امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1401 آذر 13، 23:48)New fighter نوشته است: مقداری استرس دارم Hanghead

سلام دوست خوب من.
داداش به چی فکر میکنی که استرس داری
Gig
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 13، 23:51)Reza4030 نوشته است:

سلام دوست خوب من.
Gig

چند وقتیه فشار زیادی رومه 
دیگه پوکیدم یه جایی هر چی میتونستم نوشتم فرستادم تو یه گروه دعوا شد حسابی میترسم یه بلایی سرم بیارن
سلام  303

(1401 آذر 13، 23:53)New fighter نوشته است:

سلام دوست خوب من.
Gig

دیگه پوکیدم یه جایی هر چی میتونستم نوشتم فرستادم تو یه گروه دعوا شد حسابی میترسم یه بلایی سرم بیارن

پس اوضاع حسابی قاراش در میشه  39

اگه تهدیدی چیزی کردن سعی کنید جوانب احتیاط رو خیلی رعایت کنید . 
ولی خب استرس داشتن و دلهره بجز اینکه دست و پای آدمو میبنده هیچ نتیجه ای نداره ، حالا اگه با لغزش همراه بشه هم که اوضاع آشفتگی  ذهنی قاراش در میش تر میشه .

بنظرم تا جایی که ممکنه سعی کنید منطقی فکر کنید برای خاتمه دادن قضیه ؛ اجازه ندید فشار و استرس تدبیر رو از شما بگیره.  

ان شاءالله که به خیر بگذره همه چی  53

راستی ؛ 
سعی کنید اگه میشه ، با دوستی ، آشنایی کسی صحبت کنید تا یه مقدار تخلیه بشید و فشار کم بشه و به علاوه  ازشون کمک بخوایین.
 سپاس شده توسط

سلام دوست خوب من.
Gig

این روزا جَو خیلی متشنج شده و همه دارای سختی هایی به مقدار خودشون هستند اما مهم اینه که وقتی توی یک سختی افتادیم بتونیم راه حل اونو پیدا کنیم و خودمون رو ازش رها کنیم.
اولش اینجوریه که ما باید به خودمون مسلط باشیم و همه افکارمون رو به زبون نیاریم.
بعدش باید ریشه این فشار و سختی رو پیدا کنیم و در جهت رفع اون تلاش کنیم. البته اینو باید بدونیم که برای برطرف کردن مشکلات راه زیادی داریم که در عین حال راه کمیه.
وقتی فشار و سختی رو از لحاظ ریشه پیدا کردیم در به تکاپو و جستجو می افتیم که اصلا چطور باید باهاش کنار بیاییم.
دوست من سعی کن الان اول
به خودا مسلط باشی..
دوم.آرامش خودتو حفظ کنی.و سوم.
با خود درونیت حرف بزنی و با اون آرامش بگیری.
در مورد اون حرف و بحث هایی هم که داشتی.اصلا نگران نباش.هیچ اتفاق بدی نمی افته و همه چی درست میشه.
53 53 53 53 53 53 53 53 53
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 0:02)محسنین نوشته است: سلام  303

(1401 آذر 13، 23:51)Reza4030 نوشته است: سلام دوست خوب من.
Gig

پس اوضاع حسابی قاراش در میشه  39

اگه تهدیدی چیزی کردن سعی کنید جوانب احتیاط رو خیلی رعایت کنید . 
ولی خب استرس داشتن و دلهره بجز اینکه دست و پای آدمو میبنده هیچ نتیجه ای نداره ، حالا اگه با لغزش همراه بشه هم که اوضاع آشفتگی  ذهنی قاراش در میش تر میشه .

بنظرم تا جایی که ممکنه سعی کنید منطقی فکر کنید برای خاتمه دادن قضیه ؛ اجازه ندید فشار و استرس تدبیر رو از شما بگیره.  

ان شاءالله که به خیر بگذره همه چی  53

چیز خاصی هم نگفتم البته ولی خب میترسم از این جماعت سر به سجود آیه خوان شما دعا کنید به خیر بگذره از کاه کوه نسازند 
302 ممنون بابت نکاتی که گفتید
 سپاس شده توسط
حالم خوب نیست  Hanghead دوست دارم روزامو بشکنم
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 22:53)Abc نوشته است: حالم خوب نیست  Hanghead دوست دارم روزامو بشکنم

سلام داداش گل  302

الان حس و حال روحیت چطوره ؟ استرس یا فشار خاصی داری حس میکنی الان ؟
 سپاس شده توسط
اره خییییلییییی 
کلیییی  استرس دارم با کلیییی فشاااار
 سپاس شده توسط
البته فشار  جنسییی ندارم  همش روحیع  که با جنسی خوب مییشه
 سپاس شده توسط
سلام داداش جان خوبی؟
فکر میکنم اسمتون محمد بود درسته؟
خیلی ممنون از حضور به موقع داداش محسنین
داداش بیا برامون از علایقت بگو 49-2
نقاشی؟فوتبال؟شغل مورد علاقه؟
چی حالتا خوب میکنه؟
خوردن یه لیوان اب خیلی خوبه 49-2
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 22:59)Abc نوشته است: اره خییییلییییی 
کلیییی  استرس دارم با کلیییی فشاااار

خب پس کاملا نرماله  4chsmu1 

حالا بحث اینه که تا کی با خ.ا راه فرار پیدا کنیم 
که حس و حال بد و آزار دهنده بعدش اوضاع فشار ها و استرس ها رو به حد انفجار برسونه  Khansariha (56) 

مناظره کردن با مغز آدمو فریب میده ؛ 
مغز فقط دوپامین میخواد و باعث میشه تصمیمات مسخره‌ای رو با ظاهر آگاهی و اراده خودمون بگیریم ،،، 

اما  اگه منطقی فکر کنیم ارزششو نداره اوضاع رو از این بیشتر بهم بریزیم و خراب ترش کنیم . 

الان بهترین کار یه تغییر فضای فوریه ، و نیم ساعت به هیچ وجه به خ.ا فکر نکردن . دیگه حلله  cheshmak
 سپاس شده توسط
من خیلی کار دارم که باید انجام بدم و نمیدونم و پاهام زیر اونا شکستست واین فشار روحی میاره برام   نمیتونم تحملش کنم 
۷ تا امتحان نهایی دارم 
با کلی امتحانات دیگه متضاد اون نهاییی هاست 
اصلا  نمیدونم با این فرصت کم چجوری این هارو بخونم
این آخر هفته یه امتحان دارم 
شنبه  هفته بعد یه امتحان دیگه دارم  پنجشنبش هم یه امتحان دیگه  اونوقت چجوری به امتحان نهایی برسم  که بخونم  باز کی وقت میکنم برم برای جای دیگه که امتحان دارم بخونم چون هر دوتا تایمش تو یه زمانه  مثلا  دو هفته پشت سر هم  هر روزش امتحان داشته باشی Hanghead
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:00)Abc نوشته است: البته فشار  جنسییی ندارم  همش روحیع  که با جنسی خوب مییشه

خوب میشه ؟  Badbakht

پس هرکی مشکلی تو زندگیش  داره تجویز کنیم بره خ.ا انجام بده تا خوب بشه   4chsmu1

شوخی کردم داداش گل  302

نه داداش همون قضیه دوپامینه؛ الان مکانیسم مغزت داره القا میکنه اینطوری ؛ باور کن اگر مقاومت کنی و به خودت حس خوب تزریق کنی بابت ایستادگی و مدیریت این شرایط چند برابر این، اندورفین‌ و سروتونین ، تا فردا به حساب مغزت واریز میشه که صفا سیتی  317
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:09)Abc نوشته است: من خیلی کار دارم که باید انجام بدم و نمیدونم و پاهام زیر اونا شکستست واین فشار روحی میاره برام   نمیتونم تحملش کنم 
۷ تا امتحان نهایی دارم 
شنبه  هفته بعد یه امتحان دیگه دارم  پنجشنبش هم یه امتحان دیگه  اونوقت چجوری به امتحان نهایی برسم  که بخونم  باز کی وقت میکنم برم برای جای دیگه که امتحان دارم بخونم چون هر دوتا تایمش تو یه زمانه  مثلا  دو هفته پشت سر هم  هر روزش امتحان داشته باشی Hanghead

قابل درکه داداش گل ؛ ولی راهش ، لغزش نیست  53258zu2qvp1d9v
باور کن همین امشب دو ساعت تایم بذاری بخونی خیلی جلو می‌افتی.  

متاسفانه استرس جوری روی مغز آدم تاثیر میذاره که حالت فلج شدگی دست میده ، و باعث میشه هیچ کاری انجام ندی ؛ 
یه خورده بهش فکر کنی باید با مشورت و دقت نظر راه درستشو پیدا کنی ؛ نه اینکه ده دقیقه خودتو سرگرم کنی و دوباره ، یکی دو روز درگیر سرزنش و حس بد بشی .

راستی پایه ت چطوره ؟ 
عربی و ادبیات از دهم یازدهم مشکل زیاد داری ؟
 سپاس شده توسط
(1401 آذر 14، 23:09)Abc نوشته است: من خیلی کار دارم که باید انجام بدم و نمیدونم و پاهام زیر اونا شکستست واین فشار روحی میاره برام   نمیتونم تحملش کنم 
۷ تا امتحان نهایی دارم 
داداش جان ان شاءالله میتونی امتحانات را به خوبی پشت سر بزاری Khansariha (69)
عزیز دل میدونی این جور موقع ها برای رهایی از استرس باید چنتا نفس عمیق بکشی و خودتا بعد از امتحانات ببنی
خودتا تصور کن که تونستی هم نهایی را بخونی و هم امتحان های دیگه را و همه را قبول شدی Khansariha (69)
خ.ا باعث میشه خسته بشیم و از کارهامون عقب بمونیم Hanghead
به جای خ.ا برو چند دقیقه استراحت کن و به خوبی های زندگی فکر کن 49-2
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان