امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی روزانه

(1400 ارديبهشت 7، 17:37)عارفه نوشته است:
نقل قول: متشکرم عارفه جان، من برنامه سالانم رو قبلا برای خودم نوشتم، حالا فرض کن که بیام بشکنمش به اهداف ماهانه و اهداف این ماهم رو بنویسم، و بعد هفتگی و روزانه...بر چه اساسی هر روز به خودتون نمره میدید؟ که میانگین نمرات روزانتون نمره هفته رو بسازه و فک کنم میانگین نمدات هفته هم نمرات ماه رو اگر درست متوجه شده باشم

کارهایی که خرد کردی به حد روزانه رسید رو می نویسی و ده امتیاز رو بر اساس اهمیت بینشون تقسیم می کنی.‌ 
من صفحه قبل نوشتم چه کارایی برای رسیدن به اهدافش باید در یک روز بکنم تا ده امتیاز روزم رو بگیرم.

یکجورهایی بله، البته من تو دفتر برا خودم جدا جدا می نویسم و متوجه میشم امتیازام از کجا اومدن و کدوما انجام نشدن. 53

سنا خانم گل به خونه خودتون ‌خوش اومدین،
(نمی‌دونستم چی بگم به جاش Gigglesmile)
فکر نمی کردیم ببینیمتون 53

واای جداا منونم عارفه جان Thankyou
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

شنبه: _, ۸/۵
یکشنبه: _, ۴/۵
دوشنبه: _, _
سه شنبه: _, ۴/۵
چهارشنبه:‌ ۹
پنجشنبه: ۷/۵
جمعه: ۶/۵

خواهش می کنم عزیز 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 ارديبهشت 7، 16:39)سنــا نوشته است: سلام  به همه ی دوستان با برنامه  49-2 

ان شاء الله منم از امروز هستم
درسته وسط هفته ست ولی اشکالی نداره لحظه هارو هروقت از آب بگیری تازست 53258zu2qvp1d9v Khansariha (49) 

همگی موفق باشید 302 Khansariha (69)

سلام خیلی خوش برگشتید
ان شاءالله منم از فردا شروع کمیکنم مطالب تالار را جمع بندی میکنم و به جمعتون میپیوندم 53
 سپاس شده توسط
سلااااام

صبح زیبای بهاری تون بخیر  2uge4p4

ممنونم عارفه جان .. خودمم باورم نمیشه برگشتم 4chsmu1

ممنون آقای یازهرا  .. منتظرتون هستیم

خب برسیم به اعلام وضعیت اولین روز از برنامه ریزیم

اهداف سالانم رو تقریبا نوشتم اگه تونستم تو کانون میذارم 

چهارشنبه : ۷.۷۵   Khansariha (69)
سلام خسته نباشید ببخشید امتیازی که به خودمون میدیم تو روزانه از صفر تا چنده باتشکر 302
 سپاس شده توسط
شنبه: _, ۸/۵
یکشنبه: _, ۴/۵
دوشنبه: _, _
سه شنبه: _, ۴/۵
چهارشنبه:‌ ۹, ۶/۵
پنجشنبه: ۷/۵
جمعه: ۶/۵

ولی این روش مشکوکه ها، به کمالگرایی دامن نمی زنه؟ 39

گاهی اوقات عالی بودن یک روز به اینه که به خودت سخت نگیری، مثلا وقتی از موضوعی تو فشاری؛ به خودت بگی همینقدر بسه (مثلا نصف کارهای روز انجام شده) تو خوبی.

و اینکه همه کارها تو این ده امتیاز نمی گنجن و ما در طول روز انجامشون میدیم.

یجورایی انگار به زور امتیازها جمع میشن Gigglesmile

نظرتون؟

نقل قول: اهداف سالانم رو تقریبا نوشتم اگه تونستم تو کانون میذارم 

ایولا به شما 49-2
خیلی کار پرفایده ایه، حتی اگه کسی فقط بره سر نوشتن ولی نتونه کاملش کنه، کلا دید دیگه ای به روزها و کارهاش پیدا می کنه.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 ارديبهشت 9، 9:27)yazahra نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید امتیازی که به خودمون میدیم تو روزانه از صفر تا چنده باتشکر 302

سلام .  امتیاز از ۰ تا ۱۰
پست اول همین تاپیک رو بخونید کامل توضیح دادیم

نقل قول: ولی این روش مشکوکه ها، به کمالگرایی دامن نمی زنه؟ 39 

گاهی اوقات عالی بودن یک روز به اینه که به خودت سخت نگیری، مثلا وقتی از موضوعی تو فشاری؛ به خودت بگی همینقدر بسه (مثلا نصف کارهای روز انجام شده) تو خوبی.

و اینکه همه کارها تو این ده امتیاز نمی گنجن و ما در طول روز انجامشون میدیم.

یجورایی انگار به زور امتیازها جمع میشن Gigglesmile 

نظرتون؟

خب این امتیاز ها نشون میده چند در صد  به سمت اهداف بلند مدتت که حالا تبدیل شدن به اهداف کوچکتر هفتگی و روزانه گام برداشتی 
حالا اگر روزی اگر تحت فشاریم و نتونستیم برنامه رو اجرا کنیم
میتونیم تو روزهای بعد جبران کنیم ، مثلا یک روز در هفته رو بذاریم برای کارهای عقب افتاده 

مهمتر از این امتیازا ارزیابی هست که آخر شب انجام میدیم و دلایل قوت و ضعف مون رو مینویسیم و برای نقاط ضعف راهکار تعیین میکنیم 

خیلی کارها هم ممکنه خارج از برنامه انجام بشن .. اگه به برنامه اصلیمون ضرری نزنه مشکلی نیست به نظرم . 
302
نقل قول: سلام .  امتیاز از ۰ تا ۱۰

پست اول همین تاپیک رو بخونید کامل توضیح دادیم
ممنونم لطف کردین
 سپاس شده توسط
سلام
صبح بخیر  49-2
چهارشنبه: ۷.۷۵ / پنجشنبه : ۸.۷۵
 سپاس شده توسط
شنبه:           _, ۸/۵
یکشنبه:.       _, ۴/۵
دوشنبه:        _, _
سه شنبه:.     _, ۴/۵
چهارشنبه:    ‌ ۹, ۶/۵
پنجشنبه:   ۷/۵, _
جمعه:       ۶/۵, ۷/۵

نقل قول: خب این امتیاز ها نشون میده چند در صد  به سمت اهداف بلند مدتت که حالا تبدیل شدن به اهداف کوچکتر هفتگی و روزانه گام برداشتی 
حالا اگر روزی اگر تحت فشاریم و نتونستیم برنامه رو اجرا کنیم
میتونیم تو روزهای بعد جبران کنیم ، مثلا یک روز در هفته رو بذاریم برای کارهای عقب افتاده 

مهمتر از این امتیازا ارزیابی هست که آخر شب انجام میدیم و دلایل قوت و ضعف مون رو مینویسیم و برای نقاط ضعف راهکار تعیین میکنیم 

خیلی کارها هم ممکنه خارج از برنامه انجام بشن .. اگه به برنامه اصلیمون ضرری نزنه مشکلی نیست به نظرم . 
[تصویر:  302.gif]

موافقم، نکات درستی گفتی عزیزجان 302

سپاس شده توسط
سلام
صبح اول هفتتون بخیر  [تصویر:  49-2.gif]
چهارشنبه: ۷.۷۵ / پنجشنبه : ۸.۷۵ / جمعه : 8

اونایی که منتظر شنبه هستن برای شروع ، شنبه رسید 4chsmu1
Confetti
شنبه:7
یکشنبه:9
دوشنبه:5
سه شنبه:8
چهارشنبه:7
پنجشنبه:8
جمعه:7
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام
شنبه :صفر
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 11، 22:30)yazahra نوشته است: سلام
شنبه :صفر

سلام . چرا صفر ؟ یعنی هیچ کاری انجام ندادین امروز؟ 
برای شروع برنامتون رو خیلی سبک تنظیم کنید 
سوال یا کمکی خواستین بفرمایید
شنبه:           _, ۸/۵, ۵,۵ ,
یکشنبه:.       _, ۴/۵
دوشنبه:        _, _
سه شنبه:.     _, ۴/۵
چهارشنبه:    ‌ ۹, ۶/۵
پنجشنبه:   ۷/۵, _
جمعه:       ۶/۵, ۷/۵

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان