امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اورژانسی شده بودم. اما الان بهترم. نمی دونم چرا این طوریه ولی الان سایت های فی/لتر نشده و فارسی زبان و مفید هم توش عکس های بد پیدا می شه. شما اصلا به قصد چیز دیگه ای می آی اینترنت و توی یه سایت غیر فی/لتر دنبالش می گردی ولی یه دفعه یه عکس ناجور می بینی. به نظرم آدم کلا اینترنت نیاد بهتره. مگر توی این که واقعا واجب باشه. مثلا بخوای قبض برق پرداخت کنی. 

یه لحظه به خودم می گفتم که من دیگه تواناییش رو ندارم. پس بیخیال همه چیز. این بدترین فکریه که تو این جور مواقع می شه کرد. 
اما الان خوبم. می خوام برم سر درسام.  fiesta

امیدوارم امروز دیگه اونجوری نشم. چون الان تو خونه تنهام.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستان 

من دچار مشکل شدم و اینکه تعداد شکست ها خیلی زیاد شده از وقتی می خوام مراقبه رو شروع کنم وسوسه ها هم شروع میشه ..
و متاسفانه من ....

البته باعث و بانی خودم هستم .
یه راهکار کارامد و ازموده شده به من پیشنهاد بدین . وضعیت بحرانی 20TearsTearsTearsTears464646khodahafezkhodahafez
فقط نترس

همین
رویایی رو ببین که میخوای
جایی برو که دوست داری
چیزی باش که میخوای باشی
چون فقط یک جون داری و یک شانس برای اینکه هر چی دوست داری انجام بدی

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 آذر 29، 17:58)Tavvab نوشته است: سلام دوستان 

من دچار مشکل شدم و اینکه تعداد شکست ها خیلی زیاد شده از وقتی می خوام مراقبه رو شروع کنم وسوسه ها هم شروع میشه ..
و متاسفانه من ....

البته باعث و بانی خودم هستم .
یه راهکار کارامد و ازموده شده به من پیشنهاد بدین . وضعیت بحرانی 20TearsTearsTearsTears464646khodahafezkhodahafez

یکی از بچه توی گروه رهروان حرف قشنگی زد و گفت نمیشه برای همه یه نسخه پیچید و این عین حقیقت..

در واقع هیچ یک از را ه حل ها نمیشه گفت کاملا قطعیه .. یکی قران میخونه یکی موزیک گوش میده یکی میره بیرون قدم میزنه و...

همه ی اینا جواب میده اما مهم ترین بخش ماجرا اینه که ادم بشینه هدف از ترک کردن این عادت و واسه خودش تعیین کنه.

اگه شما با اگاهی پیش بری مطمئنا درصد موفقیت خیلی بالا میره... زمانی که انسان هدف داشته باشه و برای رسیدن به هدفش 

تلاش و پشتکار به خرج بده دیگه شکست معنا نداره...

Khansariha (8)  امیدوار باش دوست من که انسان به امید زنده سKhansariha (8)
خداوندا

ارامشی عطا فرما

تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شهامتی که تغییر دهم انچه رامیتوانم

ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

[تصویر:  05_blue.png]
سلام. من الان مشکلم درد در ناحیه کمر و کلا نواحی گردن و ناحیه بین کمر و گردنه(کلا از کمر تا گردن) و حدود یک هفته هست که اینجوری شدم.فکر میکنم دلیلش خ.ا باشه.(پسر داغونماasabani) . الان تو فرجه امتحانا هستم و مجبورم کل روز رو بشینم و درس بخونم.پس این موضوع برام خیلی مهمه و باعث عدم تمرکز و خستگی زودرس میشه.کسی راه حل فوری نداره؟1744337bve7cd1t81بعد هم الان 11 روز پاکم و روزای اول پاکی اینجوری نیست و قبل از این 11 روز هم 39 روز پاک بودم .پس چرا الان اینجوری شدم اونم تو این شرایط؟
راستی من صبح از خواب پا میشم به امید اینکه کمر درد خوب شده باشه ولی صبح حتی تو رخت خواب کمرم درد میکنه .خیلی عذاب اوره. کسی اینجوری شده تا حالا یا فقط منم ؟ ولی مطمئنم تقصیر خ.ا هست!! من چه کار کنم که سریع جواب بده و به امتحانام لطمه نخوره ؟ واسه این ترم کلی زحمت کشیدم نمیخوام از دستش بدم .لطفا اگه کسی راه حلی داره بگه؟ ،فوری باشه لطفا ؟ تا من باشم دیگه از این غلطا نکنم .1744337bve7cd1t81asabani
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1393 دي 1، 22:58)Deril نوشته است: سلام. من الان مشکلم درد در ناحیه کمر و کلا نواحی گردن و ناحیه بین کمر و گردنه(کلا از کمر تا گردن) و حدود یک هفته هست که اینجوری شدم.فکر میکنم دلیلش خ.ا باشه.(پسر داغونماasabani) . الان تو فرجه امتحانا هستم و مجبورم کل روز رو بشینم و درس بخونم.پس این موضوع برام خیلی مهمه و باعث عدم تمرکز و خستگی زودرس میشه.کسی راه حل فوری نداره؟1744337bve7cd1t81بعد هم الان 11 روز پاکم و روزای اول پاکی اینجوری نیست و قبل از این 11 روز هم 39 روز پاک بودم .پس چرا الان اینجوری شدم اونم تو این شرایط؟
راستی من صبح  از خواب پا میشم به امید اینکه کمر درد خوب شده باشه ولی صبح حتی تو رخت خواب کمرم درد میکنه .خیلی عذاب اوره. کسی اینجوری شده تا حالا یا فقط منم ؟ ولی مطمئنم تقصیر خ.ا هست!! من چه کار کنم که سریع جواب بده و به امتحانام لطمه نخوره ؟ واسه این ترم کلی زحمت کشیدم نمیخوام از دستش بدم .لطفا اگه کسی راه حلی داره بگه؟ ،فوری باشه لطفا ؟ تا من باشم دیگه از این غلطا نکنم .1744337bve7cd1t81asabani
دوست عزیزم ، دلیل این درد رو نمی تونم تشخیص بدم چرا که تخصصی ندارم تو این زمینه ، اما برای تغذیه باید بگم که 
از حبوبات و خانواده سبزی ها بیشتر و بیشتر استفاده کن ، تخم مرغ آب پز هم گزینه مناسیبه برای جبران پروتئین از دست رفته . در کل سعی کن از هرم غذایی دو برابر بهره ببری که کمکی برای امتحاناتتم باشه .
ایشالا همه بچه های سرزمین ایران موفق باشند + شما 5353128fs318181
دوستان کمک کنید ....من هر موقع میخوام تنها بشم یا حتی در اینده تنها بشم این میاد تو ذهنم به چند دقیقه نمیکشه که کاملا برای اون کار تو این سرم برنامه ریزی میکنم ...... همیشه وقتی فک میکنم باید تا حدودا ۱۵ سال دیگه اینکار و نکنم سریع میشکنم اخه خیلی این لذت قوی هست لطفا یه روشی بگید
20
خدا چشاتو بستی ؟
نمیبینی ؟
نمیبینی تنهام؟
نمیبینی بهت احتیاج دارم ؟
نمیبینی من دیگه دارم ازت دور دور میشم ؟
نمیبینی....
سلام
اول از همه به خدا پناه ببر که پناه ده خوبیه، از خودش بخواه با تمام وجودت پاک باشی
تو بخوای پاک باشی خدا پاکت میکنه
ممکنه با گذر زمان بخوای دوباره به این عمل رو بیاری
حل این مشکل اینه که بری سمت خدا، خودتو تا میتونی به خدا نزدیکتر کنی
و ازشم با تمام وجودت بخوای، هیچ وقت از حرکت به سمتش باز نیاستی تا ان شاء الله دلت ثابت باشه پیش خدا
هدفتو ترک این عمل قرار نده، بندگی خدا قرار بده
وقتی طعم بندگی و نزدیک شدن به خدا رو چشیدی این دیگه طعمی برات نخواهد داشت
سعی کن خدا رو ملکه ذهن و قلبت کنی، کارهاتو برای خدا انجام بده تا این ملکه ذهن شدن زودتر صورت بگیره
این مطمئن ترین راه و بهترین راهه،
وقتی طعم و لذت بندگی خدا رو چشیدی به خودت میگی کاش زودتر براش تلاش میکردم
باید یکم به خودت سختی بدی
اگه یوقت لغزیدی و افتادی سریع پاشو، خدا و ائمه خوب دست میگیرن و بلندت میکنن
بهشون توسل کن تا بهترو زودتر نزدیکتر به مقصد بشی
مقصد اصلی همه انسان ها بندگی اونه
چه بهتر که زودتر دست بجنبونی و زودتر طعم بندگیشو بچشى و از بهترین فرصتت که جوانی هست بهره ببری
بخوای میشه، فقط باید بخوای و تلاش کنی
از همین حالا شروع کن
صد بارم که خوردی زمین، برگرد دوباره تو مسیر

التماس دعا
یا علی53
عاغا عوارض خود ارضایی دقیقا چیان؟از دوستام که شنیدم بعضی هاشون خیلی مسخره بودند....
(1393 دي 6، 10:06)AHM نوشته است: عاغا عوارض خود ارضایی دقیقا چیان؟از دوستام که شنیدم بعضی هاشون خیلی مسخره بودند....
سلام
به کانون ترک خوش اومدی53
برای این موضوع می‌تونی این تایپیک رو مطالعه کنی:
عوارض جسمی خود ارضایی در یک نگاه
همچنین به نظرم تأثیرات مثبتی که بچه‌های کانون در تایپیک:
تاثیرات مثبت ترک
نوشتند, خودش نتیجه‌ی دور شدن از این عوارض هست.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
انصافن بعضی وقتا از خدا نا امید میشمTearsTearsTears
اخه نمی فهمم چرا با اینکه می خوام پاکم نمی کنه؟؟؟!
مسجد میرم هیئت میرم همه آهنگامو (اونایی رو که میگفتن حرومه) پاک کردم فیلتر شکنمو پاک کردم تمامی روابطم رو با هرچی دختر بود قطع کردم ولی باز هم شکست خوردم !!!
مگه خودا نمیگه که یه قدم بیای ده قدم میام  یعنی اینا یه قدم نشده یا انتظار من از ده قدم خدا چیز دیگس ؟؟؟؟
از همه مواقع بیشتر ناراحتم چون میگن گریه ی امام حسین اگه کسی قابلیت آدم شدن رو داشته باشه آدم میکنه ولی من هنوز آدم نشدم 2020
[تصویر:  7DoISCOwHcOpb2eC.jpg]
(1393 دي 7، 17:04)دانیال_98 نوشته است: انصافن بعضی وقتا از خدا نا امید میشمTearsTearsTears
مسجد میرم هیئت میرم همه آهنگامو (اونایی رو که میگفتن حرومه) پاک کردم فیلتر شکنمو پاک کردم تمامی روابطم رو با هرچی دختر بود قطع کردم ولی باز هم شکست خوردم !!!
مگه خودا نمیگه که یه قدم بیای ده قدم میام  یعنی اینا یه قدم نشده یا انتظار من از ده قدم خدا چیز دیگس ؟؟؟؟
از همه مواقع بیشتر ناراحتم چون میگن گریه ی امام حسین اگه کسی قابلیت آدم شدن رو داشته باشه آدم میکنه ولی من هنوز آدم نشدم 2020
خودداری به جای خ.ا
داداش من تجربه ی خودم رو می گم. شما هر چقدر هم که دعا کنی ، هیئت بری و ... ممکنه وسوسه بیاد سراغت. 
مهم اینه که تو اون لحظات حساس باید ، خودداری کنی ، هی به خودت بگی که هیچ سختی ای نداره و از خدا کمک بخوای.
مطمئن باش همین که اینجایی لطف خدا بوده ، پس نگو ، خدا ده قدم نیومده.
تو از کجا می دونی همین هیئت که رفتی ، همین گریه که کردی ، لطف خدا نبوده؟ مطمئنا لطف خدا بوده. 

موفق باشی داداشstudsmatta
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1393 دي 7، 17:04)دانیال_98 نوشته است: انصافن بعضی وقتا از خدا نا امید میشمTearsTearsTears
داداش به خواستن نيست..كه شما بخواي و خدا بگه باشه بفرماييد
خيلي از اونهاايي هم كه اومدن اينجا و بعد نا اميد شدن و رفتن هم يه زمان ميخواستن كه اومده بودن يه زماني
كما اينكه همه اونهايي كه توي كنكور سراسري شركت ميكنن ميخوان دانشگاه فبول شن.. و و و

قرآن هم پاسخ ميده..
بقره214. اَمْ حَسِبْتُمْ اَنْ تَدْخُلُواالْجَنَّةَ وَ لَمّا يَأْتِكُمْ مَثَلُ الَّذينَ خَلَوْا مِنْ قَبْلِكُمْ مَسَّتْهُمُ الْبَأْساءُ وَالضَّرّاءُ وَ زُلْزِلُوا حَتّى يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذينَ آمَنُوا مَعَهُ مَتى نَصْرُاللَّهِ اَلا اِنَّ نَصْرَاللَّهِ قَريبٌ.

[rtl]آیا گمان کرده اید که به بهشت داخل شوید بدون امتحاناتی که پیش از شما بر گذشتگان آمد؟ که بر آنان رنج و سختیها رسید و همواره پریشان خاطر و هراسان بودند تا آن گاه که رسول و گروندگان با او ( از خدا مدد خواستند و ) گفتند: بار خدایا ، کی ما را یاری کنی؟ ( در آن حال خطاب شد: بشارت دهد که ) هان! همانا یاری خدا نزدیک است. 

و هم چنين: عنكبوت٢و٣:
أَحَسِبَ النَّاسُ أَنْ یُتْرَکُوا أَنْ یَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لا یُفْتَنُونَ ﴿٢﴾ وَلَقَدْ فَتَنَّا الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ فَلَیَعْلَمَنَّ اللَّهُ الَّذِینَ صَدَقُوا وَلَیَعْلَمَنَّ الْکَاذِبِینَ

آیا مردم چنین پنداشتند که به صرف این‌که گفتند ما ایمان (به خدا) آورده‏ایم رهاشان کنند و هیچ امتحانشان نکنند؟ (۲)
و محققاً ما اممی را که پیش از اینان بودند به امتحان و آزمایش آوردیم، و همانا خدا دروغگویان و راستگویان را کاملاً می‏شناسد. (۳)
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
دوست عزیزم ببین معلومه وسوسه میشی تو جواب وسوسه ها رو خودت باید بدی باید مبارزه کنی

اصلا به نظر من و با توجه به تحربه شخصیم شما هدف گذاریت اشتباست البته به نظرم

مثلا میگی اقا اینا رو پاک میکنیم فلان میکنیم فلان نمیکنیم دیگه باید همه چی حل شه

ما باید ترک عادت باید بکنیم ترک گناه بکنیم تزکیه نفس بکنیم قدم برداشتن از خودمونه کمک کردنش با خدا و ائمست که کمک میکنند

شما باید بجنگی و قدم برداری ... نباید بگیم قدم از اونا کمک هم از اونا

پیشنهاد بت میکنم بری مجله صوتی و تصویری و سخنرانی ها رو دانلود کنی مخصوصا قسمت ترک گناه واقعا عالیه53
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
آها يه چيز ديگه هم ميخواستم بگم كه دوستان كمابيش گفتن.. شايد خدا به سمتمون حركت ميكنه ،ما متوجه نميشيم!
حكمت خدا و قضايي كه هر روز براي ما اتفاق ميوفته انقدر پيجچيدست كه نميشه اينجوري گفت..ة
يه ايه ديگجه هم بيدا كردم

وعد الله الصابرين المخرج مما يكرهون و الرزق من حيث لا يحتسبون جعلنا الله و اياكم من الذين لا خوف عليهم و لا هم يحزنون

خدا ميگه صبر كنيد ،از اونجايي كه انتظار نداريد كمكتونيد كمكتون ميكنه
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان