امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

دوباره پرسه زنی ها در شبکه های اجتماعی شروع شده..امروز یه خبر بد شنیدم..یه جایی واسه کار سپرده بودم و تقریبا مطمئن بودم که جور میشه اما جور نشد..ناراحتم که چرا به همسرم و مادرم گفتم که آره جور شده و حالا اینجوری حال گیری شد..همه ی این مسائل باعث شد الان که تو خونه تنهام رو بیارم به پرسه زنی در اینستا گرام و سرچ کلمات نامناسب..دیدم دارم بیراهه میرم صفحه رو بستم و اومدم اینجا...اومدم با خودم تکرار کنم که راه حل مشکلات و سختی های زندگی پناه بردن به پ.و.ر.ن نیست..خدا انشالله امروز رو ختم به خیر کنه
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام برادر عزیز،  53
خوب هستی؟

چقدر خوب گفتی
نقل قول: راه حل مشکلات و سختی های زندگی پناه بردن به پ.و.ر.ن نیست..خدا انشالله امروز رو ختم به خیر کنه

غیر از اینکه راه حل نیست، خودش یه مشکل و تشدید کننده بقیه مشکلات و سختی ها هست.
اگر  میبینی خوبه از تنهایی بیرون بیا مثلا برو برای خرید وسایل خونه یا کاری اگر توی خونه هست رو انجام بده.
خدا به هممون کمک کنه.

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 ارديبهشت 16، 12:26)soshians نوشته است: دوباره پرسه زنی ها در شبکه های اجتماعی شروع شده..امروز یه خبر بد شنیدم..یه جایی واسه کار سپرده بودم و تقریبا مطمئن بودم که جور میشه اما جور نشد..ناراحتم که چرا به همسرم و مادرم گفتم که آره جور شده و حالا اینجوری حال گیری شد..همه ی این مسائل باعث شد الان که تو خونه تنهام رو بیارم به پرسه زنی در اینستا گرام و سرچ کلمات نامناسب..دیدم دارم بیراهه میرم صفحه رو بستم و اومدم اینجا...اومدم با خودم تکرار کنم که راه حل مشکلات و سختی های زندگی پناه بردن به پ.و.ر.ن نیست..خدا انشالله امروز رو ختم به خیر کنه

سعید جان اینا بالا و پایین کردن دنیاست.
باید مقاومت و صبور باشی در برابر مشکلات و امیدوار

مادر و همسرت هم حتما شرایط رو درک می کنند. بهترین کسایی که می تونی باهاشون این رو درمیون بذاری همون ها هستن.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

دارم سخت ترین  و بدترین روزایی که تا حالا داشتما میگذرونم امیدوارم زودتر این کابوس تموم بشه Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 16، 14:49)majid78 نوشته است: دارم سخت ترین  و بدترین روزایی که تا حالا داشتما میگذرونم امیدوارم زودتر این کابوس تموم بشه Hanghead

چیشده آقا مجید
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 16، 14:49)majid78 نوشته است: دارم سخت ترین  و بدترین روزایی که تا حالا داشتما میگذرونم امیدوارم زودتر این کابوس تموم بشه Hanghead
انشالله همه چی درست میشه
به ۴۰ روزی که براش زحمت کشیدین فکر کنید
دیگه فکر نکنم تا نیمه راه ۱۰۰ روزگی راهی مونده باشه
بخدا حیفه همش زبونم لال بشه صفر
شما از پس مشکلات بر میاید
49-2 49-2 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 16، 15:07)رضا خان نوشته است:

چیشده آقا مجید

نمیدونم اخر عاقبتم چی میشه 
نوع وسوسه ها عوض شده همه چی داره از کنترل خارج میشه  
نمیدونم تا کی میتونم این غریزه رو سرکوب کنم Hanghead
(1399 ارديبهشت 16، 15:11)*دختر پاک* نوشته است:
انشالله همه چی درست میشه
به ۴۰ روزی که براش زحمت کشیدین فکر کنید
دیگه فکر نکنم تا نیمه راه ۱۰۰ روزگی راهی مونده باشه
بخدا حیفه همش زبونم لال بشه صفر
شما از پس مشکلات بر میاید
49-2 49-2 49-2

اینا که همش یه عدد اصلا بگو ۱ سال 
خودمم نمیدونم  چم شده 
117
فقط میدونم نباید کم بیارم 
نمیخوام یه بار دیگه گند بزنم به سالی که با خوبی شروعش کردم 
خودمم نمیدونم واقعا چم شده 
فکرای مزخرف جدید چند روزه درگیرم کرده مسائل خانوادگی هم که ماشالله استرس هام رو چندین برابر کرده 
ادمای دور برم دارن یکی یکی ازم دل میکنن 809197ps94ijjhwg
سلام ما که ازت دل نکندیم !!؟؟؟ برای ما قهرمانی عزیز
سلام الان وقتشه بری یکم هوابخوری و اون فضا رو ترک کن و اصلا به خ ا فکر نکنی اصلا به فکرایی که خ ا  نشئت میگیره فکر نکنی و همه افکاری که انرژی منفی میدن 
میتونی این سه تا کارو انجام بدی ؟؟؟؟؟ به نحو احسن ؟؟؟؟
(1399 ارديبهشت 16، 15:22)majid78 نوشته است:
(1399 ارديبهشت 16، 15:07)رضا خان نوشته است:

چیشده آقا مجید

نمیدونم اخر عاقبتم چی میشه 
نوع وسوسه ها عوض شده همه چی داره از کنترل خارج میشه  
نمیدونم تا کی میتونم این غریزه رو سرکوب کنم Hanghead

شما فعلا سعی کن هرجور شده مقاومت کنی میدونم سخته ولی آتو دست شیطان نده... هیچی مث نماز دماغ شیطانو به خاک نمیماله اگه میبینی خیلی داره فشار میاره وضو بگیر دو رکعت نماز بخون توش از خدا کمک بخواه
اگه هم مشکل یا فکری داری که رو مخته بعد از نماز همه اونارو روی کاغذ بنویس و سعی کن هرجور شده براشون راه حل پیدا کنی..
نا امید نشو که بزرگ ترین گناهه رفیق
پیشنهاد میکنم اینکارارو انجام بدی ، شیطون قسم خورده که گمراهمون کنه لطفا سعی کن گلیمتو از آب بکشی بیرون
Khansariha (69)
آقا مجید شما ثابت کردین که از پس شیطون بر میاید
فقط الان داره جو را شلوغ میکنه چون از پاکی های شما حرصش گرفته
شما موفق میشید
کم نیارید
بخدا حیفه روزای پاک
بنظرم هوا و خوری اونم الان تو بهار خیلی خوبه 49-2
آروم باشید همه چی درست میشه
مشکلات قبلی تموم شد 
اینا هم تموم میشه
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
Need ammo !!!
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 16، 22:47)Toxic Headshot نوشته است: Need ammo !!!

We dont have ammo 
Use the knife
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
بیا 30 روزه جشن خانم ساناز
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  6e286311626eeeadd65a8989c41e600b.png]

Cowboypistol
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک