امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام

آقای  ارشیا   و خانم  رها

خیلی خوش اومدین Confetti

ان شاء الله  روزهایی بی نظیر و  پر از  پاکی رو در کانون تجربه کنید. 49-2
سلام
عضو تازه‌وارد هستم. و قبلاً اینجا عضو نبودم.
 سپاس شده توسط
(1401 شهريور 1، 11:35)آزاده_ نوشته است: سلام

سلام آزاده جان

خیلی خوش اومدی به کانون 49-2 

دفترچه راهنما رو بخون و زودی بیا عوض گروه های ترک شو و فعالیتت رو شروع کن
ان شاء الله موفق باشی 302
 سپاس شده توسط
(1401 مرداد 30، 22:47)arshia2m12 نوشته است: سلام به همه دوستان 317
امیدوارم حالتون خوب باشه 
امشب خیلی خوشحالم چون کانون و پیدا کردم و قراره به امید خدا ،یاری دوستان و البته اراده خودمم گذشته پراشتباهم و جبران کنم و زندگی جدیدی و بسازم  Confetti Confetti 49-2 49-2
به امید پیروزی
یاحق
سلاااام داداش جان خیلی خوش اومدی به کانون Khansariha (46)
ما هم خوشحالیم که تو اومدی به کانون و خوشحالیم که تصمیم گرفتی زندگی جدیدی بسازی Khansariha (69)
درسته داداش با توکل به خدا و تلاش میشه یه زندگی زیبا ساخت 302
ان شاءالله با رعایت نکات کلیدی به موفقیت میرسیم در کنار هم Khansariha (69)
(1401 شهريور 1، 0:58)Rah@ نوشته است: سلام من الان بعد اون کار که میدونیم چیه اومدم و خب حالم خیلی بده ولی اینجا یهو پیدا شد 
واقعا میخوام بره و دیگه برنگرده به خدا ازش خستم 
یعنی اینیم دفعه میشه یا دوباره فردا روز از نو و روزی از نو  Khobam 20
سلام خوش امدید به کانون Welcome (1)
ان شاءالله با تلاش و توکل قطعا میشه به روز های خوبی رسید
ان شاءالله موفق خواهید شد Khansariha (46)
(1401 شهريور 1، 11:35)آزاده_ نوشته است: سلام
سلام خوش امدید به کانون Welcome (1)
ان شاءالله با حضور در کانون به روز های خوبی میرسید
ان شاءالله موفق خواهید شد Khansariha (46)
درود و سلام به همه من علیرضام و از قبل شروع دبیرستان خودارضایی رو شروع کرم ولی بعد از اینکه متوجه ضررها و گناهی که این عمل داره شدم همچنین کارهای روزمرمو هم تحت شعاع قرار داده تصمیم به ترک گرفتم و تا یک هفته هم تونستم پاک بمونم ولی برای همیشنه پس از تحقیق با اینجا آشنا شدم و یک استارت جدید برای ترک زدم.
(1401 شهريور 3، 15:20)علیرضا32 نوشته است: درود و سلام به همه من علیرضام و از قبل شروع دبیرستان خودارضایی رو شروع کرم ولی بعد از اینکه متوجه ضررها و گناهی که این عمل داره شدم همچنین کارهای روزمرمو هم تحت شعاع قرار داده تصمیم به ترک گرفتم و تا یک هفته هم تونستم پاک بمونم ولی برای همیشنه پس از تحقیق با اینجا آشنا شدم و یک استارت جدید برای ترک زدم.

سلام

خیلی خوش اومدین

حتما خیره آشنا شدنتون با کانون
ان شاء الله قوی شروع کنید، قوی ادامه بدید و قله های پاکی رو یکی پس از دیگری فتح کنید .  Khansariha (69)
(1401 شهريور 3، 15:20)علیرضا32 نوشته است: درود و سلام به همه من علیرضام و از قبل شروع دبیرستان خودارضایی رو شروع کرم ولی بعد از اینکه متوجه ضررها و گناهی که این عمل داره شدم همچنین کارهای روزمرمو هم تحت شعاع قرار داده تصمیم به ترک گرفتم و تا یک هفته هم تونستم پاک بمونم ولی برای همیشنه پس از تحقیق با اینجا آشنا شدم و یک استارت جدید برای ترک زدم.

سلام علیرضا جان 49-2
به کانون ترک خیلی خوش اومدی Confetti

همه ما از یک نقطه ای شروع کردیم اما بدون که این راه پایان نداره و هر روز میتونی بهتر از روز قبلش باشی 317

بهت تبریک میگم که کانون رو پیدا کردی؛ ان شاءالله در کنار هم بتونیم به بهترین نتایج دست پیدا کنیم Khansariha (69)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

سلام سلام  49-2

خیلی خیلی خوش اومدید با کانون پاکی ها  2uge4p4
سلام
من حسین هستم و خیلی خوشحالم که تونستم این سایت رو پیدا کنم . راستش تا الان خیلی تلاش کردم برای ترک ولی بخاطر نداشتن اطلاعات کافی تلاش هام خیلی ثمربخش نبود . امیدوارم با بودن در این سایت بتونم اطلاعاتم را کامل کنم تا به خواسته نهایی(ترک) ام برسم  49-2
(1401 شهريور 16، 16:03)حــــسین نوشته است: سلام
من حسین هستم و خیلی خوشحالم که تونستم این سایت رو پیدا کنم . راستش تا الان خیلی تلاش کردم برای ترک ولی بخاطر نداشتن اطلاعات کافی تلاش هام خیلی ثمربخش نبود . امیدوارم با بودن در این سایت بتونم اطلاعاتم را کامل کنم تا به خواسته نهایی(ترک) ام برسم  49-2
سلام داداش جان خوش اومدی به کانون ترک Welcome (1)
خیلی خوبه که الحمدالله در تلاش برای رهایی و رسیدن به پاکی هستی Khansariha (69)
ان شاءالله به ترک هوشمندانه و پایدار میرسی 49-2
مثل خیلی ها که پاک شدن؛توهم ان شاءالله میتونی 302
 سپاس شده توسط
(1401 شهريور 16، 16:03)حــــسین نوشته است: سلام

سلام 
خیلی‌ خیلی به کانون خوش اومدین Confetti
قطعا حضور و تلاش شما لطف خدا بوده 317
ان‌شاءالله با تلاش خودتون و آموزه‌های کانون به ترک پایدار برسین Khansariha (69)
پاکیتون مستدام 303
 سپاس شده توسط
سلام منم تازه وارد شدم به امید ترک این گناه
 سپاس شده توسط
(1401 شهريور 19، 21:31)Aran نوشته است: سلام منم تازه وارد شدم به امید ترک این گناه
سلام خوش امدید Welcome (1)
ان شاءالله هر روزتان بهتر از دیروز باشد
و روز های خوبی داشته باشید 49-2
 سپاس شده توسط
سلام روژام هستم.عضو جدید. 4chsmu1
(1401 مهر 2، 12:22)rozhan نوشته است: سلام روژام هستم.عضو جدید. 4chsmu1

عرض سلام و ادب
به کانون ترک خوش آمدید Welcome (1)

برای آشنایی با روند فعالیت ها لطفاً دفترچه راهنمای کانون رو به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید.
ان شاء الله حضور و فعالیت در کانون زمینه ساز موفقیت های ماندگار برای شما باشه.
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما هستیم.

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان