امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

به سفارش رضوانه
من سوره لقمان را گوش دادم 
همزمان هم معنی اشو خواندم خیلی خوب بود
با برنامه قرآن بیان
بمن که خیلی کمک کرد
امیدوارم به شما هم کمک کنه 302
کار نشد نداره
تا آخرین نفس های زندگیمون باید به خدا ثابت کنیم که دوسش داریم و برامون خیلی خیلی مهمه 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
من خیلی کار دارم خیلی تا بتونم یه کنترل ساده کنم 
شرایط من خیلی ناجور شده 
خیلی
 سپاس شده توسط
برادر تواب
با همین عجز جلوی خدا زانو بزنید از ترسهاتون بگید از ناتوانیتون در مقابل شهوت و همه رو به خدا بسپارید تسلیم باشید در مقابل خداوند 
از خدا بخواید کمکتون کنه فقط و فقط برای امروز بتونید پاک باشید
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
اقا تواب گل ازین فضای ذهنی که الان دارید بیاید بیرون. تلقین نکنید که اره پاکی برای من سخته و... روز اول ماه رمضونه از خدا کمک بخواید خودش دستتون رو میگیره. حیفه روز اول ماه رمضون ادم بشکنه. اگر میتونید وضو بگیرید سجده کنید تو سجده حرفاتون رو با خدا بزنید. 
ایشالله اخر روز بیاید بگید که امروز خوب سپری کردید 49-2 302
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 6، 4:29)تـــواب نوشته است: من خیلی کار دارم خیلی تا بتونم یه کنترل ساده کنم 
شرایط من خیلی ناجور شده 
خیلی

همه از یه جایی شروع کردن
ما هم باید دیگه از یه جایی شروع کنیم
49-2
دیگه بسه عذاب وجدان
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
امروز واقعا اوضام خوب نیس 
از صبح بلند شدم از خواب اتفاقای بدی برام افتاده دیگه مجبور شدم بیام کانون 
به شدت وسوسه میشم 
امیدوارم اول ماه رمضانو گند نزنم
سلام آقا مجید
سلام مجید جان

همین که خودت گفتی. حیفه واقعا روز اول ماه رمضون رو خراب کنی و کفاره جمع رو به گردن بگیری.

تو قطعا موفق میشی داداش. 2uge4p4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

شما چند روز پاک داشتین آقا مجید؟
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 6، 16:21)رضا خان نوشته است: شما چند روز پاک داشتین آقا مجید؟

سلام اقا رضا خوبی؟
از 3 فروردین پاکم فکر کنم بشه 33روز خوب
خداراشکر الان بهترم
دلیلشو فهمیدم الان  فعلا اوضاع تحت کنترله
(1399 ارديبهشت 6، 16:17)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام مجید جان

همین که خودت گفتی. حیفه واقعا روز اول ماه رمضون رو خراب کنی و کفاره جمع رو به گردن بگیری.

تو قطعا موفق میشی داداش. 2uge4p4

سلام خوبی عاشق جان خداراشکر الان  خیلی بهتر شدم
چه خوب ، موفق باشی...
از مسخره ترین مزخرفترین اتفاق های ۳۲روزگی اینکه ظهر خواب خیلی زشتی باز دیدم،بعدش تونستم خودم و ذهنم و جمع کنم و بگم نه اما چند ساعت بعدش ک میشه الان همه رفتن و من تنهام و الانم ک گوشیم و روشن کردم دیدم ۱گیگ نت هدیه فعال شده برام 22

خیلی خوبه ک برم چند ساعتی سایت های مزخرف و دور شم و ب عبارتی بیهوده وقت تلف کنم اما هم رمضانه ،هم منطقی نیست،هم برنامه دارم تا دوماه آینده و وقتی برای شکست جدا نکردم 22

ولی ی چیزی هم داره اینطرف ها میگه بیخیال !!
خیلی پشیمون میشین اگه بشکنین.. اصلا توصیه نمیکنم جاش اینارو توصیه میکنم :
برنامه هاتونو با اون یه گیگ هدیه اپدیت کنید یا یه انیمیشن دان کنید
به این فکر کنین شاید این اخرین فرصتیه که خدا بهتون داده و دیگه فرصتی نیست چون از یه دقیقه دیگه خبر نداریم

به روزای پاکی که به سختی و با چنگ و دندون به دست اوردید فکر کنید خیلی حیفه

اگه موفق شین پر انرژی و اعتماد به نفس میشین چون شما کاری کردین که خیلی نمیتونن بکنن...
سلام،
صبر کنید این چند ساعت رو،
کم کم زمان افطار هست،
بعدش حتما حالتون بهتر هست،
روحیه بهتر، ذهن آروم تر.
اصلا اون تصاویر مسخره ارزشش رو نداره.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان