امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

با سلام خیلی ساله درگیر این عادت زشتم وترسم از ترک این عادت اینه که با ترکش ممکنه یه بیماری وخیم بگیر مثل سرطان پروستات البته این ترس رو دیگران با عقایدشان بهم منتقل کردن .
لطفا راهنماییم کنید ممنون
(1401 خرداد 4، 13:23)73807380 نوشته است: با سلام خیلی ساله درگیر این عادت زشتم وترسم از ترک این عادت اینه که با ترکش ممکنه یه بیماری وخیم بگیر مثل سرطان پروستات البته این ترس رو دیگران با عقایدشان بهم منتقل کردن .

سلام خوش اومدین 302

در این زمینه اطلاعات دقیقی ندارم
اما مطمئنم با ترک این کار، اولین کمکی ک به خودتون میکنین به دست اوردن ارامشیه ک این همه سال میتونستین بهتر داشته باشیدش :‌)

و حفظ و مراقبتِ بهتر از جسم و جانتون...

یکی از ضرر های جدی خ.ا، دور شدن شخصیت واقعی و متعالیمون از ماست... انگار هر بار با انجام این کار داریم خودمونو کوچیک میکنیم...

میتونین برای ترک بهتر، توی گروه های مخصوص ترک ثبت نام کنین Confetti

سلامت و پاک باشین✌
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
سلام خیلی خوش حالم که با این کانون اشنا شدم منم مثل خیلیا متاسفانه به این عادت بد درگیر شدم یادم نمیاد ازکی از سن کم درگیرش شدم وتا یه سنی تقریبا ازدبیرستان به بعد که کمکم با مساءل جنسی اشنا شدم اصلا نمیدونستم این کاری که میکنم چی و فقط به خاطر لذتش بود [...]  وعلت هایم داشت که خیلی زیاد بخوام توضیح بدم ولی به خاطر مشکلاتازقبیل خانوادگی کمبودهای عاطفی روحی روانی تنهایی مشکلات مالی بی انگیزگی افکار منفی وسواسی ۰۰۰بود وجدیدا به خاطر بیکاربودن بعد فارغ التحصیلی چون کارپیدا نمیکنم ومشکلات مالی ازوقتی متوجه شدم که این کار چیه دربارش خوندم ازخودم بدم می امد ولی دیگه معتادش شده بودم ترکش برام سخت بود یه وقتای شدتش زیادبود بر فرض یه مدت یا چندروزی پشت سرهم یا روزی چندبار بود ولی یه وقتای هرچند روز چند ماه یا حتی حداقل ۱سال ایناهم میشد که ترک میکردم وهردفعه بیشتر خودمو سرزنش میکردم حس گناه عذاب وجدان گریه میکردم وخیلی تخیلات  ۰۰۰ داشتم حتی وقتی فیلم های اونجوری نمیدیدم مغزم مغلوب شهوتم شده بود ولی الانم بیشتر از۱هفته اس که پاکم یه برنامه برنامه ریزی دانلود کردم وچندتا هدف تعریف کردم هر روز تیک میزنم براخودم یاداور گذاشتم یاداشت گذاشتم وخیلی کمکم میکنه ازمطالب کانونم خیلی استفاده کردم ومطمءنم منم میرم جز افتخارات کانون و تا اخرعمر ترک میکنم ????
(1388 مرداد 1، 13:34)Arman نوشته است:
به نام خدا
سلام تازه نفس راه پاکــــی303

به کانون و دنیای پاکی ها خوش اومدیWelcome (1)
اولین صحبت هات جاش اینجاست. خودت رو به اهالی کانون معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشن...Khansariha (18)

خب سلام
این تنها سلامیه که دوست دارم خیلی زود بشه خدافظی
خیلی زود برسم به ته این راه اشتباه و فرمون رو کج کنم سمت راه پاکی
 و بعدش تختتتتت گاز، تا خود خدا برم .....
باورم نمیشد همچین جایی هست ،کانون و سایت و این قد جدی ! دمتون گرم 
هرچند که هنوز خیلی با ساز و کار این جا آشنا نشدم،اما امیدوارم همه چی خوب پیش بره 
یا علی
(1401 خرداد 5، 11:13)mohadese نوشته است: سلام خیلی خوش حالم که با این کانون اشنا شدم منم مثل خیلیا متاسفانه به این عادت بد درگیر شدم یادم نمیاد ازکی از سن کم درگیرش شدم وتا یه سنی تقریبا ازدبیرستان به بعد که کمکم با مساءل جنسی اشنا شدم اصلا نمیدونستم این کاری که میکنم چی و فقط به خاطر لذتش بود [...]  وعلت هایم داشت که خیلی زیاد بخوام توضیح بدم ولی به خاطر مشکلاتازقبیل خانوادگی کمبودهای عاطفی روحی روانی تنهایی مشکلات مالی بی انگیزگی افکار منفی وسواسی ۰۰۰بود وجدیدا به خاطر بیکاربودن بعد فارغ التحصیلی چون کارپیدا نمیکنم ومشکلات مالی ازوقتی متوجه شدم که این کار چیه دربارش خوندم ازخودم بدم می امد ولی دیگه معتادش شده بودم ترکش برام سخت بود یه وقتای شدتش زیادبود بر فرض یه مدت یا چندروزی پشت سرهم یا روزی چندبار بود ولی یه وقتای هرچند روز چند ماه یا حتی حداقل ۱سال ایناهم میشد که ترک میکردم وهردفعه بیشتر خودمو سرزنش میکردم حس گناه عذاب وجدان گریه میکردم وخیلی تخیلات  ۰۰۰ داشتم حتی وقتی فیلم های اونجوری نمیدیدم مغزم مغلوب شهوتم شده بود ولی الانم بیشتر از۱هفته اس که پاکم یه برنامه برنامه ریزی دانلود کردم وچندتا هدف تعریف کردم هر روز تیک میزنم براخودم یاداور گذاشتم یاداشت گذاشتم وخیلی کمکم میکنه ازمطالب کانونم خیلی استفاده کردم ومطمءنم منم میرم جز افتخارات کانون و تا اخرعمر ترک میکنم ????
(1401 خرداد 5، 17:56)حیدر کرار نوشته است:
به نام خدا

اولین صحبت هات جاش اینجاست. خودت رو به اهالی کانون معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشن...Khansariha (18)

خب سلام
هرچند که هنوز خیلی با ساز و کار این جا آشنا نشدم،اما امیدوارم همه چی خوب پیش بره 
یا علی
سلام به راه پاکی خوش امدید Welcome (1)
این جا جایی هست برای پیشترفت در تمامی مراحل زندگی
در کنار ترک خ.ا میتوانید کار های خوب دیگری نیز انجام بدهید 128fs318181
شما در این جا دوستانی خواهید داشت که بدون چشم داشتی به شما کمک خواهند کرد و موفقیت هایتان را جشن خواهند گرفت ehteram
شما به کانون جایی برای بهتر شدن  امدید 49-2
این جا سرزمین نیست آسمان است 128fs318181
سلام منم یه تازه وارد  4chsmu1
خیلی برام جالب بود وقتی دیدم یه همچین محیطی وجود داره دمتون گرم
امیدوارم بتونیم هممون برسیم به هدف مشترکی که بخاطرش اینجاییم 49-2
سلاااااام

به به چقدر  تازه وارد داریم

آقای  73807380خوش اومدین 49-2

محدثه جان   و   حیدر  کرار عزیز خوش اومدین 49-2
sr_rooz عزیز خوش اومدی  49-2

نقل قول: با سلام خیلی ساله درگیر این عادت زشتم وترسم از ترک این عادت اینه که با ترکش ممکنه یه بیماری وخیم بگیر مثل سرطان پروستات البته این ترس رو دیگران با عقایدشان بهم منتقل کردن .

منم اطلاعاتی ندارم در این زمینه
اما این لینک رو خوندم
طبق تحقیقات علمی نوشته شده
این چیزی که میگین هنوز قطعا ثابت نشده
همینطور گفته ممکنه خ.ا   با رابطه ج ن س ی فرق داشته باشه
و حتی خ.ا   احتمال سرطان پروستات رو بالاتر ببره
همه اینا البته قطعی نیستن و ممکنه درست نباشن

به هرحال دلیل موجهی نیست که بخواین بخاطرش ترک نکنید
هزاران دلیل موجه دیگه وجود داره که میتونید بخاطرش ترک کنید.

نقل قول: الانم بیشتر از۱هفته اس که پاکم یه برنامه برنامه ریزی دانلود کردم وچندتا هدف تعریف کردم هر روز تیک میزنم براخودم یاداور گذاشتم یاداشت گذاشتم وخیلی کمکم میکنه ازمطالب کانونم خیلی استفاده کردم ومطمءنم منم میرم جز افتخارات کانون و تا اخرعمر ترک میکنم ????

محدثه جان  تو کانوت هم تاپیک برنامه ریزی داریم و ان شاء الله کم کم باهاش آشنا میشی و میتونی فعالیت کنی 49-2

ان شاء الله چندسال دیگه تو افتخارات کانون ببینیمت 49-2

نقل قول: خب سلام
یا علی

ان شاء الله تخت گاز بری به سمت پاکی ها Khansariha (69)

البته که یک شبه نمیشه و نیاز به زمان و تلاش زیاد داره ولی ان شاء الله خیلی زود اوج بگیری عزیزم

نقل قول:  سلام منم یه تازه وارد  

خدا بهت نگاه ویژه کرده که اینجارو پیدا کردی 49-2
اینجا یه وسیله ست برای  اوج گرفتن و پرواز 
امیدوارم از این نعمت به خوبی استفاده کنی و نتایج عالی بگیری Khansariha (69)
(1401 خرداد 6، 14:42)sr_rooz نوشته است: سلام منم یه تازه وارد  4chsmu1
سلام خوش آمدید Welcome (1)
ان شاءالله در این محیط بتوانیم به خواسته اصلیمون که ترک خ.ا هست برسیم
افرادی زیادی در این جا موفق به رسیدن به عدد های بالا شدند
ان شاءالله با توکل به خدا و تلاش دوچندان روز های خوبی خواهید داشت 128fs318181
به نام خدا

سلام من هم تازه واردم Confetti ، خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و شروع کردن به خوندن و عمل کردن Khansariha (56) Khansariha (69)
تشکر میکنم از همه کسانی که تو این سایت فعالیت دارن بخصوص آقا آرمین-armin عزیز 6 302
با سلام به دوستان
من ۳۲ سالمه از دوران تقریبا ۱۰ سالگی درگیر خ ا بودم گاهی شاید هر روز گاهی چند روزی یه بار گاهی ماهی یکبار 
همیشه تو درسم خوب بودم ، توی ورزشم خوب بودم ، تو کارم خوبم ، تو زندگیم یه ادم نرمال و تا حدودی موفق هستم .اما هیجویت نتونستم عالی باشم تو هیچی .
از درون یه حس نارضایتی دارم از خودم که نمیذاره از هیچ کدوم از موفقیت هام لذت ببرم ، نمیذاره بتونم عاشق بشم و یه رابطه ی احساسی داشته باشم ، حس ضعف و ناتوانی میکنم گاهی توی اراده ی خودم ، حس میکنم خیلی بیشتر از چیزی که فکرشو میکنم به گوشت و خونم وارد شده لطمه های این عادت اشتباه .
چند بار با کانون اومدم جلو ولی در اصل فقط به صورت تئوری تا ۴۰ روز پاکیم داشتم اما چون توی عمل انجام ندادم ، مثل محافظت چشم ، مثل مناجات ، مثل نماز ، مثل داشتن نقشه برای پرت کردن حواس در زمان وسوسه که اونجور که باید انجام ندادم به خاطر همین باز لغزش کردم و از اون بدتر از کانون فاصله گرفتم چون از خودم و مشکلم فرار میکردم به جای رو به رو شدن باهاش .
برای بار چندم هم اومدم تلاشم رو بکنم ، میدونم که لایقش بودم که خدا به این سمت راهنماییم کرده .با توکل به خدا و کمک شما دوستان بسم الله میگم برای تلاشی دوباره .
(1401 خرداد 12، 9:51)MohammadTR نوشته است: سلام من هم تازه واردم Confetti ، خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و شروع کردن به خوندن و عمل کردن Khansariha (56) Khansariha (69)
تشکر میکنم از همه کسانی که تو این سایت فعالیت دارن بخصوص آقا آرمین-armin عزیز 6 302

سلام داداش جان
خیلی خوش اومدی Welcome (1)
ما هم خوشحالیم کانون پاکی ها رو پیدا کردی و به این مسیر اومدی 49-2
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم Khansariha (69)

(1401 خرداد 13، 0:07)Rock68 نوشته است: با سلام به دوستان
من ۳۲ سالمه از دوران تقریبا ۱۰ سالگی درگیر خ ا بودم گاهی شاید هر روز گاهی چند روزی یه بار گاهی ماهی یکبار 
همیشه تو درسم خوب بودم ، توی ورزشم خوب بودم ، تو کارم خوبم ، تو زندگیم یه ادم نرمال و تا حدودی موفق هستم .اما هیجویت نتونستم عالی باشم تو هیچی .
از درون یه حس نارضایتی دارم از خودم که نمیذاره از هیچ کدوم از موفقیت هام لذت ببرم ، نمیذاره بتونم عاشق بشم و یه رابطه ی احساسی داشته باشم ، حس ضعف و ناتوانی میکنم گاهی توی اراده ی خودم ، حس میکنم خیلی بیشتر از چیزی که فکرشو میکنم به گوشت و خونم وارد شده لطمه های این عادت اشتباه .
چند بار با کانون اومدم جلو ولی در اصل فقط به صورت تئوری تا ۴۰ روز پاکیم داشتم اما چون توی عمل انجام ندادم ، مثل محافظت چشم ، مثل مناجات ، مثل نماز ، مثل داشتن نقشه برای پرت کردن حواس در زمان وسوسه که اونجور که باید انجام ندادم به خاطر همین باز لغزش کردم و از اون بدتر از کانون فاصله گرفتم چون از خودم و مشکلم فرار میکردم به جای رو به رو شدن باهاش .
برای بار چندم هم اومدم تلاشم رو بکنم ، میدونم که لایقش بودم که خدا به این سمت راهنماییم کرده .با توکل به خدا و کمک شما دوستان بسم الله میگم برای تلاشی دوباره .

سلام به داداش عزیز
خیلی خوش اومدی Welcome (1)

حتماً لایق هستی، چون به سمت کانون پاکی ها اومدی Khansariha (69)
درسته که گذشته سخت و ناراحت کننده هست ولی اگه فقط بخوایم به گذشته فکر کنیم دیگه چیزی از امید و حرکت برامون باقی نمی مونه 53258zu2qvp1d9v
مهم اینه که از راه پوچ گناه و تباهی خسته شدیم و الان اومدیم تا راه پاکی طی رو کنیم و از اون گذشته ناراحت کننده فاصله بگیریم 49-2
البته لازمه اش اینه راه پاکی رو به درستی بشناسیم و بدونیم که اصلاً برای چی به دنبال پاکی هستیم.

اینکه فقط به همین پست بسنده کنی و دیگه قید کانون و پاکی رو بزنی یا اینکه این پستت شروع تازه ای باشه برای فعالیت های خوب و مفیدت در جهت پاکی باشه، به خودت بستگی داره.
امیدوارم بمونی و برای کسب پاکی و رسیدن به موفقیت، سخت تلاش کنی 128fs318181
چون تازه این اول راهه.

منتظر روزهای خوبت هستیم داداش جان Khansariha (18)

هر دو دوست خوبم ان شاء الله در پناه خدا سلامت و عاقبت به خیر باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1401 خرداد 12، 9:51)MohammadTR نوشته است:
به نام خدا

سلام من هم تازه واردم Confetti ، خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و شروع کردن به خوندن و عمل کردن Khansariha (56) Khansariha (69)
سلااااام داداش جان خیلی خوش اومدی رفیق عزیزم ما هم از حضورت خرسندیم ان شاءالله با قدرت پاکی را پیش میبریم و به روز های خیلی خوب میرسیم 2uge4p4 Confetti
ان شاءالله در کنار هم در همه زمینه ها موفقیت های زیادی کسب میکنیم Khansariha (69) Khansariha (69)

(1401 خرداد 13، 0:07)Rock68 نوشته است: با سلام به دوستان
سلام داداش جان خیلی خوش اومدی به کانون 49-2
ان شاءالله این بار حضورتون باعث میشه به پاکی ابدی برسید Khansariha (69)
و از نعمت های بیشمار خدا لذت ببرید Confetti

خوشحالیم که دوباره تو کانون شما را میبینیم ان شاءالله موفقیت های مختلفتون را شاهد باشیم varzesh
 سپاس شده توسط
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه اونهایی که تو این راه قدم گذاشتند و تشکر از بابت تمامی کسانی که این کار بزرگ رو انجام دادند تا همه رو از گناه پاک کنند.
من هم از دیروز ثبت نام کردم و میخوام شروع کنم به ترک.
درستع قبل از این چند بار شروع گردم ولی شکست خوردم. 
به امید روزی که با خوشحالی از کمک هاتون تشکر کنم.
(1401 خرداد 20، 21:55)Abolfazl. Kh نوشته است: با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه اونهایی که تو این راه قدم گذاشتند و تشکر از بابت تمامی کسانی که این کار بزرگ رو انجام دادند تا همه رو از گناه پاک کنند.
من هم از دیروز ثبت نام کردم و میخوام شروع کنم به ترک.
درستع قبل از این چند بار شروع گردم ولی شکست خوردم. 
به امید روزی که با خوشحالی از کمک هاتون تشکر کنم.

سلام داداش جان
به کانون خوش اومدی Welcome (1)

ثبت نامت قدم مهمی هست که برای پاکی برداشتی ولی این تازه شروع راهه 128fs318181
ان شاء الله که در ادامه هم با ذوق و تلاش و حرکت، قدم های بعدی رو محکم برداری و به موفقیت برسی Khansariha (69)
منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم Khansariha (18)

در پناه خدا موفق و پیروز باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام Salam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان