امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تو بگو چه کتابی بخونم؟

(1399 شهريور 13، 23:09)mahdimontaser نوشته است: سلام.خواستم بگم اگه می تونید این کتاب رو هم بخونید کوتاهه ولی جذابه.
کتاب فرار از جهنم
 سپاس شده توسط
[تصویر:  n9p_img_20200908_143036_199.jpg]

من با خدای کوچکم قهرم!
نویسنده: محسن عباسی ولدی
موضوع این کتاب خوب، بزرگ دیدن خداست.
این کتاب میخواد بگه که اگه ما به وجود خدا اعتقاد داشته باشیم، اما به بزرگیش ایمان نیاریم، اون اعتقاد نمیتونه تاثیر زیادی تو زندگیمون بذاره. و مفصل درباره «بزرگ دیدن خدا» صحبت می کنه.
[تصویر:  ese0_img_20200908_143536_486.jpg]
کیمیاگر - اثر رضا مصطفوی
 کیمیاگر، داستان جوانی است که به‌دنبال کیمیا از این شهر به آن شهر می‌رود و در پی کسی است تا بتواند علم کیمیا را از او بیاموزد. اما دست تقدیر او را درگیر ماجرایی می‌کند و در نهایت مس دلش تبدیل به کیمیا می‌شود.
او با دختری به نام نورا روبه‌رو می‌شود که شاگرد امام جعفر صادق(ع) است...
پ.ن:خودم نخوندمش
[تصویر:  oghj_img_20200908_144114_117.jpg]
اِرمیـا
✍? خلاصه کتاب؛ 
ارمیا تنها پسر خانواده، پولدار و اهل شمال شهر تهران است.
با حضور در جبهه جنگ ایران و عراق، متحول می‌شود.
در یکی از عملیات‌ها، دوستش مصطفی را بر اثر انفجار در سنگر از دست می‌دهد. پس از بازگشت از جبهه، از بی‌تفاوتی مردم نسبت به جنگ و کم‌عمقی اندیشه‌شان ناراحت می‌شود.
در ادامهٔ سیر و سلوکی که در پیش گرفته به مناطق جنگلی شمال می‌رود تا اینکه خبر درگذشت امام را می‌شنود...
[تصویر:  66068_88168_normal.jpg]
نام کتاب:علی از زبان علی(ع)
نویسنده:آقای سید جعفر شهیدی
این کتاب به زندگانی امیرالمونین از زمان کودکی که با رسول خدا بودند تا زمان حکومت ایشان و جنگ های زمان ایشان  تا شهادت ایشان را روایت می‌کند.
پ.ن:کتاب دیگری هم با نام علی از زبان علی(ع) نوشته آقای محمد محمدیان است که حالت داستانی دارد و در سایت ایران صدا نسخه صوتی این کتاب به صورت رایگان وجود دارد 303
 سپاس شده توسط
سلام.
 یه داستان خوب دیگه  که خیلی عالی هستش.
به قلم شهید سید طاها ایمانی
جنگ با دشمنان خدا
[تصویر:  download_3.png]دریافت
حجم: 2.04 مگابایت
نقل قول: سلام.خواستم بگم اگه می تونید این کتاب رو هم بخونید کوتاهه ولی جذابه.

کتاب فرار از جهنم
نویسنده هر دو داستان ایشون هستند.
البته این داستان ها واقعی هستند

سپاس شده توسط
نحوه ایجاد عادات جدید
هر عادت از 4 قسمت نشانه، اشتیاق، پاسخ و پاداش تشکیل شده. برای ایجاد عادت خوب یا از بین رفتن عادت بد باید بتونیم این 4 عامل رو به درستی تشخیص بدیم.
اما چطوری؟
جیمز کلییر در کتاب " عادتهای اتمی" بهمون یاد میده چطوری عادات رو بررسی کنیم و به راحتی آنها رو تغییر بدیم.
[تصویر:  Untitled_2.png]
کتاب 
بدانید و سالم بمانید 
هفت گام برای سلامتی سمیه معصومی.
کتاب شیطان در اخرالزمان 
جاسوسی ونقش او درتاخیر ظهور نوشته محمدیوسفی
این برا مذهبیای کانون 4fvfcja
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
سلام
 کتاب عاشق داعشی من خیلی خوبه پیشنهاد میکنم بخونید.
 سپاس شده توسط
سلام و عرض ادب
بنده نمیخوام کتاب خاصی رو معرفی کنم و بیشتر پیشنهاد دارم به مطالعه شاخه ای از کتب که اسمش رو سفر نامه میگذاریم.
بنظرم بسیار مفیده

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

قهوه ی تلخ اقای نویسنده
از اقای روزبه معین عزیز

داستان کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده

این رمان داستان یک نویسنده به نام آرمان روزبه و یک دختر روزنامه‌نگار است. کتاب با یک خاطره از دروان کودکی آرمان شروع می‌شود. خاطره‌ای که در ادامه اساس اتفاقات بعدی کتاب است.

جملات ابتدایی کتاب کتاب قهوه‌ی سرد آقای نویسنده چنین است:

می‌خوام یه اعتراف بکنم!

من چند سال پیش دیوانه‌وار عاشق شدم، وقتی که فقط ده سال داشتم، عاشق یه دختر لاغر و قدبلند شدم که عینک ته استکانی می‌زد و پونزده سال از خودم بزرگ‌تر بود، اون هر روز به خونه‌ی پیرزن همسایه می‌اومد تا ازش پیانو یاد بگیره.

ازقضا زنگ خونه‌ی پیرزن خراب بود و معشوقه‌ی دوران کودکی من مجبور بود زنگ خونه‌ی ما رو بزنه، منم هر روز با یه دست لباس اتوکشیده می‌رفتم پایین و در رو واسه‌ش باز می‌کردم، اونم می‌گفت: «ممنون عزیزم!» لعنتی چقدر تودل‌رو می‌گفت عزیزم!

اهو نوشت .. مهم : کتاب اونقدرا ها قوی نیست پر از جمله های فلسفی کوتاهه که که میشد توش مدتها غرق شد.....
برای غرق شدن توی رویا... قشنگه... موقع خوندش یه حس گنگی داشتم... یه حس گنگ دوستداشتنی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
سلام
کسایی که وسواس دارن (هم فکری و هم عملی) و اذیت میشن پیشنهاد میکنم pdf کتاب دقت دق ات میدهد رو از سایت dadasreza.com به مبلغ ۴۹ هزار تومن دریافت کنن.
 سپاس شده توسط
سلام  303

آموزش رفتار با کودک و نوجوان 

هر نوع مشکلی که کودک و جوان دارن توشه و راه حل مقابلش
حتی من خوندم در مورد خ . ا هم توشه 
نویسندگان ابوالفضل بیرقی صدیقه ایلان داغی

مهارتهای زندگی برتر 
خلاصشو بگم هر چیزی که به زندگی ربط داره توشه 4fvfcja
از هدف و دین و اخلاق و انگیزه گرفته تا سازگاری و امانتداری و عقل و عشق و.....
خسرو امیرحسینی
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 22، 8:04)مهرخدا نوشته است: نحوه ایجاد عادات جدید
هر عادت از 4 قسمت نشانه، اشتیاق، پاسخ و پاداش تشکیل شده. برای ایجاد عادت خوب یا از بین رفتن عادت بد باید بتونیم این 4 عامل رو به درستی تشخیص بدیم.
اما چطوری؟
جیمز کلییر در کتاب " عادتهای اتمی" بهمون یاد میده چطوری عادات رو بررسی کنیم و به راحتی آنها رو تغییر بدیم.

سلام این کتاب فوق العاده ای هست حتما پیشنهاد میکنم به کسایی که نخوندن
لطفا اگه کتابی توی زمینه مسئولیت پذیری ،انتقاد پذیری می شناسید که کاربردی باشه معرفی کنید ممنون میشم
 سپاس شده توسط
سلام
کتاب از حال بد به حال خوب رو به شدت پیشنهاد میکنم
نویسنده : دیوید برنز.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان