امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1401 تير 12، 23:36)Reza72 نوشته است: سلام و درود به همگی 
تازه وارد جمعتون هستم 
امبدوارم بتونیم به هم کمک کنبم ?????

سلام 303
به کانون خیلی خوش اومدید Welcome (1)
ان‌شاءالله که همینطوره 49-2
پرقدرت برای پاکی تلاش کنید
با آرزوی پاکی فراوان برای شما و تک تک اعضای کانون 302
[تصویر:  HAZRAT_MAHDI_02.gif]
آقا بیا تا زندگی معنا بگیرد Gol
شاید دعای مادرت زهرا بگیرد Gol
آقا بیا تا با ظهور چشمهایت Gol
این چشم های ما کمی تقوا بگیرد Gol

اعضا / برنامه ریزی روزانه / استوا

آجیل پاکی / کنترل ذهن و نگاه / قرار عاشقی
قرآن / دعای عهد / شبانه روزی
پیشگیری و مدیریت افکار آلوده
تازه وارد جمعتون هستم 
امبدوارم بتونیم به هم کمک کنبم ?????
سلام داداش جان خیلی خوش اومدی به کانون پاکی ها 317 Confetti
ان شاءالله در کنار هم روزهای خیلی خوبی داریم Khansariha (63)
ان شاءالله حضورت پر از خیر و برکت باشه برای خودت و کانون عزیز جان Khansariha (18)
تازه وارد جمعتون هستم 

سلام
خیلی خوش اومدید Confetti
.
.
.
سلام خوشحالم ک با اینجا آشنا شدم هردفعه ک میگردم دنبال راه حل ب ی جای جدید برمیخورم خداروشکر میکنم خوشحال ام اینجا هستم و ان شاءالله برای همیشه پاک میمونم
(1401 تير 17، 4:15)Paki abady نوشته است: سلام خوشحالم ک با اینجا آشنا شدم هردفعه ک میگردم دنبال راه حل ب ی جای جدید برمیخورم خداروشکر میکنم خوشحال ام اینجا هستم و ان شاءالله برای همیشه پاک میمونم
سلام خوش امدید به کانون ترک Welcome (1)
ان شاءالله  روز های خوبی داشته باشید 303
مطمئنم با توکل به خدا و تلاش خودتان به پاکی ابدی میرسید ان شاءالله ehteram
 سپاس شده توسط
(1401 تير 14، 21:59)believe نوشته است: سلام به همه 
خیلی خوشحالم که توی این محیطم و دارم برای رشدم و ترک یک کار بد و زندگی حراب کن  قدم میزارم ممنونم از همتون که کنارمین و بهم کمک میکنین از بر و بچه های کانون بسیار سپاس گزارم بابت ایجاد این محیط دوستون دارم زیاد 
به امید روزی هستم که بیام مثل تمام بچه های موفق کانون با سربلندی از موفقیت هام توی این مسیر ترکم که از همین لحظه شروع شده  بگم واستون 
دوستون دارم زیاد خدا رو شکر میکنم بابت همه تون
سلام داداش جان خوش اومدی به کانون ترک Welcome (1)
خداروشکرکه با کانون اشنا شدی
ان شاءالله با تلاش خودت و توکل به خدا به روز های خوبی میرسی 302
ما هم تورا دوست داریم داداش Khansariha (18)
قطعا اون روز میرسه و ما هم جشن پاکی تورا جشن میگیریم ان شاءالله 49-2
(1401 تير 17، 4:15)Paki abady نوشته است: سلام خوشحالم ک با اینجا آشنا شدم هردفعه ک میگردم دنبال راه حل ب ی جای جدید برمیخورم خداروشکر میکنم خوشحال ام اینجا هستم و ان شاءالله برای همیشه پاک میمونم

سلام به جمع کانونی ها خوش اومدی  Welcome (1)
ان شاءالله به یاری خداوند در این مسیر سربلند باشی   302
# شروع یک دوره خوب 

نماز در قرار عاشقی  

قرآن در روزانه های قرآنی 

ورزش در ز نیرو بود مرد را راستی 

کتاب در مکتبخونه 

سلام عزییزم 
چه زیبا شروع کردی 2uge4p449-2
خوش اومدیی
اینجا کلی امکانات خوب هست که میتونی ازشون استفاده کنی.  317
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام به همه. من مسعود هستم. من از زمان دبیرستان حدود ۲۲ یا ۲۳ سال پیش یا قبلترش وارد دنیای خودارضایی شدم. تازه به بلوغ رسیده بودم و بعضی شبها توی خواب [...] میشدم و صبح که بلند میشدم از خواهر برادرام و پدر و مادرم خجالت میکشیدم که خودم رو کثیف کردم و [...]. [...]. الان ازدواج کردم و بچه هم دارم. ولی خانمم اصلا تمکینم نمیکنه و منم همون عادت قدیمی رو ادامه دادم و مرتب [خودارضایی می کنم]. سال اول دانشگاه (سال ۸۲) تبخال مغزی گرفتم و با یک سال دکتر رفتن مرخصی پزشکی و دوا خوردن خوب شدم و هیچ مشکلی نداشتم تا وقت ازدواج یعنی سال ۸۹. توی تمام این مدت هم [خودارضایی] برام یک تفریح بود. ولی بعد از ازدواج کم کم دچار تشنجهای مکرر شدم و دکترها بهم گفتن که صرع غیرقابل درمان داری. الان فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر گرایش شبکه دارم ولی هرجا سر کار رفتم بعد از یک مدت تشنج کردم و بیرونم کردن. همه میگن ما سیستمها و سرورهامون رو دست یک آدم تشنجی نمیدیم. دیگه الان دکترها از کار افتادگی بهم دادن. خانمم هم کلا از وضعم ناراضیه و همش بد و بیراه بهم میگه و سرم منت داره که داره باهام زندگی میکنه. ولی من قبل از ازدواج طوریم نبود! نمیدونم مریضیم به خاطر زندگی مشترکه یا به خاطر [خودارضایی]! من از زمان دبیرستان یعنی حدودا سال ۷۸ [خودارضایی می کنم] ولی از سال ۸۹ مریضیم شروع شد!
(1401 مرداد 6، 10:30)masoodce نوشته است: سلام به همه. من مسعود هستم. من از زمان دبیرستان حدود ۲۲ یا ۲۳ سال پیش یا قبلترش وارد دنیای خودارضایی شدم. تازه به بلوغ رسیده بودم و بعضی شبها توی خواب [...] میشدم و صبح که بلند میشدم از خواهر برادرام و پدر و مادرم خجالت میکشیدم که خودم رو کثیف کردم و [...]. [...]. الان ازدواج کردم و بچه هم دارم. ولی خانمم اصلا تمکینم نمیکنه و منم همون عادت قدیمی رو ادامه دادم و مرتب [خودارضایی می کنم]. سال اول دانشگاه (سال ۸۲) تبخال مغزی گرفتم و با یک سال دکتر رفتن مرخصی پزشکی و دوا خوردن خوب شدم و هیچ مشکلی نداشتم تا وقت ازدواج یعنی سال ۸۹. توی تمام این مدت هم [خودارضایی] برام یک تفریح بود. ولی بعد از ازدواج کم کم دچار تشنجهای مکرر شدم و دکترها بهم گفتن که صرع غیرقابل درمان داری. الان فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر گرایش شبکه دارم ولی هرجا سر کار رفتم بعد از یک مدت تشنج کردم و بیرونم کردن. همه میگن ما سیستمها و سرورهامون رو دست یک آدم تشنجی نمیدیم. دیگه الان دکترها از کار افتادگی بهم دادن. خانمم هم کلا از وضعم ناراضیه و همش بد و بیراه بهم میگه و سرم منت داره که داره باهام زندگی میکنه. ولی من قبل از ازدواج طوریم نبود! نمیدونم مریضیم به خاطر زندگی مشترکه یا به خاطر [خودارضایی]! من از زمان دبیرستان یعنی حدودا سال ۷۸ [خودارضایی می کنم] ولی از سال ۸۹ مریضیم شروع شد!

سلام داداش عزیز
به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی Welcome (1)

ان شاء الله با حضور و فعالیت های مفید و تلاش خودت بتونی فصل تازه ای از زندگی همراه با پاکی رو شروع کنی و به موفقیت برسی Khansariha (69)

داداش جان بابت بیماری و مشکلاتی که داری ناراحت شدم.
امیدوارم که بتونی راه درست رو برای درمان بیماری و حل مشکلات پیدا کنی Gol

داداش جان شما به مشاوره هم مراجعه داشتی؟
فرآیند ترک در افراد متاهل با افراد مجرد تفاوت های زیادی داره.
توصیه می کنم حتماً در زمینه راه حل های ترک خ ا برای افراد متاهل تحقیق و بررسی کنی و حتماً از مشاور با تقوا و عاقل در این زمینه کمک بگیری.

ان شاء الله شما هم در کنار سایر کاربران برای پاکی تلاش کنی و به موفقیت برسی 49-2
در پناه خدا موفق باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام علی هستم متاسفانه چند سالی هست که خودارضایی میکنم چندین بار تصمیم به ترک گرفتم ولی نشده الان مصمم اومدم که ترک کنم و کل محرم و صفر ارباب کمکم کنه پاک بمونم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 15:42)ali133 نوشته است: سلام علی هستم متاسفانه چند سالی هست که خودارضایی میکنم چندین بار تصمیم به ترک گرفتم ولی نشده الان مصمم اومدم که ترک کنم و کل محرم و صفر ارباب کمکم کنه پاک بمونم Khansariha (69)

سلام

خیلی خوش اومدین به کانون

ان شاء الله این محرم و  صفر   متفاوت باشه براتون و سربلند  باشید.  49-2
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 7، 15:42)ali133 نوشته است: سلام علی هستم متاسفانه چند سالی هست که خودارضایی میکنم چندین بار تصمیم به ترک گرفتم ولی نشده الان مصمم اومدم که ترک کنم و کل محرم و صفر ارباب کمکم کنه پاک بمونم Khansariha (69)

سلام علی جان

به کانون ترک خیلی خوش اومدی Confetti

با این انگیزه بالا و روحیه جنگاوری باید هم به پاکی برسی Khansariha (69)

ان شاءالله که در کنار هم با تلاش زیاد بتونیم به پاکی برسیم 49-2

خوش اومدی Khansariha (46)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
Heart 
سلام به همه دوستان 317
امیدوارم حالتون خوب باشه 
امشب خیلی خوشحالم چون کانون و پیدا کردم و قراره به امید خدا ،یاری دوستان و البته اراده خودمم گذشته پراشتباهم و جبران کنم و زندگی جدیدی و بسازم  Confetti Confetti 49-2 49-2
به امید پیروزی
یاحق
سلام من الان بعد اون کار که میدونیم چیه اومدم و خب حالم خیلی بده ولی اینجا یهو پیدا شد 
واقعا میخوام بره و دیگه برنگرده به خدا ازش خستم 
یعنی اینیم دفعه میشه یا دوباره فردا روز از نو و روزی از نو  Khobam 20

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان