امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

خانم یاقوت درست میگن  128fs318181 

شما سریال نون خ فصل 3 رو دنبال میکنید؟ ؟ 
همین الان میتونید تلوبیون شبکه یک ، ببینیدش .  

خندوانه هم دیشب خیلی با حال بود . 

الان هم که اذانه و چی بهتر از نماز اول وقت  53258zu2qvp1d9v

انشاالله موفق باشید  53
 سپاس شده توسط
نقل قول: اااا اینجا روشنه  [تصویر:  gigglesmile.gif] من یکم رفتم بیرون پیاده روی ی ذرت مکزیکی مزخرفم خوردم برگشتم الانم سرده کمی [تصویر:  65.gif]
ببین مغز تو فکر میکنه جذابه ولی در اصل هیچی نداره .کی دیگه میتونی این تعداد روز و ب دست بیاری .
ی بارم متفاوت عمل کن .
علتش چیه ؟میتونی بگی؟تو اتاقت آهنگ بذار تو گوشت .یا با گوشی سریال نگاه کن .منم الان تو اتاقم تنهام  [تصویر:  4chsmu1.gif] البت منتظر صدای اذانم .امذوز دلم میخواد نماز بخونم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] اذان شده شیراز؟
آره اذان شده
اینجا دیگه هوا کاملا تاریکه

علتش هم نمیتونم بگم
شاید نماز خوب باشه
میرم نماز بعدشم زار زار بزنم زیر گریه
این گریه خودش تا چند ساعتی همه چی را حل میکنه
بعدشم فیلم های وب 
تا بعدش چی بشه
ولی بازم نمیدونم چرا میخوام پاک باشم
فقط میدونم عین ربات بعد 8 سال برام شده عادت
شده عادت که دنبال پاکی بدویم
همین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: من واقعا انگیزه ای برای پاکی ندارم
با خدا رابطم خرابه
به خاطر خدا دیگه نمیخوام پاک باشم
پس چرا پاک باشم
نگید به خاطر خودت که حوصله اشو ندارم. جدی جدی ندارم
شما برای چی میخواهید پاک باشید واقعا

راستش من میترسم .
خیلی از خدا میترسم ،وقتی درگیرم ذهنم خیلی کثیف میشه .همه چ فکر میکنم .خجالت میکشم حتی اینجا بنویسم .
بدترین آدم دنیا میشم ،لمس میمونم همش فک میکنم ک چقدر بدبختم ،چقدر قیافم زشت شده ،آیندم چقدر خرابه .حالت تهوع میگیرم از اینهمه زشتی .
میترسم چیزهایی ک از فکرم میگذره ب سرم بیاد ،فکر کن مثلا آینده ازدواج کنم همون تصاویر سرم بیاد ،بچه دار بشم همون بلاها سر بچم بیاد .اینا من و میترسونه .
فکر کن بری عاشق یکی بشی بعد طرف چشمش ناپاک باشه و همون هایی ک تو تصاویر دیدی و ب چشم ببینی.دنیا خیلی خیلی زشته .خیلی کثیفه .آدم ها خیلی ترسناکن .
من نمیخوام زندگیم اینطور تباه بشه .دلم میخواد ب بقیه کمک کنم .زندگی تو خ ا خلاصه نمیشه .وقتی درگیرشم همش منتظرم ی فرصتی پیش بیاد تنها بشم و خیال پردازی کنم و گند بزنم ب خودم .
خ ا و فانتزی ذهنی جدای از زندگی واقعی هست .خودت و با خ ا و فانتزی و خیال پردازی گول نزن: )
نقل قول: خانم یاقوت درست میگن  [تصویر:  128fs318181.gif] 

الان هم که اذانه و چی بهتر از نماز اول وقت  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

انشاالله موفق باشید  [تصویر:  53.gif]
همون نماز فکر کنم بهتر باشه از همش
بسی ممنونم

از هر دو بسی ممنونم
یاقوت خانم جان 
حسابی اذیتت کردم امروز
بسی ممنونم که همیشه جواب دادی
302
آقای مولانا بسی ممنونم ازتون 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 6، 18:38)مولانا نوشته است: خانم یاقوت درست میگن  128fs318181 

الان هم که اذانه و چی بهتر از نماز اول وقت  53258zu2qvp1d9v

انشاالله موفق باشید  53

نون خ  Khansariha (13) ی کاربر امروز ثبت نام کرده همش میگم اسم این و کجا دیدم الان فهمیدم سریال بوده Khansariha (13)

عاشق اون گاوه جاناتان هستم  Khansariha (13) 
خندوانه 40 اه اه بدم میاد من Swear1

(1400 فروردين 6، 18:40)_رعنا_ نوشته است:
نقل قول: اااا اینجا روشنه  [تصویر:  gigglesmile.gif] من یکم رفتم بیرون پیاده روی ی ذرت مکزیکی مزخرفم خوردم برگشتم الانم سرده کمی [تصویر:  65.gif]
ببین مغز تو فکر میکنه جذابه ولی در اصل هیچی نداره .کی دیگه میتونی این تعداد روز و ب دست بیاری .
ی بارم متفاوت عمل کن .
علتش چیه ؟میتونی بگی؟تو اتاقت آهنگ بذار تو گوشت .یا با گوشی سریال نگاه کن .منم الان تو اتاقم تنهام  [تصویر:  4chsmu1.gif] البت منتظر صدای اذانم .امذوز دلم میخواد نماز بخونم  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] اذان شده شیراز؟
آره اذان شده
اینجا دیگه هوا کاملا تاریکه

علتش هم نمیتونم بگم
شاید نماز خوب باشه
میرم نماز بعدشم زار زار بزنم زیر گریه
این گریه خودش تا چند ساعتی همه چی را حل میکنه
بعدشم فیلم های وب 
تا بعدش چی بشه
ولی بازم نمیدونم چرا میخوام پاک باشم
فقط میدونم عین ربات بعد 8 سال برام شده عادت
شده عادت که دنبال پاکی بدویم
همین

عاغا دو رکعت نماز ب عشق خدا بخون هرچی تو دلته بریز بیرون گریه کن و بسپر ب خودش .خدا میبینه ها .تو کنار خانوادت خ ا میکنی؟کنار دوستت؟آره؟؟؟؟؟خدا ک همیشه چشمش بهته ،خجالت نمیکشی؟
نباید عادت کنی ،نباید خودت و بدبخت کنی .بیخیال دلیلش .فقط بگو نباید درگیرش بشم .
نقل قول: راستش من میترسم .
خیلی از خدا میترسم ،وقتی درگیرم ذهنم خیلی کثیف میشه .همه چ فکر میکنم .خجالت میکشم حتی اینجا بنویسم .
بدترین آدم دنیا میشم ،لمس میمونم همش فک میکنم ک چقدر بدبختم ،چقدر قیافم زشت شده ،آیندم چقدر خرابه .حالت تهوع میگیرم از اینهمه زشتی .
میترسم چیزهایی ک از فکرم میگذره ب سرم بیاد ،فکر کن مثلا آینده ازدواج کنم همون تصاویر سرم بیاد ،بچه دار بشم همون بلاها سر بچم بیاد .اینا من و میترسونه .
فکر کن بری عاشق یکی بشی بعد طرف چشمش ناپاک باشه و همون هایی ک تو تصاویر دیدی و ب چشم ببینی.دنیا خیلی خیلی زشته .خیلی کثیفه .آدم ها خیلی ترسناکن .
من نمیخوام زندگیم اینطور تباه بشه .دلم میخواد ب بقیه کمک کنم .زندگی تو خ ا خلاصه نمیشه .وقتی درگیرشم همش منتظرم ی فرصتی پیش بیاد تنها بشم و خیال پردازی کنم و گند بزنم ب خودم .
خ ا و فانتزی ذهنی جدای از زندگی واقعی هست .خودت و با خ ا و فانتزی و خیال پردازی گول نزن: )
قشنگ گفتی عزیز دل
بسی ممنون 
ولی من زندگی با خ.ا و چندتا دیگری را دوست دارم
بسی شیرین
شاید تهش تلخ باشه
ولی همیشه یکی دیگه هست
ازدواج هم برام مهم نیست
هر چه میکنم بخاطر همون ترسیه که گفتی
منم از خدا میترسم
فقط باهاش دعوا دارم

سپاس شده توسط
نقل قول: عاغا دو رکعت نماز ب عشق خدا بخون هرچی تو دلته بریز بیرون گریه کن و بسپر ب خودش .خدا میبینه ها .تو کنار خانوادت خ ا میکنی؟کنار دوستت؟آره؟؟؟؟؟خدا ک همیشه چشمش بهته ،خجالت نمیکشی؟

نباید عادت کنی ،نباید خودت و بدبخت کنی .بیخیال دلیلش .فقط بگو نباید درگیرش بشم .
302یک دنیا ممنونم
هر طور شده بعد اینهمه اورژانس پاش وایمیسم. هر چند ندونم چرا
من رفتم نماز
بسی ممنونم عزیز جان

سپاس شده توسط
زیادم از زشتی این کار خبر نداری پس : )هنوز اونقدری گند نزدی ک بدونی تهش ک هیچی اول و وسطشم وحشتناکه .
ی مدتی ب شدت ذهن و چشمت و کنترل کن .واقعنی میگم .رحم کن ب خودت .
با جنس مخالفی چت نکن .ب گذشته فکر نکن .ماه رمضون هم داره میاد .ی ماه عالی هست برای ی زندگی عالی .خودت و براش آماده کن .
بازم میگم تو جدای ز خانوادت و اطرافیانت هستی و خاصی .حقت ی زندگی عالی هست .مواظب خودت خیلی باش .
نماز خوندی برای ماهم دعا کن .
 سپاس شده توسط
سلام 
نمیدونم چرا اینطوری شدم 
یه عادت زشت که تاحالا بهم ضرر هم نزده که بخوام با محاسبه نفس حلش کنم میدونم در آینده ضرر میزنه ولی وای ......
خیلی وقته دیگه نرفتم سمتش ولی وسوسه اش هست خیلی اذیت میشم باهاش ای کاش زود سر عقل بیام  Shy
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 6، 19:20)Setareh tarik نوشته است: سلام 
نمیدونم چرا اینطوری شدم 
یه عادت زشت که تاحالا بهم ضرر هم نزده که بخوام با محاسبه نفس حلش کنم میدونم در آینده ضرر میزنه ولی وای ......
خیلی وقته دیگه نرفتم سمتش ولی وسوسه اش هست خیلی اذیت میشم باهاش ای کاش زود سر عقل بیام  Shy

سلام ،
چ خبره امروز شیطون فعال بوده  Swear1
خوبی الان؟چیشده؟
نمیدونم چرا اینطوری شدم 

سلام  303

جهت اطلاعتون بنده درحال تدارک جشن پاکی شما هستم ، دوست ندارید جشن پاکی تون رو ببینید ؟  53258zu2qvp1d9v 

66 روز پاکی رو بخواهید دونه دونه به فارسی بنویسید چقدر طول میکشه ؟ 
شما این همه روز و ساعت مقاومت کردید ، حیف نیست دوباره صفر بشه ؟
سوتفاهم نشه یچی دیگه رو میگم نه اینکار 
یه کار که تقریبا نزدیکشه و تقزیبا باعثشه اولین باعثش
چرا این روزا حس میکنم خیلی بد شدم دختر بدی شدم حس گناهم زده بالا و
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 فروردين 6، 19:32)یاقوت نوشته است:
نمیدونم چرا اینطوری شدم 

سلام ،
چ خبره امروز شیطون فعال بوده  Swear1
خوبی الان؟چیشده؟

سلام عزیز آره خوبم الان چیز خاصی نبود یکم وسوسه
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
سلام
کسی هست کمکی کنه؟
وسوسه شدیدی دارم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
سلام ، نظرتون چیه به تاپیک یاد  مرگ یه سر بزنید ؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان