امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
زیاد که خوب نیستم
دیدم بچه ها نوشتن اولاش سخته
جدی به نظر شما چقدر از اولاش سخته ؟
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی
چون فقط یک جون داری و یک شانس برای اینکه هر چی دوست داری انجام بدی

[تصویر:  nasimhayat.png]
من امروز بعد از شش روز یه کوچولو لغزش داشتم، سریع خودمو جمع کردم.همش خواب میبینم دارم کارای بد بد میکنم.خلاصه اینکه کلی بی حال و کسلم.

برای همه همینطوره؟
(1393 آبان 20، 1:08)ویجدان سیز نوشته است: سلام
زیاد که خوب نیستم
دیدم بچه ها نوشتن اولاش سخته
جدی به نظر شما چقدر از اولاش سخته ؟

نه بابا اصلا سخت نیست. کافیه به خودتون تلقین نکنین. 317

سعی کنین ذهنتون رو منحرف کنید. 
مثلا چطور وقتی تو جمع هستین ، راحت می تونین خودتونو کنترل کنین؟ پس این نشون می ده شما توانایی دارین. فقط کافیه خودتون بخواین. 

تنها چیزی که هست ، اصلا سعی نکنین یه ذره هم سمتش برین. اگر یه خرده بهش فکر کنین ، انگار که تو سرپایینی افتادین. asabani
پس همین اول راحت جلو خودتونو بگیرین. 
اگرم افتادین تو سرازیری راه کار های عملی تر هست. مثل آب سرد خوردن و وضو گرفتن و کلا یخ کردن.4

دو رکعت نماز هم خیلی می تونه کمک کنه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اره رهارها به نظرم منم همین جوری شدم

امروز یه مقدار افکار که نباید اومد توی سرم

ولی بیشتر بهشون فکر کنم کارم ساخته می شه خدا نکرده ... دقیقا همین طور که عاشق فاطمه زهرا می گه

باشه عاشق فاطمه زهرا من بیشتر سعی می کنم که فکرمو اروم نگه دارم
ولی یه مقدار از لحاظ جسمی عادت کردم
که می گذره حتما

الان قران گذاشتم دارم گوش می دم

رهارها الان داری چی کار می کنی؟
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی

پس من برم بخوابم. 
موفق باشید. 
303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

دستون درد نکنه

53

مرسی که اومدید پای درد دلام
303

مراقب خودت باش رها رها
یه وقت نلغزی
چون که خیلی خطرناکه هر بار لغزش
منم خوب نیستم
می رم قرانمو گوش بدم
در پناه حق
برام دعا کن
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی

یادتونه دیشب گفتم هر کی حالش خرابه بیاد داستانمو گوش کنه چون من تازه واردم زیاد با سایت اشنا نیستم گم شدم!یه جا دیگه ادامشو نوشتم برید تو این لینک
http://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B1...#pid335625
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 آبان 20، 16:54)flying spark نوشته است: یادتونه دیشب گفتم هر کی حالش خرابه بیاد داستانمو گوش کنه چون من تازه واردم زیاد با سایت اشنا نیستم گم شدم!یه جا دیگه ادامشو نوشتم برید تو این لینک
http://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B1...#pid335625

پی نوشت مخصوص دخترای کانون : لینک برای رهروانه 4

این پست :

(1393 آبان 20، 0:49)flying spark نوشته است: سلام خداخیر بده پابه گذار انجمنو

من الان چند ساله خ.ا میکنم اولش دست خودم نبود حتی نمیدونستم بچه چطوری دنیا میاد فکر میکردم میرن میخرنش!!:Khansariha (13):

یادمه تقریبا وسطای دوم راهنمایی بودم که شروع کردم،تازه اواخرش فهمیدم اسمش خ. ا هست تا این که گیر رفیق ناباب افتادم اونا سرش مسابقه میزاشتن البته من شرکت نمی کردم به محض این که فهمیدم (من تا یه سال نمی دونستم گناهه:20-: و کار بدیه فکر میکردم عادیه همه میکنن:128fs318181:(که البته میکنن تقریبا)) کار بدیه تصمیم گرفتم ترک کنم معمولا ماهی 3 4 بار بود تا این که به این رکورد رسیدم که از 2 ماه گذشت و پاک موندم اما از اون وقت به بعد دیگه نتونستم انقدر پاک باشم از وقتی کنکورمو دادم دوباره به طور افراطی شروع کردم البته خیلی وقتا دیگه دست خودم نیست من خیلی ادم داغی هستم

تمرکز روانی دیگه ندارم نمیدونم به چی فکر کنم حتی میگم بیخیال بدتر میشه وقتیم به فکرشم دیگه بدتر الن هفته ای 2 بار این عملو تکرار میکنم، پ.و.ر.ن نگاه میکردم ترک کردم دیدم بازم فایده نداره الان دوباره به پ... معتاد شدم کامپیوترم خالیه ولی اینترنت همیشه بازه نمی تونم فیلت.ر شکنامو پاک کنم چون خیلی لازمم میشه اینترنتمم محدود کردم فایده نداره انگار هر کار میکنم بالاخره یه راهی واسش پیدا میکنم حتی شده با یه گوشیه قدیمی با سیم کارت همراه اول:Vamonde: اینترنت راه می اندازم اصلا راه نداره نمیشه قطعش کرد البت اینجوریم میکنم به چیزای دیگه حساس میشم حتی یه خواب دیگه خسته شدم هر دفعه بعدش که توبه میکنم میگم دیگه تکرار نمیشه اما میشه حتی تو سایتای خارجی هم رفتم راهکارهاشون دایمی نیست من گام به گام ترک می کردم ولی نتیجه نداد سرتونو درد اوردم فقط کمک

راستی من کمبود اعتماد به نفس پنهانم دارم که از تو منو میخوره با موسیقی این کارو به تعویق میاندازم ازدواجم هنوز قصد ندارم دوست دارم ترک کنم بعد فکر به این کار بکنم
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
میگم شما دقیقا اینجا چیکار میکنین 4 ؟
محتوای کلیو میدونم اما تو جزئیات مشکل دارم 4fvfcja

من امروز اورژانسی شدم و متاسفانه الان تازه اینجا رو پیدا کردم ... یعنی کار از کار گذشت ...

راستی گفتم اورژانس یه چی براتون تعریف کنم

یه فامیلای ما که پیر هستو تنها زندگی میکنه بعد این مشکل قلبو فشار داره
خلاصه هر از گاهی محبور میشه زنگ بزنه اورژانس
یه مرد و زن پیر و تنهان بچه ندارن
بعد اقا دو شب پیش زنگ زده بود اورژانس
طرف گفته بود خانم خودت پاشو برو دکتر ما نمیایم =)))))
بعد زنگ زد خونه ما بهمون گفت گفتم اخه راست میگه چیکارشون داری این بنده خدا ها رو گناه دارن خودت پاشو برو =))

ایشاالله هیچ وقت اورزانسی نشیم اگه هم شدیم کارمون ایکی ثانیه حل شه ... هم اینجا .. هم اورژانس واقعی
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
(1393 آبان 22، 17:05)Alone WarrioR نوشته است: میگم شما دقیقا اینجا چیکار میکنین 4 ؟
محتوای کلیو میدونم اما تو جزئیات مشکل دارم 4fvfcja

من امروز اورژانسی شدم و متاسفانه الان تازه اینجا رو پیدا کردم ... یعنی کار از کار گذشت ...

راستی گفتم اورژانس یه چی براتون تعریف کنم

یه فامیلای ما که پیر هستو تنها زندگی میکنه بعد این مشکل قلبو فشار داره
خلاصه هر از گاهی محبور میشه زنگ بزنه اورژانس
یه مرد و زن پیر و تنهان بچه ندارن
بعد اقا دو شب پیش زنگ زده بود اورژانس
طرف گفته بود خانم خودت پاشو برو دکتر ما نمیایم =)))))
بعد زنگ زد خونه ما بهمون گفت گفتم اخه راست میگه چیکارشون داری این بنده خدا ها رو گناه دارن خودت پاشو برو =))

ایشاالله هیچ وقت اورزانسی نشیم اگه هم شدیم کارمون ایکی ثانیه حل شه ... هم اینجا .. هم اورژانس واقعی
سلام ببخشيد جسارت ميكنم،كاراز كار بگذره يعنى كسي بشكنه بعدش -در ظاهر - ناراحت نباشه نشونه خوبى براى شروع ترك نيست،
حال من بده روزگارم بده خیلییییییییییییییییییییی بد برام دعا کنید فقط!
مرا عهدی است باجانان....

(1393 آبان 24، 12:04)دریایی نوشته است: حال من بده روزگارم بده خیلییییییییییییییییییییی بد برام دعا کنید فقط!
عزیزم من زیاد نمیشناسمت
یعنی زیاد ک نه اصلا نمیشناسمت 1276746pa51mbeg8j
ولی تا جایی ک میدونم اراده پاک موندنو داری
اگه نداشتی همون 10 روزم طاقت نمیاوردی
نزار بدیه روزگارت رو پاکیت تاثیر بزاره
شیطان منتظره یه اتافق بد واست بیفته تا تو وسوسه بشی بری سراغ....
ولی اینا همش بهونه ست
کسی ک بخواد پاک بمونه میمونه
تو هم اینجایی چون خواستار پاکی هستی
پس میتونی
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

دوستان لطفا کمک کنید 47 روزه ترک کردم  خیلی سخته البته برای من نمیدونم شما هم اینجوری میشین یا نه من وقتی که ترک میکنم بعد تحریک میشم آدم بدتری میشم نه که بخوام اینکارو بکنم نه ولی فکر  و خیال ولم نمیکنه بعد بدتر از همه اینه که افسرده تر شدم در حد المپیک20هی میگم کاش اینکارو نمیکردم  با عوارضش چیکار کنم که دیگه قابل درمان نیست (چرا علم تو این یه مورد پیشرفت نکردهKhansariha (13))

من 20 سالمه نامزد دارم 1 سال دیگه قراره عقد کنم ولی به فکر این افتادم بهم بزنم خیلی داغونم چند روزه دارم باهاش بد رفتار میکنم که ازم زده شه20
سلام به بچه هایی که دنبال پاکی میدوئن

راه حل:بچه ها آقای رائفی پور میگه: هر موقع وسوسه شدی پاشو دو رکعت نماز ولو نشسته بخونید و تقدیم به یکی از ائمه کنید انشالله که جواب میده

بچه ها امتحان کنید منم این راهکار عملی میدونم که جواب میده ,

بچه ها این مشکل ما یک نوع بیماری که باید راه های درمانی بهش عمل کنیم پس راه حل هارو جدی بگیرید

خدا داره نگاهمون میکنه و حواسش بهمون هست باور کنید.128fs318181
آقا من هر کاری می کنم می شکنم .  . . چی کار کنم ؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان