امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

دیگه بسه گناه کردن
وقت کمه
از کجا میدونید بازم وقت برای جبرانش دارید
شاید مرگ خیلی نزدیک باشه
شما که نمی خواهید دست خالی برگردین پیش خدا
این همه زحمت را هدر ندهید
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
درد بگیرم و بمیرم که خودم مسبب هر اتفاق بدی هستم
(1399 ارديبهشت 1، 4:16)تـــواب نوشته است: درد بگیرم و بمیرم که خودم مسبب هر اتفاق بدی هستم

سلام داداش تواب عزیز  53
فکر میکنم یکی از عواقب خیلی شایع مشکل ما اینه که حالمون نسبت به خودمون اصلا خوب نیست، خودمون رو دائم سرزنش میکنیم و حتی به خودمون توهین میکنیم.
(برای خود من این موضوع میشه گفت خیلی شدید هست Shy  )
ولی به نظرم علاوه بر اینکه اینا یکی از عواقب باشه ، یکی از عوامل مهم تشدید کننده هم هست،
باید راهی براش پیدا کنیم، 
واقعا خودم هنوز موندم و راه دقیق مقابله باهاش رو نمیدونم،
 ولی یکی از راه هایی که سعی میکنم انجام بدم اینه که وقتی احساس منفی نسبت به خودم حس کردم سریع به جاش شکر کنم. 

53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
من مانده ام تنهای تنها 117

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 ارديبهشت 1، 18:14)پشتکار نوشته است: من مانده ام تنهای تنها 117

به این فکر کنین که مقاومت و توان و قدرت ما در همین لحظات تنهایی که وسوسه سراغمون میاد ، معنی پیدا میکنه . 53
سلام چطوری پشتکار جان
حال احوال؟
بلند شو یه کاری انجام بده 
از حالت منفعل بودن در بیا
آشپزی  49-2
چاره کار یه املت خوشمزه است
عکسشم بگذارید آشپزخانه کانون
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
الان اوضاع چطوره Khansariha (46)

302 انشالله با یه خواب آروم و کامل 
چنان انرژی ای بگیرید
که بتونید راه درست را انتخاب کنید  49-2

سلام آقای آبی

نقل قول: یجورایی تمام اون حال بدش رو جذب کردم 

میدونم چی میگید 
ولی سعی کنید بهش فکر نکنید 

نقل قول: یک شخص محترمی با لحن صحبت کردنش اینطور القا کرد که خب چون موفق نشدی فلان چیز رو به دست بیاری دیگه شانسی برای بهتر کردن زندگیت نداری

این اشتباهه 
مگه همون شخص به هر هدفی داشته رسیده ؟
یه سری اتفاقات رو نباید اصلا بهش فکر کنید که چرا بهش نرسیدید
مطمئن باشید خدا بهتر میدونه صلاح ما چیه
شک نکنید که نرسیدن به اون هدف یه حکمتی داشته

نقل قول: توی موضوعی نیاز به مشاوره ی شدیییید دارم
اگه به یکی از دوست ها یا کسی که به طرز فکرش اعتماد دارید بگید چی ؟

نقل قول: فکر میکنم شدم وسیله‌ای برای دیگران که به اهدافشون برسن؟ 

ممکنه درست نباشه و با این فکر فقط خودتونو اذیت کنید

خیلی کار خوبی کردین نوشتین
ان شاء الله همه اینها به بهترین شکل براتون حل بشه 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
تشنه شدی آب بخور نه گنداب. گیر نیومد صبر کن و تلاش کن پیدا کنی. 
گشنه شدی غذا بخور نه فاضلاب. گیر نیومد صبر کن و تلاش کن پیدا کنی. 
لذت خواستی برو سراغ حلالش نه حرام. گیر نیومد صبر کن و تلاش کن پیدا کنی.

اینکه روانشناسی غرب میگه خودارضایی خوبه، چون نمیخواد لذت یک رابطه رو درک کنی و میخواد در توهمات "صنایع دستی و هنرهای تجسمی" بمونی!
و الا یک رابطه  سالم (همراه با ایمان به خدا) کجا، توهم و تصور یک رابطه در کنج تنهایی و بیچارگی کجا!
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط
دیشب دو سه ساعت بیشتر نخوابیدم...الانم هر چی سعی می کنم خوابم نمیگیره...از بی حوصلگی و بلاتکلیفی رفتم تو اینستا..دیدم دارم ولگردی می کنم تو اینستا..دو سه تا سرچ خطرناک داشتم..بستم اومدم بیرون..یادم بیارید چرا باید پاک بمونم
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط
آقا سعید هستید؟؟
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
نقل قول: یادم بیارید چرا باید پاک بمونم
 چون الآن شما به دو نفر دیگه هم جدی تر تعهد دادید که پاک بمونید  

چون شما خودتون و زندگیتون و این حس پاکی رو به اون حس پوچی بعد از شکست ترجیح میدید 

چون وقتی پاکیم انگار زندگی یه مزه دیگه داره و کم ترین چیز ها هم به آدم حس خوبی میدن ولی وقتی بشکنیم دیگه هیچی مهم نیست انگار همه غم های عالم توی دلمون جمع میشه 

چون شما برای این همه روز پاکی زحمت کشیدید و حیفه که همش سر هیچ و پوچ از بین بره
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1396 تير 25، 18:17)آرمین نوشته است: سلام

دوست دارم به پاکی برسم
چون با انجام این کار حس آدم های ضعیف و بی اراده بهم دست میده.
حس آدم هایی که کنترل روی خودشون ندارن.

اعتماد به نفس رو ازم می گیره.
عزت نفسم رو ازم میگره و خودم رو بی ارزش می بینم. کوچیک و بی مقدار.

باید به خاطرش مخفی کاری انجام بدم. پنهان بشم. دروغ بگم.
استرس حین انجامش منو داغون می کنه.
آبروم رو می بره.

خلقم رو بد می کنه.
منو بداخلاق می کنه.

هیچ وقت از ذهنم نمیره که این کار گناهه.
این که بدونم گناهه و عاقبت خوشی نداره، خیلی برام ناراحت کننده است.

با ترک کردنش یه زندگی جدید برام شروع میشه.
بهم قوت قلب میده برای انجام هر کار بزرگ و به ظاهر غیرممکن دیگه.
اراده ام رو دوباره پیدا می کنم.
قدرت و توانایی ام رو به دست میارم.
خودم رو مردتر می بینم.

زندگی [با] خ.ا هم جریان داره. 
اما یه جریان آشفته و پیچ در پیج و سردرگم.
جریانی با مقصد ناکجاآباد.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان