امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

نقل قول: دوست داری چطوری بمیری [تصویر:  4chsmu1.gif]

خب  از بچگیم چندتا سناریو داشتم....
یکیش این بود که توی 35 سالگی از بالای یه برج خودمو بندازم پایین Hanghead Hanghead Hanghead    مربوط میشه به 13...15  سالگی
یکیش این بود که در حالیکه دارم عشق زندگیمو نجات میدم تیر بخورم 22 22 22 22 22   میدونم مسخره است  ( کیانو ریوز .. ایان سامر هالدر.. جوزف مورگان... کیلین مورفی... لرد ولدمورت.... مستر R.I  و.......اندری بیرسالک.. تروی سیوان.. زین مالیک..........)  خب اینا مربوط میشه به دوره ی 15.. 16  سالگیم..... اگه کسی بهم خندید...حلالتون میکنم... حدااقل دل یه بنده  یخدارو شاد کردم ثواب داره 65 65 
بعدیش این بود که یه چاقو بردارم و سه بار بزنم توی شیکمم...
یکیش هم این بود که برم از روی یه پل خودمو بندازم توی اب Hanghead Hanghead Hanghead 
این که درحالیکه دارم به مردم کمک میکنم شهید شم....... 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
اون قسمتهای رنگی صرفا جهت فان بود 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

بعدی قبلی:
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
نقل قول: بعدی : دوست داری امشب کی بیاد به خوابت [تصویر:  65.gif]
65 

نقل قول: بدترین و وحشتناک ترین خوابی که دیدین چی بوده؟
وحشتناک ترینش رو چند سال پیش دیدم.
شب خونه تنها باشی
و خواب ببینی که یه جن یا روح یا خلاصه یه شبحی چیزی داره از حال میاد توی اتاقت
اینقدر طبیعی که باورش کنی.

بعد چشمات رو باز کنی ببینی بالا سرته. 1744337bve7cd1t81

نقل قول: تکراری ترین نصیحتی که شنیدین چیه؟

درست رانندگی کن. 42 
هر بار که توی ماشین کس دیگه ای هم باشه این نصحیت رو میشنوم.

نقل قول: دوست داری چطوری بمیری
دوست دارم مثل روح الله قربانی، ماشینی که توش هستم منفجر بشه و بعدش شهید شم.
مثل شهدای هسته ای

بعدی:

دوست داری چطوری بمیری؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
مرگ مغزی شم اعضامو اهدا کنن  Kool

بعدی:قبلی
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
(1399 مرداد 12، 0:04)*دختر پاک* نوشته است: بعدی:
دوست داری چطوری بمیری 4chsmu1

منم دوست دارم جوری بمیرم ک اعضای بدنم اهدا بشه.نوع مردن و نمیدونم .میتونه تصادف باشه بیماری باشه یا سکته .
ولی احتمال میدم سکته کنم،پتانسیل سکته رو دارم  53258zu2qvp1d9v
دوست داری چطوری بمیری ؟

پ:چجوریش مهم نیست،فقط بدون درد باشه.

53258zu2qvp1d9v
خب چون این سوال را خودم مطرح کردم بهش جواب نمیدم 4chsmu1
زورم میرسه

سوال بعدی
اگر بتوانید برای یک روز، به فرد دیگری تبدیل شوید، دوست داشتین جای چه کسی باشین؟

سوال از نت برداشتم 65
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 4، 0:37)*دختر پاک* نوشته است: 53258zu2qvp1d9v
خب چون این سوال را خودم مطرح کردم بهش جواب نمیدم 4chsmu1
زورم میرسه

سوال بعدی
اگر بتوانید برای یک روز، به فرد دیگری تبدیل شوید، دوست داشتین جای چه کسی باشین؟

سوال از نت برداشتم 65

دوست داشتم جای یکی باشم ک عقلش سرجاش نیست،زیاد فکر نمیکنه .دیوونه ست.ی جوری رها از هر چیزیه.فارغ ز غوغای جهان 53258zu2qvp1d9v

بعدی: دوست داری چه چیزی رو تجربه کنی؟
نقل قول: اگر بتوانید برای یک روز، به فرد دیگری تبدیل شوید، دوست داشتین جای چه کسی باشین؟

احتمالا چیـــــــــهیرو 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v [تصویر:  d84d87950cacb19c95901750979c002a.jpg]
و بعدشم ســـــاکــــورا 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  10531465726150102429.png]
دختر مو صورتیه  ساکوراست

نقل قول: عدی: دوست داری چه چیزی رو تجربه کنی؟

بودن توی دریم لند مورد علاقه ام به دور از این ادمای کف جامعه با دغدغه های روزمره..
هاگوارتز.. نورلند... انیمه ورلد

بعدی : قبلی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
میشه من جواب ندم فقط سوال بپرسم 65

بعدی:
5 تا از ویژگی های برتر خودت بگو؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 4، 0:46)*دختر پاک* نوشته است: میشه من جواب ندم فقط سوال بپرسم 65

بعدی:

منم جواب میدم : )
-------------
خب باید کمی فکر کنم 39
من ب گفته ی دیگران: خیلی باسلیقه م،دروغ نمیگم،خیلی تند خوان هستم(متن)،میگن دست و دلبازم (وسایلم و ب همه میدم)،میانه رو هستم (دعوا نمیکنم).اینارو اکثرا میگن 4chsmu1
سوال جالبی بود.
بعدی: آخرین پیام گوشیت چیه؟
 سپاس شده توسط
بعدی: آخرین پیام گوشیت چیه؟
4chsmu1
اینو جواب میدم 4chsmu1
یکی از بچه های دانشگاه پیام داده بود
بالاخره کسی تونسته گلستان را باز کنه؟  (گلستان یه سیستم هست که بعضی از دانشگاه ها ازش استفاده میکنن)

عه ببخشید انگار یکی هم آدرس پیج اینستا برام فرستاده من بازش نکردم نمیدونم چیه؟
البته اینا همش برای گروه هست
برای شخصی هم

صبر کنین پیدا کنم

دوستم نوشته تو هم با سه تا شکلک مثلا اینا  Khansariha (63)Khansariha (63)Khansariha (63)

سوال بعدی:
اگه میتونستی بدن یک انسان و سر یک حیوان رو داشته باشی، چه حیوانی رو انتخاب میکردی؟

Khansariha (13)
اینم از نت برداشتم

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 4، 1:04)*دختر پاک* نوشته است: بعدی: آخرین پیام گوشیت چیه؟
4chsmu1
اینو جواب میدم 4chsmu1
یکی از بچه های دانشگاه پیام داده بود
بالاخره کسی تونیته گلستان را باز کنه؟  (گلستان یه سیستم هست که بعضی از دانشگاه ها ازش استفاده میکنن)

سوال بعدی:
اگه میتونستی بدن یک انسان و سر یک حیوان رو داشته باشی، چه حیوانی رو انتخاب میکردی؟

Khansariha (13)
اینم از نت برداشتم

چ سوال عجیبی  17
بدن حیوان و سر انسان بود مثلا میگفتم اونایی ک تو فیلم هری پاتر بودن و پاهاشون اسب بود و سرشون انسان تو نارنیاهم بود .
اما تگر چنین چیزی بود من شاید میخواستم ی پرنده باشه Khansariha (13)
بدن انسان سر پرنده Khansariha (13) ب حق چیزهای ندیده و نشنیده 4chsmu1
بعدی:دوست داشتی الان کجا بودی؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی: آخرین پیام گوشیت چیه؟

مــــــرسی که به یادم بودی عزیز دلم                           ساعت 13:21  امروز
نقل قول: بعدی:

اووم  زیاده....
کلا میخواین بیوگرافی خودمو بدم؟؟
1_به شدت سرخودم معطلم.. Gigglesmile 
2_خفاش دوستدارم
3_یک عدد پاتر هد هستم
4_مـــــــــــردادی ام
5_ نیـــمه تورک نیــــمه شیراز ام
6_ کاملا خودمو جنوبی میدونم
7_ الان در نصف جهان به سر میبرم
8_ رشته ام تجربی
9_قدم کوتاه 65 
10_ اسمم قشنگه
11_سابقه داشته یه رمانو 32 بار بخونم
12_دوستدارم برم دیزنی لند منهتن
13_ رپ دوسدارم
14_ از حامد همایون بیزارم
15_اوتــــــــــاکو ام
16_ اسمم اهو
17_خیلی میخندم Khansariha (13) 
18_میتونم سه روز غذا نخورم و بجاش بخوابم Khansariha (56) Khansariha (56) 
19_عاشق یــــــــــــونیکورم

نقل قول: اگه میتونستی بدن یک انسان و سر یک حیوان رو داشته باشی، چه حیوانی رو انتخاب میکردی؟
بدن ماهی  صورت انسن... درواقع  همون پری دریایی
نقل قول: بعدی:دوست داشتی الان کجا بودی؟
محفل اکاتسوکی   پیش   ایتاچی  جـــــــــــانم 809197ps94ijjhwg

بعدی قبلیا با جزییات
 سپاس شده توسط
4chsmu1
من تو یه کارتون دیدم بدن انسان سر کوسه Khansariha (13)قشنگ بود خنده دار میشد

[تصویر:  m247_untitled.png]

دوست داشتی الان کجا بودی؟

53258zu2qvp1d9v
به گمونم کربلا

بعدی:
قبلی ها +  بهترین اتفاق هفته گذشته چی بود؟

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 4، 1:14)*دختر پاک* نوشته است: 4chsmu1
من تو یه کارتون دیدم بدن انسان سر کوسه Khansariha (13)قشنگ بود خنده دار میشد

[تصویر:  m247_untitled.png]

دوست داشتی الان کجا بودی؟

53258zu2qvp1d9v
به گمونم کربلا

بعدی:
قبلی ها +  بهترین اتفاق هفته گذشته چی بود؟

دقیقا هیچی : )
-------------
بعدی:قبلی ها
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان