امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

مرسی بهار جونم
ولی همین کنترل کردن سخته
وقتی اون حالتی میشم
عمدا جلوی افکار خوبم رو میگیرم
توی اون حالت هی به خودم میگم هیشکی نمیتونه جلوی این کار رو بگیره

الان همسرم خوابه و من با فکر خ.ا از خواب بیدار شدم

تاسف برانگیزه
برای خودم متاسفم
چه عالی...
مامان شدن حتما خیلی حس قشنگی هست..
دقیقا درست میگید کلی هم مسئولیت و بلوغ میخواد...

شما 10 سال این عادت رو داشتید ...
مطمئنا ترکش هم زمان بر هست...

با اینحال من که فکر میکنم شما میتونید ترک کنید ...

به هیچ عنوان ناامید نشید...

کم کم رکورد روزهای پاکتون رو زیاد کنید...
[تصویر:  wp4003454.jpg]
مرسی عزیزم
حضورت رو سپاسگزارم
خواهش میکنم بانو

میدونم سخته...
کلی لازمه اطلاعات در موردش کسب بشه...

انشالله با گشت و گذار تو بخش های مختلف کانون و مطالعه تجربیات مهارت بیشتری کسب میکنید برای مقابله و کنترل...

موفق باشید

معمولا خیلی مسائل دیگه هست که ما را به سمت اورژانسی شدن پیش میبره...

اولین گام اینه که سعی کنیم اورژانسی نشیم...

با پاک نگه داشتن نگاه مون
با مشغولیت های سالم

و گام نهایی رهایی و نجات از حالت اورژانس هست که خیلی سخته اما ممکنه...

با کنترل فکر و
قطع کردن سلسه افکار مخرب

حق یاورتون تا همیشه
سلام دوستان ....

من فکر کنم نمیتونم ....هر کار میکنم ....خیلی تو این منجلاب گیر کردم ... راهنماییم کنید ...لطفا ...   همش تقصیر سایته ... چی کار کنم ...امروز صبح بلند شدم اون کار و انجام دادم ....20
کمک... مشکل من یکی ساته یکی تنهایی
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی بهت احتیاج دارم ؟
نمیبینی من دیگه دارم ازت دور دور میشم ؟
نمیبینی....
سلام

کدوم سایت؟

یادتون باشه:
شما به عنوان یک انسان اشرف مخلوقات خداوند هستید !

یعنی چون هم عقل دارید و هم غریضه در نتیجه از حیوانات که فقط غریضه دارن بالاترید.

یعنی چون قدرت انتخاب دارید از فرشته ها که فقط اطاعت و عبادت میکنند بالاترید..

اینا همش به شرطی هست که:
قدرت و مرتبه خودمون رو دریابیم و با کسب آگاهی کنترل قوا و توانایی هامون رو به دست بیاریم و عروج کنیم و به درجه بالاتری از انسانیت دست پیدا کنیم.
(1393 آبان 15، 11:27)bahar2 نوشته است: سلام

کدوم سایت؟

یادتون باشه:
شما به عنوان یک انسان اشرف مخلوقات خداوند هستید !

یعنی چون هم عقل دارید و هم غریضه در نتیجه از حیوانات که فقط غریضه دارن بالاترید.

یعنی چون قدرت انتخاب دارید از فرشته ها که فقط اطاعت و عبادت میکنند بالاترید..

اینا همش به شرطی هست که:
قدرت و مرتبه خودمون رو دریابیم و با کسب آگاهی کنترل قوا و توانایی هامون رو به دست بیاریم و عروج کنیم و به درجه بالاتری از انسانیت دست پیدا کنیم.
سایت های \ورنو
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی....
ای آقا ...
اگه واقعا نیاز به ترک رو احساس میکنید
اگه واقعا میخواید ترک کنید
خب نرید!!

من از نظر شخصی ام رو بهتون میگم:

تا زمانی که میرید سابت ترک ممکن نیست.
حالا یا سایت رفتن یا ترک
انتخاب کنید!
1
الون من ؛ من الان حدود دو ساله فیلتر شکن ندارم . همیشه فکر میکردم بدون فیلتر شکن انگار اصلا دسترسی به اینترنت ندارم . ولی تو این دو سال واقعا نیازم نشده . مگر اینکه بخوام خطایی کنم

پیش خودت میگی حذف میکنی و باز دوباره هر وقت لازم داشته باشی نصبش میکنی . ولی اینطور نیست . کلا همه دسترسی هات رو ببند . هر جا اگه نسخه ای از فیلتر شکن داری پاک کن . تو فلش یا ایمیل اگه چیزی داری حذف کن و فیلتر شکن رو به کل از رو سیستمت پاک کن . اینجوری بخوایی هم باز نصبش کنی انقدر طول میکشه که اصلا حس گناه میپره

اوایلش یکم برات سخته انگار دستاتو بستن . ولی کم کم عادت میکنی . طوری که اصلا نیازی به استفاده ازش نمیبینی . واقعا نیازی نیست .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1393 آبان 15، 11:57)رامین. نوشته است: الون من ؛ من الان حدود دو ساله فیلتر شکن ندارم . همیشه فکر میکردم بدون فیلتر شکن انگار اصلا دسترسی به اینترنت ندارم . ولی تو این دو سال واقعا نیازم نشده . مگر اینکه بخوام خطایی کنم

پیش خودت میگی حذف میکنی و باز دوباره هر وقت لازم داشته باشی نصبش میکنی . ولی اینطور نیست . کلا همه دسترسی هات رو ببند . هر جا اگه نسخه ای از فیلتر شکن داری پاک کن . تو فلش یا ایمیل اگه چیزی داری حذف کن و فیلتر شکن رو به کل از رو سیستمت پاک کن . اینجوری بخوایی هم باز نصبش کنی انقدر طول میکشه که اصلا حس گناه میپره

اوایلش یکم برات سخته انگار دستاتو بستن . ولی کم کم عادت میکنی . طوری که اصلا نیازی به استفاده ازش نمیبینی . واقعا نیازی نیست .
داش من کلا فیلترشکن از تو سایت های مجار دان میکنم ....بعد هم  خودم که نمیخوام برم هروقت تنها هستم میرم تو این سایتا ...در واقع وقتی تو جمع هستم اصلا به فکرم هم خطور نمیکنه ...   اوایلش تا مثلا ۶-۷ روز راحته ولی بعدش بدن به این عمل احتیاج \یدا میکنه ... شدیدا مثل یه ادم معتاد

کلا من اصلا فیلتر شکن ندارم  هی \اک میکنم ولی هر وقت تنهام تو دو سوت دان میکنم ....حالا امروز یه برنامه دان کر دم  مدریت فرزندان در اینترنتasabani
یه رمز گذاشتم همین طور الکی الان دسترسی به ا\ارات هم قطع شده ..fiesta
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی....
من البته با پست بالا مخالفم
(الان شد بالاتری1 )
به دلایلی..(از اصل مطلب دور نشیم)(حتی پاره ای مواقع بدون فیلترشکن و اینها هم راههای شکستن هست..!(بفرما خود شاهد از غیب اومد1،اینا پس بدونش هم میشه راه پیدا کرد)
من فکر میکنم باید به این باور رسید که نیازی به رفتن به اون سایتها نیست
حالا چندین طرز تفکر به این باور میرسه..
اول از همه اینکه خوب بهار خانوم گفتن..شما بالاخره یه سری دلایلی داری واسه ترک..خوب رفتن به اونجاهارو باید مساوی در نظر گرفت با عدم ترک!!..
یکیش توجه به زنجیره شیطانیه..
یکیش توجه به اهداف شوم تاسیس این قبیل سایتا هس،که به قصد تحت الشعاع قرار دادن اذهانه..

یکم تفکر،یکم باور نتیجش میشه یکم اراده..cheshmak

من حالا خلاصه نوشتم،با موبایل هم هستم،دیگه خودتون دنباله بحث رو داشته باشید1

به تاپیک"سایتهای مستهجن" هم میتونید سر بزنید..شاید مفید واقع شد..cheshmak
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
من قانع نشدم ....Vamonde

باو من میگم که اقا من الان هیچ چیلتر شکنی ندارم ....درست؟
ولی هر موقع که تنها میشم تو دو سوت دان میکنم ...خب من چیکار کنم که تحریک نشمو این کار نکنم ... asabani
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی....
احساس نیاز به ترک

اراده واقعی و درونی و قوی برای ترک

تصمیم واقعی برای به ترک

هدف گذاری قدم به قدم برای ترک

باور داشتن به اینکه ترک ممکنه و شدنیه

ناامید نشدن از شکست های اولیه و ادامه مسیر با پشتکار و افزایش رکوردهای پاکی

ادامه مراقبت و پایداری

رهایی

1
(1393 آبان 15، 12:16)Last Alone Man نوشته است:
(1393 آبان 15، 11:57)رامین. نوشته است: الون من ؛ من الان حدود دو ساله فیلتر شکن ندارم . همیشه فکر میکردم بدون فیلتر شکن انگار اصلا دسترسی به اینترنت ندارم . ولی تو این دو سال واقعا نیازم نشده . مگر اینکه بخوام خطایی کنم

داش من کلا فیلترشکن از تو سایت های مجار دان میکنم ....بعد هم  خودم که نمیخوام برم هروقت تنها هستم میرم تو این سایتا ...در واقع وقتی تو جمع هستم اصلا به فکرم هم خطور نمیکنه ...   اوایلش تا مثلا ۶-۷ روز راحته ولی بعدش بدن به این عمل احتیاج \یدا میکنه ... شدیدا مثل یه ادم معتاد

کلا من اصلا فیلتر شکن ندارم  هی \اک میکنم ولی هر وقت تنهام تو دو سوت دان میکنم ....حالا امروز یه برنامه دان کر دم  مدریت فرزندان در اینترنتasabani
یه رمز گذاشتم همین طور الکی الان دسترسی به ا\ارات هم قطع شده ..fiesta
سلام
مشکل من هم مثل شماست. تو دو سوت می تونم پیلتر شکن دان کنم. حجمش فقط 3 مگابایته و  راحتم نصب می شه.
اتفاقا من هم مثل شما از این برنامه های مدیریت فرزند دانلود کردم (فکر کنم از خود شما گرفتمش) بعدش به بابام (با کلی کلک) گفتم بیاد رمزش رو انتخاب کنه. یعنی الان کلا کامپیتر من امن امن. Khansariha (57)
اما مشکل من تبلتمه. برای اندروید هر چی گشتم نتونستم از این برنامه ها پیدا کنم. شما نمی شناسی؟
.................................................
ده روز محرم مثل آب خوردن گذشت ، اما بعد ظهر عاشورا وسوسه دوباره شروع شده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

فکر کنم یه راه داری !!!!Gigglesmile
اونم اینه که رمز وای فای هم بدی بابات برات عوض کنه مثه من ....
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی....

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان