امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1399 شهريور 5، 11:12)*دختر پاک* نوشته است: بعدی:
از بچگی ها اسباب بازی ای هست که دوسش داشته باشی و هنوز نگهش داشته باشی؟چیه؟

یه خرس کوچولوی له و لورده دارم که همونم دختر خواهرم میبره خونه ی خودشون 4chsmu1 البته یه خرس دیگه ام دارم که گردنش پاره شده بود بنده خدا ، الانم نمیدونم کجاست Hanghead

بعدی : یکی از بهترین روزای زندگیت چه روزی بود؟
نقل قول: بعدی:

هه .. اسباب بازی  4chsmu1
من همیشه عاشق ماشین بودم ولی خب هیچوقت نبود . ما با دمپایی هامون ماشین بازی میکردیم
دمپایی هایی که نوکش بسته بود خداییش هم خیلی شباهت داشت به ماشین  4chsmu1
یکی از چیزهای دیگه که جایگزین ماشین میشد آجر بود .. این اجرهای سفالی که وسطشون سوراخ داره اونا رو به عنوان اتوبوس استفاده میکردیم
من خیلی دوست داشتم ماشین کنترلی داشته باشم . اون موقع یادمه قیمتش 3500 تومن بود . من خودم 9 سالم بود ولی سرکار میرفتم روزانه 1100 تومن حقوقم بود ولی خب فقط روزانه 50 تومن برای خودم برمیداشتم 1050 تومن میدادم خونه
تا 3 ماه 50 تومن 50 تومن پولم رو جمع کردم ماشین کنترلی خریدم اصلا حس بی نظیری بود  4chsmu1
ماشینم هنوز مونده ؛ نگه داشتم برای پسرم  53258zu2qvp1d9v 
یک سری هم فتح الفتحمون این بود که همه ی بچه های محل جمع شدیم گفتیم یه توپ 40 تیکه بخریم . یکی از بچه ها گفته بود که تو بازار مولوی تهران توپ 40 تیکه دیده 2700 تومن .
 ما هم 20 تا بچه چند روز پولامون رو گذاشتیم رو هم رسید به 2700 تومن
20 نفری مثل سیاهی لشکر از دولت آباد تا مولوی پیاده رفتیم توپ 40 تیکه خریدیم!
خیلی راهه 3 ساعت پیاده رفتیم
همون روزای اول بود توپ افتاد تو حیاط همسایه اونم پاره کرد توپ رو  53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
نقل قول: همون روزای اول بود توپ افتاد تو حیاط همسایه اونم پاره کرد توپ رو  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
809197ps94ijjhwg آخی 
خدا بگم همسایه را چیکار کنه
مرض داشته
من جای شما بودم فرداش وایمیسادم دم در بیاد بیرون آب جوش بریزم روش بسوزه
مردک Swear1

بعدی : 
بنظرت اگر روز عاشورا زنده بودی 
و اون روز کربلا بودی جز کیا میشدی؟
اونایی که با امام حسین تا آخرش موندن؟
اونایی که شب قبل از گروه امام حسین رفتن؟
اونایی که در مقابل امام حسین ایستادن؟
اونایی که در مقابل امام حسین ایستادن ولی پشیمون شدن برگشتن عقب ؟
اونایی که ....
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: از بچگی ها اسباب بازی ای هست که دوسش داشته باشی و هنوز نگهش داشته باشی؟چیه؟

مامانم تعریف میکرد میگفت بچه که بودی از آدم هایی که کلاه داشتن خیلی خوشت میومد و برای کلاه خیلی ذوق میکردی از اون موقع (1 سال و خورده ای سالگیم) برام یه عروسک کلاه دار  خریدن به اسم سینا  کلاهش گم شد ولی خودش رو دارم هنوز 4chsmu1

نقل قول: یکی از بهترین روزای زندگیت چه روزی بود؟

کانون رو پیدا کردم  65

نقل قول: بنظرت اگر روز عاشورا زنده بودی
و اون روز کربلا بودی جز کیا میشدی؟

نمیدونم جواب دادنش خیلی سخته پس سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره :-/
کسی چیزی نگفت سوال میپرسم 

دوست داری چی هدیه بگیری؟
(1399 شهريور 4، 23:49)*دختر پاک* نوشته است: 65

بعدی:
دوستی پرسید استرس چه رنگیه
با اجازتون دیگه وارد دنیای رنگ شدیم

به نظر شما
مرگ چه رنگیه؟ سیاه
زندگی چه رنگیه؟ آبی 
عشق چه رنگیه؟ یاسی
دروغ چه رنگیه؟ قرمز جیغ زشت

(1399 شهريور 5، 11:12)*دختر پاک* نوشته است: بعدی: غم انگیز ترین صحنه ای که به خاطر دارید(چه زندگی واقعی چه فیلم ها)

توی زندگی قطعا زیاده ،وارد این موضوع نمیشم.
اما فیلم :فیلمم خیلی زیاده  ، البته تو سریال مورد علاقه م çukurهم زیاد دیدم.

نقل قول: بعدی:

از بچگی ها اسباب بازی ای هست که دوسش داشته باشی و هنوز نگهش داشته باشی؟چیه

ی عروسک دارم پسره از اینا ک قدیم بودن الان نمیدونم هست باز یا نه ،برا تولدم خریده بودن اون و خیلی دوسش دارم و نگه داشتمش.من عروسک باز نبودم و عروسک زیادی نداشتم.و اقعا عجیبه هرقدر فکر میکنم میبینم اصلا عروسک بازی نمیکردم.

(1399 شهريور 5، 11:17)علی‌رضا نوشته است: بعدی : یکی از بهترین روزای زندگیت چه روزی بود؟
هر روزی ک خانوادم حالشون خوب بوذه بهترین روز بوده،روز خاصی ندارم.

نقل قول: دوست داری چی هدیه بگیری؟

ی کتاب خوندنی و گل خیلی خوشحالم میکنه  53258zu2qvp1d9v

بعدی:قبلی ها
(1399 شهريور 11، 15:54)karma نوشته است: کسی چیزی نگفت سوال میپرسم 

دوست داری چی هدیه بگیری؟

پلی استیشن ۵ با بازی هاشو 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 5، 11:12)*دختر پاک* نوشته است: بعدی: غم انگیز ترین صحنه ای که به خاطر دارید(چه زندگی واقعی چه فیلم ها)

برای من یکی از دفعه های آخری که خ.ا کردم بود
وقتی وسط این کار کثیف هم سرم را آوردم بالا به خدا نگاه کردم و گفتم خدایا

بعدی:
راستیتش این سوال برا من هنوز زوده. Hanghead
 سپاس شده توسط
اینجا چرا انقد بهم ریخته  Khansariha (56)
اصلا معلوم نیس کی سوال میپرسه کی جواب میده کدوم سواله کدوم جواب 65
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 22:30)زینبی نوشته است: اینجا چرا انقد بهم ریخته  Khansariha (56)
اصلا معلوم نیس کی سوال میپرسه کی جواب میده کدوم سواله کدوم جواب 65

از سوال من ادامه بدین پس 4chsmu1

بعدی: اگر قرار باشه با حساب کاربری یکی دیگه بیای کانون دوست داری با پروفایل کی بیای ؟چرا؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: اگر قرار باشه با حساب کاربری یکی دیگه بیای کانون دوست داری با پروفایل کی بیای ؟چرا؟

با حساب کاربری همه مدیرا  65محض کنجکاوی Hanghead

بعدی :قبلی

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 22:57)زینبی نوشته است:
نقل قول: اگر قرار باشه با حساب کاربری یکی دیگه بیای کانون دوست داری با پروفایل کی بیای ؟چرا؟

من حساب کاربری آقای عاشق ،چون پیام های حساب ایشون خیلی جالبه اینطور بگم ک خیلی چیزها میشه در مورد کانون و کانونی ها فهمید  4chsmu1
محض کنجکاوی ن محض فضولی میشه  Khansariha (49)
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 11، 23:07)AtrisA نوشته است:
(1399 شهريور 11، 22:57)زینبی نوشته است:

من حساب کاربری آقای عاشق ،چون پیام های حساب ایشون خیلی جالبه اینطور بگم ک خیلی چیزها میشه در مورد کانون و کانونی ها فهمید  4chsmu1
محض کنجکاوی ن محض فضولی میشه  Khansariha (49)
من حساب کاربری بنیان گذار کانون. اسمشون  چی بود؟
بعدی:قبلی
 سپاس شده توسط
اگر قرار باشه با حساب کاربری یکی دیگه بیای کانون دوست داری با پروفایل کی بیای ؟چرا؟

حساب کاربری ناظم آینده کانون Khansariha (49)
نمیدونم کی هستن

بعدی:
 اگر بتوانین برای یک روز، به فرد دیگری تبدیل شوید، دوست داشتین جای چه کسی باشین؟

از نت دزدیم 4chsmu1
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
جای شخصیت کتاب سه دقیقه تا قیامت زمانی که اون دنیا رو مشاهده میکرده و در این دنیا پرده ها از جلوی چشمش کنار رفته بوده 53258zu2qvp1d9v

بعدی:قبلی

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان