادین
دو سه روز پیش محکم شروع کردم
ولی وقتی امید و انگیزه نباشه کافیه یه بهانه کوچیک بیاد و کل زندگیت را نابود کنه
امیدی که فکر نکنم کسی به آینده اش داشته باشه
فعلا چنان خوردم زمین که نمیتونم بلند بشم
هر چی بیشتر میگذره میبینم نکات منفی و عیب ها و طرز فکر های اشتباه بیشتری دارم
دیگه شدم یه آدمی که از پایه خراب و اشتباه
شاید خیلی ها بتونن خودشون را تغییر بدن
ولی من همه تلاشم را کردم نمیشه واقعا

ببخشید شما را هم اذیت کردم
خیلی حرف زدم
بازم ببخشید

بازم سعی میکنم از فردا شروع کنم
چرا؟ نمیدونم
ولی شروع میکنم
بی نهایت ممنونم 302 302 302
شب خوش

سپاس شده توسط
سلام خانم دختر پاک

حالتون الان خوبه؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 0:24)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام خانم دختر پاک

حالتون الان خوبه؟

سلام 
نه راستش خوب نیستم
ولی اشتباه کردم پیام گذاشتم
وقت گذاشتن برای آدمی مثل من راه به جایی نمیبره
نمیخوام وقت کسی را بگیرم

ولش کنید امشب را یه جوری سر میکنم
بی نهایت ممنونم
بازم ببخشید 302 302 302 302 302 302

سپاس شده توسط
سلام خانم دختر پاک

به نظر من شما خیلی ارزشمند هستید.
البته اگر نظر من براتون مهمه.

فقط کاستی ها و نقاط ضعفی دارید که باید حل بشه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1399 مرداد 21، 0:21)*دختر پاک* نوشته است:
نقل قول: سلام.
در رابطه با سایر رفتارها هم همینه، کار هم نوعی رفتار هست. این که بشینیم بگیم انگیزه و حوصله بیاد هرگز نمیاد ولی کای رو شروع کنیک مسیر خودش باعث بوجود اومدن انگیزه و حوصله میشه.
استارت بزنید. هر کاری رو ، نمیخواد اول از همه فکر کنید به چی علاقه دارید ، بلکه با یه تحقیق جزئی تو دل یه کاری برید ( با تموم سختی هاش) ، به احتمال فراوون کم کم علاقه و انگیزه و حوصله هم میاد ، همین [تصویر:  1.gif]
موفق باشید.

بی نهایت ممنونم که جواب دادین
دو سه روز پیش محکم شروع کردم
ولی وقتی امید و انگیزه نباشه کافیه یه بهانه کوچیک بیاد و کل زندگیت را نابود کنه
امیدی که فکر نکنم کسی به آینده اش داشته باشه
فعلا چنان خوردم زمین که نمیتونم بلند بشم
هر چی بیشتر میگذره میبینم نکات منفی و عیب ها و طرز فکر های اشتباه بیشتری دارم
دیگه شدم یه آدمی که از پایه خراب و اشتباه
شاید خیلی ها بتونن خودشون را تغییر بدن
ولی من همه تلاشم را کردم نمیشه واقعا

ببخشید شما را هم اذیت کردم
خیلی حرف زدم
بازم ببخشید

بازم سعی میکنم از فردا شروع کنم
چرا؟ نمیدونم
ولی شروع میکنم
بی نهایت ممنونم 302 302 302
شب خوش

خواهش میکنم.
بیشتر حرفام دلی بود، یعنی مخاطب اصلیش خودم بودم. پست شما بهونه ای شد تا چند خطی تایپ کنم. اگه جسارتی شد، عذر میخوام.
امشب رو بخوابید، فردا ان شا الله اتفاق های خوبی رو رقم میزنید. شبتون بخیر.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان