امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

منم با تولد 40 موافقم.کار فوق العاده سخت و طاقت فرسایی خواهد بود که بتونی لب از لب باز کنی و به پدر یا مادرت بگی که چنین مشکلی داری.هر چند که این مسئله چیز جدید و جدی نیست اما بازم به درک خانواده بر میگرده.
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
خانواده من سنتیه فک کنم خیلی سخت باشه راستش کاره من خیلی سخته همش خونه تنهام
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
برای چی همیشه خونه تنهایی.برای خودت یک پاتوق یا سرگرمی ایجاد کن.با دوستان برو خیابون برو باشگاه ورزشی یا تفریحی (باشگاه بیلیارد توصیه فراوان میشه).میدونی بسیج هم خیلی سرگرم کننده میتونه باشه .الانم تو هفته بسیج هستیم وبسیج کلی برنامه داره که واقعا مفیده.مثلا کافی نت رایگان در همه شهرها زدن و استفادش رو رایگان کردن،کلاسهای جنگ سایبری با استادهای مجرب ، استخر هاشون هم حرف نداره.میدونی یک کاری بکن که تو خونه تنها نمونی چون خودت بهتر از من میدونی که تو خونه تنها شیطون هم باهات تنها میشه و ظرف چند دقیقه مخت رو میزنه
سلام دلم به اندازه یک دریا گرفته نمی تونم گریه کنم می خوام فریاد بکشم می خوام برم یه جایی که کسی نباشه می خوام برم کناردریا خودمو بندازم تو دریا می خوام برم بالای یه برج بلند خودمو پرت کنم پایین نمی دونم کار خوبه یا بد ولی اینو می دونم خسته ام از همه چیز و همه کس از همه جا از همه دنیا از خودم از دنیام خسته ام می خوام زار بزنم نمی دونم چرا گریه نمی تونم بکنم خدا چشمه اشکامو خشک کرده TearsTearsTearsTears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
(1389 آذر 6، 22:36)AVALzandegi7 نوشته است: سلام دلم به اندازه یک دریا گرفته نمی تونم گریه کنم می خوام فریاد بکشم می خوام برم یه جایی که کسی نباشه می خوام برم کناردریا خودمو بندازم تو دریا می خوام برم بالای یه برج بلند خودمو پرت کنم پایین نمی دونم کار خوبه یا بد ولی اینو می دونم خسته ام از همه چیز و همه کس از همه جا از همه دنیا از خودم از دنیام خسته ام می خوام زار بزنم نمی دونم چرا گریه نمی تونم بکنم خدا چشمه اشکامو خشک کرده TearsTearsTearsTears

داداش گلم
همین الان برو وضو بگیر
یه 2 رکعت نماز بخون
مطمئن باش وسطاش کم کم گریت میگیره
به خدا بگو مشکلت چیه
باهاش درد دل کن
اون وقت میبینی که چطور خدا آرومت میکنه
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

به این فکر کن که همه چیز، همه کس و همه دنیا خیلی بی ارزش و کوچیکه
ولی دل تو بزرگه چون خدایی رو داری که خیلی با ارزش تره

هميشه خواستني ها داشتني نيست، هميشه داشتني ها خواستني نيست . . .

اگه مشکلت فکریه که کارایی که دوستان گفتن انجام بده ولی اگه این احساسات و افکارتو قبلا نداشتی و یه جورایی زود گذرن
شاید بهتر باشه نمازتو بخونی و بعدش بگیری بخوابی

thing go better in the morning

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
(1389 آذر 6، 18:25)davod_2005 نوشته است: برای چی همیشه خونه تنهایی.برای خودت یک پاتوق یا سرگرمی ایجاد کن.با دوستان برو خیابون برو باشگاه ورزشی یا تفریحی (باشگاه بیلیارد توصیه فراوان میشه).میدونی بسیج هم خیلی سرگرم کننده میتونه باشه .الانم تو هفته بسیج هستیم وبسیج کلی برنامه داره که واقعا مفیده.مثلا کافی نت رایگان در همه شهرها زدن و استفادش رو رایگان کردن،کلاسهای جنگ سایبری با استادهای مجرب ، استخر هاشون هم حرف نداره.میدونی یک کاری بکن که تو خونه تنها نمونی چون خودت بهتر از من میدونی که تو خونه تنها شیطون هم باهات تنها میشه و ظرف چند دقیقه مخت رو میزنه

میدونی باید درس بخونم اما تمرکز ندارم
سلام عمو سام عزیز
منم با آقا داوود موافقم توی خونه تا میتونی تنها نشو این شیطون بد موجودیه خیلی زود میتونه آدم رو گول بزنه
راستی خدا کتابخونه رو آفریده برای همین برای درس خوندن میشه رفت کتابخونه اونجا هم تنها نیستی هم جو یه جوریه که میتونی راحت کتاب بخونی خدا و اعتماد به نفس هم یادت نره یاعلی
به امید پاکی هممون
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

سلام عمو سام
در مورد در میان گذاشتن با خانواده عجله نکن
(1389 آذر 6، 9:43)eamo_sam نوشته است: یک سوال دارم با خانواده این مسله رو مطرح کنم شاید اونا هم بتونن کمکم کنن
من یک بار مامانم فهمید آخه لباسامو انداخته بودم تو رختشویی.الانم همش میگه .میگه اگه دانشگاه اونطوری که باید قبول می شدی تشدی به خاطر ای موضوعه.منم اون روزی که فهمید از خجالت آب شدم اما ادامشو نگرفتم هی می گفت بیا بریم دکتر من نرفتم .عحب خریتیییییییییییییییییییییییییییییییی!
حالا دوباره برم بگم؟؟؟ خیلی سخته!سخت!بگم مامان 5 سال که معتادم به ...!!!
وای نمی خام.13
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
salam
دیشب دلم خیلی گرفته بود از یه بابت دلم شاد بود که مراسم عروسی پسر داییم شرکت کرده بودم واونجا همه چیزوباچشم خودم می دیدم که سرنوشت انسانی که از این دنیای لعنتی عوضی هوس فرار کنه خلاص میشه و همه چنین می دیدم که اگر هم خودشو آماده نکنه تو چه منجلابی فرورفته من خیلی دلم گرفت حسودی نکردم فقط حسرت خوردم که چرا من نمی تونم ترک کنم وبرای خودم پاک باشم وبتونم با این پاکی دنیای خوبی داشته باشم و زندگی مستقلی داشته باشم نمی دونم چی به سرمن اومده چرا آخه من چه گناهی دارم که باید پای هوس بسوزم خدا کمکم کن TearsTears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
(1389 آذر 8، 6:54)AVALzandegi7 نوشته است: salam
دیشب دلم خیلی گرفته بود از یه بابت دلم شاد بود که مراسم عروسی پسر داییم شرکت کرده بودم واونجا همه چیزوباچشم خودم می دیدم که سرنوشت انسانی که از این دنیای لعنتی عوضی هوس فرار کنه خلاص میشه و همه چنین می دیدم که اگر هم خودشو آماده نکنه تو چه منجلابی فرورفته من خیلی دلم گرفت حسودی نکردم فقط حسرت خوردم که چرا من نمی تونم ترک کنم وبرای خودم پاک باشم وبتونم با این پاکی دنیای خوبی داشته باشم و زندگی مستقلی داشته باشم نمی دونم چی به سرمن اومده چرا آخه من چه گناهی دارم که باید پای هوس بسوزم خدا کمکم کن TearsTears

نا امید نشو.دوباره تلاش کن.مشورت رو برای ترک فراموش نکن. و اینم بگم ازدواج مارو بعضی وقت ها شاید خوب نکنه. ما باید قبلش پاک بشیم و آمادگی داشته باشیم.53258zu2qvp1d9v
باورت میشه الان که گفتی منم گریم گرفت.چون منم بعضی وقتا که میبینم این زوج ها یا عروسی نا خدا گاه اشکم در میادTears .میگم نکنه یه روزی بشه سرد شم و تو ارتباطم طرفمو ارضا نکنم و لذت نبرم.
خود ارضایی فدرتی نداره که ما رو بهواد از بین ببره این ما هستیم که ضعف داریم.قوی میشیم شک نکن.Smiley-face-cool-2
راستی بچه ها اگه اشتباه میگم بهم تذکر بدین.مرسی
یا حق.
Khansariha (48)
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
مرسی از کمک همه دوستان کتاب خونه گاهی اوقات جواب میده نه همیشهTears
تنهایی بد دردیهTears
من هم می خوام ازدواج کنم نگرانم1744337bve7cd1t81
باید درس بخونم 42حواسم رو پرت کنم از این موضوع1744337bve7cd1t81
بچه بنظر من نباید چیزی به خانواده گفت و تا اونجایی که میشه باید کاری کرد که حتی شک هم نکنن.من فکر میکنم اینطوری حریم خانوادگی حفظ میشه و حرمت ها پابرجا میمونه.بالاخره این یک مشکل همه گیره و تمام جوونا رو درگیر میکنه و راه حل ساده ای هم داره و اونم تسلط بر هوای نفس با تمرین و تکراره.اگر نمیتونید در بار اول نتیجه بگیرید اصلا نگران نشید من مطمئن هستم که در بارهای بعدی بهتر عمل خواهید کرد.پدر و مادرها دوست دارن فکر کنند که بچه هاشون با دیگران فرق میکنند و از همه لحاظ از اونا بالاترن.اگر به اونا بگی که خود ارض میکنید شاید چیزی تغییر نکنه اما مطمئنا تاثیرات ثانویه خودش رو میزاره.مراقب باشید

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان