امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

رعنا جانم برو کلیپا رو گوش بده اما ارتباطت رو هم با اینجا قطع نکن
بیا باهم حرف بزنیم
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
(1400 مرداد 14، 23:50)_رعنا_ نوشته است:
(1400 مرداد 14، 23:47)عارفه نوشته است:
(1400 مرداد 14، 23:42)_رعنا_ نوشته است: 809197ps94ijjhwg دیگه خسته شدم. احساس میکنم دیگه راه نداره من همه زورم را زدم نمیشه. 
دیگه خیلی خستم 20

یوهو کی خسته شده؟ Smiley-happy114
رعنا که شیر قوی میدونه Muscular

46 فقط دلم میخواد یه خرابکاری کنم
بنظرم خ.ا بهترینشه.
فقط به خودم آسیب میزنم 40
ولی ته همینم پشیمونیه
بی خیال.
میرم چندتا کلیپ از پناهیان نگاه میکنم مبخوابم
فردا هم خدا بزرگه

حس خشم داری؟؟
سرکوبش نکن!
اگه موقعیتیه نمیشه سر اونی خالی کنی که باعثش شده، یا بری باهاش حرف بزنی،
نقدا چند تا مشت حسسابی بزن به بالش به نیت اون شخص 19
یا نامه بنویس و حرفاتو بزن. بعد اگه خواستی میتونی مچاله ش کنی یا پاره پاره ش کنی.
تو میتونی 49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
رعنا خانوم سلام 303
یه لحظه به این فکر کنید که برای این پاکی چقدر زحمت کشیدید
واقعا نباید بخاطر یه لذت خیلی کوتاه + چقدررررر عوارض روحی و جسمی این روزای شیرین رو از دست بدیم 128fs318181
سلام . ببخشید دیر جواب میدم
دیدم خیلی عصبانیم. 
خیلی هم خوابم میاد. خوابیدم
پاکم.
از همتون ممنونم. 
بازم ببخشید
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
یه چیزایی داره به ذهنم میاد که کنترلش برام سخته Hanghead
میترسم که پاکی ام از دست بره Hanghead
برم یه ذره آب به دست و صورت ام بزنم و برم سراغ درس ام
فقط از خدا کمک میخوام
چون میدونه که برای این روزای پاکی زحمت کشیدم
و میدونه که هیچکس جز خودش نمیتونه بهم کمک کنه 809197ps94ijjhwg
دوستان دعا کنید به خیر بگذره 63
(1400 مرداد 15، 12:49)سرباز گمنام نوشته است: یه چیزایی داره به ذهنم میاد که کنترلش برام سخته Hanghead
فقط از خدا کمک میخوام

وقت اذانه نماز بخونید  49-2
ما اینجا منتظرتون میمونیم ک بیاین بگین حالتون خوبه  53258zu2qvp1d9v
(1400 مرداد 15، 12:51)یاقوت نوشته است:
(1400 مرداد 15، 12:49)سرباز گمنام نوشته است: یه چیزایی داره به ذهنم میاد که کنترلش برام سخته Hanghead
فقط از خدا کمک میخوام

وقت اذانه نماز بخونید  49-2
ما اینجا منتظرتون میمونیم ک بیاین بگین حالتون خوبه  53258zu2qvp1d9v

سلام خانوم یاقوت
نمازم رو اول وقت خوندم  53
سلام
الحمدلله پاکم 53
ممنونم از شما 302
من کم آوردم 46
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام رعناااا 
مقاومت کن عزیزم،
پاداش تو از شهدا کمتر نیست Khansariha (69)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 مرداد 15، 15:27)عارفه نوشته است: سلام رعناااا 
مقاومت کن عزیزم،
پاداش تو از شهدا کمتر نیست Khansariha (69)

کمتر چیه
باید بیشترم باشه
این همه زجر
اونا میرن میمیرن تموم میشه
ما بدبخت از این وسوسه رد میشیم میدونیم بعدی تو راهه

مگه چه اشکالی داره آدم ضعیف باشه  46
بالاخره یه سریا باید بد باشن تا خوبا خودشون را نشون بدن
واقعا خستم
نمیتونم

از خودت بپرس،
مشکلم حل میشه؟ حالم بهتر میشه؟
نه. 53258zu2qvp1d9v

من می‌دونم،
که تو  این کارو نمی کنی،
به این دلیل که چیزی رو بهتر نمی کنه،
صرفا یک باریه که اضافه میشه به مشکلات 53258zu2qvp1d9v

ارزش داره عایا؟ 53258zu2qvp1d9v

به خودت یک هدیه خوب بده.
بابت مقاومت امروزت،
که نتونی دربرابر اون هدیه مقاومت کنی 23

نقل قول: مگه چه اشکالی داره آدم ضعیف باشه  [تصویر:  46.gif]
بالاخره یه سریا باید بد باشن تا خوبا خودشون را نشون بدن

معلومه که اشکال داره، نشنیدی میگن هر کسی تو دنیا یه ماموریت داره که باید انجامش بده؟
خواه یه حرف خوب، یه معلمی کردن خوب، یه باغچه سبز، بلاخره باید دنیا رو یکم قشنگ تر کنیم. 128fs318181

(1400 مرداد 15، 15:30)عارفه نوشته است: از خودت بپرس،
مشکلم حل میشه؟ حالم بهتر میشه؟
نه. 53258zu2qvp1d9v

من می‌دونم،
که تو  این کارو نمی کنی،
به این دلیل که چیزی رو بهتر نمی کنه،
صرفا یک باریه که اضافه میشه به مشکلات 53258zu2qvp1d9v

ارزش داره عایا؟ 53258zu2qvp1d9v

بحث فقط خ.ا نیست
به یه لحظه لذت آنی اش فکر نمیکنم
کلا بخاطر فشارهایی که الان دارم میخوام مسیر را عوض کنم
چقدر ترک بی نتیجه
چقدر تلاش بی فایده
چرا انقدر سختی به خودم راه بدم
چی میشه اگر هر وقت دلم خواست خ.ا کنم
عرض وقت دلم خواست برم چیزای بد ببینم
هر وقت دلم خواست به هر کسی پیام بدم. چه بشناسم چه نشناسم
همه اینا کمک میکنه فشارها را کمتر درک کنم
نه که مشکلات میرن
نه
مشکلات هیچ جا نمیرن
فقط ذهن من از سمت مشکلات میره سمت چیزای دیگه
اینا آروم میکنه
همش با هم

46
ولی هر چی به گذشته نگاه میکنم. اگر اینا آرومم میکردن این همه سختی نمیکشیدم که بیام تو راه درست
46
واقعا خستم. کاش یه راه بود تضمینی میرفتی همه چی درست میشد
نه که مشکلات حل بشه
آرامش میومد سمتت

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان