امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

سلام
من امروز نمازهام رو سر وقت خوندم صبح هم ساعت 6 بیدار شدم اما ظهر1.5 ساعت خوابیدم
وضعییتم توپه توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپهSmiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2
خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آیدبه قدر آرزوی تو گسترده میشود و به قدر ایمان تو کار گشاست
به به اعضای نمونه ی تاپیک خودشونو دارن نشون میدن4fvfcja

بله داداش کوروش هر روز باید بیاین وضعیتتونو بگیییین42
خب برای ورزش صبحگاهی ... می تونی با تلویزیون همراه بشی(قدیما یادمه صبحا نرمش می کردن)
و واقعا عالی پیش رفتییییی41 خیلی خیلی تبریک مییییگمvarzesh بچه ها کوروش واقعا همت کرده و عزمشو جمع کرده هاااا ... توی 2 روز 2 ساعت واقعا بی نظیرهSmiley-face-cool-2 آفرییین41

تواب جان یادت باشه هیچ وقت راحت نگو اصلا خوب نبود ... همیشه گفتم بازم میگم توقعتونو از خودتون کم کنین طوریکه معقول باشه... انتظار نداشته باش یه دفعه بتونی همه ی کارارو انجا مبدی... همینکه تونستی به موقع بیدار بشی یه دنیا پیشرفته ! باور کن من خودم بیدار شدن به موقع رو معجزه می دونم42
برای کنکوری ها هم اینو بگم که ! البته این جملات رو مدیون داداش سلام هستم(ایشاالله خوشبخت بشه) : به این فکر نکنین که چقدر باید بخونین یا چند ساعت ! مهم اینه که بخونین ... حتی اگه حسش نیست باید خوند... این همون بزرگترین قورباغه است که باید بدون توجه به حسی که نسبت بهش داری ببلعیش ... پسسسس فقط بشین پشت میز و شروع کن به خوندن .... حتی اگه خوندنت نمیاد به کتاب نگاه کن ... اون قدر نگاه کن تا بالاخره بخونیش42 پس هر روز بیدار که شدی و بعد از کارای بیدار شدن و خوردن صبحونه ، بشین پشت میز کتابتو بذار جلوت و فقط بخون ... هرازگاهی استراحت کن از پشت میز بلند شو برو هوا بخور نرمشی بکن حتی دوش بگیر و دوباره بشین پشت میز و فقط بخوووون... رمزش همینه: شرط می بندم اگه این کارو بکنی به طرز شگفت آوری پیشرفت کنی... حتی اگه بری کتابخونه عالی میشه چون واقعا مجبوری بخونی

و جویس جان باهات موافقم ... ممنون از همکاری و راهنماییت ...

بچه ها به پیییییییییییییییییییییییشvarzesh امشب 1 می خوابم ... می گی نه ؟! نگا کن53258zu2qvp1d9v
وای من چرا پست آریا و یوسف رو ندیییدم1744337bve7cd1t81
ببین بچه ها چه کردنننننن
آریا تو معرکه ای ! خوبه افسرده ای این همه موفق شدی افسرده نبودی چی می شد پس
واقعا ایول داری
میگم بیا بگو چجوری خوابتو تنظیم کردی و برای ورزش چیکار کردی....
تا ما هم استفاده کنیم...

یووووسف ایولااا پسرvarzesh کلی بهم انرژی دادی با این موفقیتاتKhansariha (48) یوهووووو
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااvarzesh

خیییلی خوشحالم
شماها بی نظیریییین
ایشاالله همهی این 17-18 نفره باقیمونده هم بیان اینجا با تمام انرژی بگن من یه آدم موفقمممم

راستی بچه ها یه کمی هم از حسای جدیدی که تجربه می کنین بگین ... و اینکه آیا از روشایی که من گفتم هم استفاده کردین یا نه؟
53258zu2qvp1d9v
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

من شاید از امروز ساعات خوابم رو تغییر بدم
آخه مجبورم امّا این تغییر برای پیشرفت زیاد تو درسه میدونی که من کنکوووووووووووووری ام و قراره 1 ماهه دیگه کنکور رو 6 تایی کنم.
Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)

شاید اعلام روزانه ام هم یه کم نامنظم بشه خلاصه ببخشید
خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آیدبه قدر آرزوی تو گسترده میشود و به قدر ایمان تو کار گشاست
نه دیگه نشداااا
توروخدا هر روز اعلام کن دیگه
همش چند دقیقه اسسست
باشههه؟

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

سخته که هر روز بیایم بگیم :دی

خوب من دیروز خوب بودم، امروز یکم تنبلی کردم ولی اگه فردا خوب باشه قابل اغماضه(این کلمه رو تازه یاد گرفتم :دی) Smiley-face-cool-2

حس خاصی هم ندارم ، روش خاصی هم ندارم، فقط سعی میکنم به بعدن انجام دادن کارها فکر نکنم به انجام دادنشون فکر کنم 53258zu2qvp1d9v

این بود گزارش امشب Smiley-face-cool-2
.
باشه.Smiley-face-cool-2
منم میتونم بیام؟
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

خب شما اومدین اسم نوشتین پس سختیشو باید تحمل کنین دیگه4fvfcja
بابا کاری نداره که خواهشا لوس نشینcheshmak
اترال جان نذار این برنامه داشتن برات یکنواخت بشه به خودت بیشتر اگیزه بده
و منظورتو از خوب بود و ... واضح تر بگو
مرسی4fvfcja
معلومه که می تونی بیایvarzesh
خیلی خیلی خوش اومدییی شانس آوردیا 2 روز دیگه مهلت ثبت نام تموم میشهcheshmak

پستای اول و صفحات قبلو بخون و شروع کنKhansariha (48)
اسمتو اضافه می کنم:

لیست مرحله اول برنامه ریزی:

1-هورا
2-کوروش
3-شاهد
4- Ethereal
5-سها
6-آریا
7-بیکس
8-تری پاک
9-رادان
10-یوسف
11_برنده
12-رضـا
13- جوس
14- آسمونی
15- رز زرد
16-مجتبی
17-خسسسته
18-بهار
19-تواب
20- سیامک
21- ققنوس
22- ؟؟؟
23- ؟؟؟؟
24- ؟؟؟؟؟
25-؟؟؟؟؟؟

قمري تنها پي دستان توست

می بینم کهههه
من دیشب ساعتای 1:30 خوابیدم
و امروز بالاخره ساعت 9 بیدار شدمممم
خیلی هم سرحالم
و حالمم خوبه خداروشکرررvarzesh
می خوام برم خونه رو جمع و جور کنم ! فردا روز مامانمه خونه باید برق بزنه...ولی اگه واقعا تنبلیم نیاد این کارو می کنم42
بعدشم باید برم خرید... فکر کنم تابلو بشم... مگه الکی بگم میرم خونه دوستم و بعد برم خرید4fvfcja نمی دونم حالا یه کاریش می کنم
دیگهههه

منتظر شما 20 نفریم تا اعلام کنین امروز چیکاره بودییییین41

قمري تنها پي دستان توست

3بار پست دادم نیومده ؟؟؟؟Khansariha (134)Khansariha (134)Khansariha (134)1313:smiley-yell::smiley-yell:
اوضاع خدا رو شکر خوبه شب 2 خوابیدم صبح 9 پاشدم خدا همیشه با ما بوده و هست و خواهد بود آرزوی موفقیت دارم برای همتون :cool:
فعلا
هدف حد نداره !
مرز و سد نداره !
-------------------------
PeOpLe WiTh GoAls Succeded, Because ThEy KnOw WheRe ThEy Are GoInG
من اووووووووووووووومدممممممممممم 317

.
.
.
.
.
حالا شلوغش نکنین
تو صف وایسین؛ به همتون امضا میدم 4fvfcja

1.5 خوابیدم
5 دقیقه به 8 پا شدم Khansariha (46)

بعد
یه کنکور شبیه سازی کردم
ولی وسطاش بیخیال شدم 13
آخه نتونستم دووم بیارم

دفه بعد بیشتر سعی میکنم

53258zu2qvp1d9v
3pac جان خیلی خوشحالم که می بینم شاد و سرحالییییvarzesh
همینطوری پیش برو عالیییییه
مطمئنم چند روز دیگه خبرای خوبی بهمون میدیییی317

داداش رضا ایول داریییییSmiley-face-cool-2 نماز صبحتو چیکار کردی؟تونستی؟
منتظر خبرای خوب تو هم هسسستممممKhansariha (48)

هم چنان منتظر بقیه اییییم317

قمري تنها پي دستان توست

دیشب 2.5 خوابیدم و همون 10.5 پاشدم !! 1 ساعت نسبت به شب قبلش زودتر خوابیدم اما بیدار شدنم همون ساعت روز قبل بود 42

هر شب می گم امشب دیگه زود می خوابم اما وقتی به ساعت نگاه می کنم می بینم هه باید بگم باز از فردا شب 4fvfcja
هوشیاری غمه بزرگیه
خببب منم همین مشکلو داشتم خسسته جان
می دونی چیه؟
من چون روزا هیچ کاری ندارم بکنم ! انگیزه ندارم بیدار بشم...42
ولی امروز که انگیزه داشتم تونستم به موقعبیدار بشم53258zu2qvp1d9v
برای خوابم همینطور...
تو هم فک کنم مشکلت انگیزه است
صبحای زود یه کاری برای خودت جور کن که انجامش بدی...و مجبور باشی شب زود بخوابی و روز زود بیدار بشی...(مثل وقتاییکه مدرسه می رفتیم)
امشب دیگه قول بده که نهاااایت 2 بخوابی
باشه؟42

قمري تنها پي دستان توست

سلام بر بچه های برنامه ریز
من امروز ساعت8 بیدار شدم
سر وقت نمازامو خوندم و میخونم
317317317

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان