امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

نقل قول: سلام روژام هستم.عضو جدید. [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام عزیزم خوش اومدی 317
امیدوارم روزای بدون گناهِ قشنگی رو بسازی Khansariha (69)
منتظریم بیای باران ثبت نام کنی و کنار هم بهتر تلاش کنیم Khansariha (69)

پاکی هات بی تاریخ Khansariha (69)
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام علیکم وقتتون بخیر ، ان شاء الله عاقبت همه ی ما ختم به خیر بشه به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد 
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
(1401 مهر 7، 14:29)Amir.m1382 نوشته است: سلام علیکم وقتتون بخیر ، ان شاء الله عاقبت همه ی ما ختم به خیر بشه به برکت صلواتی بر محمد و آل محمد 
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام داداش جان
به کانون ترک خوش اومدی Welcome (1)

چه شروع خوبی که با ذکر صلوات همراه هست 128fs318181
ان شاء الله به برکت 14 معصوم علیهم السلام مسیر پاکی رو با قدرت و صلابت طی کنی و بتونی به موفقیت برسی Khansariha (69)
لطفاً دفترچه راهنمای کانون رو به طور کامل و دقیق مطالعه کن تا با روند فعالیت های کانون آشنا بشی 49-2
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم.

در پناه خدا باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام خیلی خوش آمدید Confetti
ان‌شاءالله براتون شروع مسیر پر برکتی باشه Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
Smile 
سلام خدمت همه دوستان امیرمحمدم یه معتاد ۴ روزه پاکم انشاءالله در کنار هم به پاکی ابدی برسیم فقط یه سوال من چجوری میتونم با حامی ها در ارتباط باشم؟؟؟
 سپاس شده توسط
(1401 مهر 14، 13:52)امیرمحمد‌۳۱۳ نوشته است: سلام خدمت همه دوستان امیرمحمدم یه معتاد ۴ روزه پاکم انشاءالله در کنار هم به پاکی ابدی برسیم فقط یه سوال من چجوری میتونم با حامی ها در ارتباط باشم؟؟؟

سلام داداش جان
به کانون پاکی ها خوش اومدی Welcome (1)

ان شاء الله در کنار هم مسیرها به موفقیت برسی Khansariha (69)
و البته که با حرکت در مسیر پاکی از این اعتیاد و اسم معتاد فاصله می گیریم 128fs318181

ماشاءالله با دست پر هم اومدی Confetti
این 4 روز پاکی خیلی ارزشمنده. ان شاء الله به رکوردهای عالی و پاکی های بی نهایت ختم بشه Khansariha (46)

داداش جان چگونگی عضو شدن در گروه رو در پروفایلت توضیح دادم.
راه ارتباطی با حامی گروه، ارسال پست در خود گروه هست و البته کمک گرفتن فقط از حامی صورت نمی گیره بلکه همه اعضای گروه در حد توانشون کمک می کنند 128fs318181
داداش جان منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم.

در پناه خدا موفق و پاک باشی.
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
 سپاس شده توسط
سلام رفقا، آبجیا، داداشا
من التیام هستم. خیلی وقته که شیطون چند روز یکبار بااین گناه روی صورتم بالا آورده و کاری کرده که قلبم حسابی کثیف شه. خیلی وقته که طنابش دور گردنمه. خیلی وقته زمزمه های ظریفش توی گوشم قدم به قدم منو میبره تو سیاهی. اما می دونم اگه خدا بهم نگاه ویژه کنه و از فضلش این گناه ترک بشه، گشایش های زیادی رخ می ده. من به فضلش امید دارم اما فوق العاده از خودم نا امیدم. اگر ب من بود هر روز و هر ساعت غرق گناه بودم. اما همین وضعی که دارم نشون می ده خدا دستمو ول نکرده. بارها به چهل روز رسیدم و حتی بیشتر از اون. اما دقیقا وقتی خیالم ازخودم راحت می شه و یکم غرور منو میگیره باز میلغزم. خسته ام. ازخودم. ازخودم بیزارم. ازشخصیت گناه کار و عصیانگر خودم بدم میاد. من یکی از دلایل ناراحتی ها و افسوس های امام زمانم. نفسم منو بیچاره کرده. به من دستور میده، ریاست میکنه و عصیان میکنه. 
گاهی به خدا می گم اگه قراره بیشتراز تو دور شم زودتر منو ببر که کمترگناه کنم. اینکه تا الان زنده ام یه نشونه ست. اینکه باید تسلیم نشم و مقاومت کنم. مبارزه سختیه. تن به تن، پنجه درپنجه. حسش میکنم. حتی زمزمه های بچه های ابلیس رو می فهمم. وقتی این زمزمه هابانفس من دست به یکی می کنن، من تنها میشم. تک می افتم و بهم ضربه می زنن. بدن من رو در اختیار می گیرن چون ذهنم رو مال خودشون می کنن. چند وقته که بعد ازگناه هم راحتم نمی‌ذارن. سعی می کنن منو به سمت آرامش های کاذب وموسیقی سوق بدن تا یهوقت خودمو سرزنش نکنم یا توبه نکنم. خلاصه که خیلی حالم بده نیاز به جراحی دارم.

الانم یک روزه که خدا نذاشته گناه کنم

ببخشید یادم رفت
سلام 53
 سپاس شده توسط
(1401 مهر 15، 2:47)eltyam نوشته است: سلام رفقا، آبجیا، داداشا
من التیام هستم. خیلی وقته که شیطون چند روز یکبار بااین گناه روی صورتم بالا آورده و کاری کرده که قلبم حسابی کثیف شه. خیلی وقته که طنابش دور گردنمه. خیلی وقته زمزمه های ظریفش توی گوشم قدم به قدم منو میبره تو سیاهی. اما می دونم اگه خدا بهم نگاه ویژه کنه و از فضلش این گناه ترک بشه، گشایش های زیادی رخ می ده. من به فضلش امید دارم اما فوق العاده از خودم نا امیدم. اگر ب من بود هر روز و هر ساعت غرق گناه بودم. اما همین وضعی که دارم نشون می ده خدا دستمو ول نکرده. بارها به چهل روز رسیدم و حتی بیشتر از اون. اما دقیقا وقتی خیالم ازخودم راحت می شه و یکم غرور منو میگیره باز میلغزم. خسته ام. ازخودم. ازخودم بیزارم. ازشخصیت گناه کار و عصیانگر خودم بدم میاد. من یکی از دلایل ناراحتی ها و افسوس های امام زمانم. نفسم منو بیچاره کرده. به من دستور میده، ریاست میکنه و عصیان میکنه. 
گاهی به خدا می گم اگه قراره بیشتراز تو دور شم زودتر منو ببر که کمترگناه کنم. اینکه تا الان زنده ام یه نشونه ست. اینکه باید تسلیم نشم و مقاومت کنم. مبارزه سختیه. تن به تن، پنجه درپنجه. حسش میکنم. حتی زمزمه های بچه های ابلیس رو می فهمم. وقتی این زمزمه هابانفس من دست به یکی می کنن، من تنها میشم. تک می افتم و بهم ضربه می زنن. بدن من رو در اختیار می گیرن چون ذهنم رو مال خودشون می کنن. چند وقته که بعد ازگناه هم راحتم نمی‌ذارن. سعی می کنن منو به سمت آرامش های کاذب وموسیقی سوق بدن تا یهوقت خودمو سرزنش نکنم یا توبه نکنم. خلاصه که خیلی حالم بده نیاز به جراحی دارم.

ببخشید یادم رفت
سلام 53

سلام داداش جان

چه عالی اوضاع رو توصیف کردی. اینکه باور داشته باشیم هنوز خدا رهامون نکرده و به فضلش امیدوار هستیم، نیروی محرکه ما در این مسیر هست 49-2
خدا رو شکر که به این درک و توجه رسیدی و الان ایجا هستی تا در کنار هم مسیرها برای پاکی تلاش کنی و روزهای بدون گناه رو تجربه کنی Khansariha (69)

ماشاءالله به اینکه تونستی 1 روز پاک رو پشت سر بذاری Confetti
ان شاء الله با همین روحیه و البته فاصله گرفتن از وسایل خ ا و رفع موانع پاکی، بتونی با قدرت به مسیرت ادامه بدی 128fs318181

غرور هم مورد مهمی بود که بهش به درستی اشاره کردی.
به خاطر اینه که شیطان به انسان القا می کنه که دیگه نیاز به پناه به بردن به خدا و دوری از وسایل گناه نداره.
در حالی که انسان در همه حال باید از خدا کمک بخواد و برای پاک شدن از گناهان تلاش کنه و امیدش رو از دست نده 53258zu2qvp1d9v

داداش جان، خوشحالم که می تونیم از حضورت در کنارمون بهره مند بشیم 49-2

یا علی
(1401 مهر 15، 21:52)صادقین نوشته است:
(1401 مهر 15، 2:47)eltyam نوشته است: سلام رفقا، آبجیا، داداشا

ببخشید یادم رفت
سلام 53

سلام داداش جان

چه عالی اوضاع رو توصیف کردی. اینکه باور داشته باشیم هنوز خدا رهامون نکرده و به فضلش امیدوار هستیم، نیروی محرکه ما در این مسیر هست 49-2
خدا رو شکر که به این درک و توجه رسیدی و الان ایجا هستی تا در کنار هم مسیرها برای پاکی تلاش کنی و روزهای بدون گناه رو تجربه کنی Khansariha (69)

ماشاءالله به اینکه تونستی 1 روز پاک رو پشت سر بذاری Confetti
ان شاء الله با همین روحیه و البته فاصله گرفتن از وسایل خ ا و رفع موانع پاکی، بتونی با قدرت به مسیرت ادامه بدی 128fs318181

غرور هم مورد مهمی بود که بهش به درستی اشاره کردی.
به خاطر اینه که شیطان به انسان القا می کنه که دیگه نیاز به پناه به بردن به خدا و دوری از وسایل گناه نداره.
در حالی که انسان در همه حال باید از خدا کمک بخواد و برای پاک شدن از گناهان تلاش کنه و امیدش رو از دست نده 53258zu2qvp1d9v

داداش جان، خوشحالم که می تونیم از حضورت در کنارمون بهره مند بشیم 49-2

یا علی

ممنونم داداش گلم. خدارو شکر که اینجا هست،  شماها هستید تا با اتحدجلوی این شیاطین متحد، متحد بشیم. گناه یه ام فردی نیست وقتی همه ی توان انسانی و غیر انسانی شیطون، یکدست و متحد، ما آدمارو تک گیرمیارن دونه دونه آزمون تلفات میگیرن تا گنجینه عمرمون رو از بین ببرن. ودست آخر شیطون به خدا بگه دیدی بنده عزیزت رو به چه روزی انداختم؟
لعنت خدا به این دشمن دیرینه بشر که تک تک لحظه هادرحال جنگ و دسیسه علیه جامعه انسانی ماست.
اگر از بند این گناه راحت شم ضربه هایی به خودش و سربازانش میزنم که حالا حالاها نتونن از جا پاشن. اونم می دونه. برای همین تمام شرایط روجوری می چینه که من گناه کنم و ذهنم متوجه ضعف خودم باشه نهمتوجه جنگ با اون و ابزارها.
(1401 مهر 16، 0:04)eltyam نوشته است: ممنونم داداش گلم. خدارو شکر که اینجا هست،  شماها هستید تا با اتحدجلوی این شیاطین متحد، متحد بشیم. گناه یه ام فردی نیست وقتی همه ی توان انسانی و غیر انسانی شیطون، یکدست و متحد، ما آدمارو تک گیرمیارن دونه دونه آزمون تلفات میگیرن تا گنجینه عمرمون رو از بین ببرن. ودست آخر شیطون به خدا بگه دیدی بنده عزیزت رو به چه روزی انداختم؟
لعنت خدا به این دشمن دیرینه بشر که تک تک لحظه هادرحال جنگ و دسیسه علیه جامعه انسانی ماست.
اگر از بند این گناه راحت شم ضربه هایی به خودش و سربازانش میزنم که حالا حالاها نتونن از جا پاشن. اونم می دونه. برای همین تمام شرایط روجوری می چینه که من گناه کنم و ذهنم متوجه ضعف خودم باشه نهمتوجه جنگ با اون و ابزارها.

زنده باشی داداش جان Khansariha (18)
دقیقاً شیطان می خواد ما رو درگیر گناه کنه تا روحیه جهادی ما رو از بین ببره و ما رو هم شبیه بردگان خودش کنه.
ان شاء الله با اتحادمون و دوری از گناهان فردی و اجتماعی می تونیم ضربه های مهلک بر پیکر شیاطینی که به کمتر از به چنگ گرفتن و بردگی ما و دور شدنمون از خدا و امام زمان علیه السلام راضی نیستند، وارد کنیم Khansariha (69)

داداش خوبم در پناه خدا سلامت و عاقبت به خیر باشی.
یا علی
 سپاس شده توسط
سلام به همه
من تازه ثبت نام کردم لطفا منو راهنمایی میکنید چطور پروفایل بزارم و اینکه چطور داخل یه گروه دیگه برم؟
راستی از اینکه به جمعتون اومدم خیلی خوشحالم من نیاز به چند تا دوست خوب داشتم که کنارم باشن
(1401 مهر 18، 16:19)gandolf نوشته است: سلام به همه
من تازه ثبت نام کردم لطفا منو راهنمایی میکنید چطور پروفایل بزارم و اینکه چطور داخل یه گروه دیگه برم؟
راستی از اینکه به جمعتون اومدم خیلی خوشحالم من نیاز به چند تا دوست خوب داشتم که کنارم باشن

سلام داداش جان

شما فرم ثبت نام گروه های ترک رو تکمیل کردی و به زودی کارهای مربوط به ثبت نامت در گروه استوا انجام میشه 128fs318181

برای قرار دادن تصویر پروفایل باید این مراحل رو انجام بدی:
ابتدا وارد بخش کنترل پنل کاربر میشی و بعد -> تغییر آواتار رو انتخاب می کنی 128fs318181

ما هم خوشحالیم از اینکه به جمع کانونی ها اومدی تا در کنار هم روزهای سراسر پاکی و تلاش برای کسب موفقیت در این مسیر رو تجربه کنیم Khansariha (69)

یا علی
 سپاس شده توسط
(1401 مهر 18، 20:01)صادقین نوشته است:
(1401 مهر 18، 16:19)gandolf نوشته است: سلام به همه

سلام داداش جان

شما فرم ثبت نام گروه های ترک رو تکمیل کردی و به زودی کارهای مربوط به ثبت نامت در گروه استوا انجام میشه 128fs318181

برای قرار دادن تصویر پروفایل باید این مراحل رو انجام بدی:
ابتدا وارد بخش کنترل پنل کاربر میشی و بعد -> تغییر آواتار رو انتخاب می کنی 128fs318181

ما هم خوشحالیم از اینکه به جمع کانونی ها اومدی تا در کنار هم روزهای سراسر پاکی و تلاش برای کسب موفقیت در این مسیر رو تجربه کنیم Khansariha (69)

یا علی

علیکم سلام
ممنونم بابت راهنماییتون و انرژی مثبت خیلی لطف کردید 
انشالله
علی یارتون باشه
 سپاس شده توسط
سلام دوستان و هم رزمان
من به طور اتفاقی یک ساعت پیش سر از این کانون در آوردم
وقتی مطالبی با همچین موضوعاتی رو دیدم خوشحال شدم. یاد دورانی افتادم ک تا چن ماه خودمو پاک نگهداشته بودم مال همون سالی بود ک بهترین رتبه کنکورم بود اما باز ک کنکور دادم همیشه شکست خوردم و نتونستم ب پزشکی برسم تا الان ۵ سال کنکور دادم و بزرگترین عامل شکستم همین اشتباه مهلک است 
هزاران بار توبه کردم و باز شکست خوردم 
امروز ک به خودم نگاه میکنم میبینم سالیان درازیست ک گیر این باتلاقم و بهترین لحظات جوانیم با اندوه و سرخوردگی دارع از بین میره،ارزوهام و روئیاهامو از دست دادم هر دم ک توبه ام رو شکستم تا چند روز از عذاب وجدان حس یاس و و ناامیدی میگرفتم
ولی هیچ ک هیچ ،هنوزم دارم دست و پا میزنم...
میشه راهنمایی کنین چجوری از مطالب سایت استفاده کنم و از کجا شروع کنم؟
(1401 مهر 26، 14:45)کاوشگر نوشته است: سلام دوستان و هم رزمان
من به طور اتفاقی یک ساعت پیش سر از این کانون در آوردم
وقتی مطالبی با همچین موضوعاتی رو دیدم خوشحال شدم. یاد دورانی افتادم ک تا چن ماه خودمو پاک نگهداشته بودم مال همون سالی بود ک بهترین رتبه کنکورم بود اما باز ک کنکور دادم همیشه شکست خوردم و نتونستم ب پزشکی برسم تا الان ۵ سال کنکور دادم و بزرگترین عامل شکستم همین اشتباه مهلک است 
هزاران بار توبه کردم و باز شکست خوردم 
امروز ک به خودم نگاه میکنم میبینم سالیان درازیست ک گیر این باتلاقم و بهترین لحظات جوانیم با اندوه و سرخوردگی دارع از بین میره،ارزوهام و روئیاهامو از دست دادم هر دم ک توبه ام رو شکستم تا چند روز از عذاب وجدان حس یاس و و ناامیدی میگرفتم
ولی هیچ ک هیچ ،هنوزم دارم دست و پا میزنم...
میشه راهنمایی کنین چجوری از مطالب سایت استفاده کنم و از کجا شروع کنم؟

سلام داداش جان
به کانون و مسیر پاکی خوش اومدی Welcome (1)

خدا رو شکر می کنیم و خوشحالیم که به مسیر پاکی اومدی تا روزهای خوب و پر از پاکی رو رقم بزنی Khansariha (69)
درک می کنم که این باتلاق چه قدر برامون گرون تموم شده و در حالی که می تونستیم بهترین استفاده ها رو از روزها و سال های گذشته داشته باشیم، متاسفانه صرف این گناه شد.
خیلی دردناکه و تقریباً همه مون کم و بیش این دردها رو داشتیم.
مهم تر از این ها روح و فطرت پاکمون بوده که آسیب دیده.

نمیشه هم این ناراحتی ها و حسرت ها و آسیب دیدگی ها رو نادیده گرفت. خیلی سخته که بتونیم از این ناراحتی ها چشم پوشی کنیم.
ولی داداش جان، آدم تا یه وقتی می تونه در ناراحتی و حسرت بمونه. بعدش چی؟
بالاخره باید از یه جایی به بعد تلاش کنیم تا در ادامه عمرمون، از ضررهای بیشتر جلوگیری کنیم و ان شاء الله با توکل به خدا بتونیم روزهای خوب و پر امیدی رو داشته باشیم 128fs318181
از امروز تلاش کن تا خدای نکرده 5 سال دیگه حسرت این روزها رو نخوری 53258zu2qvp1d9v

داداش جان، برای اینکه با نحوه فعالیت در کانون آشنا بشی، لطفاً دفترچه راهنمای کانون رو به طور کامل و دقیق مطالعه کن 128fs318181
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم Khansariha (18)

در پناه خدا موفق و پاک و پیروز باشی.
یا علی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان