امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 فروردين 5، 23:24)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: سلام رعنا خانم جان

حالت چطوره این همه تلاش یه لحظه همه رو بدی بره آخه ؟
حالم بده
فکر یه لحظه آروم نمیشه
فقط میخوام فرار کنم 
از همه بدبختی هام فرار کنم یه چند دقیقه آروم بشم
دیگه واقعا کم آوردم
حوصله هیچی و هیچ کس را ندارم جز شکست
46

امروز به شدت حالم شبیه تو بود
فرار نکن فرار کنی بدتر میشه دوست داری یه مشکل دیگه دوباره اضافه شه بهشون  809197ps94ijjhwg
نه خواهری سعی کن اونا رو حل کنی نه یکی دیگه هم بهشون اضافه کنی حالت بده یه فیلم که باهاش خوشحال میشی یه نوحه یا آهنگ که دوسش داری گوش بده 
قرآن بخون این خیلی واسه من جواب میده وا کن ببین بهت چی میگه خودش کلا میپره
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 23:29)یاقوت نوشته است: شکست علاوه بر حوصله ی عالمه هم تایم میخواد .
میشکنی ،کثیف میشی ،از خودت بدت میاد ،بی حس و لمس میمونی ،فکر میکنی خیلی بدبختی بعدش عین ربات میری حموم (اونم اگه از شکشت ها سیر شده باشی ) ،بعدش باز حس پوچی میکنی ،بعد میگی اینبار میشه و باز میری شروع کنی و این شروع تازه خودش چند هفته ظول میکشه تا ده روز و رد بشه  53258zu2qvp1d9v
چرا میخوای بشکنی؟کمتر وارد این چرخه تنهایی ناراحتی و شکست شو .
مگه نشکنم زندگیم چه شکلی میشه
با نشکستن چیز قشنگی گیرم نمیاد
کلا نه پاکی قشنگه نه شکست
شاید راه های دیگه هم باهش که به نظر قشنگ تر میان ولی اونا هم نمیشه 46

رفتم سراغ یه پروژه درسی تا خودمو باهاش سرگرم کنم
بسی ممنونم ازتون
اگر نتونستم تحمل کنم دوباره میام
هعی اصلا نمیدونم چرا میام Khansariha (60)46
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
بشین حلش کن .
تو تردید نمون ک چرا ادامه بدم .زندگی تو جدای از بقیه خانوادت هست .تو متفاوت از بقیه هستی .تو خیلی خاصی ‌.نذار شکست تو رو مثل بقیه کنه .
مواظب خودت باش 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: امروز به شدت حالم شبیه تو بود
فرار نکن فرار کنی بدتر میشه دوست داری یه مشکل دیگه دوباره اضافه شه بهشون  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
نه خواهری سعی کن اونا رو حل کنی نه یکی دیگه هم بهشون اضافه کنی حالت بده یه فیلم که باهاش خوشحال میشی یه نوحه یا آهنگ که دوسش داری گوش بده 
مشکلات دست من نیست که درستش کنم
اگر دست من بود یه لحظه کوتاه نمیومدم

بی خیال من میرم دنبال پروژه درسی احتمالا بهتر بشم
بسی ممنونم ازتون
شرمنده که تلخ حرف میزنم
تعداد مشکلات یهو خیلی شد
دیگه نمیتونم تحمل کنم همین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: بشین حلش کن .
تو تردید نمون ک چرا ادامه بدم .زندگی تو جدای از بقیه خانوادت هست .تو متفاوت از بقیه هستی .تو خیلی خاصی ‌.نذار شکست تو رو مثل بقیه کنه .
مواظب خودت باش [تصویر:  53.gif]
Hangheadیه جور میگی انگار من یوسف پیامبرم Khansariha (13)
خدا خیرت بده خندم گرفت Khansariha (13)
کجام خاصه
منم آدمم

مشکلات من راه حلش دست من نیست
وگرنه باهاش کنار میومدم
تازههمینم که دست من نیست طرف مقابل ام را تحت فشار قرار میدم که مشکلش را حل کنه
انقدر بهشون گفتم که بهم میگن خوبه ما دختر نیستیم وگرنه تا حالا 100 بار ما را شوهر داده بودی 29

بازم بی خیال اصلا شاید رفتم حموم موهامو زدم
Khansariha (69)
فکر کنم فقط این خوشحالم کنه
ولی حال جسمیم خوب نیست میترسم برم حموم
Hanghead
گوشام سوت میکشه
همین پروژه درسی خوبه

بسی مرسی
ببخشید دیگه برم بهتره
ممنون

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 23:35)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: امروز به شدت حالم شبیه تو بود
فرار نکن فرار کنی بدتر میشه دوست داری یه مشکل دیگه دوباره اضافه شه بهشون  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
مشکلات دست من نیست که درستش کنم

بی خیال من میرم دنبال پروژه درسی احتمالا بهتر بشم
بسی ممنونم ازتون
شرمنده که تلخ حرف میزنم
تعداد مشکلات یهو خیلی شد
دیگه نمیتونم تحمل کنم همین

مشکلات دست تو نیست عزیز
ولی راه حلش دست خودته امکان نداره مشکلی حل نشه سوءتفاهم نشه یه وقت من کلا هروقت از این حرفا میزنم همه فکر میکنن یه دختر مرفح و بی دردم و هیچ مشکلی هم تو زندگیم نداشتم  Gigglesmile
ولی منم مثل تو همه مثل هم هستیم همه مشکل داریم که گره اش به دست خودمون و از راه درستش حل میشه پس نگران نباش
نه عزیز دشمنت شرمنده حرفی نزدی که 
میدونی خدا چند جای قرآن گفته صبر پیشه کنید گفته من مشکلات رو میدم چون میخوام بندگانم رو تجزیه کنم ببینم کدومشون طاقت میارن و صبورن کدومشون فقط اهل حرف زدن نیستن میخواد جایگاه خاص بده 
سعی کن از اون برترها باشی 
پیروز باشی خواهر گلم
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 5، 23:39)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: بشین حلش کن .
مواظب خودت باش [تصویر:  53.gif]
Hangheadیه جور میگی انگار من یوسف پیامبرم Khansariha (13)
خدا خیرت بده خندم گرفت Khansariha (13)
کجام خاصه
منم آدمم

مشکلات من راه حلش دست من نیست
وگرنه باهاش کنار میومدم
تازههمینم که دست من نیست طرف مقابل ام را تحت فشار قرار میدم که مشکلش را حل کنه
انقدر بهشون گفتم که بهم میگن خوبه ما دختر نیستیم وگرنه تا حالا 100 بار ما را شوهر داده بودی 29

بازم بی خیال اصلا شاید رفتم حموم موهامو زدم
Khansariha (69)
فکر کنم فقط این خوشحالم کنه
ولی حال جسمیم خوب نیست میترسم برم حموم
Hanghead
گوشام سوت میکشه
همین پروژه درسی خوبه

بسی مرسی
ببخشید دیگه برم بهتره
ممنون

و یکی از پست هایی ک واقعا ناراحتم کرد  : ) 

آدم ها همشون خاص هستند ، واقعا خندت گرفت ؟چند تا ساناز داریم تو دنیا ؟چند نفر ک خلاقیت تورو تو نقاشی دارن ، تو حرف زدن و دوستی با همه ، تو اوریگامی یاد گرفتن ، تو امید دادن ب بقیه . 
بعد تو اینطوری فکر میکنی؟ بهانه نکن برای مشکلات .
هیچکدوم از ماها مشکلات و دردمون متعلق ب خودمون نیست .
روزانه برو جلو آینه 5تا چیز پیدا کن ک باعث میشه بهت بگن خاص . مطمئن باش پیدا میکنی . برا خودت بنویسشون . حتی کوچکترینشون : )

موهاتم میتونی کوتاه کنی ، این اواخر زیاد دیدم نوشتی : )
اصلا مو کوتاه کردن ترس نداره . ببافشون بعد ی قیچی بزن و نگهش دار . مو کوتاه بودن هم عالمی داره . انقدر سر آدم سبک میشه ی نفسی میکشه . اصلا مصری خودت قیچی بزن بعدش ببر برات درستش کنند . 
هرجور راحتی اونطور عمل کن ، فقط کمتر خودت و سرزنش کن و کمتر خ ا رو راه حل ببین . 
تو چرخه ی تنها شدم ، غمگینم ، برم سراغ خ ا و شروع مجدد گیر کردی . 
اینکه من میگم تو خاصی دلیلی بر خنده نیست چون واقعیت و میگم . 
نگرانتم من ، ن تنها من همه ی دوستانی ک اینجا داری. 
مواظب خودت باش . امیدوارم امسال سال خوبی برات باشه 53
نقل قول: مشکلات دست من نیست که درستش کنم
سلام خواهری

اگر مشکل کس دیگه ایه، که تو زندگی خودت رو داری.
راهنمایی کردی، کمک کردی، نشد، نخواستن تقصیر تو نیست. خودت رو، حال خودت رو گره نزن بهشون. مثلاً اگر دعوایی هست هندزفری بذار متوجه نشی‌. اگر درد دل می کنن باهات راهنمایی کردی تو دلت بگو کاری که این شخص بکنه با خودشه، تصمیم خودشه من نباید ناراحت بشم. من مسئولیتم رو انجام داده م.

اما اگر مربوط به توئه از یک جای کوچیک شروع کن که میتونی.
الان میگی خسته ای اینا اما وقتی حالت خوبه یادت باشه کلی مسئولیت داری که بشینی فکر کنی برنامه بریزی برای خودت. واقع بینانه بررسی کنی، مشاوره بری، خودت رو تحلیل کنی.
یادت نره ما هر کدوم مسئول زندگی خودمونیم و نمیتونیم‌ بگیم تقصیر فلانی بود که من این شدم 53258zu2qvp1d9v

نکته دومم اینه که
به خودت مدام یادآوری کن:
«خ.ا‌ راه حل نیست.» 106

اگر خسته ای و فرار دلت می خواد، یعنی نیاز داری یمدت به خودت سخت نگیری، سرزنش و اینا نکن، برو تو طبیعت، صبح ها برو پیاده روی تنهایی، موزیک کمتر گوش کن تو طبیعت بذار آرامشش بهت سرایت کنه. الان طبیعت، روزهایی رو می گذرونه که بیشترین آرامش بخشی خودش رو داره. جدی میگم. من با طبیعت خیلی آرامش می گیرم. صبح های زود اگر مقدوره برات که چه بهتر. 49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
بسی ممنونم از همتون
واقعا ممنونم 
ولی حقیقت اینه من بین آدمایی هستم که با همه وجودشون تلاش میکنن ولی بازم به نتیجه نمیرسن.آدمای خوب و تلاشگری که موفق نمیشن.
توضیحش سخته.
بی خیالش . 
من میام کانون تا از دنیای خودم بیام بیرون . 
دیگه توانایی تحملش را ندارم.
نمیخوام بهش فکر نکنم. فقط میخوام حواسم پرت بشه

تازه بیدار شدم
امروز دیگه دل را زدم به دریا کنترل ذهن از دستم در رفت
اگر مراقب دستام نبودم الان روزا 0 شده بود
Hanghead حس خوبی را تجربه کردم. واقعا دلم برای خ.ا و یه دیگری تنگ شد
ولی بازم گفتم اول بیام کانون
اومدم پیام و یادداشت ها را خواندم اندکی به خودم اومدم. 
واقعا لذت داره اون کارا. اونم وسط این همه فشار. ولی تهش چی؟
بازم هیچ و پوچ
باشه
خدایا همینجا به تو و اونایی که این پیام را میخوانن قول میدم یه حرکت سریع بزنم و یا علی بگم و پاشم
بازم قول اگر وسوسه شدم اول اورژانس نه که اول اون سایت ها

سپاس شده توسط
302بسی ممنونم ا زهمه دوستان

Hangheadخیلی خیلی شرمندم
ولی من بازم اورژانسیم
قلبم داره میاد تو دهنم
همه وجودم میگه خجالت بکش خو خ.ا کن هم خودت راحت میشی هم بقیه
ولی فعلا پاش وایسادم
اصلا هم نمیدونم چرا
چقد ردلم میخواد بشکنم
809197ps94ijjhwg
هر کاری بگید کردم
ولی نمیشه
همش تو سرمه Khansariha (60)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 6، 18:22)_رعنا_ نوشته است: 302بسی ممنونم ا زهمه دوستان

Hangheadخیلی خیلی شرمندم
ولی من بازم اورژانسیم
قلبم داره میاد تو دهنم
ولی فعلا پاش وایسادم
اصلا هم نمیدونم چرا
چقد ردلم میخواد بشکنم
809197ps94ijjhwg
هر کاری بگید کردم
ولی نمیشه

ساناز تو کاری کردی ک خ ا اومده ذهنت یا همینظوری وسوسه داری؟حس میکنم خودت زیادی تمرکز کردی رو این موضوع .
چ برات جذابه الان؟
من دیگه بدترین وضع یا میرم بیرون تو پذیرایی تی وی نگاه میکنم یا میرم بیرون پیاده روی تنهایی کافه ای جایی یا تو نت ی سریال نگاه میکنم .ی کاری کن این انرژیت تخلیه بشه .
مثل آشپزی ،مثل نرمش ،حیاط دارین؟هوا فکر کنم خوب باشه برو ی کم راه برو فکر کن .
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 6، 18:22)_رعنا_ نوشته است: 302بسی ممنونم ا زهمه دوستان

Hangheadخیلی خیلی شرمندم
ولی من بازم اورژانسیم
قلبم داره میاد تو دهنم
ولی فعلا پاش وایسادم
اصلا هم نمیدونم چرا
چقد ردلم میخواد بشکنم
809197ps94ijjhwg
هر کاری بگید کردم
ولی نمیشه

سلام  303 

آروم باشید ! 

اوضاع تحت کنترل شیطان قرار گرفته  17 ؟

خب شما قبلاً ها با حواس پرت شدن ، موفق شدید از دام شیطان خلاص بشید  2uge4p4  درسته ؟ 

خب پس الان درمورد هرچی میخوایید حرف بزنید ! 

اصلا بخاطر ما بشینید ، 3 تا خاطره ، یا سکانس از یک فیلم طنز  که از ته دل خندیدید Khansariha (13) ، رو برامون تعریف کنید که چی بوده داستان ؟ ؟ 
دوست دارید اینو ؟ یا اینکه درمورد چیز دیگه ای میخوایید حرف بزنید ؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: ساناز تو کاری کردی ک خ ا اومده ذهنت یا همینظوری وسوسه داری؟حس میکنم خودت زیادی تمرکز کردی رو این موضوع .
چ برات جذابه الان؟
من دیگه بدترین وضع یا میرم بیرون تو پذیرایی تی وی نگاه میکنم یا میرم بیرون پیاده روی تنهایی کافه ای جایی یا تو نت ی سریال نگاه میکنم .ی کاری کن این انرژیت تخلیه بشه .
Hangheadمن کاری نکردم
فقط دلم میخواد اندکی بهم خوش بگذره همین
کلا هیچی جز خ.ا جذاب نیست
این لعنتی هم تهش غمه
حیاط نداریم 
بیرونم دیگه هوا تاریک شده
تا یه حدودی میدونم علتش چیه
ولی کاری از دست من بر نمیاد
تو اتاق بمونم راحت ترم

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 6، 18:30)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: ساناز تو کاری کردی ک خ ا اومده ذهنت یا همینظوری وسوسه داری؟حس میکنم خودت زیادی تمرکز کردی رو این موضوع .
چ برات جذابه الان؟
Hangheadمن کاری نکردم
فقط دلم میخواد اندکی بهم خوش بگذره همین
کلا هیچی جز خ.ا جذاب نیست
این لعنتی هم تهش غمه
حیاط نداریم 
بیرونم دیگه هوا تاریک شده
تا یه حدودی میدونم علتش چیه
ولی کاری از دست من بر نمیاد
تو اتاق بمونم راحت ترم

اااا اینجا روشنه  Gigglesmile من یکم رفتم بیرون پیاده روی ی ذرت مکزیکی مزخرفم خوردم برگشتم الانم سرده کمی 65
ببین مغز تو فکر میکنه جذابه ولی در اصل هیچی نداره .کی دیگه میتونی این تعداد روز و ب دست بیاری .
ی بارم متفاوت عمل کن .
علتش چیه ؟میتونی بگی؟تو اتاقت آهنگ بذار تو گوشت .یا با گوشی سریال نگاه کن .منم الان تو اتاقم تنهام  4chsmu1 البت منتظر صدای اذانم .امذوز دلم میخواد نماز بخونم  53258zu2qvp1d9v اذان شده شیراز؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام  [تصویر:  303.gif] 

آروم باشید ! 

اوضاع تحت کنترل شیطان قرار گرفته  [تصویر:  17.gif] ؟

خب شما قبلاً ها با حواس پرت شدن ، موفق شدید از دام شیطان خلاص بشید  [تصویر:  2uge4p4.gif]  درسته ؟ 

خب پس الان درمورد هرچی میخوایید حرف بزنید ! 

اصلا بخاطر ما بشینید ، 3 تا خاطره ، یا سکانس از یک فیلم طنز  که از ته دل خندیدید [تصویر:  khansariha%20(13).gif] ، رو برامون تعریف کنید که چی بوده داستان ؟ ؟ 
دوست دارید اینو ؟ یا اینکه درمورد چیز دیگه ای میخوایید حرف بزنید ؟
53258zu2qvp1d9vسکانس خنده دار فقط همون کلیپ های دیرین دیرین آخری که گذاشتم تو پروفایلم یادمه
چیز دیگه ای یادم نیست

چرا میام اینجا؟
واقعا چرا؟
کاش واقعا بفهمم
فیلتر شکن روشن ولی بازم میام اینجا

به قول یاس
پُر کار بودن به خیلی چیزا بستگی داره
مهم ترینش انگیزست ، وقتی به آینده فکر کنی کم کار میشی

من واقعا انگیزه ای برای پاکی ندارم
با خدا رابطم خرابه
به خاطر خدا دیگه نمیخوام پاک باشم
پس چرا پاک باشم
نگید به خاطر خودت که حوصله اشو ندارم. جدی جدی ندارم
شما برای چی میخواهید پاک باشید واقعا

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان