امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

وجدان بیدار 
25 اردیبهشت :    0   امتیاز
نماز شب+/نماز صبح اول وقت+دعای عهد+/اتلاف وقت کل روز -/ نماز اول وقت مغرب+/
تشکر سنا خانوم ، الگوی ما شما هستین ، ان شالله همگی بتونیم به امتیازات شما برسیم.
الکی امروزو هدر دادیم رفت ، صبحش کلی انرژی داشتم ، بخاطر عدم اولویت بندی وقتم رو با اینترنت و ... هدر دادم
خلاصه : مقاله سازی پایان نامه 0     نگارش پایان نامه: 0    مطالعه پایان نامه:0  ورزش :0    امتیاز امروز :0
عوامل اتلاف وقت من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه از ریل خارج بشم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( کمتر از یک ساعت ولی زیاده هنوز )  3. بازی با موبایل ( بیشتر از نیم ساعت) 4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم  6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها  10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن
 سپاس شده توسط
25اردیبهشت-شنبه: 3 //
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

هفته ی اول اردیبهشت :::::: میانگین = 2.5
هفته ی دوم اردیبهشت :::::: میانگین = 2.4
هفته ی سوم اردیبهشت :::::: میانگین = 3.4

شنبــــــــه: 2.3
پایان نامه (0.8) از 5 ... مذهبی (0.8) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.7) از 2.5
یکشنبـــــه: 3.7
پایان نامه (1.6) از 5 ... مذهبی (1) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (1.1) از 2.5
دوشنبــــــه: 5.9
پایان نامه (3) از 5 ... مذهبی (0.7) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.6) از 1 ... متفرقه (1.6) از 2.5
سه شنبــــه: 3
پایان نامه (0.5) از 5 ... مذهبی (0.4) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (2.1) از 2.5
چهارشنبـــه: 2.2
پایان نامه (0) از 5 ... مذهبی (1.3) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.9) از 2.5
پنج شنبـــــه: 4
پایان نامه (2) از 5 ... مذهبی (0.9) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (1.1) از 2.5
جمعــــــه: 3
پایان نامه (1) از 5 ... مذهبی (1.1) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.9) از 2.5

هفته ی چهارم اردیبهشت

شنبــــــــه: 1.7
پایان نامه (0.5) از 5 ... مذهبی (0.4) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.3) از 1 ... متفرقه (0.5) از 2.5
یکشنبـــــه: 2.4
پایان نامه (1) از 5 ... مذهبی (0.7) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.7) از 2.5
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
26 اردیبهشت :    0   امتیاز
اتلاف وقت کل روز -

خلاصه : مقاله سازی پایان نامه 0     نگارش پایان نامه: 0    مطالعه پایان نامه:0  ورزش :0    امتیاز امروز :0
عوامل اتلاف وقت من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه از ریل خارج بشم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل ( بیشتر از یک ساعت) 4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم  6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

خدا قوت 49-2 49-2

هفته چهارم اردیبهشت:

شنبه : 7.5 / یکشنبه : 8.5
 سپاس شده توسط
25اردیبهشت-شنبه: 3 //26اردیبهشت-یکشنبه: 4 //27اردیبهشت-دوشنبه: 1 //
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

هفته ی اول اردیبهشت :::::: میانگین = 2.5
هفته ی دوم اردیبهشت :::::: میانگین = 2.4
هفته ی سوم اردیبهشت :::::: میانگین = 3.4

هفته ی چهارم اردیبهشت

شنبــــــــه: 1.7
پایان نامه (0.5) از 5 ... مذهبی (0.4) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.3) از 1 ... متفرقه (0.5) از 2.5
یکشنبـــــه: 2.4
پایان نامه (1) از 5 ... مذهبی (0.7) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.7) از 2.5
دوشنبــــــه: 6.4
پایان نامه (3.5) از 5 ... مذهبی (0.8) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.5) از 1 ... متفرقه (1.6) از 2.5
سه شنبــــه: 3.2
پایان نامه (1) از 5 ... مذهبی (1.3) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... متفرقه (0.9) از 2.5
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً

53  53  53

سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
27 تا 31 اردیبهشت :    0   امتیاز
اتلاف وقت کل روز -

عوامل اتلاف وقت من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه از ریل خارج بشم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل ( خیلی زیاد) 4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم  6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن
 سپاس شده توسط
سلام

هفته چهارم اردیبهشت :

شنبه : 7.5 / یکشنبه : 8.5 / دوشنبه : 8 / سه شنبه :7 / چهارشنبه : 6.5 / پنجشنبه :6 / جمعه : 9.5
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
1 خرداد :    0   امتیاز
نماز شب+/نماز صبح اول وقت+دعای عهد+/ مقاله سازی 5+30+/مقاله سازی 5+10+/مقاله سازی 5+25+/مقاله سازی 5+10+/مقاله سازی 5+5+/مقاله سازی 5+10+/مقاله سازی 5+/ نماز ظهر اول وقت+/ 

خلاصه : مقاله سازی پایان نامه 2 ساعت    نگارش پایان نامه: 0    مطالعه پایان نامه:0  ورزش :30 دقیقه    امتیاز امروز :2.5
عوامل اتلاف وقت من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه از ریل خارج بشم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل ( نزدیک 2 ساعت ) 4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم  6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
2 خرداد :    4.3   امتیاز
نماز شب+زیارت عاشورا/نماز صبح اول وقت+دعای عهد+/ مقاله سازی 5+55+/یک صفحه قرآن+معنی+/مقاله سازی 5+20+/ورزش 15+60+/300 صلوات+/مقاله سازی 5+30+/1صفحه قرآن +معنی+/مقاله سازی 5+25+/نماز ظهر اول وقت+زیارت عاشورا+/مقاله سازی 5+30+/

خلاصه : مقاله سازی پایان نامه 3:05 ساعت    نگارش پایان نامه: 0    مطالعه پایان نامه:0  ورزش: 1:15    امتیاز امروز :4.3
عوامل اتلاف وقت من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه از ریل خارج بشم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل (حدود 20 دقیقه ) 4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم ( از 3 ظهر تا 9 شب )  6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن
 سپاس شده توسط
هفته اول خرداد:

شنبه : 0 / یکشنبه : 0 / دوشنبه: / سه شنبه :  / چهارشنبه :  / پنجشنبه : / جمعه : 
 سپاس شده توسط
وجدان بیدار 
3 خرداد :    7.25   امتیاز
پیاده روی 5+55+/ مقاله سازی 5 دقیقه +40+/مقاله سازی 5+15+/نماز شب+/نماز صبح اول وقت+دعای عهد+/مقاله سازی 5+45+/مقاله سازی 5+75+/ورزش 15+1 ساعت+/ مقاله سازی 5+15+/مقاله سازی 5+5+/نماز مغرب اول وقت+/مقاله سازی 5+20+/مقاله سازی 5+45+/

خلاصه : مقاله سازی پایان نامه 5 ساعت    نگارش پایان نامه: 0    مطالعه پایان نامه:0  ورزش: 2:15    امتیاز امروز :7.25
عوامل اتلاف وقت من کلا همینا هستن که ان شالله حذفشون میکنم از زندگیم :  1. وقفه افتادن از برنامه که باعث میشه از ریل خارج بشم  2.اینترنت بدون افزونه و محدودیت ( زیاد)  3. بازی با موبایل (کمتر از 30 دقیقه ) 4.تلویزیون  5. خواب بیش از اندازه و نا منظم ( از 12 ظهر تا 5 عصر ، ولی یک ساعت کمتر از دیروز  )  6. تسلیم گناه و شیطان شدن  7. اتلاف وقت بعد از شام در پارک 8. سفرهای غیر ضروری  9.لفت دادن در شروع کارها 10. عدم اولویت بندی کارها و به حاشیه رفتن
 سپاس شده توسط
هفته اول خرداد:

شنبه : 0 / یکشنبه : 0 / دوشنبه: 0/ سه شنبه :  2/ چهارشنبه :  / پنجشنبه : / جمعه : 
 سپاس شده توسط
سلام

هفته ی اول خرداد

شنبــــــــه: 3
پایان نامه (0.5) از 5 ... مذهبی (1.5) از 1.5 ... تنظیم خواب (0) از 1 ... سایر موارد (1) از 2.5
یکشنبـــــه: 3.5
پایان نامه (2) از 5 ... مذهبی (0.5) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.1) از 1 ... سایر موارد  (0.9) از 2.5
دوشنبــــــه: 1.6
پایان نامه (0.7) از 5 ... مذهبی (0) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.1) از 1 ... سایر موارد  (0.8) از 2.5
سه شنبــــه: 4.3
پایان نامه (2.5) از 5 ... مذهبی (0.5) از 1.5 ... تنظیم خواب (0.1) از 1 ... سایر موارد  (0.7) از 2.5
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً

53  53  53

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان