امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

شانس ما هر موقع نیاز داریم به اورژانس ، کسی نیست ... (البته "کسی نیست" = "هستن و ما رو قابل نمیدونن  Hanghead " )

من برم از نت دور باشم ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 16، 10:28)AhoorAli نوشته است: سلام 

کسی هست ؟

سلام خوبین؟
شرمندم سایت برای من بازه اما من تو سایت نبودم ،الان هستین؟
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 16، 10:54)AtrisA نوشته است:

کسی هست ؟

سلام خوبین؟

خوبم مرسی ...

.
.
.

از وقتی اون جریان پیش اومد ، دیگه هیچ کس تو اورژانس سپاس نمیزاره  Khansariha (13) 

در تعجبم این همه افراد آنلاین ، چ زمانی که من اورژانسی بودم ، چ زمانی ک آتریسا خانم پست گذاشتن و چ الان ، ن سپاسی گذاشته شده و ن نقل قولی  4chsmu1

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 16، 13:06)AhoorAli نوشته است:

کسی هست ؟

سلام خوبین؟

خوبم مرسی ...

.
.
.

از وقتی اون جریان پیش اومد ، دیگه هیچ کس تو اورژانس سپاس نمیزاره  Khansariha (13) 

در تعجبم این همه افراد آنلاین ، چ زمانی که من اورژانسی بودم ، چ زمانی ک آتریسا خانم پست گذاشتن و چ الان ، ن سپاسی گذاشته شده و ن نقل قولی  4chsmu1

نمیدونم جریان چیه

ولله من انقدر خستم اصلا نای ندارم تایپ کنم،نت بازه مرورگرم رو کانون همیشه بازه ب خاطر همین آن نشون داده میشم.
حالا واقعا خوبین؟مشکل رفع شد؟
 سپاس شده توسط
همه چی مرتبه؟ 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 16، 13:27)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 16، 13:06)AhoorAli نوشته است:

کسی هست ؟

سلام خوبین؟

خوبم مرسی ...

.
.
.

نمیدونم جریان چیه

ولله من انقدر خستم اصلا نای ندارم تایپ کنم،نت بازه مرورگرم رو کانون همیشه بازه ب خاطر همین آن نشون داده میشم.
حالا واقعا خوبین؟مشکل رفع شد؟

گفتم ک خوبم ...

سپاس شده توسط
ما هم میبینیم هم میخونیم ، ولی گاهی اینقد خودمون به کمک نیاز داریم که نمیرسیم به بقیه کمک کنیم وگرنه هممون مشتاق کمک به همدیگه ایم Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
لعنت ب این دنیا ک با چنین مزخرفی درگیرم کرده ..خسته شدم ،ن ن ن ن چقدر ن؟؟؟ک چ؟دلم هم میخواد هم نمیخواد..برای فرار از ناراحتی دارم گند میزنم .
نمیدونم دارم چیکار میکنم.
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 14، 21:05)AtrisA نوشته است: قبلا ها خیلی راحت میشکستم و باکی نبود،اما الان فکر میکنم میبینم تنها دلخوشیم پاکیمه .
با خودم تصور میکنم خب ی ساعت،دوساعت،ی روز،دو روز فیلم دیدم و شکستم خب بعدش چ؟ میبینم ک اگر بشکنم عملا ی آدم شهوتی بی مصرفم .همش میگم چند ساله اومدم کانون برای پاکی اگر بشکنم و بیخیال بشم دیگه کانون کانون نیست و ی مجازیه مثل بقیه ی مجازی ها.
نمیتونم هم ب بقیه کمک کنم،وجود بقیه من و نگه میداره .
من انقدر جنبه ندارم ک ی بار بشکنم و بعدش شروع مجدد کنم،میدونم اگر بشکنم سه ماه پشت سرهم سریالی میشم و بدبخت .
من بشکنم خودم و از بین نمیبرم ،ی زندگی از بین میره .
اتفاقاتی در پیش رو هست ک قدرت و اراده میخواد تا باهاشون روبرو بشم .برای روبرو شدن با این اتفاقات باید پاک باشم وگرنه این زندگی از بین میره 53258zu2qvp1d9v
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام
برای فرار از ناراحتی گند نزنید لطفاً 302 22
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
به این فکر کن اگه مقاومت کنی فردا صبح چقدر به خودت افتخار خواهی کرد 
الان شبکه نمایش داره فیلم شعله ور با بازی امین حیایی و پسرش رو پخش میکنه برو ببین میپره فکرش از سرت
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
چهل و خورده ای روز خوب راحت به دست نمیاد براش زحمت کشیدید  مخصوصا شما که کنکوری بودی و اون روز های سخت و پر استرس رو پاک موندید مطمئنا از پس این وسوسه ها هم بر میاید  Khansariha (69)
حیفه زحمت این چهل روزه رو به چند دقیقه تهوع آور و حال به هم زن بفروشید
 سپاس شده توسط
سلام

(1399 شهريور 16، 22:46)AtrisA نوشته است: لعنت ب این دنیا ک با چنین مزخرفی درگیرم کرده ..خسته شدم ،ن ن ن ن چقدر ن؟؟؟ک چ؟دلم هم میخواد هم نمیخواد..برای فرار از ناراحتی دارم گند میزنم .
نمیدونم دارم چیکار میکنم.

خانم آتریسا چیزی که آخرش پشیمونی و حسرت میاره اصلا ارزش فکر کردن هم نداره. چه برسه انجام دادن. 

ماشاءالله به شما.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
توی تاریکی شب شیطان و دارم،کنارمه ،خداهم اما بالاسرمه .
فیلترم فعاله ،کانونم اما آنلاین هستم .
خداروشکر تو این تاریکی تنها نیستم ..من دلم میخواد بشکنم اما نمیشکنم .ولی خسته شدم .واقعا انرژی از دست دادم .
مغزم سوخته دیگه.
-----
مرسی از همگی،دارم کانون گردی میکنم .
خانم آتریسا اینجا که اومدید ما دیگه مطمئنیم لغزش نمی‌کنید.  Khansariha (69)

حق دارید خسته بشید. ولی نه که راه خطا برید.
همه‌ی ما این راه‌های خطا رو رفتیم و تهش هم می‌دونیم چی میشه.
یک وقت‌ها با همین خستگی‌ها و سینه‌‌خیز سینه‌خیز رفتن‌ها باید خودمون رو به ایستگاه بعد برسونیم.

وقتی که برسیم حتما اون همه احساس خوب می‌ارزه به اذیت‌ شدن‌ها و خستگی‌هامون.  53258zu2qvp1d9v

موفق باشید.
شب خوش.  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان