امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1390 خرداد 13، 15:54)farid2011farid نوشته است: آرش جان آهنگ مجازش حال میده اما نوحه مجاز و غیر مجاز نداره هر دو شون حال میده . نوحه هم خیلی می تونه کمکت کنه من ازش خیلی نتیجه گرفتم .cheshmakcheshmakcheshmak
من عاشق تواشیح ام Khansariha (48)

بله درست میگید
آهنگای چرت و پرت آدمو اذیت میکنه
نمیدونم چرا وقتی مینویسم آروم میشمcheshmak خیلی واقعا سطح فرهنگ و ادب شما بیشتر از مردم عادیه
خیلی خوشحال شدم از آشنایی با شما
شاد باشیKhansariha (48)
نقل قول: راستی سها همین طور که گفتی در حال تغییرات تو زندگیم هستم و اول هم از ایدی کانون شروع کردم...................دوستان خوبم من از ایدی saeed6648به dariush نقل مکان کردم
سلام
عالیه..!varzesh
علاوه بر اون باید تو چیزای دیگه ندگی هم تغییر رو شروع کنی.. کجا میری؟ چی میبینی؟ چی میخوری؟ چی میپوشی؟
همه و همه باید تغییر کنن.. رو به خوبی..!

اون اکانت رو پاک میکنم..!53258zu2qvp1d9v

رفقا..
سعی کنین موفق باشین.. تمام سعتونو... تو همه ابعاد.. با همه دقت...!!!varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

در پناه خدا..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نشد بیشتر از 2 روز نمیتونم با این که از سره کار اومده بودم ...خسته ام بودم مریضم بودم به طرز وحشتناکی:
....

ویرایش توسط آرمان
(1390 خرداد 13، 20:30)arash.95xf نوشته است:
(1390 خرداد 13، 15:54)farid2011farid نوشته است: آرش جان آهنگ مجازش حال میده اما نوحه مجاز و غیر مجاز نداره هر دو شون حال میده . نوحه هم خیلی می تونه کمکت کنه من ازش خیلی نتیجه گرفتم .cheshmakcheshmakcheshmak
من عاشق تواشیح ام Khansariha (48)

بله درست میگید
آهنگای چرت و پرت آدمو اذیت میکنه
نمیدونم چرا وقتی مینویسم آروم میشمcheshmak خیلی واقعا سطح فرهنگ و ادب شما بیشتر از مردم عادیه
خیلی خوشحال شدم از آشنایی با شما
شاد باشیKhansariha (48)
آرش جان کمالات از خودتونه ما ها همگی مون از نظر ایمان فقیر هستیم انشا الله خداوند از طریق اسباب ش ارادت مونو زیادتر و نیت هامونو خالص کنه
منم از آشنایی تون خوشحال شدم گلم .
ارادتمند همه کسایی که به خاطر خدا جهاد اکبر می کنن هم هستیم .
(1390 خرداد 13، 22:57)baris manco نوشته است: نشد بیشتر از 2 روز نمیتونم با این که از سره کار اومده بودم ...خسته ام بودم مریضم بودم به طرز وحشتناکی:
wow:1313:wow
خوب باریس جان شما یه روز تونستی که پشرفت کنی پس خدارو شکر کن و از خودش بخواه که راه راست رو نشونت بده البته هر چی که گناه کنیم نباید توبه از یادمون بره می دونی چرا علتش هم اینه که وقتی که بعد از این عمل ناراحت می شی این ناراحتیت به این خاطره که خدا میگه بنده من درسته حرمت منو شکستی اما من مهربون تر از اینم که تورو نبخشم تو فقط اراده توبه رو بکن من خودم می بخشمت الله اکبر واقعا خدا چقدر بزرگه .
دوستان یه چیزیو بگم : بزرگی و عظمت خدارو هیچ موجودی نمی تونه درک کنه می دونی چرا اگه به ساده ترین اصحاب امام حسین نگاه کنی به طور قطع می فهمی که این انسان ها و افکار و کارهاشون چقدر بزرگ بوده ما ها نمی تونیم یه بزرگی ساده ترین یار امام حسین و درک کنیم چه برسه به امام حسین و حضرت علی و پیامبر و از همه مهم تر چه برسه که بتونیم بزرگی خدا رو درک کنیم واقعا که الله اکبر
تصور اين كه وقت انجام استمنا خدا در حال مشاهده عمل من است زجر ام مي دهد واقعا چطور مي تونم در حضور خدا اين كارو بكنم و اونو خوار ترين بيننده ها قرار بدم . شرم سارم از اين كه اطاعت شيطان كردم الهي العفو . خداوندا مرا به خاطر سر بريده امام حسين و مادر مون حضرت فاطمه زهرا ببخش و ايمان هامون رو خالص بكن.
به خاطر امام زمان تو هم بگو :
Tears يا رب الحسين بحق الحسين اشف صدر الحسين بظهور الحجهTears
(1390 خرداد 13، 22:57)baris manco نوشته است: نشد بیشتر از 2 روز نمیتونم با این که از سره کار اومده بودم ...خسته ام بودم مریضم بودم به طرز وحشتناکی:
سان دیسی شدمwow:1313:wow

عزیزم خیلی خوبه تاهمینجاهم.یواش یواش دیگه
من بعضی روزا چند بار ...میکردم.از 6 سالگی
اما الان راحت میتونم خودمو 15 روز نگه دارم.
ما همه یه اراده ایی داریم که با کمک اون میتونیم هرکاری کنیم.یعنی دیگه هرکاری
بیشتر تلاش کن من مطمینم شما موفق میشید
دعا میکنم برای همه بچه های کانون
شما خیلی از من ارادت بیشتره که زود پیشرفت میکنی
مواظب خودت باش
خدانگهدارت دوست خوبمcheshmak
1313131313
شد همون اشو همون کاسه
ba_dc90/امیر/14 خرداد /1
طاقت بیار رفیق دنیا تو مشت ماست
طاقت بیار رفیق داریم می رسیم

به امید رهایی همه
سلام بچه ها من امروز دومین روز رو دارم پشت سر میگذارم اگر چه تا حالا لیست مسابقه روهنوز نگاه نکردم ونمیدونم که ایا دوباره ثبت نامی از من شده یا نه ولی این بار هم من تومسابقه هستم4fvfcja4fvfcja4fvfcja
حالت امروز منم
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
من امروز تو روز دهم هستم به خاطر اينكه تا 8 تير نيستم اگه بشه من امروز تو مسابقه 20روزه شركت ميكنم ولي با تاريخ فردا چون دوست ندارم وقفه بيفته و باعث سست شدن ارادم بشه و كاپ 10روزه واسم بذاريد
Muscular4141414141Muscular
(1390 خرداد 14، 9:50)ba_dc90 نوشته است: 1313131313
شد همون اشو همون کاسه
ba_dc90/امیر/14 خرداد /1

سلام دوست گل
اشکال نداره.اگه اردتو از دست بدی خوب نیست
منم میدونم ناامید نمیشی
دوباره سعی کن بالاخره موفق میشیcheshmak
پاک بودن یه عالم دیگه ی داره
خدارو شکر : فرید 2011 فرید / 14 خرداد / 0000
دوستان یه تجربه : آدم وقتی تو این سایت مطلب می نویسه حس شهوت از وجودش پاک می شه 4fvfcjaSmiley-face-cool-2
تصور اين كه وقت انجام استمنا خدا در حال مشاهده عمل من است زجر ام مي دهد واقعا چطور مي تونم در حضور خدا اين كارو بكنم و اونو خوار ترين بيننده ها قرار بدم . شرم سارم از اين كه اطاعت شيطان كردم الهي العفو . خداوندا مرا به خاطر سر بريده امام حسين و مادر مون حضرت فاطمه زهرا ببخش و ايمان هامون رو خالص بكن.

سلام 317 خوبین همه ؟؟؟؟
چرا من اینقدر دیر دیر میام 42 اما نمیام هم خودتون تاپیک رو خوب میگردونیدا Khansariha (48)
واقعا دست کسایی که جواب مشکل بچه ها رو میدن درد نکنه، اجرتون با خدا Khansariha (48)

از اون پست قبلیم تا الان یه چند تایی برنده داشتیم که هنوز کاپشونو ندادیم ، اما حواسمون هست :
آقای علیرضا Khansariha (46) Muscular و خانم صدرا Khansariha (46)Muscular و آقای شکیباKhansariha (46) Muscular ایشالا که همیشه پاک و سرحال باشید و هر روز به خدا نزدیکتر ، خیلی مراقب خودتون باشید 41

به تازه واردها رضا202 ،phxp ، Ba_dc90 ، آرش ، پایدار خوشآمد میگم ، دوست دارم پر از امید باشید و محکم ادامه بدید ، اعلام وضعیت هم یادتون نره varzesh

بچه هایی که شکست داشتین ،
دوباره بلند بشید ،
خدا رو در کنارتون حس کنید ،
نباید اجازه بدیم شیطون ما رو از خدا جدا کنه ،
نذارید به خاطر عادت و بهانه سمت گناه برید ، باید با نفس جنگید ، بجنگید که به امید خدا پیروزی خیلی شیرینه 317

و آقایون توبه و نصر و داریوش ، یا علی بگیم ، بریم که بریم و دیگه تا آخرش یه کله 41

لیست :
1-ادریس/2اردیبهشت/1
2-کلدپلی/3اردیبهشت/0
3-لیبرا /7خرداد/0
4-مجتبی/5 اردیبهشت/0
5- فرمانده/10 اردیبهشت/0
6-روشنایی درون/11ادیبهشت/6
7-ارسلان/15ارديبهشت/0
8-لوکی لوک/17 اردیبهشت/0
9-مسافر کوچولو/18 ارديبهشت/0
10-منصورمصمم/6خرداد/0
11-علی زیبا/20اردیبهشت/0
12-کنستانتین/20اردیبهشت/0
13-باریش مانچو/21اردیبهشت/0
14-همراز/23 اردیبهشت/1
15-حامدحامد/7خرداد/0
16-شیرین/31اردیبهشت/1
17-ماهون/1خرداد /3
18-سعید/7خرداد/5
19-لاسوتا/27 اردیبهشت/0
20-پایان/10خرداد/2
21- نکرو منسر/ 27 اردیبهشت/0
22-محسن_اراک/28اردیبهشت/0
23-عقیل/3خرداد/1
24-رادان/30اردیبهشت/0
25-تاریک/10خرداد/2
26-رکسانا/7خرداد/2
27- جوس/5 خرداد/1
28-فلور/29اردیبهشت/0
29-برای آخرین بار/3 خرداد/0
30-سامی/5خرداد/0
31-احسان/5 خرداد/0
32-نفس خاک/7خرداد/0
33-اشک/9خرداد/0
34-فريد 2011 فريد/12خرداد/1
35-رضا202 / 8خرداد/0
36-توبه18 / 10خرداد / 0
37-نصر/ 11خرداد / 0
38-پ اچ ایکس پ/ 11خرداد / 0
39-داریوش/12 خرداد/0
40-Ba_dc90 امیر/12خرداد/0
41-آرش/14 خرداد/1
42-پایدار/13خرداد/2

[تصویر:  23e325e16617.png]
[تصویر:  nasimhayat.png]

الهي، من به حور و قصور ننازم، اگر نفسي با تو پردازم از آن هزار بهشت مي‌سازم.
الهي، مي‌پنداشتم كه ترا شناختم، اكنون آن پنداشت و شناخت را در آب انداختم.
الهي، همه شاديها بی ياد تو غرور است، و همه غمها با ياد تو سرور.

اِلـهی.... وَرَبّی.... مَنْ لی غَیْرُکَ ...
الهی ... حالا دیگه من و تو و عبدَک ... (:
من بازم شکست خوردم 1744337bve7cd1t81 Tears شرمندم
(1390 خرداد 14، 23:26)تاریک نوشته است: من بازم شکست خوردم 1744337bve7cd1t81 Tears شرمندم
دوست عزیز تارک جان تو که به خاطر ما نمی خوایی ترک کنی به خاطر خدا می خوایی این کارو بکنی پس باید شرمنده خدا باشی نه ما . ما ها (خودمو بیشتر میگم ) شاید از تو هم آلوده تر باشیم پس نیازی نیست شرمنده ما باشی .
خودش میگه : صد بار اگر توبه شکستی باز آی
دوستان برام دعا کنین امروز من خیلی تنهام و خیلی می ترسم . (در نا امیدی بسی امید است )
پس به خودم میگم من می توانم .
سلام به همه ی دوستان

تاریک جان به خدا توکل کن
درک میکنم که شکست چقد میتونه سخت باشه
اما باید روحیتو حفظ کنی
یه یا علی بگو و دوباره شروع کن ، انشاالله که موفق میشی cheshmak

فرید جان انشاالله که همیشه پاک میمونی ، به خدا توکل کن
و همیشه به یاد داشته باش که خدا کنارته ، نه از این بابت که شرمسار باشی ، از این بابت که قوت قلب داشته باشی و به خودش توکل کنی تا هیچ چیز باعث نشه که خدایی نکرده بری سمت هوا و هوس
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

دوستان من یه چیزی می گم ولی خواهشا نخندید این سایت واقعا یه معجزه اس هر وقت که من اومد تو این سایت و مطلب گذاشتم و مطالبشو خوندم حس .... واقعا از وجودم پاک شد نمونش همین الان مثلا حرف هایی آرمان جان روم خیلی تاثیر گذاشت شاید بعضی ها فکر کنن که این حرف ها همش تکراری ه اما وقتی مخاطب خود فرد باشه خیلی خیلی تاثیرش بیشتره .
آرمان جان انشالله که جبران کنیم .53Khansariha (8)
الحمد الله رب العالمین

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان