امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 شهريور 10، 17:07)karma نوشته است: نظرتون چیه به جای فکر های مزخرف تاپیک بنویس رو ادامه بدید
یا یه پست اینجا بزارید

مغزم واقعا قفل کرده 
باید از جام بلند شم برم .دارم تلف میشم .
انقدر خواب بدی دیدم ک هنوزم باورم نمیشه خواب بوده و میل زیادی دارم برم سایت .
نتم و باید قطع کنم وگرنه قطعا شکستم .
من فعلا.
 سپاس شده توسط
موفق باشید  103
[تصویر:  uVwrXF.png]
امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد ، اومدین فورا مارو در جریان بزارید و بگین از پسش بر اومدین...
(1399 شهريور 10، 17:10)مرد مجاهد نوشته است:
(1399 شهريور 10، 17:05)AtrisA نوشته است: چقدر روز مزخرفیه خودمم دارم خراب میکنم .
نیم ساعت خوابیدم خواب شکست و جنسی بود ک دیدم .
فقط میدونم باید از نت دور بمونم وگرنه حتمی میشکنم .
خدا کمک کنه با اینهمه تنهایی امروز و نت زیادی ک دارم گند نزنم  Khansariha (60)

من نمیدونم چرا این خانم آتریسا شب دوازدهم محرم که شب شهادت امام سجاد هست، یه نذری ای شله زردی آش دوغی خشیلی چیزی نمیپزن
بعدم توقع دران افکار مزخرف نیاد ..
افکار مزخرف مدلشون اینه که میان دیگه .. ما باید جا خالی بدیم بخورن تو دیوار

به قول خودشون .. اگر تا امشب نذری ندن اعتبار منفی میدیم بهشون

تا فردا حتما این کارو انجام میدم 53258zu2qvp1d9v 
مرسی از توجهتون 302 

(1399 شهريور 10، 17:18)علی‌رضا نوشته است: امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد ، اومدین فورا مارو در جریان بزارید و بگین از پسش بر اومدین...

خدارو شکر ک خوبم ،دیگه تنها هم نیستم .
-----------
راستش خیلی حیفم میاد ک ۴۰روزم و از دست بدم .خیلی سخته برای من رسیدن ب این تعداد روزها .
ولی امروز فهمیدم ک باید خیلی محتاط تر برم جلو ،خیلی ضعف دارم در مقابل فیلم و تصاویر مستهجن .

خیلی ممنون از همگی 

53
(1399 شهريور 10، 8:59)شادن نوشته است: مشارکت شادن:

شیطون و وسوسه هاش شروع به زمزمه کردن و نفس اماره هم داره کمکشون میکنه..خدایا من نمیخام حرمت محرمو بشکنم کمکم کن که به نگاهت در این لحظات محتاجم..نمیخوام منیتم پیروز بشه ..نمیخوام باز زمین بخورم..نمیخوام باز مسیری رو‌برم که تهش لغزشه
مینویسم تا قدرت شهوت کم بشه
مینویسم تا با رفقای بهبودیم به اشتراک‌بذارم و کمک دریافت کنم 
مینویسم تا نلغزم و مقاومت کنم..
خدایا شهوت و ترس و خودخواهیمو به تو واگذار میکنم ای قادر مطلق
خدایا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که می توانم 
و بینشی که تفاوت این دو را بدانم.

سلام
اول یه چیز بگم
این عکس اواتارتون چقدر اشناست  65
دوران جوانی چیزی حدود 7 سال پیش عاشق شده بودم میخواستم ازدواج کنم این اواتار خیلی شباهت داره به اون خانوم  106
البته بعد از اون یه چند بار دیگه عاشق شدما .. زیاد نبود ؛ یه هفت هشت ده بار ولی خب خوشبختانه هیچکدوم به ازدواج ختم نشد

اما نکته ی دوم . 
درسته طولانیه ولی خیلیییی مهمه تا اخر زندگیت میتونه کمکت کنه . پس با دقت بخون

دوتا ایه داریم تو قران خیلی مفهومش بالاست
اول اینکه خدا تو قران میگه شیطان در گوش شما نجوا میکند تا شما را ناراحت کند
ناراحتی یعنی چی؟ یعنی حس بد . حس بد از چی میاد؟ از ناامیدی و ترس و اضطراب و ...
یعنی اگر ناراحتی و حس بدی داری این همون نجوای شیطانه . 
ما کلا دوتا حس داریم . حس خوب و حس بد
حس خوب حس خداییه ؛ خدا میگه که با یاد خدا دلها ارام میگیرد
حس بد هم شیطانیه خدا میگه شیطان تو گوش شما نجوا میکنه تا شما رو ناراحت کنه
شما در هر لحظه ببینید حستون چیه . اگر حس بدی دارین حس ترس از شکست دارین حس عدم اطمینان دارین بدونین این همون نجوای شیطانه
حالا راه حلش چیه؟ راه حل هم همین ایه ی مبارکه است که با یاد خدا دلها ارام میگیرد
این یاد خدا یعنی چی؟ میتونه ذکر گفتن باشه با خدا درددل کردن باشه میتونه از خدا کمک خواستن باشه و از همه مهمتر .. میتونه شکرگزاری باشه
شکرگزاری در مورد چی؟ شکرگزاری بابت این تعداد روزهایی که خدا کمک کرده و پاک بودین . هر چقدر که میخواد باشه .. حتی 1 ساعت پاکی
چقدر تا حالا بابتش از خدا شکرگزاری کردیم؟
ببینید شما الان حستون بده ؛ ولی وقتی شکرگزاری میکنین بابت روزهای پاکیتون نه تنها حستون خوب میشه بلکه وعده ی خداست که میگه لئن شکرتم لازیدنکم
شکرگزاری کنید تا بر آن بیافزایم . مطئمن باشین وقتی بابت پاکیتون شکرگزاری کنین خدا بیشترش میکنه . حالا جدا از اینکه بیشتر میشه انقدر حستون خوب میشه که دیگه اصلا فکر گناه از سرتون پاک میشه
شما وقتی ناراحتید ؛ عصبانی هستین ؛ ناامیدین و انگیزه ای برای ادامه ندارین تو این لحظات به قدری به شکست نزدیک هستید که حد نداره . میشه گفت 100 درصد شکست ها تو این مواقع صورت میگیره . تمام اینهایی که گفتم منتهی میشن به حس بد
هرموقع که حستون بده بدونین شیطان داره تو گوش شما نجوا میکنه تا شما رو ناراحت کنه
ولی هر موقع که حستون خوبه بدونین که یک بنده ی شکرگزار هستین انقدر نعمت های خدا رو یاد کردین که با یاد خدا قلبتون اروم شده

دوم اینکه خدا خودش تو قران میگه هر چی خوبی شما میرسه از طرف خداست و هرچی بدی به شما میرسه از طرف خودتونه
این ایه خیلی مفهوم داره
هرچی بدی به ما میرسه از طرف خودمونه
میشه اینجور گفت هرچی خوبی به ما میرسه از طرف خداست و هرچی بدی به ما میرسه از نبود خداست
وقتی خدا نیست کی جایگزین خدا میشه؟ شیطان
وسوسه های شیطان تمومی نداره و ما رو به بدی میرسونه
ما باید با خدا باشیم تا خوبی ها نصیب ما بشه
از کجا میشه فهمید هر لحظه تو مسیر خدا قرار داریم یا مسیر شیطان؟
از احساسمون
حس ما راه درست رو به ما نشون میده
ما دوتا حس بیشتر نداریم . یا شیطان در گوش ما نجوا میکنه تا ما رو ناراحت کنه . یا با یاد خدا دلهامون اروم میگیره
ببینید تو کدوم مسیرید
اگه مسیر رو دارید اشتباه میرید برگردید 
بشینید و بابت روزهای خوبی که دارید ؛ بابت تمام نعمت هایی که دارید شکرگزاری کنید انقدر حستون خوب میشه که حد نداره
وقتی هم حستون خوب بشه خود به خود هوای نفس فروکش میکنه و دیگه نیازی به خ.ا نمیبینین .
چرا؟
چون با یاد خدا دلهاتون اروم شده و خدا خودش گفته که وقتی که خدا هست فقط خوبی به شما میرسه و این نبود خداست که بدی رو وارد زندگی ما میکنه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
ممنونم آقا رامین.. چشم
عوض میکنم عکسه رو  53258zu2qvp1d9v
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
حس میکنم دارم میشکنم : )
دلم میخواد بشکنم،یعنی میگیم ها تو ذهن آدم شکست اتفاق بیوفته بعدش میشکنه دقیقا این حس و دارم.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 0:14)AtrisA نوشته است: حس میکنم دارم میشکنم : )
دلم میخواد بشکنم،یعنی میگیم ها تو ذهن آدم شکست اتفاق بیوفته بعدش میشکنه دقیقا این حس و دارم.

آتریسا خواهشا این شکست را ولش کن
به جان خودم 40 روز پاکی الکی که نیست
کلی براش زحمت کشیدی
نباید دست بکشی
همین 40 روز پاکیت برای خیلی هامون آرزوهه
ازش قشنگ مراقبت کن
نظرت چیه پاشی یه دوری تو خونه بزنی یه چیز خوشمزه از تو یخچال برداری بخوری
یا نظرت درمود قرآن چیه؟
اگر بتونی با خدا حرف بزنی خیلی آروم میشی

لطفا به تقویمت یه نگاه بنداز
یادت بیاد چقدر برای این 40 روز سختی کشیدی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام ، هرکی توی کانون شکست داشته باشه یه انرژی مثبت اینجا از بین میره... 
لطفا برگردین قطعا با این کار به بقیه هم کمک کردید و رضایت خدارو به دست آوردین Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 0:14)AtrisA نوشته است: حس میکنم دارم میشکنم : )

بشکنی که اخرش چی بشه 
40 روز حیف نیست از بین بره ؟؟
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 0:22)علی‌رضا نوشته است: سلام ، هرکی توی کانون شکست داشته باشه یه انرژی مثبت اینجا از بین میره... 
لطفا برگردین قطعا با این کار به بقیه هم کمک کردید و رضایت خدارو به دست آوردین Hanghead

آقای علی رضا راست میگن
خواهشا تو این وضعیت نشکن
به جان خودم من یکی که با کلی زور و اجبار سرپام
بیا با پاکیت یه انرژی خوب بده جون بگیریم 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خانم آتریسا؟!
 سپاس شده توسط
خانم آتریسا اگه هستین بیاین شبانه روزی براتون میخوایم تفال بگیریم
 سپاس شده توسط
امیدوارم با خبر خوب خوشحالمون کنن.
مرسی دوستان ،راستش ساعت سه صبحه و من دارم دست دست میکنم و هر چ ک هست بهش دست انداختم ک بمونم.بین این همه مشکلات دلم نمیخواد شکستم اضافه بشه اما نمیتونم منکر اینم بشم ک چقدر تمایل دارم برم سایت و این داره من و نابود میکنه .همش دارن تکرار میشن.
در این بین ی صدایی هم  میگه بیخیال ترک ،ترک کنم ک چ بشه یا اینکه نمیتونم ...دقیقا دچار نشخوار فکری عجیبی هستم.
هنوز ک دارم نوحه گوش میدم،اینستا و تمام پیام رسان هام و بستم و دارم با دوستم حرف میزنم .
نمیدونم فردا چ میشه .امیدوارم تنها نمونم.
مرسی از همگی 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان