امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

الان باید برم بیرون. 

ممنون م که بودین

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 فروردين 6، 17:56)مریم .. نوشته است: قضیه الان و یه ساعت دیگه نیس.از این وضعیت کلا خسته م....از این نا امیدیِ مفرط که بیخِ گلومُ گرفته.....دیگه حتی مبارزه با این کوفتی هم باعث نمیشه انگیزه ای در من ایجاد بشه....به معنای واقعی کلمه خسته شدم....:(

شما روزاتونو تقسیم بندی کنید

یعنی هر روز رو فقط به همون روز فکر کنید

نه غصه دیروز رو بخورید و نه نگرانی فردا

هر روز به نیت اون که امروز رو من فقط پاک بمونم رو سپری کنید و آخر شب تعهدهاتونو نگاه بندازید که موفقیت آمیز بوده یا نه

فردا هم همینطور فرداها هم همینطور

ان شاء الله که پاک میمونید و موفق میشید

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

من باز روم شد بیام این جا!wacko2
تو این یه هفته فکر کنم این ده دوازدهمین باری باشه که به عنوان آخرین دفاع از خودم میگم بذار حالا یه سر کانون بزنم. شايد زورش رسيد.
همشم همه میرن عیددیدنی من تنها میمونم. :(
قصد ندارم تسليم شم ولی میخوام تلویزیون کنارمو گاز بگیرم. درس خوندنم هم تحت تاثير قرار داده22
لعنت 22
لعنت22
لعنت به شیطون.
---
دوستان، من صرف نوشتن اين جا هم تا حدودي خوبم ميكنه. توقع ندارم هربار حتماً جواب بديد. 1
كه البته اجرتون با خدا.
و اجر باني كانون 4chsmu1

خب پریا جون

یعنی الان خوب شدی؟ 1
یا عباس
سلام

پریا خانوم به جای لعنت به تاریکی ی شمع روشن کنید

و اگه میخواید شیطان رو لعنت کنید

باید بگید لعنت خدا بر دل سیاه شیطان بیاد

شما تنهایید ؟ مطمئن هستید که تنهایید؟

ی خدا مهربون که ناظر بر اعماله

و دوتا فرشته کاتب

که تا یک کاری انجام بدید اگه خوب باشه فرشته سمت چپ بلند خدارو صدا میزنه

و خدا خشنود میشه و فرشته دیگه فرشته ای هست که روی شونه سمت چپ شماست

و منتظر تا عمل بدی انجام بدید تا سر صدا کنه و بگه خدا بندت کار بد کرد و بنویسه

بهتره یکم باز کنیم چشامونو ی شیطانی هست که هدفش گمراهی ما هست و خدا بارها گفته دشمن آشکارته "عدو مبین" ی جا خدا به قران میگه میگه قران مبین ی جا به شیطان میگه عدو مبین
 تاکید داره پس حرفشو همچنان گوش نکنید

و من بهتون قول میدم این ی دوره کوچیک چند روزه هست که بعدش فروکش میکنه و آروم میشه

تا اون موقع هم خودتونو و نفستونو سرگرم کاری کنید که بهش علاقه دارید

هنر کتاب یا هرچیزی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

حق با شماست.
تقصير خودمه كه اين روزام خنثي بودن، نه خوب.
مثل اين كه بايد شمع روشن كنم.

ممنون كيميا. تو كانون ميمونم و خوب ميشم!

ای خوشگل تر از پریا امتیازهای کنار اسم ات میگه تو بهترینی!317

مطمئنم میتونی از پس اش بر بیای... خیلی خوبه که میدونی نقطه ضعف کجاست...و میخوای جلوشو بگیری...
یا عباس
راستی یادم رفت بگم همین که شما اینجایید یعنی دوست دارید پاک بمونید و این خیلی مهم و با ارزشه

هر روز به خودتون تکرار و  تلقین کنید که من میخوام پاک بمونم من میتونم با کمک خدا پاک بمونم من پاک میمونم چون خدا امرش به پاک بودنه جلوی آینه تا تو ضمیر ناخودآگاهتون ثبت بشه

یا هر وقت فکرتون به جای که نباید داره میره ی دفتر بردارید و با خودتون ی جمله ای مثبت رو به عنوان تمرین بنویسید

مثلا صد بار بنویسید من پاک میمنم به خاطر خدا

یا هرچیزی که فکرتونو ازون وسوسه دور کنه

یا علی

کمک شرم داره واقعا...مثلا سرپرست شدم ..اون وقت این وضعمه!
کمک میخوااااااااااااام
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام ماسا خانوم
خوبی؟

masa خانم سلااام.. ماسا خانم چراا؟؟!..ماسا خانم اشکال نداره؛قرآن میتونید باز کنید؟! به نظرم روشیه که خیلیم نگفتن اینجا!:-؟
_____
آرایه ی تکرار داشت:-)
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
ماسااااا

پاشو برو یه آب به صورتت بزن بیا این جا دو کلوم حرف حساب بزنیم...بدو

خانوم سر پرست خانوم
بابا سرپرست
تا اهنگه برات میاد اینجا بحرفیم 4chsmu1

ماسا زنده ای؟:د یه چیزی بگو خب

مرسی میتوانم جون.خوبم
داداش امید فردا به قول یکی آدم شرمش میاد این موقع ها دست به قرآن بزنه 1276746pa51mbeg8j

مریم جون گلدیم دا :دی
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان