امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

حجاب ( قسمت چهارم: بررسی ایات حجاب)

یلدا جان بخام راستشو بگم تاحدودی حرفات برام قانع کننده بود♥︎

نقل قول: اگه تو ازادی هررر لباسی دلت میخواد بپوشی و کلا دموکراسی برقرار باشه
پس اونم ازاده به هرجای تو میخواد نگاه کنه،

نه دیگه بدن من حریممه من قبول ندارم که هرکی پوشش اگر مطابق معیارهایی که تو ذهنمونه نبود یعنی بیا هرکاری میخای با بدنه من بکن
این ازادی نیست تجاوزه

نقل قول: خب سلین جونم الان توصیه شما چیه؟ آلوده سازی جامعه تا پیامبرا خودشونو ثابت کنن

نه ولی یلدا جان میدونی من کل کلامم اینه شاید اگر بی بند وباری یا حالا ازادی وهرچیز دیگه بیشتر بشه کنترل سختتره ولی اونکه بخاد عقایدشو حفظ کنه حفظ میکنه

من مثلا دیدم خانما میگن همسرمون باید تو محیط کارش خانم نباشه یا عکس
واقعا من اینو درک نمیکنم
ترجیح من اینه تو عین ازادی طرفم عملش درست ومتعهدانه باشه

بنظرم خداهم همینو میخاد
خدا خودشو گفته تو دین اجباری نیست و به دین وایین هم احترام بذارید
اصن شاید طرف یه خانم یااقای اپنه اهدافشم چیزای خوبی نیست
اون دوست داره اینطور زندگی کنه
به من چه واقعا
چند نفرو ما میتونیم درست کنیم
همین حالاهم بسترهرکاری تو جامعه فراهمه
اگر منوتو انجام نمیدیم خودمون نمیخایم

ولی میدونی با کلیت حرفت هم موافقم هم مخالف
Gigglesmile ♥︎

از این نظر موافقم که اره اگر بری خیابون تیپهایی مثه پورن استارها ببینی کنترل خب سخت میشه واقعا
ازیه نظر مخالف که ما بخاطر خودمون نمیتونیم بقیه رو محدود کنیم

ولی کلن هرچیزی از اعتدال خارج بشه اسیب رسانه
نه حجاب طالبانی
نه بی حجابیه ...
من موافق یه حد وسطم و حق انتخاب
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
امیدوارم که خوب باشید
من همین الان دارم از دانشگاه با سرویس های اتوبوس برمیگردم خونه و خب کنارم یه دختر خانمی نشسته که به محض راه افتادن اتوبوس از دانشگاه مقنعه سرش رو انداخت 53258zu2qvp1d9v و یک ساعت تا مقصد راه هست. 

و این موجب اذیت شدن بنده در همین حال حاضر که دارم این پیام رو مینویسم و این خانم پیشمه شده 53258zu2qvp1d9v
مدام هم نگاه میکنه ببینمه نگاهش میکنم یا خیر 53258zu2qvp1d9v
و این در صورتیه که حتی نمیتونم بهش هم چیزی بگم و به اجبار سرم رو توی گوشی کردم 53258zu2qvp1d9v

گفتم اینجا این موضوع رو بگم چون بحث حجاب هست و از شما دوستان بپرسم اگر جای بنده بودید چه میکردید؟
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سلام اقای سپهر اگه من جای شما بودم حتما اینکارو میکردم و خیلی برام حالب بود اینو بپرسم که:
ببخشید چرا مقنعه تونو سرتون نمی کنید؟ 53258zu2qvp1d9v با یه لحن خوب
اگه بگه یعنی چی یا دوست دارم یا هرچی
من باز همینو میپرسم
نه خب چرا نمیخواید سرتون کنید و دوست دارید موهاتون بیرون باشه؟
شاید به شما جواب نده ولی عمق وجودش پی میبره به تمنا برای جلب توجه 
و این تلنگر بزرگیه برای دخترا
اینم می پرسیدم که خب حالا چرا اینقدر منو نگاه میکنید 22

مهم نیست جواب چی بده ولی منظور رو به اون میرسونه Khansariha (56)
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
نقل قول: درسته اینکه خدا مشخص کرده اما اگر خودت بخای نظرتو بگی چطور؟ 
من هرجور هم به این موضوع نگاه کنم ممکن نیست...
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
نقل قول: گفتم اینجا این موضوع رو بگم چون بحث حجاب هست و از شما دوستان بپرسم اگر جای بنده بودید چه میکردید؟
چقدر رفتار بعضیا زننده است واقعا
شماهم خیره میشدی ببینی حرف حسابش چیه که اینقدر زل میزنه
این همیشه صلاح دفاعیه خودم
نمیدونم برای اقایونم جواب میده یانه Gigglesmile

ولی خارج از بحث شوخی هروقت تو ترک خ ا کم میارم وحرفهای ناامید کننده میاد سراغم یاد اقایون کانون میافتم که حالا به هرحال محرکها براشون بیشتره اما باز تونستن غلبه کنن
یاحتی همین موقعیته اقا سپهر
واقعا رفتارهاتون و مسیر زندگیتون خیلی مردونه اس برادرا 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: گفتم اینجا این موضوع رو بگم چون بحث حجاب هست و از شما دوستان بپرسم اگر جای بنده بودید چه میکردید؟
من فرار رو به قرار ترجیح میدم . Khansariha (13)
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
سلام

من جواب خانم آسمان رو ندادم؛ راستش یه کم دچار سوءتفاهم شده بودم که فکر کنم رفع شد.

نقل قول: (فقط پسرای مذهبی با دیدن دخترای بی حجاب اذیت میشن چون مذهبشون بهشون یاد داده که باید تحریک شن ...
وگرنه دختری که مثلا لباس استین سه ربع بپوشه چرا باید باعث تحریک باشه ... دست که اندام جنسی نیست ...)

اول میخوام بپرسم، مذهبی و غیر مذهبی یعنی کی؟
راستش من هیچوقت تعریف مذهبی بودن و نبودن رو متوجه نشدم و هر کی رو دیدم یه تعریف به خصوص داشت 53258zu2qvp1d9v 

اگه منظورتون از پسرای غیر مذهبی، کسانی هستن که روابط آزاد دارن و این بحث‌ها براشون مهم نیست،  که همونطور که فرید گفت اونا لذتشونو که دارن میبرن.
اما اگه منظورتون پسرای غیر مذهبی اونایی هستن که ظاهرشون مذهبی نیست با این حال سمت این روابط نمیرن که باید عرض کنم لطفاً بار اضافه رو دوش غیر مذهبی ها نذارید 53258zu2qvp1d9v 

نقل قول: نه دیگه بدن من حریممه

آیا این مورد شامل آقایون هم میشه و چشمشون هم به حساب میاد؟ 53258zu2qvp1d9v

جامو عوض میکردم، جوری که پشت سرم باشه. حین جابجا شدن هم احتمالاً یه تذکر ریزی میدادم که "خانم مقنعه‌تون افتاده".
سر کلاس هم اگه همچین مواردی هست سعی کن ردیف جلو بشینی Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول: سلام دوستان
امیدوارم که خوب باشید
من همین الان دارم از دانشگاه با سرویس های اتوبوس برمیگردم خونه و خب کنارم یه دختر خانمی نشسته که به محض راه افتادن اتوبوس از دانشگاه مقنعه سرش رو انداخت [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] و یک ساعت تا مقصد راه هست. 

و این موجب اذیت شدن بنده در همین حال حاضر که دارم این پیام رو مینویسم و این خانم پیشمه شده [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
مدام هم نگاه میکنه ببینمه نگاهش میکنم یا خیر [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
و این در صورتیه که حتی نمیتونم بهش هم چیزی بگم و به اجبار سرم رو توی گوشی کردم [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

گفتم اینجا این موضوع رو بگم چون بحث حجاب هست و از شما دوستان بپرسم اگر جای بنده بودید چه میکردید؟

به نظر من اگر می خواین به خودتون کمکی کنید 
هیچ وقت و هیچ جا کنار جنس مخالف تون ننشینید 
چه مجرد هستید چه متاهل
الان مقنعه است 
یه روز عطر و بوی خوبه 
یه روز قیافه ی جذابه 
یه روز یه دفعه دستش می خوره بهتون
یه روز...
در اتوبوس در هواپیما ،قطار یاهرجایی که فکر می کنین 
جاتون رو بایک خانم عوض کنین 
اگر نشد بایستید
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
 سپاس شده توسط
نقل قول: آیا این مورد شامل آقایون هم میشه و چشمشون هم به حساب میاد
بله
اگر کسی مجبورتون کرد نگاش کنید
یا تماس فیزیکی باهاتون برقرار کرد
اومد برای شما لوندی کرد
دراینصورت به حریم یک پسرهم تجاوز شده
 سپاس شده توسط
سلام به همگی
وقتتون به خیر باشه.

از خانم یلدا بابت طرح این بحث و پیگیری هاشون و همچنین از مشارکت اعضای کانون، متشکرم.
ابتدا موردی رو عرض کنم.

خانم یلدا به بنده پیام داده بودند و بنده در پاسخ به ایشون، نکاتی رو به عنوان چارچوب بحث، عرض کرده بودم.
یکی از نکات، این مورد بود:

نقل قول: یه نکته دیگه هم هست.
باید توجه داشته باشیم که در حین صحبت و گفتگو درباره این موضوع، اعتراف به گناه انجام نگیره.
مثلاً کسی که حجاب اسلامی رو رعایت نمی کنه، نباید اون رو اعلام کنه و از جزئیات پوشش خودش، توصیف کنه.
یا صحبت ها به شکلی مطرح نشه که محتوای اون، تایید عمل های هنجارشکنانه و ضد اسلام باشه.

متاسفانه بعضاً این نکته نادیده گرفته شد.
در مشارکت ها نیاز نیست که ما حتماً از فعل گناه خودمون یا بقیه تعریف کنیم و اون رو عادی و غیرزشت، جلوه بدیم.
امیدوارم که همه ما به این موارد توجه داشته باشیم.

راجع به صحبت هایی که مطرح شد، مواردی رو عرض می کنم.
متاسفانه ما به یک نکته توجه نداریم و اون اینکه همیشه می خوایم جامعه رو از دید یک انسان سکولار ببینیم و خودمون رو با جامعه غرب مقایسه کنیم.
مثلاً میگیم اگر اینجا هم مثل غرب دارای آزادی های جنسی بشه، چه منافعی داره؟
ولی چرا نمی پرسیم اگر جامعه ما و همین طور همه دنیا، تبدیل به یک جامعه عفیف و پاکدامن و با حجاب و با غیرت بشه چه منافعی به دنبال خواهد داشت؟

این یکی از ایراداتی هست که داریم و همیشه خودمون رو با جوامع غربی یا الهام گرفته از غرب، مقایسه می کنیم.
در حالی که باید خودمون رو با انسان ها و جوامع پاک مقایسه کنیم نه انسان ها و جوامعی که هزاران انحراف اخلاقی و جنسی دارند.

اما راجع به بحث.
حجاب یک ضرورت اجتماعی برای یک جامعه سالم هست.
وقتی یک جامعه بتونه از فکرها و آلودگی های جنسی و اخلاقی دور بمونه، می تونه به پیشرفت و تعالی برسه.
پیشرفت به این معنا نیست که هر روز ابزارهای جدید درست بشه ولی اخلاق افول کنه و از اون ابزارها در جهت اشاعه گناه و آلودگی در جوامع استفاده بشه.
بلکه پیشرفتی مدنظر هست که بتونه ما رو به مسیر سعادت واقعی انسان ها در این دنیا و آخرت برسونه.

این دنیا، یک دنیای فانی هست. هیچ کس در این دنیا تا ابد باقی نمی مونه.
فقط یک عمر و فرصت محدود، از سوی خدا به ما امانت داده شده تا بتونیم به بهترین و خیرترین نحوی که باعث سعادت ما در دنیا و آخرت میشه، ازش استفاده کنیم.
خدا هم به ما لطف کرده و بهترین راهنمایی ها و دستورات رو به ما عطا کرده تا راه رو گم نکنیم و بدونیم از چه مسیری باید بریم تا به مقصد برسیم.

خدا نیروی جنسی رو در وجود انسان ها قرار داده تا بتونن به آرامش برسند و نسل انسان ها ادامه پیدا کنه.
وقتی کشش جنسی بین مرد و زن وجود داشته باشه، انسان ها تلاش می کنند تا زندگیشون رو بسازند و بتونن تشکیل خانواده بدن.
و این باعث میشه که انگیزه پیدا کنند تا کار کنند و کسب درآمد داشته باشند.
وقتی محبت بین زن و مرد وجود داشته باشه و کانون خانواده با به دنیا اومدن فرزندان، گرم و صمیمی بشه و محبت در یک خانواده جاری بشه، همه اعضای خانواده، با انگیزه بیشتری به تلاششون ادامه میدن.

حالا فرض کنیم نیروی جنسی وجود نداشته باشه، دیگه ازدواجی شکل نمی گیره، بچه ای هم به دنیا نمیاد.
کسی برای ساختن زندگی تلاش نمی کنه چون زن و بچه ای نداره که بخواد به خاطرش کار کنه.
یعنی یک دنیای بی روح و بی انگیزه.

اما وجود نیروی جنسی، نیازمند مراقبت هست.
چون همین نیروی جنسی اگر مراقبت نشه، تبدیل به یک نیروی مخرب میشه.

خدا وقتی این نیرو رو در وجودمون قرار داد، در عین حال به ما آموخته که مبادا این نیرو از محیط بین زن و شوهر خارج بشه و به سطح اجتماع کشیده بشه.
این نیرو، مخصوص محیط زناشویی و در حریم خانه هست.

وقتی در سطح جامعه تحریک جنسی وجود داشته باشه، اعضای زیادی هستند که به گناه و آلودگی گرفتار خواهند شد.
خودارضایی یکی از همین موارد هست.
اما بی حجابی زمینه دوستی و رابطه های نامشروع رو هم فراهم می کنه.
زمینه تنوع طلبی رو در مردان زیاد می کنه. وقتی تنوع طلبی به وجود بیاد، یک مرد همسردار دیگه نمی تونه با همسر خودش رابطه درستی داشته باشه.
چون مدام در ذهنش، دختران و زنانی رژه میرن که زیبایی هایی که خدا بهشون امانت داده و دستور به پنهان کردن از نامحرمان رو داده، به نمایش می ذارند.

و این سرآغاز خیانت ها و طلاق ها و مشکلات خانواده و فروپاشی خانواده هست.

بعضی ها میگن: «من از دیدن خانم ها تحریک نمیشم، پس این حرف اشتباهه که فکر کنیم همه تحریک میشن.»
باید توجه داشته باشیم که ما همیشه باید مراعات حال ضعیف ترین ها رو داشته باشیم.
قوی ترها نباید به ضعیف ها ظلم کنند.
کسی که زیباییش رو به نمایش میذاره به پسری که زندگیش پر از مشکلات مختلف هست و نمی تونه ازدواج کنه و با دیدن اون شخص تحریک جنسی میشه، داره ظلم می کنه.
به مردی هم که متاهل هست و دیدن این صحنه ها، روابط گرمش با همسرش سست میشه هم داره ظلم می کنه.
به دختران و زنانی و بچه هایی که قربانی این خیانت ها میشن هم ظلم می کنه.

وقتی گفته میشه که عدم رعایت حجاب اسلامی باعث تحریک جنسی مردها میشه، بعضی ها میگن ما نمی تونیم به خاطر تحریک مردها، خودمون رو محدود کنیم.
در 2-3 سال اخیر، تجربه کرونا رو داشتیم. خوبه که ازش درس بگیریم.

اون موقع گفته می شد همه باید ماسک بزنند، حتی اونی که بیمار نیست هم بزنه. هیچ استثنایی وجود نداشت.
شهرها رو قرنطینه کرده بودند و می گفتند از خونه هاتون بیرون نیاید و فقط در حد ضرورت و رفع نیازهای ضروری خارج بشید.
تازه فقط از هر خانواده، 1 نفر کارها رو انجام بده.

چرا اصرار داشتند؟ چون می گفتند کسی ممکنه خودش هم بیمار نباشه ولی ناقل ویروس باشه و اون رو به بقیه منتقل کنه.
اون موقع کسی نبود بگه چرا باید این محدودیت رو تحمل کنیم؟ چرا وقتی بیمار نیستم باید ماسک بزنم؟
چرا باید مراقب باشم تا کسی از اعضای جامعه بیمار نشه؟
اصلاً بیماری بقیه به من چه که من ماسک بزنم و این محدودیت و احساس خفگی رو تحمل کنم؟

جوابش مشخصه، چون همه اعضای جامعه دارند در یک کشتی زندگی می کنند و اگر کسی به کشتی آسیب بزنه، همه آسیب می بینند.
اگر کسی بیمار بشه، این بیماری پخش میشه و به همه و خود اون فردی که بیماری دیگران براش مهم نیست هم سرایت می کنه.

جالبه که انسان ها، نسبت به ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی که دستور مستقیم خدا نیست ولی حکم پزشکان و سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت بود، عمل می کردند.
کاری هم نداشتند به اینکه چه فلسفه و حکمتی پشت این رعایت ها نهفته هست. براشون شبهه ای وجود نداشت.

ولی رعایت حجاب اسلامی که حکم مستقیم خداست و اهمیت رعایت اون برای سلامت جنسی، اخلاقی، روحی و حتی اقتصادی یک جامعه کاملاً مشخص هست و بارها و بارها گفته میشه که نوع پوشش خانم ها برای آقایون تحریک کننده هست، به سخره گرفته میشه و زیر پا گذاشته میشه.

چون جوامع غربی و سازمان های جهانی، ماسک رو تایید کردند اون رو واجب می دونیم ولی حجاب اسلامی که دستور خالق ما که مهربان ترین نسبت به ماست رو زیر می ذاریم.
این بدترین نوع اهانت به مقام ربوبیت خداست.

شاید اگر روزی جوامع غربی هم حجاب رو واجب کردند، لابد اون موقع به اهمیتش پی می بریم و میگیم درسته.
و شاید اگر ماسک هم دستور مستقیم خدا بود، باهاش مخالفت می شد.

در واقع سوال اصلی این هست که چرا انسان ها دستورات خدا رو زیر پا می ذارند و میگن این محدودیت رو تحمل نمی کنیم ولی حاضرند محدودیت های به مراتب بیشتر و سخت‌تری رو در قبال قوانین ساخته دست بشر، تحمل کنند؟

پاسخش رو خداوند در قرآن فرموده:
کلا ان الانسان لیطغی، ان رآه استغنی (سوره علق، آیه های 6 و 7)
قطعاً انسان طغیان می کنه، وقتی که خودش رو بی نیاز ببینه.

واقعاً هم همین طوره. وقتی انسان ها خودشون رو بی نیاز از هدایت خدا، بی نیاز از احکام و دستورات خدا، بی نیاز از رحمت و مغفرت خدا و بی نیاز از فطرت پاکی که خداوند به انسان ها عطا فرموده ببینند، دست به تغییر حکم خدا و زیر پا گذاشتن حریم ها می زنند و مرتکب گناهان علنی میشن.

در حالی که بی حجابی سختی های زیادی داره.
همون طور که خانم یلدا هم گفتند، زحمت آرایش و پوشیدن لباس های تنگ و بدن نما و برهنه بودن در هوای سرد زمستان، هیچ کدوم از این سختی ها در نظر انسان هایی که دنبال هنجارشکنی هستند، سخت نیست.
ولی حجاب سخت هست.

عدم رعایت حجاب، علاوه بر افزایش تحریک جنسی جامعه، باعث افزایش چشم و همچشمی و مدگرایی میشه.
یعنی مدام ذهن و فکر انسان درگیر مد جدید و پیدا کردن و ست کردن لباس های جدید میشه.
و این یعنی نمایش تجمل و فخرفروشی به انسان هایی که توان مالی ندارند و به نون شبشون هم محتاجند.
این هم یه ظلم دیگه که طبقه اشراف مرتکب میشن.

ادامه در پست های بعدی.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
آقای مهدوی و آقای فرید سپاس از پاسختون  53

نقل قول: بله
حقیقت همینه که فقط پسرهای مذهبی با دیدن دخترهای بی حجاب اذیت میشن چون مذهبشون بهشون یاد داده و الا پسرهای غیر مذهبی که خیلی هم لذت میبرن از بی حجابی و اصلا چی از این بهتر [تصویر:  khansariha%20(56).gif]
پس نظرتون اینه به هرحال اذیت کننده اس منتها یکی روابط آزاد داره و لدت بردن این چنینی براش قبح نداره نه اینکه چون زیاد دیده عادی شده درسته؟
یه تصوری هست که شاید اون هایی که خیلی خانواده بسته و محدودیت دارن حریص شدن و بیش از حد حساس شدن ... نمی دونم شاید بد مطرح کردم به هر حال منظورم این بود امیدوارم ناراحت نشده باشید  53

اما کجای مذهب گفته که باید تحریک بشن؟ اتفاقا این همه زور زدن برای اینه که تحریک نشن [تصویر:  p.gif]
مگه فقط اندام جنسی باعث تحریک میشه؟ گاهی یه لب گزیدن و عشوه خانمها برای مردها تحریک پذیرترین اتفاق ممکنه، لب اندام جنسیه؟  نمیتونم چیزهایی رو بگم ولی از من بپذیرید  که بله دستی که تا بازو لخته بسیار تحریک کننده است برای خیلی از پسرها...

از این حرفتون میتونم نتیجه بگیرم شاید ما داریم دخترونه فکر میکنیم جای آقایون نیستیم به نظر خودمون مشکلی نداره چون دهنمون دخترونه اس و موارد حساسیت آقایون رو متوجه نیستیم  53258zu2qvp1d9v

آقای مهدوی منظورم دسته دوم هست 
و بازم میگم خدمتتون سوال شفافم اینه آیا اگه یه اقا به طور مدوام خانم های بی حجاب (فقط بی حجاب در حد بدون روسری و نهایتا استین کوتاه ) ببینه براش عادی نمیشه ؟

(1402 خرداد 4، 14:05)سپهرر نوشته است: سلام دوستان
امیدوارم که خوب باشید
من همین الان دارم از دانشگاه با سرویس های اتوبوس برمیگردم خونه و خب کنارم یه دختر خانمی نشسته که به محض راه افتادن اتوبوس از دانشگاه مقنعه سرش رو انداخت 53258zu2qvp1d9v و یک ساعت تا مقصد راه هست. 

و این موجب اذیت شدن بنده در همین حال حاضر که دارم این پیام رو مینویسم و این خانم پیشمه شده 53258zu2qvp1d9v
مدام هم نگاه میکنه ببینمه نگاهش میکنم یا خیر 53258zu2qvp1d9v
و این در صورتیه که حتی نمیتونم بهش هم چیزی بگم و به اجبار سرم رو توی گوشی کردم 53258zu2qvp1d9v

ای بابا  53258zu2qvp1d9v

بهترین کار رو انجام دادید سرتون رو تو گوشی کردید 
شایدم منتظرن شما واکنشی مثل تذکر نشون بدید و شما رو به بحث وادارن  53258zu2qvp1d9v

نقل قول:
نقل قول: 1. نظرتون چیه همین ارتباط با اطلاع خانواده ها باشه ؟؟ همین شهر بازی رفتنو چتو و ...

شما هم که چسبیدید به فرعیات [تصویر:  gigglesmile.gif]
نه نه اصلا یه مزاح ریز بود  42

بستگی به خونواده داره اگه دخالتی نکنن و فشاری وارد نکنن چه عیبی داره که بدونن تازه بهتر هم هست ..ولی معمولا نمیشه اونجوری آخر باید زهر خودشون رو بریزن 
Gigglesmile بله

نقل قول: نوشته است:موقع شروع این ارتباط به دختر خانم میگید هدفتون اشنایی ازدواجه ؟ یا مثلا فکر میکنید اگه هدف اصلیتون رو بگید ممکنه طرف براتون نقش بازی کنه و خود واقعیش نباشه 

ببینید دیفالت دخترا موقع وارد شدن به رابطه رو ازدواج تنظیم شده ( این حرف من نیست حرف همه روانشناس ها و استاد هاست) پسره هم که خب طبیعتاً خودش میدونه به خاطر ازدواج وارد رابطه شده ..ولی خب همون اول گفتنش خیلی غیر منطقیه شما خودت تصور کن یکی بیاد بهتون بگه سلام من قصد ازدواج با شما رو دارم میشه یه مدت با هم باشیم [تصویر:  p.gif]
از نظر من اصلا مسخره نیست ...

اینطوریه که رابطه شروع میشه و یه مدت که ازش گذشت پسره با دختره درمدرمیون میذاره که قصد ازدواج داره  بعد از اونجا به بعدش بحث ها جدی تر میشه و به خاطر اون آشنایی اولیه هم که از هم دارن به نظرم فیلم بازی کردن و دروغ گفتن سخت تر میشه ..بعد اگه این دوتا با هم به توافق برسن به خونواده اطلاع میدن و ...
نقل قول: نوشته است:آیا از نظر شما خواستگاری کردن مسولیت به همراه داره براتون ؟ درکل مزیت این آشنایی نسبت به خواستگاری سنتی چیه از نظر شما؟

ببینید وارد رابطه شدن کلا مسئولیت سنگینی به همراه داره چه خواستگاری باشه و مراسم های مرسوم چه دوستی 
مزیتش رو هم گفتم فشار خونواده ها دیگه رو دو طرف نیست و میتونن بدون دخالت خانواده و با استقلال تمام مهم ترین تصمیم زندگیشون رو بگیرن بدون فشار های اضافه که وای مردم چی میگن و فلانی این جور گفت و  من از وقتی بچه بودی دوست داشتم عروسم / دومادم فلان جور باشه و هزار تا چیز بزرگ و کوچیک دیگه .... و بعد خانواده رو در جریان تصمیمشون بذارن که راه برای سنگ اندازی و دخالتشون کم تر بشه 

خب فرض کنید دو طرف 100 درصد باهم اوکی باشن و بعد از یه مدت هم سخت شیفته هم بشن حالا خونواده ها مخالفت کنن  Hanghead
سخت هم مخالف باشن 
این نمیشه ضربه روحی؟؟ به خاطر همین گفتم از اول درجریان باشن  53258zu2qvp1d9v

نقل قول: نوشته است:به نظرتون میشه یه همچین ارتباطی بدون گناه باشه ؟
بستگی داره منظورتون از گناه چی باشه ... ارتباط با نا محرم که کلا گناهه  [تصویر:  p.gif]

بله  65
خیلی جالبه 
کشور های لجنزار و فساد را غربی میخوانید... 
کشور خودمان که ماشالله همان افراد متدین هر شب با یک نفر میخوابند و سو استفاده جنسی  و...  
به مدارس دخترانه که سر میزنید هزاران پسر معضل جامعه هجوم اوری میکنند و کارهایی که اینجا نمیشه گفت و انجام میدهند  و....  

آن وقت همه را گردن غرب می اندازیم 

از ماست که برماست!
 سپاس شده توسط
سلام
من دوست داشتم توی بحث شرکت کنم ؛ ایام امتحاناته وقت نمیشه 46
فقط نکته ای توجه ام رو جلب کرد. 

حجاب صرفا برای پاک نگه داشتن بقیه نیست. به قول دوستی، اینکه بگیم حجاب فقط برای اینه که مردان جامعه به گناه نیوفتن و این حرفا، حجاب رو حقیر کردیم. 
پشت گیره روسری من ده ها دلیل وجود داره؛ اینکه مردان به گناه نیوفتن و خانواده ها حفط بشن؛ شاید دلیل هشتم هم نباشه چه برسه تنها دلیل یا دلیل برتر.. 

حجاب بحث گسترده ایه و اگر کسی بره دنبالش و بدون قضاوت و پیش داوری بررسی کنه، کلی دلیل هست برای محجبه بودن که حتی اگر طرف بی دین هم بشه بازم حجابشو نگه داره.. مثال خوبش اروپایی هایی هستن که قبل از اسلام؛ حجاب رو انتخاب کردن. 53258zu2qvp1d9v

قسمتی از کتاب نامه های بلوغ رو نقل قول و رفع زحمت می کنم. 303

تو سعی کن امیر دنیا باشی، نه اسیر آن. اگر بخواهی امیر باشی و در باتلاق نمانی، باید هدف را فراموش نکنی و از حرکت چشم نپوشی. باید سنگ راه دیگران نباشی و گرد و خاک بلند نکنی. در زن، جلوه کردن ها و خودنمایی ها ریشه دار است. می خواهد چشم ها را به خودش جلب کند و زبان ها را به دنبال خود بکشد.
مواظب باش اسر چشم ها و زبان ها نشوی و سعی کن تا به گونه ای جرکت کنی که خلق خدا را گرفتار حالت ها و رفتارت نسازی و آن ها را اسیر ننمایی؛ که اگر کسی آلوده شد، این آلودگی دامان تو را می گیرد و تو را رها نمی سازد.
حجاب؛ یعنی همین دقت در برخورد، که آلوده نشوی و آلوده نسازی؛ که اسیر نشوی و اسیر ننمایی. حجاب فقط این نیست که زن خود را بپوشاند؛ که زن و مرد هر دو باید در این دنیایی که راه است و میدان حرکت است و کلاس و کوره است؛ سنگ راه نباشند و دیگران را در خود اسیر نسازند و چشم ها و دل ها را نگه ندارند و در دنیا نمانند.

_عین صاد؛ علی صفایی حائری
.
.
.
خانم یلدا پرسیده بودند اگر یک خانم بودید، حجاب رو رعایت می کردید؟
خب فرقی نداره که آقا باشیم یا خانم. مهم اینه که در هر حال بدونیم که خدا از ما چی خواسته و باید از جنسی شدن جامعه جلوگیری کنیم.

بنده تا الان هیچ وقت نشده که در جامعه و در حضور نامحرم، لباس آستین کوتاه یا شلوار کوتاه و تنگ و جسبان و پاره بپوشم.
از بچگی هم همین پوشش رو داشتم.
چون معتقدم پوشش یک انسان، نشونه شخصیت یک انسان هست.
در جوامع قدیم، طبقه اشراف و نجیب زاده، پوشش کامل و متشخصانه داشتند.
برهنگی در این طبقه به ندرت دیده می شد. ولی در عوض برده ها و انسان هایی که از طبقات پایین بودند، لباس های پاره و برهنه به تن داشتند.

واقعاً چه دلیلی وجود داره که بخوام لباس پاره بپوشم تا قسمتی از بدنم رو دیگران ببینند؟
یا لباس بدن نما بپوشم و اندام خودم رو به رخ دیگران بکشم؟
هیچ دلیل عقلی براش پیدا نمی کنم.

و چه دلیلی وجود داره که با همون لباس توی خونه، به بیرون خونه بیام؟
نباید یک حریمی بین خونه و جامعه وجود داشته باشه؟
اگر قرار بود حریمی وجود نداشته باشه که اصلاً نباید خونه ها دیوار داشته باشه و از همدیگه تفکیک بشه.

اگر دختر بودم، پوششم چادر بود. حتی اگر همه دنیا مخالف بودند و مسخره ام می کردند.
چون امروز بیشترین هجمه به چادر انجام می گیره و پوشش مظلومی هست. بنده طرف مظلوم رو باید بگیرم.

در مورد صحبت ها هم عرض می کنم.

(1402 خرداد 2، 17:36)مهدوی نوشته است: داداش جان با احترام با این حرف شما مخالفم.
الان اگر خانومی توی‌ خیابون روسری از سرش برداره، هیچ برخوردی باهاش صورت نمیگیره. بنابراین اگر کسی بخواد روسری سرش نکنه، مانعی نداره.
خب توی این شرایط زنان فرصت خیلی خوبی داشتن که باهم حجاب از سرشون بردارن و یه "نه"ی محکم به حجاب بگن.

اما نتیجه چی شد؟
اکثریت غالب مردم به حجاب پایبند موندن، کما اینکه توی خیابون بشمار ببین از هر چند نفر یکی روسری نداره.
هرچند یه نتیجه‌ی منفی هم داشت و اون کشف حجاب همون اقلیت بود.

خب پس نکته‌ی مهم:
با این حجم تبلیغات و کار علیه دین و نمادهای دینی از جمله حجاب، اکثریتِ غالبِ مردم همچنان دین‌داریِ خودشون رو ثابت کردن.
و جالبه که پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 1401 مربوط به حجاب بودن 53258zu2qvp1d9v

داداش جان، متوجه صحبتت هستم.
اینکه هنوز بخش قابل توجهی به حجاب پایبند هستند درست هست.

ولی داداش جان، تجربه بنده نشون میده که جامعه هیچ وقت، ایستا نیست و با این روندی که پیش میریم وضعیت پوشش هر روز بدتر از دیروز میشه و خواهد شد متاسفانه.
چون بنده وضعیت جامعه از 4-23 سال قبل رو خاطرم هست و جلوی چشم دارم.

اولاً اگر یک نفر هم در جامعه کشف حجاب کنه، برای یک جامعه اسلامی زیاد هست.
ثانیاً وقتی کشف حجاب ها در جامعه بیشتر بشه و تبدیل به مد روز بشه، بقیه حس عقب موندگی از مد روز جامعه رو پیدا می کنند.
و میگن اگه ما حجابمون رو حفظ کنیم، از دید عرف جامعه عقب مونده محسوب میشیم.
این طوری میشه که جامعه به مرور زمان، به سمت برهنگی پیش خواهد رفت.

داداش خوبم اون کسانی که سعی دارند این فکر که وضعیت فعلی جامعه مطلوب هست و همچنان به همین وضع مطلوب هم ادامه پیدا می کنه رو در ذهن من و شما جا بندازند، دنبال اهداف و مقاصد خودشون هستند و مطلقاً به فکر اصلاح وضع جامعه و جوون ها نیستند.
کسی که اهل تحلیل هست، به راحتی می تونه وضعیت آینده رو پیش بینی کنه.

(1402 خرداد 4، 21:50)*آسمان* نوشته است: آقای مهدوی منظورم دسته دوم هست 
و بازم میگم خدمتتون سوال شفافم اینه آیا اگه یه اقا به طور مدوام خانم های بی حجاب (فقط بی حجاب در حد بدون روسری و نهایتا استین کوتاه ) ببینه براش عادی نمیشه ؟

خانم یلدا به این سوال پاسخ دادند:

(1402 خرداد 2، 19:53)yaldaw نوشته است: آمار پورن رو هم توی صفحه قبل بخونید لطفا. انگلیسیش پیچیده نیست، متوجه میشید.
وارد بحث پدوفیلی و امارتجاوز بچه ها نمیشم 1

یه چیزی هم توی ذهنم بود که فقط آرام‌گفت.
آیا این چشم و دل سیر شدنه، آیا این عادی شدنه
خوبه؟‌ 
در این صورت کششی برای دو طرف نمیمونه.
چرا رفتن سراغ همجنس؟ چون جنس مخالف دیگ پاسخگوی ارضای جسمی و‌ روحیشون نبوده.
لطفا هرکی مخالفه بگه. 
بنظر من خیلی از این آسیب ها هنوز مشخص نشده، مثلا تازه ۷-۸ ساله ازدواج همجنسان آزاد شده. و خدا میدونه بچه ها در این خانواده ها چی میشن، چ بلایی سر حودشون میاد

مبحث مهم دیگه:
آزادی های جنسی غرب sexual liberation  یا به عبارتی انقلاب جنسی غرب سال ۱۹۷۰ بود تقریبا ک دیگه رسما شروع شد و شروع کرد به فراگیر شدن
در نتیجه» تازه ۵۰ ساله غرب اینجوری شده
برای دیدن نتایج اصلی این انقلاب ۵۰ سال هنوز خیلی کمه نه؟
پس بیاین صبر کنیم
هم فاله و هم تماشا 4chsmu1103

باید خدمتتون عرض کنم که بله عادی میشه. ولی این عادی شدن یعنی دیگه هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد؟
خیر.

از همگی بابت اینکه با جزئیات توصیف می کنم عذرخواهی می کنم.
عادی شدن نگاه به خانمی که فقط دستش برهنه هست باعث میشه، جذابیت اون قسمت از بدن پایین بیاد و اون جامعه حریص بشه که قسمت های دیگر رو هم ببینه.

جامعه قدیم غرب هم مثل الان برهنه نبود. حتی پوشش سر رو هم داشتند.
ولی با استفاده از مجلات و همچنین هالیوود و فیلم هایی که زنان رو به مرور برهنه کردند، تونستند جامعه رو به سمت برهنگی ببرند.

به عنوان مثال یکی از مجلات قدیم آمریکایی که مربوط به زنان بود، فقط در مورد سبک زندگی و آشپزی و شوهرداری و بچه داری و این ها مطلب می نوشت.
ولی بعد از تغییر در کادر مدیریت این مجله، شروع کردند به تبلیغ سبک زندگی بازیگران هالیوود و به مدگرایی رو آوردند.
فروششون هم به مرور زیادتر شد.

در فیلم های قدییم هالیوود مجاز نبوده که بعضی بخش های بدن زنان رو نشون بدن و این ها جزء تصاویر مستهجن محسوب می شد.
ولی الان اون قسمت ها به راحتی نشون داده میشه و هالیوود به صحنه های صریح مستهجن هم روی آوردند.

خب پس عادی شدن نگاه های حرام، یک سم مهلک هست که باید ازش دوری کنیم.
وقتی جلوه گری و خودنمایی در جامعه رواج پیدا کنه، تنوع طلبی هم رواج پیدا می کنه.

(1402 خرداد 3، 11:42)selin نوشته است: یلدا جان چرا فقط اقایونو می بینی
من به عنوان یه دختر تا کی حق ندارم با پوشش مورد علاقه ام برم بیرون برای راحتی چشم ونظر بقیه

هرچند واقعا فرهنگ زل نزدن و خیره نشدن به خانمها نسبت به قبل خیلی بهتر شده
اما همه انسانهام به خاطر جنس مخالف وخودنمایی به خودشون رسیدگی نمیکنن
ببین الان توهمین بحث خ ا
اصن حجاب خانمهای ما اوکی
چشمهای پسرامونم توخیابون کنترل شده
تو میتونی این همه پورن استارو جمع کنی
تو میتونی نت و قطع کنی
نه
هرچیزی باید از درون درست باشه
تووقتی عاشق یه ادمی جز اون هیشکی و نمی بینی حتی اگر بهترین دختر یا پسر باشه
پس عشق واقعی به خدا دیگه چی میتونه باشه
به قول یه شعری
ایمانی که به چادری بلرزد به چه ارزد

وقتی دختری با جلوی گری باعث تحریک جنسی فردی بشه، یک چراغ سبز به اون فرد هست که بره محتوای مستهجن هم ببینه.
نیروی جنسی، فقط با یک جرقه روشن میشه.
کسی که نیروی جنسیش رو داره به زحمت کنترل می کنه، همون ابتدا سراغ محتوای مستجهن نمیره.
ولی بعد از دیدن اون دختر در خیابان، وسوسه میشه که بره سراغ محتوای مستهجن.
اگر هم خیلی خودش رو کنترل کنه که نره سراغ اون فیلم ها، نهایتاً راضی میشه که با یه خوداضایی این فشار رو تموم کنه.

ضمناً ما باید به تکلیفمون عمل کنیم، درسته؟
مهم اینه که ما باعث گناه کسی نشیم. اگر همه به این فکر کنند که چون بقیه باعث تحریک میشن پس چه فرقی می کنه من با حجاب باشم یا بی حجاب، که همه دنیا بی حجاب میشن و کسی اصلاح نمیشه.

ضمناً درسته که با منطق خودتون پاسخ بدم و بگم انسانی که به خاطر ماسک نزدن یه نفر دیگه، کرونا بگیره و جونش رو از دست بده چه ارزشی داره؟
درسته چنین منطقی؟
مطمئناً درست نیست.

ادامه در پست بعدی.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1402 خرداد 4، 21:04)selin نوشته است:
نقل قول: آیا این مورد شامل آقایون هم میشه و چشمشون هم به حساب میاد
بله
اگر کسی مجبورتون کرد نگاش کنید
یا تماس فیزیکی باهاتون برقرار کرد
اومد برای شما لوندی کرد
دراینصورت به حریم یک پسرهم تجاوز شده

اینجوری که چشم چرونی هم توجیه میشه که 53258zu2qvp1d9v 
فقط اونم نیست که؛ مثل این میمونه که ما هر کاری کنیم، به اسم آزادی فردی و با استدلال اینکه اگه ناراحتی نگاه نکن، ناراحتی گوش نده، ناراحتی میل نکن و... مانع اعتراض بقیه بشیم.
تازه حتی میشه جسورتر شد و اعتراض نسبت به کمپانی های سازنده فیلم های مستهجن رو با این توجیه ساکت کرد.
به هر حال اونا هم ما رو مجبور نکردن نگاه کنیم و دارن از آزادی های تجاریشون استفاده میکنن؛ نه؟ 53258zu2qvp1d9v

(1402 خرداد 4، 21:50)*آسمان نوشته است: آقای مهدوی منظورم دسته دوم هست 

ممنون بابت روشنگری.
مسئله شهوت و نیازهای طبیعی چیزی نیست که مربوط و متعلق به قشر خاصی از جامعه باشه، بلکه شامل همه میشه.
سوای از استثنائات(مشکلات فیزیولوژیکی یا روانی و...)، تحریک شدن برای همه اتفاق میفته. این برای خانم ها هم صدق میکنه. محرکات خانم ها، میتونه برای همه بانوان ایجاد تحریک کنه و ربطی به میزان اعتقادات نداره.
اما پاسخ به این تحریک هست که میتونه از فردی به فرد دیگه متفاوت باشه.

خانم یلدا این سؤال رو توی پروفایلم پرسیدن:

نقل قول: yaldaw (امروز - 19:37)

سلااام لطف می کنید این رو بیشتر توضیح بدید
نقل قول: نوشته است:ظاهرشون مذهبی نیست با این حال سمت این روابط نمیرن که باید عرض کنم لطفاً بار اضافه رو دوش غیر مذهبی ها نذارید 
و درمورد تحریک شدن یا نشدن پسرای غیر مذهبی یا همون کساییکه اصلا اهمیتی نمیدن و رعایت نمیکنن و روابط ازاد دارن هم بگید

میشه از دو طریق به قضیه نگاه کرد.
اونی که سمت این روابط نمیره منتها وانمود میکنه براش عادیه اما تحریک میشه و حرفی نمیزنه.
و دوم کسیه که روابط زیادی داره و این مواردی که خانم آسمان فرمودن، براش جذابیتی نداره.

مورد دوم یه اشکال دیگه داره و اون اینه که روی میاره به تنوع طلبی. این تنوع طلبی بدیهی ترین حالتش، بسنده نکردن به ارتباط با یه نفره.
متأسفانه هم در عمده مواقع این موضوع به دوران بعد از ازدواج هم سرایت میکنه.
آدمای زیادی داریم که بعد ازدواج فیلشون یاد هندستون کرده Gigglesmile
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان