امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

مواظب خودت باش Khansariha (18)
تو میتونی ک هر کاری رو ک دلت میخواد انجام بدی.
همه چیز عالی پیش میره .تو ده روزو رد کن قول میدم ک همه چیز خیلی خوب میشه 53258zu2qvp1d9v

خوشحالم ک پاکی،انشالله ب حق همین شب تا اربعین پاکه پاک میری جلو دختر پاک Khansariha (69)
سلام عزیزان
من یکی واقعا به ستوه اومدم، اینجا هم که تا بخوای توی مواقع بحرانی به سایت سر بزنی و انجمن و تاپیک رو پیدا کنی، شیطون گولت زده و کار تموم شده!
در نظر دارم تا همین امشب یه گروه تلگرامی راه بندازم به جهت این که توی مواقع اورژانسی و بحرانی به هم کمک کنیم، هر کسی پایه س بگه یا علی و بهم پیام بده.
[تصویر:  05_blue.png]
الان وسوسه هست؟
اوضاع چطوره ؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 شهريور 9، 16:01)*دختر پاک* نوشته است: الان وسوسه هست؟
اوضاع چطوره ؟

برای من افتضاح
[تصویر:  05_blue.png]
بچه ها میشه ازتون یه چیزی درخواست کنم؟؟؟
لطفا تو نوشته هاتون و حرف هاتون نگید فیلم پ.و.ر.ن
بهتره بگید فیلم مبتذل و یا مستهجن.چون هر بار که می گید پ.و.رن
این واژه تو ذهنمون ماندگار میشه و میشه یه چیز معمولی.
در حالی که محتوای این فیلم ها که من و شما خوب میدونیم چیه، از نظر ارزشی خیلی کثیف و زشت هستند.
(1399 شهريور 9، 15:52)ali123 نوشته است: سلام عزیزان
من یکی واقعا به ستوه اومدم، اینجا هم که تا بخوای توی مواقع بحرانی به سایت سر بزنی و انجمن و تاپیک رو پیدا کنی، شیطون گولت زده و کار تموم شده!
در نظر دارم تا همین امشب یه گروه تلگرامی راه بندازم به جهت این که توی مواقع اورژانسی و بحرانی به هم کمک کنیم، هر کسی پایه س بگه یا علی و بهم پیام بده.

برادر عزیز آیا اون زمانی رو که برای رفتن به یه سایت مستهجن و یامبتذل میزارید برای اومدن به کانون در 
هنگام وسوسه هم وقت میزارید؟
(1399 شهريور 10، 0:26)mahdimontaser نوشته است: بچه ها میشه ازتون یه چیزی درخواست کنم؟؟؟
لطفا تو نوشته هاتون و حرف هاتون نگید فیلم پ.و.ر.ن
بهتره بگید فیلم مبتذل و یا مستهجن.چون هر بار که می گید پ.و.رن
این واژه تو ذهنمون ماندگار میشه و میشه یه چیز معمولی.
در حالی که محتوای این فیلم ها که من و شما خوب میدونیم چیه، از نظر ارزشی خیلی کثیف و زشت هستند.

خدا عمرت بده ...

چقدر من به اینا میگم ...

مگه گوش میکنن !!!  Esteghfar
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
مشارکت شادن:

شیطون و وسوسه هاش شروع به زمزمه کردن و نفس اماره هم داره کمکشون میکنه..خدایا من نمیخام حرمت محرمو بشکنم کمکم کن که به نگاهت در این لحظات محتاجم..نمیخوام منیتم پیروز بشه ..نمیخوام باز زمین بخورم..نمیخوام باز مسیری رو‌برم که تهش لغزشه
مینویسم تا قدرت شهوت کم بشه
مینویسم تا با رفقای بهبودیم به اشتراک‌بذارم و کمک دریافت کنم 
مینویسم تا نلغزم و مقاومت کنم..
خدایا شهوت و ترس و خودخواهیمو به تو واگذار میکنم ای قادر مطلق
خدایا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که می توانم 
و بینشی که تفاوت این دو را بدانم.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
رفقا یه گلایه دارم از همه کسایی که بی تفاوت رد شدید من واقعا به کمک نیاز داشتم دنبال لایک و دیده شدن نبودم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 شهريور 10، 12:51)شادن نوشته است: رفقا یه گلایه دارم از همه کسایی که بی تفاوت رد شدید من واقعا به کمک نیاز داشتم دنبال لایک و دیده شدن نبودم

سلام ،من واقعا شرمندم .
ب خدا تو راه بودم فکر کردم مشارکتتون جوابه ،آخه شمارو تو اورژانس ندیده بودم .
من معذرت میخوام،اشکال از من بوده .
------------
شادن بانو الان حالتون خوبه؟نفس اماره ک همیشه برای همه هست مهم اینه ک بهش میدان ندیم.اتفاقی افتاده ک نفس اماره رو حس میکنین؟
شما ک اینهمه پست های خوب تو باران میزنید و انگیزه میدین ،من واقعا نمیخوام ک شکستی رو از شما ببینم .شما خیلی قوی هستین و میتونین ک این ووسه رو رد کنید.
-------
پستتون ی کم برام مبهم بود لطفا اگر امکانش هست جزئی تر بنویسینتا حلش کنیم.
تا حال شما خوب نشه همه اینجا هستیم .
مارو ببخشین و لطفا تو اورژانس بنوییسین ک مشکل چیه  302
 سپاس شده توسط
شادن خانم جان
الان خوبی؟
پاشو یه گشتی تو خونه بزن
پاشو تلویزیون نگاه کن
اگر کسی خانه هست برو تو جمع خواهشا لطفا
اگر تنهایی یه نوحه گوش کن خیلی تاثیر داره خیلی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام خانم شادن

چی بگیم جز شرمندگی .. ببخشید .. البته میترسم که همین عذرخواهیمون هم شاید اون اثری که باید رو نذاره و تصور بشه که یه واکنش گذراست

.. و اما بعد
ما همگی باید بگیم که شما خیلی خوب و به موقع اومدید و نوشتید

نکته ای که میخوام عرض کنم هم اینه که
ما آدما ظاهرا در موقعیتهای تغییر فاز یه چیمون میشه .. گذار از ایام دهه محرم به بعدش .. گذار از ماه رمضون .. گذار از تابستون به پاییز .. از بیکاری به مشغله .. از مشغله به بیکاری .. و ...

حالا هر کی یه پاشنه آشیلی داره .. یکی غضب .. یکی پرخوری .. یکی به هم خوردن خواب .. یکی هم همین چالشی که ما بچه های کانون تجربه اش رو داریم ..

خب پس میخوام بگم همین که نسبت به این حالمون آگاهی داشته باشیم و بدونیم که حالتهای گذار، خودشون هم گذرا هستن، به صبرمون کمک میکنه

ما شاء الله بچه ها همیشه راه حلهای عالی میدن .. خودتون هم همینطور .. علاوه بر فکرهای انگیزشی
تازه .. هیچ کدوم از اینا هم اگر نبود .. صبر هست ..
یه ساعت .. یه روز .. و بعدش یه حال خوبتر .. دیدن خدا در یک پله بالاتر ..

روزها گر رفت گو رو باک نیست
تو بمان .. ای آنکه جز تو پاک نیست
چقدر روز مزخرفیه خودمم دارم خراب میکنم .
نیم ساعت خوابیدم خواب شکست و جنسی بود ک دیدم .
فقط میدونم باید از نت دور بمونم وگرنه حتمی میشکنم .
خدا کمک کنه با اینهمه تنهایی امروز و نت زیادی ک دارم گند نزنم  Khansariha (60)
 سپاس شده توسط
نظرتون چیه به جای فکر های مزخرف تاپیک بنویس رو ادامه بدید
یا یه پست اینجا بزارید
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 10، 17:05)AtrisA نوشته است: چقدر روز مزخرفیه خودمم دارم خراب میکنم .
نیم ساعت خوابیدم خواب شکست و جنسی بود ک دیدم .
فقط میدونم باید از نت دور بمونم وگرنه حتمی میشکنم .
خدا کمک کنه با اینهمه تنهایی امروز و نت زیادی ک دارم گند نزنم  Khansariha (60)

من نمیدونم چرا این خانم آتریسا شب دوازدهم محرم که شب شهادت امام سجاد هست، یه نذری ای شله زردی آش دوغی خشیلی چیزی نمیپزن
بعدم توقع دران افکار مزخرف نیاد ..
افکار مزخرف مدلشون اینه که میان دیگه .. ما باید جا خالی بدیم بخورن تو دیوار

به قول خودشون .. اگر تا امشب نذری ندن اعتبار منفی میدیم بهشون
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان