امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام

بیا زیر چتر من تا بارون خیست نکنه
همه چی از یادآدما می ره ولی یادشون از یادشون نمی ره
همه اینو می دونن که بارون همه چیز وهمه کسمه

در انتهای هر سفر
درآیینه
دارو ندار خویش را مرور می کنم
این خاک تیره زمین
پاپوش پای خسته ام
این سقف کوتاه آسمان
سر پوش چشم بسته ام
اما خدای دل
درآخرین سفر
درآیینه به جزء دو بیکرانه کران
به جزء زمین وآسمان
چیزی نمانده
گم گشته ام
نمی دانم کجاییم
گم گشته ام
گم گشته ام

TearsTearsTearsTearsTears
هرگز هنگام گام برداشتن به سوی آرمان بزرگ ، نگاهت به آنانی که دستمزد خویش را پیشاپیش می خواهند نباشد ! تنها به توانایی های خود اندیشه کن . ارد بزرگ

53317
Heart 
سلام بچه ها

خوبین ؟؟ خوشین ؟

نمی دونم چی بگم فقط دلم برا تک تکتون تنگیده Tears خیلی زیاد !

اسم همتون یاد همتون هر روز و شب می یاد تو خاطرم و با خاطرات خوب و شیرین و کمی بد روز ها رو می گذرونم 53258zu2qvp1d9v

یه وقت یه یادی از من نکنینا ؟؟ 4fvfcja چه انتظاراتی من دارم نه ؟ 42

دلم می خواد باهاتون درد دل کنم اما نمی دونم چی بگم . . ... Tears

. . . .
سلام
ولی به نظر من اونا اینو میدونن که ما مشکل داریم اما بروز نمیدن چون به خودشون میگن شاید به غرورمون بر بخوره چون من با دوستام که صحبت میکنم همشون همین حرف منو میزنن خوب آدم که خودار... میکنه زیر چشاش گود میوفته و... و پدر و مادر ما هم میفهمن که قضیه از چه قراره معمولا توی خانواده ها به قول داوود پدر و مادر به خاطر این هیچی نمیگن چون میترسن حریم خانوادگش بشکنه در نتیجه به نظر من اگه به پدر و مادر هیچی نمیگین به برادرتون که میتونین بگین اون شما رو درک میکنه اصل کار اینه که تنها نباشیم
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

Tears برادر ندارررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
من امروز 4 ساعت صبح بابام حرف زدم 4fvfcja
خیلی خوب برخورد کرد اولش تته پته کردم اما رفتم سر اصل مطلبTears
قرار شد بیشتر هوامو داشته باشن تنهام نزارنcheshmak
بریم دکتر روانشناس و روان پزشک42
کلان خیلی خوب بود احساس بهتری دارم4fvfcja
به همه پیشنهاد میکنم به خانواده بگن این موضوع رو کمکشون کنن cheshmak
من الان دارم حسرت می خورم ای کاش 8 سال پیش میگفتمTears
خودش گفت من میدونستم به روت نمیاوردم این خیلی رایج هست بین مردم42
بازم میگم به خانواده بگین اولش سخته اما چندتا دست کمک کننده تو خونه به طرفتون اضافه میشه4fvfcja
امروز روز خوبی بود حالم عالیه317
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
 سپاس شده توسط
آفرین سام جان
ولی خداییش دل و جرئت می خواد!
شاید یک روز پر جرئت شدمSmiley-face-cool-2

ولی خانواده بدونند بهتر می تونند کمک کنند
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1389 آذر 12، 20:26)eamo_sam نوشته است: من امروز 4 ساعت صبح بابام حرف زدم 4fvfcja
خیلی خوب برخورد کرد اولش تته پته کردم اما رفتم سر اصل مطلبTears
قرار شد بیشتر هوامو داشته باشن تنهام نزارنcheshmak
بریم دکتر روانشناس و روان پزشک42
کلان خیلی خوب بود احساس بهتری دارم4fvfcja
به همه پیشنهاد میکنم به خانواده بگن این موضوع رو کمکشون کنن cheshmak
من الان دارم حسرت می خورم ای کاش 8 سال پیش میگفتمTears
خودش گفت من میدونستم به روت نمیاوردم این خیلی رایج هست بین مردم42
بازم میگم به خانواده بگین اولش سخته اما چندتا دست کمک کننده تو خونه به طرفتون اضافه میشه4fvfcja
امروز روز خوبی بود حالم عالیه317
خدا رو شکر که حالت خوبه .منم حالم خوبه وقتی می بینم شما جالت خوبهvarzeshMuscularKhansariha (48)
اما عزیزم برای من و خیلی ها این موضوع گفتنش خیلی سخته چون رابطمون مثل رابطه ی شما با پدرت نیست ... ! بچه ها همچنان در مورد این موضوع که آیا به پدر مادرمون بگیم یا نه! با هم بحث کنیم.من به نتیجه نرسیدمKhansariha (56)
Khansariha (18)
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
خدایا به امید تو...317
هادی تو دیگه چرا برو جلو بگو ضرر نداره تو میتونیKhansariha (18)
من هم فکر میکردم بابام امکان داره بخورتم یا بکشه زیره گوشم اما خیلی منطقی برخورد کرد من خودم شرمنده شدمTears
اگه از من با 8 سال تجربه میپرسین میگم بگین فردا دیره 13
من حسرت می خورم که چرا 8 ساله پیش نگفتم1744337bve7cd1t81
درنگ نکنین نمیدونین چه بار گناهی از رو شونتون کنار میره42
(1389 آذر 6، 18:25)davod_2005 نوشته است: برای چی همیشه خونه تنهایی.برای خودت یک پاتوق یا سرگرمی ایجاد کن.با دوستان برو خیابون برو باشگاه ورزشی یا تفریحی (باشگاه بیلیارد توصیه فراوان میشه).میدونی بسیج هم خیلی سرگرم کننده میتونه باشه .الانم تو هفته بسیج هستیم وبسیج کلی برنامه داره که واقعا مفیده.مثلا کافی نت رایگان در همه شهرها زدن و استفادش رو رایگان کردن،کلاسهای جنگ سایبری با استادهای مجرب ، استخر هاشون هم حرف نداره.میدونی یک کاری بکن که تو خونه تنها نمونی چون خودت بهتر از من میدونی که تو خونه تنها شیطون هم باهات تنها میشه و ظرف چند دقیقه مخت رو میزنه

میتونی لینک این کلاسها رو بذاری؟
با خدا، تا خدا

ترک من
سلام!
حتی فکر گفتگو با پدرم رعشه بر اندامم می‌افکند!(چه ادبیاتی!به به!4chsmu1)
عمو سام! من در ناحیۀ پدر واقعا به شما حسودیم می‌شه!(به لیست معدود انسانهایی که من بهشون حسودیم می‌شه خوش اومدید!!!Welcome (1))
هر پدر و مادری یه جوریه. من خودم با شناختی که از پدرم دارم، صحبت باهاش رو منتفی می‌دونم.

اما در مورد اینکه پدر و مادرمون از موضوع خبر دارن یا نه؛ شک نکنید که نه تنها خبر دارن، بلکه اگه بخوان می‌تونن مچمون رو هم بگیرن و آبرومون رو ببرن ولی این کارو نمی‌کنن.
نه اینکه دلشون نسوزه یا دوستمون نداشته باشنا! نـــــــــــــــــــــه! دلیلش همون فرهنگ مسخره‌ایه که قبلا هم راجع بهش گفتم و بر جامعۀ ما ( و اکثر مسلمونها و حتی بعضی غیر مسلمونا) حاکمه:
"س.ک.س یک تابو است" که به هیچ عنوان نباید با بچه‌ات راجع بهش صحبت کنی! حتی اگه دیدی بچه‌ات تا گردن تو ** فرو رفته باشه!

اینی هم که به خودمون می‌گیم، "نه نمی‌دونن و نمی‌فهمن" دروغیه که به خودمون می‌گیم بلکه یکی از فشارهایی رو که رومون هست رو کم کنیم.
________________________________________________________________________________________
نقل قول: اما عزیزم برای من و خیلی ها این موضوع گفتنش خیلی سخته چون رابطمون مثل رابطه ی شما با پدرت نیست ... ! بچه ها همچنان در مورد این موضوع که آیا به پدر مادرمون بگیم یا نه! با هم بحث کنیم.من به نتیجه نرسیدم
همونطور که خودتم گفتی، نمی‌شه یه جواب کلی داد که مثلا همه با هم پاشیم بریم بگیم یا اینکه هیچکس نره بگه!
اصل کار ، کار درستیه چون که هیچکس دلسوز تر از پدر و مادر برا ما نیست؛ ولی از طرفی باید خیلی چیزای دیگه رو مثل شخصیتِ پدر و مادرت رو هم در نظر بگیری که این بخشش کاملا قضیه رو واسه هر کی یه جور می‌کنه و باعث می‌شه که من نتونم از تجربۀ دیگران استفاده کنم. مثلا من با شناختی که از پدرم دارم می‌دونم که (با اینکه آدم خوبیه ولی) ظرفیت یه همچین موضوعی رو نداره و تنها چیزی که از صحبت باهاش بدست می‌آرم چند تا فوحش یا ماکسیمم یه لنگه دمپاییه که با سرعت زیاد به سمتم حرکت می‌کنه!
تو از کسایی که از اول عمرشون پاک بودن قوی تری، چون بعد از اینکه آلوده شدی پاک می‌شی؛
تو از کسایی که ازدواج کردن و خوارضایی نمی‌کنن محکم تری، چون ازدواج نکردی و خودارضایی نمی‌کنی؛
تو از زنا کارها پاک تری، چون خودت رو مهار می‌کنی؛
.
.
.
چون...چون... تو از خیلیهایی که تو خیابون از کنارت رد می‌شن بهتری!
پس دفعۀ بعد که می‌ری از خونه بیرون، سرتو بالا بگیر و به خودت افتخار کن!
خیلی ممنون بچه ها .من کی فعالیت بد اینجا داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟TearsTearsTears
اصلا در چه مورد می تونم داشتم؟Tears
گزارش دادند که من فعالیتم بد بوده .اشکال نداره اما بهم بگین کجا و کی چی گفتم؟
این درست نیست یکی که داره ترک می کنه رو اینجوری ازش روحیه بگیرید:smiley-yell:
من فقط به یکی دو نفر از دختر ها پیام دادم.خدایی برید بخونید ببینید چی نوشتم.TearsTearsTears بعد برید قضاوت کنید... .
خوب چی کار کنم حوصلم سر می رفت گفتم یه دو تا پیام بدم.53258zu2qvp1d9v .
این ته نامردیه131313
خدایا به امید تو...317
سلام

خب برادر من! شما حوصله ات سر رفته، چرا به دخترا پیام میدی ؟؟؟

پسر قحطه ؟؟؟
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
:(

دلیلشو نپرسید.
سلام

طرف حرفم شما نیستی آقا مسعود! 53

طرف حرفام کسایی هستن که قبلا توی کانون بودن و الان دیگه نیستن...

دلیلش چیز خوبی نیست، ریشه های خوبی نداره، ولی چون بار چندم هست که توی کانون داره اتفاق می افته اینو میگم...

متاسفانه خودشون رو توجیه میکنن که من تنها بودم، احساس تنهایی میکردم، میخواستم با یه کسی حرف بزنم و از این جور چیزا ....
خب مرد حسابی تو اگر احساس تنهایی میکنی، چه کار ناموس مردم داری ... اون کسایی که میخوان چت ناجور کنن با دخترا، مگه خودشون خواهر و مادر ندارن ؟؟؟
یکی پیشنهاد چیز چت کرده بود ... میخوام بهش بگم، آخه لامروت، اگه یه کسی به خواهر خودت یه همچین پیشنهادی بکنه خوبه ؟؟؟؟

موضوع اینه که این افراد ضعف شخصیتی دارن... ارتباطشون با خدا ضعیفه ... چون خدا رو کم دارن، میخوان جای خدا رو با یه دختر پر کنن!

اصلا فکر میکنید که ماه محرم یا ماه رمضان برای چیه ؟؟؟
به هر حال هر کدوم از ما یه سری از کمبودها رو داریم از نظر معنوی و شخصیتی!
ماه محرم و رمضان برای اینه که بتونیم خودمون رو به خدا نزدیک کنیم تا این کمبودها جبران بشه!

اصلا تا به حال فکر کردید که امام حسین(ع) چرا این همه عاشق داره ؟؟؟
چون کسایی بودن که این کمبودها رو داشتن و با توسل به امام حسین(ع)، کمبودهای معنویشون برطرف شده و احساس زندگی کردن و تازه اون موضع فهمیدن که زندگی یعنی چی!

تا وقتی که خدا هست، ائمه(ع) هستن، چرا با یه دختر (یا دخترها با یه پسر) تنهاییمون رو پر کنیم ؟؟؟ اونم مثل ما یه عالمه کمبود داره!

بهتر نیست که تنهاییمون رو با کسی پر کنیم که هیچ کمبودی نداره و سر چشمه همه خوبی هاست ؟؟؟

عشق به امام حسین(ع) بهترین نوع کمک گرفتنه برای رشد کردن، شخصیت دار شدن!
این عشق باعث میشه که احساس زیبا معنی پیدا کنه ...

اون وقت میبینی که هیچ وقت تنها نیستی !!!

با همه شما هستم : خوب به حرفام فکر کنید!
همه تون رو دوست دارم !
در پناه خدا !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
(1389 آذر 13، 23:27)امیرعلی نوشته است: سلام

طرف حرفم شما نیستی آقا مسعود! 53

طرف حرفام کسایی هستن که قبلا توی کانون بودن و الان دیگه نیستن...

دلیلش چیز خوبی نیست، ریشه های خوبی نداره، ولی چون بار چندم هست که توی کانون داره اتفاق می افته اینو میگم...

متاسفانه خودشون رو توجیه میکنن که من تنها بودم، احساس تنهایی میکردم، میخواستم با یه کسی حرف بزنم و از این جور چیزا ....
خب مرد حسابی تو اگر احساس تنهایی میکنی، چه کار ناموس مردم داری ... اون کسایی که میخوان چت ناجور کنن با دخترا، مگه خودشون خواهر و مادر ندارن ؟؟؟
یکی پیشنهاد چیز چت کرده بود ... میخوام بهش بگم، آخه لامروت، اگه یه کسی به خواهر خودت یه همچین پیشنهادی بکنه خوبه ؟؟؟؟

موضوع اینه که این افراد ضعف شخصیتی دارن... ارتباطشون با خدا ضعیفه ... چون خدا رو کم دارن، میخوان جای خدا رو با یه دختر پر کنن!

اصلا فکر میکنید که ماه محرم یا ماه رمضان برای چیه ؟؟؟
به هر حال هر کدوم از ما یه سری از کمبودها رو داریم از نظر معنوی و شخصیتی!
ماه محرم و رمضان برای اینه که بتونیم خودمون رو به خدا نزدیک کنیم تا این کمبودها جبران بشه!

اصلا تا به حال فکر کردید که امام حسین(ع) چرا این همه عاشق داره ؟؟؟
چون کسایی بودن که این کمبودها رو داشتن و با توسل به امام حسین(ع)، کمبودهای معنویشون برطرف شده و احساس زندگی کردن و تازه اون موضع فهمیدن که زندگی یعنی چی!

تا وقتی که خدا هست، ائمه(ع) هستن، چرا با یه دختر (یا دخترها با یه پسر) تنهاییمون رو پر کنیم ؟؟؟ اونم مثل ما یه عالمه کمبود داره!

بهتر نیست که تنهاییمون رو با کسی پر کنیم که هیچ کمبودی نداره و سر چشمه همه خوبی هاست ؟؟؟

عشق به امام حسین(ع) بهترین نوع کمک گرفتنه برای رشد کردن، شخصیت دار شدن!
این عشق باعث میشه که احساس زیبا معنی پیدا کنه ...

اون وقت میبینی که هیچ وقت تنها نیستی !!!

با همه شما هستم : خوب به حرفام فکر کنید!
همه تون رو دوست دارم !
در پناه خدا !

واقعا زشته اگه کسی اینجا مخصوصا بخواد از این کارا کنه:smiley-yell:
البته میگین رفتن از کانونKool
من چند تا از دختر های اینجا رو میشناسم بچه های خوب و پا کی هستن خیلی هم کمک من کردن ازشون تشکر میکنم خدا هر چی می خوان بهشون 4fvfcjaبده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان