امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 اسفند 16، 19:06)New fighter نوشته است: سلام خوب نیستم خیلی سخت شده از روزای اول هم وسوسه ها زیاد تر شده نمی‌دونم عادیه این اوضاع یا نه Hanghead قبلاً مثلاً این جوری که میشدم بعد ۳یا ۴روز دیگه راحت میشدم الان نمی‌دونم چند روز شده حسابش در رفته از دستم هنوز وسوسه ها هست

سلام داداش عزیز
آیا این چند روز کنترل نگاه و ذهن رو داشتید؟
یا مشکل دیگه ای به ذهنتون نرسیده که باعث وسوسه بشه؟
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 17، 17:33)*مهدی* نوشته است:
(1400 اسفند 16، 19:06)New fighter نوشته است: سلام خوب نیستم خیلی سخت شده از روزای اول هم وسوسه ها زیاد تر شده نمی‌دونم عادیه این اوضاع یا نه Hanghead قبلاً مثلاً این جوری که میشدم بعد ۳یا ۴روز دیگه راحت میشدم الان نمی‌دونم چند روز شده حسابش در رفته از دستم هنوز وسوسه ها هست

سلام داداش عزیز
آیا این چند روز کنترل نگاه و ذهن رو داشتید؟
یا مشکل دیگه ای به ذهنتون نرسیده که باعث وسوسه بشه؟

سلام مهدی جان این پیام دیروز بود تنها‌ بودم دیروز کنترل نگاه و ذهن داشتم مثل قبل ولی نت گردی زیادی داشتم چون نمی‌دونستم چیکار کنم الکی داشتم می‌گشتم توی نت کلا توی نت وقتی میتابم همینطوری میشم امروزم وسوسه هست ولی خب قابل تحمل تره
 سپاس شده توسط
سلام اقای مهدی
بلندشین از جاتون و از این حالت خارج شین..
یه چرخ بزنین تو خونه و با خانواده صحبت کنین
حالتون بهتر میشه

وضو رو هم فراموش نکنین 49-2
.
.
.
سلام، 
اصلا حالم خوب نیست تو خونه تنهام و هیچ حس و حالی ندارم اصلا انرژی ندارم، کسلم و یکم خوابم میاد، وسوسه هم هستم، ولی فکر می کنم که اگه الان بخوام فیلم ببینم و لغزش کنم، فوقش بخاطره دوپامینه بعدش میخوام جو گیر بشم و بگم آخرین بار بود دیگه خراب نمی کنم و این دفعه فلان می کنم 10 روز تا عید مونده 10 روز پاک می مونم و از این حرفا ک باز فرداش خراب می کنم وعده وعید الکی، الان این حالم رو با صبر کردن میگذرونم، و با تمام بی حسی سمت فیلم نمیرم، تا یکی دو ساعت دیگه بخوابم و فردا رو حداقل با حاله خوب شروع کنم
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
حالت خماری این چه قدر بده تازه امروز اولین روز بود حس و حال کسل خسته کننده Khab

سپاس شده توسط
(1400 اسفند 18، 21:13)KingAmir نوشته است: سلام، 
اصلا حالم خوب نیست تو خونه تنهام و هیچ حس و حالی ندارم اصلا انرژی ندارم، کسلم و یکم خوابم میاد، وسوسه هم هستم، ولی فکر می کنم که اگه الان بخوام فیلم ببینم و لغزش کنم، فوقش بخاطره دوپامینه بعدش میخوام جو گیر بشم و بگم آخرین بار بود دیگه خراب نمی کنم و این دفعه فلان می کنم 10 روز تا عید مونده 10 روز پاک می مونم و از این حرفا ک باز فرداش خراب می کنم وعده وعید الکی، الان این حالم رو با صبر کردن میگذرونم، و با تمام بی حسی سمت فیلم نمیرم، تا یکی دو ساعت دیگه بخوابم و فردا رو حداقل با حاله خوب شروع کنم

سلام
خوشحال کنندست که با معجزه نوشتن اشنا هستید و با نوشتن به نتیجه میرسید و راهکار پیدا می کنین.
همونطور که گفتین بهتره الان رو با صبر بگذرونین تا فردا و فرداهای بهتری داشته باشین 49-2

الان بلندشین توی خونه یکم بچرخین، تنهایین یه اهنگ بزارین بلند کنین تا از این حس و حال بیاین بیرون 53258zu2qvp1d9v 
شام بخورین و بخوابین و اصلا به وسوسه ها فکر نکنین.. 
اگه تونستین چند تا حرکت کوجیک ورزشی هم برین عالی میشه 49-2
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 18، 21:23)SILENT scream نوشته است:
(1400 اسفند 18، 21:13)KingAmir نوشته است: سلام، 

سلام
خوشحال کنندست که با معجزه نوشتن اشنا هستید و با نوشتن به نتیجه میرسید و راهکار پیدا می کنین.
همونطور که گفتین بهتره الان رو با صبر بگذرونین تا فردا و فرداهای بهتری داشته باشین 49-2

الان بلندشین توی خونه یکم بچرخین، تنهایین یه اهنگ بزارین بلند کنین تا از این حس و حال بیاین بیرون 53258zu2qvp1d9v 
شام بخورین و بخوابین و اصلا به وسوسه ها فکر نکنین.. 
اگه تونستین چند تا حرکت کوجیک ورزشی هم برین عالی میشه 49-2
آهنگ گذاشتم با صدای خیلی زیاد تاثیری نداشت، غذا خوردم، من الان تایم باشگاهم هس ولی از اونجا که اصلا حس ندارم واقعا نتونستم برم میرفتم حالم خیلی بدتر میشد، وگرنه دلم خیلی میخواست برم، دم عید هم هس یکم باشگاه خلوت شده کمتر میان، و نرفتم، یکم شنا میرم بارفیکس میرم خیلی دیگه بترکونم یکم کششی کار می کنم و فعلا تو بی حسی عمیق نشستم و یه جوریم که خوابم میاد ولی خوابم نمیبره، دلم میخواد هرچی زودتر میشد بخوابم

سپاس شده توسط
نقل قول: سلام، 

سلام برادر گل 

اینجوری انرژی منفی پخش نکن عزیز 53258zu2qvp1d9v

تو خودت داری تلقین میکنی و باور کردی که شکست میخوری 

اولین کاری که باید انجام بدی  از عوامل لغزش دوری کنی 128fs318181

گوشی رو خاموش کن و بزار کنار 
اگه میتونی دو رکعت نماز بخون با صدای بلند daghighan

یا اگر میخای 
برو یه خوراکی بخر و فیلم مورد علاقتو ببین 
کاملا حواست پرت میشه خسته هم میشی خوابت میبره اصلا نگران نباش کاریو ک گفتم انجام بده حتما نتیجه میگیری Khansariha (18)
( هدف من اینه یه تفریح کوچیک کنی که هم خوابت بگیره  هم حواست پرت شه)
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 18، 21:40)ماجراجو نوشته است:
نقل قول: سلام، 

سلام برادر گل 

اینجوری انرژی منفی پخش نکن عزیز 53258zu2qvp1d9v

تو خودت داری تلقین میکنی و باور کردی که شکست میخوری 

اولین کاری که باید انجام بدی  از عوامل لغزش دوری کنی 128fs318181

گوشی رو خاموش کن و بزار کنار 
اگه میتونی دو رکعت نماز بخون با صدای بلند daghighan

یا اگر میخای 
برو یه خوراکی بخر و فیلم مورد علاقتو ببین 
کاملا حواست پرت میشه خسته هم میشی خوابت میبره اصلا نگران نباش کاریو ک گفتم انجام بده حتما نتیجه میگیری Khansariha (18)
( هدف من اینه یه تفریح کوچیک کنی که هم خوابت بگیره  هم حواست پرت شه)

سلام داداش، این روزا مقداری انرژی منفی شدم قبول دارم  Hanghead
به خیر گذشت ولی جدی حاله عجیب و بدیه، عین یه معتاده واقعی که مواد نرسیده بهش، خوبم الان تلویزیون دیدم یکم چرخ زدم فعالیت کردم با یه خوابه مفید همه چی عالی میشه  cheshmak

سپاس شده توسط
سلام داداش، این روزا مقداری انرژی منفی شدم قبول دارم  

به خیر گذشت ولی جدی حاله عجیب و بدیه، عین یه معتاده واقعی که مواد نرسیده بهش، خوبم الان تلویزیون دیدم یکم چرخ زدم فعالیت کردم با یه خوابه مفید همه چی عالی میشه  
■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■

ببین دلیل این افکار بیهوده چیه

چیزی ناراحتت کرده؟؟

یا اینکه خیلی تو خونه میشینی خب طبیعیه که روحت خسته میشه 

آفرین 

این فعالیت ها خیلی بهت کمک میکنه 

بهترین کار همینه خودتو سخت مشغول کنی فکرت مشغول شه 

ایول خیلی عالیه 

ماشالله همینطور ادامه بده 

قبل خواب به این پست سر بزن با خیال راحت بگیر بخواب cheshmak
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سلام یکم حالم خوب نیست نمیدونم چیکار کنم  Hanghead

سپاس شده توسط
(1400 اسفند 20، 16:27)KingAmir نوشته است: سلام یکم حالم خوب نیست نمیدونم چیکار کنم  Hanghead

سلام امیر Esteghfar

از دیروز اورژانسی شدی 

الان لبه ی پرتگاهی 
سعی کن گوشی رو کنار بزاری و اگه میتونی بری بیرون یا یکی دو ساعت ورزش کنی پیاده روی کنی .
بزار انرژیت خالی شه 
باید برگردی سر راه و از پرتگاه دور شی 
الان هر لحظه ممکنه شکست بخوری 
ولی نگران نباش کاری که گفتم انجام بده خود به خود درست میشه

به اینجا یه سر بزن و یکی دوتا پست رو بخون
 سپاس شده توسط
(1400 اسفند 20، 16:40)ماجراجو نوشته است:
(1400 اسفند 20، 16:27)KingAmir نوشته است: سلام یکم حالم خوب نیست نمیدونم چیکار کنم  Hanghead

سلام امیر Esteghfar

از دیروز اورژانسی شدی 

الان لبه ی پرتگاهی 
سعی کن گوشی رو کنار بزاری و اگه میتونی بری بیرون یا یکی دو ساعت ورزش کنی پیاده روی کنی .
بزار انرژیت خالی شه 
باید برگردی سر راه و از پرتگاه دور شی 
الان هر لحظه ممکنه شکست بخوری 
ولی نگران نباش کاری که گفتم انجام بده خود به خود درست میشه

به اینجا یه سر بزن و یکی دوتا پست رو بخون

سلام، من کلا اورژانسیم داداش من وضع اعتیادم شدید بود... امسال از اول سالی که شروع شد 1400 خراب کردم، من اعتیادم انقد شدید نبود ولی متاسفانه اتفاق های پشت سر همی رخ داد و اوضاع رو بدتر کرد من لغزش های پشت سر هم داشتم در طول روز گاهی 3،4 بار و بیشتر... باز حالا یکم بهتر شدم تو این 1400 که گذشت توی ماه رمضون بود دو تا 11 روز تونستم پاک باشم و به غیر از این، دو تا هم 10 روز بود که تونستم پاک باشم و دو تا هم یه هفته که اینا با فاصله با فاصله و با کلیییی تلاش تونستم وگرنه بقیش یا هر روز لغزش بود یا هر 3، 4 روز بود و لغزش های پشت سر هم...، امروز ورزش کردم سنگین هم ورزش کردم فشار اومد به دستم الان سرشونه و سمت کتف چپم درد می کنه یکم زیاد اونطور انرژی هم ندارم یکه از مساعد نبودن حالم وسوسه شدم و دلم میخواد حرف بزنم با یکی ولی انرژی منفی و غر زدن نباشه

اوضاع خیلییییی اورژانسیه

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان