امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1399 بهمن 7، 16:37)Molana نوشته است: سلام دوستان .
صبح تا حالا بیچاره شدم  vayy
یکی کمک کنه 

سلام به مولانای گرامی
مولانا جان امشب برو مسجد و عبادت کن.
همین طور اصلا تنها نباش، حتما کنار خانواده بمون و اگه دیدی شرایط خیلی حاده و جواب نمیده با یکی از دوستان نزدیکت که میدونی حالتو عوض میکنه حتما بیرون برو
امیدوارم بتونی سربلند ازین شرایط بیرون بیای 128fs318181
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام سلام  303
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
دست تک تکتون درد نکنه .
مخلص همتون هستم .
خدا رو شکر بخیر گذشت .
روز سختی بود  18
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 7، 18:27)Molana نوشته است: سلام سلام  303
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
دست تک تکتون درد نکنه .
مخلص همتون هستم .
خدا رو شکر بخیر گذشت .
روز سختی بود  18

به پاکیش می‌ارزه Confetti

مبارکه مبارک داداش 2uge4p4

ای ول به این اقتدار 2uge4p4
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
بچه ها برام دعا کنین
امشب به انرژی هاتون نیاز دارم... 53 Hanghead
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام خانم عارفه

لطفاً تا وقتی که حسابی خسته نشدید نرید سمت خواب!
اینجوری خطرناکه
صبر کنید وقتی که حسابی خسته شدید و خوابتون اومد و مطمئن شدین که زود میخوابین اونوقت برید

و این نکته رو یادتون نره به هیچ چیزی فکر نکنید تا زودتر خوابتون ببره
آدم یه ذره به آینده یا گذشته یا چیز دیگه ای فکر کنه دیگه نمیتونه افکار رو ول کنه
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 بهمن 8، 23:03)عارفه نوشته است: بچه ها برام دعا کنین
امشب به انرژی هاتون نیاز دارم... 53 Hanghead

عارفه جونم... سلام
شاعر میگه امشب شب مهتابه...  128fs318181
خیره.... خیره و خیر میشه.
نگرونش نباش خواهر جون  ... درست میشه.
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
 سپاس شده توسط
سلام تورو خدا یکی بیاد به من کمک کنه من امروز صبح رفتم توگوگل فیلم بدنگاه کردم دوتا وسوسه شده بود شدید  ولی به اون جای اصلی اصلی ختم نشد ولی خب دورغ چرا وقتی نگاه فیلم کردم یکم لذت بردم حالا هم وسوسه فیلم توذهنمه ولم نمیکنه همش میاد توذهنم سرد درد گرفتم میدونم این سردرد مال اینه که خ.ا نکردم  ایکاش نگاه فیلم پ.و.رن نمیکردم خدایا کمکم کن ازفکرم بره
 سپاس شده توسط
برام راه حلی بگین چکارکنم از ذهنم نمیره همش وسوسه اش میاد توفکرم نمیدونم چکارکنم یا خدا کمک کن ازذهنم بره داره اذیتم میکنه سردرد شدیدی گرفتم واسم دعا کنید
عزیز جان پاشو یه کاری کن
حوصله چه کاری را داری؟
معمولا این موقع ها از نت دورتر باشیم بهتره
میتونی بری بیرون یه چرخی بزنی؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
خواهشا تغییر موقعیت را انجام بده
حتی شده تا آشپزخانه برو
یه لیوان آب بخور
یه  چرخی تو خونه بزن
اصلا ببین تو یخچال چه خبره
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
ببین آشپزی هم خیلی خوبه
میشه برای شام یه چیزی ساده درست کرد
خواهشا یک گوشه نشین
با شرایط الانت نشستن بدترین چیزه
پاشو یه کاری کن
تمیز کاری اتاق چطوره؟
به خدا حیفه روزهای قشنگته
این همه روز قشنگ
خدا داره نگاهت میکنه ها
اصلا یه نگاه به پروفایلت بنداز
به خاطر خدا بلند شو

(1399 بهمن 10، 15:54)khodaaa نوشته است: برام راه حلی بگین چکارکنم از ذهنم نمیره همش وسوسه اش میاد توفکرم نمیدونم چکارکنم یا خدا کمک کن ازذهنم بره داره اذیتم میکنه سردرد شدیدی گرفتم واسم دعا کنید

سلام

بهترین کار توی این شرایط این هست که موقعیتتون رو تغییر بدید.
از اینترنت فاصله بگیرید و توی محیط بیرون و فضای باز برید.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام اوضاع خوبه خودمو مشغول کردم .ولی فقط سردرد شدید دارم کلافه شدم .
(1399 بهمن 10، 16:36)khodaaa نوشته است: سلام اوضاع خوبه خودمو مشغول کردم .ولی فقط سردرد شدید دارم کلافه شدم .

سلام
خدا رو شکر.

ان‌شاءالله اون هم رفع میشه.
اگه با مسکنی چیزی آروم می‌گیره و طبق تجربه می‌دونید موثره می‌تونید استفاده کنید.
اگه هم نه تحمل کنید بالاخره خوب میشه. نهایتش تا شب باید تحمل کنید و فردا صبح که بیدار شدید خوبه.
هر چی باشه از گناه کردن بهتره.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 بهمن 10، 16:45)آرمین نوشته است:
(1399 بهمن 10، 16:36)khodaaa نوشته است: سلام اوضاع خوبه خودمو مشغول کردم .ولی فقط سردرد شدید دارم کلافه شدم .

سلام
خدا رو شکر.

ان‌شاءالله اون هم رفع میشه.
اگه با مسکنی چیزی آروم می‌گیره و طبق تجربه می‌دونید موثره می‌تونید استفاده کنید.
اگه هم نه تحمل کنید بالاخره خوب میشه. نهایتش تا شب باید تحمل کنید و فردا صبح که بیدار شدید خوبه.
هر چی باشه از گناه کردن بهتره.  53258zu2qvp1d9v

سلام ممنونم .باشه تحمل میکنم قرص هم خوردم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان