امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 مهر 21، 12:36)amirabbas.s2021 نوشته است: سلام یه وسوسه ریزی از صبخ اذیت میکنه الان نماز خوندم بهترم ولی الان سر کلاسم کلاسی که ازش هیچی نمیفهمم برا همینم تحت فشارم واین اوضارو بدتر میکنه و وسوسه همچنان هست

سلام داداش گلم
.

آروم باش و ذهنت رو خالی کن .

هنوز کلاس داری ؟
یعنی کلاست ادامه داره ؟ تاسساعتههای دیگه؟؟
اگر میشه چیزای خوب سرچ کنین
اگر میتونین سخنرانی گوش کنین 
سخنرانی گوش کنین
اگر حوصله جک خواندن دارین بیاین اینجا

حیفه نماز اول وقت و قشنگتون نیست؟ Hanghead
خدا کلی خوشحال شده با این نماز
اگر حسش هست با خدا حرف بزنین تا حضورش را بهتر احساس کنین
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 مهر 20، 2:03)مرد مجاهد نوشته است:
قَالَ علی (عليه السلام): مَا الْمُجَاهِدُ الشَّهِيدُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَعْظَمَ أَجْراً مِمَّنْ قَدَرَ فَعَفَّ؛ لَكَادَ الْعَفِيفُ أَنْ يَكُونَ مَلَكاً مِنَ الْمَلَائِكَةِ.

مجاهد شهيد راه خدا اجر و پاداشش بيشتر از كسى نيست كه قدرت بر گناه دارد اما خويشتن‏ دارى مى‏ كند؛
فرد عفيف و خويشتن‏ دار نزديك است كه فرشته‏ اى از فرشتگان خدا شود.

(نهج البلاغه)

داداش این حدیث رو با خودت مرور کن .

فقط توی ذهنت بپذیر که وسوسه تموم شد ،

یه چندتا بشین پاشو خیلی کمک میکنه 49-2

با تمرکز کتاباتو باز کن ، بشین پای درس ، ببین چی میگه؟

اگرم حال کلاسو نداری ، خودت کتابت رو باز کن و اون مبحث رو مطالعه کن.

خلاصه که آروم باش .
هیچ خبری نیست 53
خب خدارو شکر این زنگ بدون کار بدی گذشت.
ممنونم واقعا حرفاتون آرامش داد بهم.

ولی من معمولا هر روز سر زنگایی که ازش چیزی نمیفهمم و همچنین وقتایی که کلاسام تموم میشه و من میمونمو کلی درسی که بلد نیستم. فشار روانی زیادی بهم میاد و وسوسه میشم .
(1400 مهر 21، 14:17)amirabbas.s2021 نوشته است: خب خدارو شکر این زنگ بدون کار بدی گذشت.

ولی من معمولا هر روز سر زنگایی که ازش چیزی نمیفهمم و همچنین وقتایی که کلاسام تموم میشه و من میمونمو کلی درسی که بلد نیستم. فشار روانی زیادی بهم میاد و وسوسه میشم .

بسی خداروشکر  Confetti
انشالله همیشه خوش خبر باشین 317

Hanghead یه روش سخت داره . اینکه قبل از کلاس اون درس را بخوانین 
واقعا براش وقت بگذارید تا سر کلاس راحت بفهمینش 
با این دید به قصه نگاه کنین که این کار را برای پاکی خودتون انجام میدین 
من این راه به ذهنم رسید

بیشتر مواقع این وسوسه همون موقع درس میاد . کار سختیه رد شدن ازش . ولی نشدنی نیست Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1400 مهر 21، 14:17)amirabbas.s2021 نوشته است: خب خدارو شکر این زنگ بدون کار بدی گذشت.

سلام داداش گل  303
یه روشی که من خودم به کار میبرم اینه که روز قبل، برنامه کلاسی رو نگاه کنیم و درس هایی که برای فردا داریم رو خیلی خوب و با دقت مطالعه کنیم یا یک روش دیگه هم میتونیم در کنارش به کار ببریم اینه که یه کتاب کمک درسی برای درسایی که ضعیفیم یا بسته معلم خصوصی که تو تلویزیون تبلیغات هایی دارن بگیریم و با اون ها جلو تر از کتاب پیش بریم و حتی مطالب فوق درسی یاد بگیریم.
مطالعه قبل از سال تحصیلی هم خیلی کمک کننده هست که متاسفانه الان وقتش گذشته.
و حتی میتونیم تو یه دفتر سوالات درس بعد رو بنویسیم تا بفهمیم چی به چیه، و در کل هر کاری که بشه آمادگی داشت برای جلسات بعد Khansariha (69)
بدرود، موفق باشید 53
 سپاس شده توسط
سلام
کسی نیست کمک کنه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1400 مهر 21، 21:42)پشتکار نوشته است: سلام
کسی نیست کمک کنه؟

سلام جناب پشتکار عزیز 49-2

حالتون چطوره؟؟؟

در چه حالید ؟
سلام و درود فراوان خدمت اقای پشتکار کانون 4chsmu1

شما الان وضعیتتون چطوره
(1400 مهر 21، 21:42)پشتکار نوشته است: سلام
کسی نیست کمک کنه؟

سلام داداش عزیز 303
بفرمایید مشکل چیه؟ 49-2
راهکار های پیشگیری و مدیریت دارین؟
 سپاس شده توسط
خراب
احتمالش کمه رد کنم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 دي 22، 17:29)پشتکار نوشته است:
(1399 دي 22، 17:27)کانونی نوشته است: کسی هست Khansariha (60)

آره
خدا هست
حضرت زهرا هست
اهل بیت هستن
و ملائکه هستن
و دارن میبینن که تو چه انتخابی می کنی
شکست یا اطاعت از خدا
تو کدوم رو انتخاب می کنی؟

آقای پشتکار  این پیامتون هنوز توی ذهنم مونده 49-2

خیلی خیلی به من کمک کرده .

بهش فکر کنید 53
(1400 مهر 21، 21:48)پشتکار نوشته است: خراب
احتمالش کمه رد کنم

شیطان را دشمن خود بگیرید ، همانا او دشمن شماست .
شیطان قسم به خودِ خدا خورده که نمیذاره ما به سعادت برسیم

انتظار دارید الان چه چیزی رو در ذهنتون جلوه بده ؟؟
جز این ؟

و از گام های شیطان پیروی نکنید  53
سلام پشتکار جان

خوبی داداش؟

چند چندی؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: