امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1399 بهمن 3، 22:48)ارادتمند شهدا نوشته است: بهترین رفیقم ( داداشم ) از دنیا رفت

Tears Tears Tears Tears Tears
تسلیت میگم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
(1399 بهمن 3، 22:48)ارادتمند شهدا نوشته است: بهترین رفیقم ( داداشم ) از دنیا رفت

چی میگی علی رضا ‌
منظورت چیه 
بگو که رفیقت بوده دیگه نه داداش واقعیت
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
داداش خونیم نبود ولی از داداش خونیم بهتر بود برام...
ممنونم از همه ، خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه انشاءلله.
(1399 بهمن 3، 23:19)ارادتمند شهدا نوشته است: داداش خونیم نبود ولی از داداش خونیم بهتر بود برام...
ممنونم از همه ، خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه انشاءلله.

وای پسر 
متاسفم داداش  Tears
خدا رحمتش کنه به امید خدا که رستگار شده
خدا روحش رو شاد کنه و مورد بخشش و رحمت قرار بده 
تسلیت میگم علی جان  Tears
راهیه که همه ی ما میریم 
یه روزی توی کانون اسم منم مینویسن دیر و زودش دست خداست
خدا بهت صبر بده عزیز
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
سلام
تسلیت عرض می کنم.
ان شاء الله روحشون مورد لطف و رحمت خدا قرار بگیره و خدا به شما و خانواده شون صبر عنایت کنه.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
تسلیت علیرضاجان Shy
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

تسلیت میگم علیرضا داداش خوبم
روحشون قرین رحمت
خدا صبر بده  302
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
بعضی خاطرات سمی ان ظاهرشون مثل خاطرات خوش خط و خال باطنشون زهر داره خدایا کمک کن از این مارخوش خط خال راحت بشم Hanghead
 سپاس شده توسط
خدایا چنان مشتاق دیدار تو ام هر چیزی را بهانه میبینم که برای تو بجنگم و پیش تو آیم Tears
 سپاس شده توسط
یه عده ای هم هستن میگن ما قبل ازدواج هرکاری می کنیم، مثلا چند نفرو باهم داریم.
صبحونه رو با چشم آبیه می خوریم
شامو با چشم سیاهه.
ولی موقع ازدواج همه چی غلافه…
پیچوندن و زیرآبی رفتن مال دوران مجردیه!
تجربه ثابت کرده این آدما بعد از ازدواج نمی تونن
شام رو با یه نفر بخورن و
صبحونه رو هم با همون شخص میل کنن.
دلشون هوای اون دوران رو می کنه و گند می زنن.
اینا آدمای خطرناکی ان؛ حواستون باشه!
بعد از ازدواج قرار نیست به کسی وحی بشه!
زیاد دلتونو به رفتن یه اسم توی شناسنامه خوش نکنین. عادتای قبل ازدواج با خوندن یه خطبه ی عقد از سر آدم باز نمیشه.

در کل اینو میگم برای خودم..... که فکر نکنم راه ترک  خود..ا..  لزوما ازدواجه..
من اجازه ندارم قبل از درمان تمام مشکلات وارد زندگی کسی بشم....
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1399 بهمن 4، 23:59)آهو نوشته است: یه عده ای هم هستن میگن ما قبل ازدواج هرکاری می کنیم، مثلا چند نفرو باهم داریم.
صبحونه رو با چشم آبیه می خوریم
شامو با چشم سیاهه.
ولی موقع ازدواج همه چی غلافه…
پیچوندن و زیرآبی رفتن مال دوران مجردیه!
تجربه ثابت کرده این آدما بعد از ازدواج نمی تونن
شام رو با یه نفر بخورن و
صبحونه رو هم با همون شخص میل کنن.
دلشون هوای اون دوران رو می کنه و گند می زنن.
اینا آدمای خطرناکی ان؛ حواستون باشه!
بعد از ازدواج قرار نیست به کسی وحی بشه!
زیاد دلتونو به رفتن یه اسم توی شناسنامه خوش نکنین. عادتای قبل ازدواج با خوندن یه خطبه ی عقد از سر آدم باز نمیشه.

در کل اینو میگم برای خودم..... که فکر نکنم راه ترک  خود..ا..  لزوما ازدواجه..
من اجازه ندارم قبل از درمان تمام مشکلات وارد زندگی کسی بشم....

آدما سخت عوض میشن 
بعضی مواقع میشنوم که برخی میگن بعد ازدواج چنین میکنم و چنان میکنم و غیره اما بنظرم فقط تعداد معدودی توانایی تغییر خودشونو دارن و اونا هم منتظر ازدواج نمیمونن و تغییر رو همین الان شروع میکنن

شاید یه مقدار این عقیده تند باشه اما من عقیده دارم کسی که با چند نفر رفت آمد احساسی داره و در نهایت هم ممکنه قلب چند نفرو بشکنه
 باید تنها بمونه
تا بوده همین بود رسم دنیا همینه بهاری میره خزانی میاد  809197ps94ijjhwg چند روز پیش تولدم بود امروز امروز سالگرد وفات دوتا از عزیزانم پدر و خواهری که هرگز خاطره ای ازشون یادم نمیاد 21سال پیش این  موقع ها بود برادری از برادرش، خواهری از برادرش ،همسری از شریک زندگیش و عزیز دلش جدا شد حتی سردی خاک هم نمیتونه خیلی چیزا را از یادمون ببره چه خوب میشد تا هستیم در حق هم  خوبی کنیم بعد ها یادمون به خوبی بمونه لطفا برای شادی روح این دو عزیز دل دعا کنید  63  زود رفتن و نموندن ببینن روزگار چقدر نامرد شد مردان روزگارا جوون مرگ کرد و نامردای روزگار را زیاد کرد سعی کردم این روزا راه پدرمو ادامه بدم تا روحش ازم راضی باشه امیدوارم موفق باشم توی این مسیر برام دعا کنید کسایی که داغ پدر دیدن میدونن چقدر سخته تورو خدا تا پدر هاتونو دارید قدرشونو بدونید
سلام مجید جان 809197ps94ijjhwg

روحشون شاد و قرین رحمت الهی باشه 63
سخته؛ واقعاً خیلی سخته 809197ps94ijjhwg

نقل قول: سعی کردم این روزا راه پدرمو ادامه بدم تا روحش ازم راضی باشه امیدوارم موفق باشم توی این مسیر برام دعا کنید

حتماً رفیق جان
تو انگیزه قوی برای خوب بودن داری
تو میتونی و ما هم کنارتیم Khansariha (18)
غمت نباشه و به این فکر کن که ایشون چقدر بهت افتخار میکنن که داری برای پاکی تلاش میکنی
نه فقط پاکی بلکه برای بهتر بودن تو خیلی چیزای دیگه داری تلاش میکنی Khansariha (8)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول:  کسایی که داغ پدر دیدن میدونن چقدر سخته تورو خدا تا پدر هاتونو دارید قدرشونو بدونید

خدا رحمت کنه انشاالله
بعضی درد ها با گذر زمان غمش کم میشه اما غم از دست دادن پدر همیشه تازه میمونه مخصوصا اگر توی سن کم برای کسی اتفاق بیافته
راستش یه لپ تاب میخوام یکم مشکل دارم واسه خریدش ...
لطفا دعا کنید جور شه Thankyou
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان