امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام به همه دوستان عزیز

در تایید حرف امیر علی و خانم حسن یوسف

میخوام بگم

اونایی که کانون رو با جای دیگه عوضی گرفتن بدونن که
افرادی قبلا هم دست به چنین کارهایی زدن و سرنوشت بدی داشتن
توصیه میکنم درس عبرت بگیرن

دوست عزیز کانون محلی برای آرامش روحی و جسمی افرادیه که میخوان خدایی باشن
پس نزارید شیطان به جمع خداییمون رخنه کنه
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

من فردا دارم میرم مشهد317

یادم می مونه همتون رو دعا کنم317

موفق باشید53258zu2qvp1d9v
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

هادی جان التماس دعااااااااااااااااااااااا

انشاالله که روحت پاکه پاک بشه اونجا

سوغاتی یادت نره
4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

وقت که نمیشه آرمان جان
یعنی سریع میرم و میام.
ولی اگه وقت شد چشم، حتما4fvfcjaSmiley-face-cool-2
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

(1389 آذر 16، 22:17)Hadi نوشته است: من فردا دارم میرم مشهد317

یادم می مونه همتون رو دعا کنم317

موفق باشید53258zu2qvp1d9v

هادی خان من رو یادت نره به امام رضا بگو سام شرمندس می خواد بیاد پا بوس بطلبTears
یا علی گفتیم و عشق اغاز شد
سلام
هادی جان همه رو دعا کن اونایی که پاکن و اونایی که دارن تلاش میکنن تا پاک بشن 317

منم نمیگم که اون بنده ی خدا کار درستی کرده ولی شما به بزرگواری خودتون ببخشینش اون تازه اومده به جمع ما پس بیاین دیگه این موضوع رو فراموش کنیم شاید با این کارتون باعث بشین اون دوباره بره به سمت خود ار... و خدا هم شما رو نمیبخشه حالا از من گفتن بود چهار روز دیگه عذاب وجدان نگیرین 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

(1389 آذر 17، 2:02)معین نوشته است: سلام
هادی جان همه رو دعا کن اونایی که پاکن و اونایی که دارن تلاش میکنن تا پاک بشن 317

منم نمیگم که اون بنده ی خدا کار درستی کرده ولی شما به بزرگواری خودتون ببخشینش اون تازه اومده به جمع ما پس بیاین دیگه این موضوع رو فراموش کنیم شاید با این کارتون باعث بشین اون دوباره بره به سمت خود ار... و خدا هم شما رو نمیبخشه حالا از من گفتن بود چهار روز دیگه عذاب وجدان نگیرین 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v

سلام هادی جان مارم دعا کن .دعا کن دوباره پاک شیمو قدرت مبارزه پیدا کنیم.
در جواب آقا معین باید بگم من خیلی وقت هست که این جا هستم اما هر دفعه یه سری آدم گند زدن به روح من و رفتن .من اینجا دوستای زیادی دارم و دوست ندارم آبروم پیش اونا بره.Khansariha (18)
شاید کسی رو به راه راست هدایت نکرده باشم اما باعث بد تر شدنش نشدم.
تازه خیلی هارم نذاشتم که این کارو انجام بدن.
http://www.ktark.com/thread-2-post-7833.html#pid7833
این اولین پستمه آخی یادش بخیرTears53258zu2qvp1d9v4fvfcja

ازتون خواهش می کنم این صفحه رو باز کنید.ببینید همه ی اونایی که اون روز بودند و با من شروع کردند حالا کم و بیش یه ماه زود تر یا دیر تر.الان ستاره دارند.اما من!!!
TearsTearsTearsTears
دلیلش ضغیف بودن منه عوضی بودنم آشغال بودنم هوس باز بودنم131313
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
دلیلش ضغیف بودن منه عوضی بودنم آشغال بودنم هوس باز بودنم

--------------------------------------------------------------------------------

اه اه اه آقا مسعود این حرفا چیه به خودت میزنی 1744337bve7cd1t81
بابا خوب نیست آدم شان خودشو به خاطر یه گناه اینقدر بیاره پایین
تو باید به جای اینکه به خودت بد و بیرا بگی تمام تلاشتو بکنی که جلوی این گناهتو بگیری cheshmak
مگه با این حرفا کار درست میشه؟؟؟؟؟

من رفتم پستهای قبلیتو خوندمKhansariha (56)
سابقتم زیاد بد نیست
حداقل از من بهتریKhansariha (134)
پس مطمئن باش که میتونی 41
حتما میتونی فقط یه اراده دوباره میخواد
الان تو خوب ماهی هستیم متوسل شو به خود امام حسین که کمکت کنه مطمئن باش اگه با دل پاک ازش درخواست کنی پشیمون برت نمیگردونه.
ما هم دعات میکنیم
یا علی.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدمت بچه های گل کانونی هم یه درخواست داشتم
خدایش این نوع جرو بحثارو تو کانون نکنید
من مطمئنم که همش به خاطر یه سوء برداشت بوده
اگرم شما مطمئنید که نبوده بزارید به پای اشتباهاتی که هر انسانی ممکنه انجام بده
پس خواهشا این اشتباهات، سوءتفاهمات یا سوءبرداشتهای هم رو به بزرگی خودتون ببخشید
مگه شما خودتون به خاطر یه اشتباه که خ.ا باشه اینجا جمع نشدید
چطور توقع دارید خدا شما رو ببخشه ولی شما ...

خیلی ناراحت شدم وقتی دیدم بچه ها به این راحتی آبروی هم رو میبرنTears
یکی از صفتهای خوب مومن اینه که "ستارالعیوب" باشه
ما باید عیبهای هم رو بپوشونیم نه اینکه اونارو بازگو کنیم هر چقدر هم که بد باشند
بعد میشه تو وقت مناسبش با یه پیغام خصوصی با طرف مقابل ارتباط برقرار کنیم. شاید یه دلیلی بیاره و اثبات بکنه که همش سوءتفاهم بوده.

پس جون تولد40 بیاید تمام این کدورت هارو بزارید کنار و با هم یک دل باشیدKhansariha (8)
این کار شیطونه که میخواد بینتون رو خراب کنه
ما اگر با هم نباشیم مطمئن باشید که موفق نمیشیم
کار ما مثال اون اون سیمرغه که باید همه با هم به مقصد برسیم. یا همه یا هیچ کس.
خب مطمئنا تو مسیر مشکلاتی هم پیش میاد که همه با هم باید برای رفعش کمک کنیم

امیدوارم همیشه پاک پاک پاک باشید.41
التماس دعا
53
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سلام به همه ی دوستای عزیز،خواهرا و برادرای گلم
دوستان من تازه واردم وتا حالا جمعی چنین صمیمی ندیدم اما از جهتی هم نگرانم.
مگر همه ی ما نشنیده ایم که ابراز و آشکار کردن گناه در نزد دیگران عواقب بد بیشتری از خود گناه دارد؟اگر این درست است(که فکر می کنم هست) پس چه باید بکنیم؟
آیا بهتر نیست که دایره ی پیام و کامنت گذاشتنمونو با اون تطبیق بدیم؟ البته گفتم از لحاظ جو و فضای صمیمی و نسبتا پاک کانون محیط مناسبی برای انگیزه گرفتن و ادامه دادن است،اما مشکل به محدوده ی روابط برمی گردد.
راستش من که 6 روزه عضو شدم به شدت وابسته شدم!!
لطفا نظر بدید که چیکار کنیم؟
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
فراموشتون نمی کنم و دوستتون دارم، تک تکتون رو. دعام کنید.
خدانگهدار همه و در پناه رحمت او
داداش مصمم عزیزم (یا خواهر گلم) به نظر من حرفات کاملا درسته ، متاسفانه یا خوشبختانه بحث خ ا بین دوستان تا اون جایی که من اطلاع دارم امری عادی شده یعنی مسئله ای نیست که بخوایم از اون به عنوان یه مورد خجالت آور نگاه کنیم چون همه گرفتار این معضل هستیم یا بودیم اما نکته ای میمونه که به نظر من حائز اهمیته (و اگرچه بسیار کلیشه ای شده)
همه ی ما واسه یه هدف اومدیم ، واسه پاک شدن
اگر موقعی که من تو کانون اومدم ، محیطی صمیمی و گرمی وجود نداشت شاید تصمیمی برای ترک نمی گرفتم
وابستگی که تو کانون وجود داره دو وابستگی مجزاست ،
یکی وابستگی که اتفاقا همین چند روزه بحثش تو صفحات قبلی مطرح بود ، از نوع منفی که هم مدیران سایت و هم بچه های اینجا برخورد خوبی با این مسئله دارن
به قول الی اگه درددلی میمونه که باعث کدورت نشه میتونی با جنس موافق خودت مطرح کنی تا موجب وابستگی که دردسر آور باشه نشه
اما اکثر بچه ها به خود کانون وابسته ان به محیطی که داره و اتفاقاتی که واسه بچه ها میفته ، سرگرمی ، سوتی ، روزشمار پاکی و...
همه ی اینها کانون رو به محیطی جذاب تبدیل کرده که وابستگی به اون پیامد منفی نداره ، همه بچه هایی که به کانون علاقه دارن برای رشد کانون تلاش می کنن و در برابر رشد علف هرز در این باغچه ی دوستی ایستادگی می کنند
پیشنهاد من اینه که به کانون به چشم محیطی دوستانه برای هدفمون نگاه کنیم
امیدوارم که وابستگیت چاشنی پاکی رو برات به ارمغان بیاره
موفق باشی53
!...Nobody's perfect
وای چه غلمبه سلمبه و خوشگل حرف زد این پرشان هرکی این پست تشکر نکنه ... اس 4fvfcja
منم کانونو دوس دارم ای جا رم ول نمی کنم تا پاک شم.امیدوارم همتون پاک شین.53258zu2qvp1d9v
منم دیگه این جا جیکم در نمیاد ... Smiley-face-cool-2 حرف می زنم هزار تا برداشت ازش می شه !!! آقا برداشت آزاد ممنوع4fvfcja
باید با اراده بجنگیم و مبارزه کنیم و حتما هم به زندگی شیرین و پاک در این دنیا و آخرت می رسیم.انشالله.Khansariha (48)
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
سلام به همه دوستای مهربونم

درسته ابراز گناه گناهه اما به نظر من همه کسایی که امدن اینجا عضو شدن همه از زشتی کار خود خبر دارن و همه یک آرزو دارن . من خودم از تک تک روزهای آینده وحشت دارم که نکنه دوباره شیطون گولم بزنه و این گناه کبیره در نظرم عادی بیاد و تمامآرامشمو به 2 ثانیه هوس بفروشم اما تمام دلخوشیم از این به بعد در این مواقع به اورژانس کانونه. می خواهم دهن شیطونو سرویس کنم که عمری دهنمو سرویس کرده و به حالم خندیده . قبل از اینکه با این سایت آشنا شم همیشه با خودم می گفتم کاش همچین وبلاگی وجود داشت و الان مطمئنم همه ما با کمک هم می توانیم ازاده زندگی کنیم و خودمونو از بند شیطان واسه همیشه رها کنیم . Khansariha (18)
:varzesh:درنبرد بین روزهای سخت و انسان سخت این انسان سخت است که می ماندKhansariha (46)
بازم سلام.
امیدوارم نیرومند تر از همیشه مشغول مبارزه نه تنها با این آفت خانمانسوز(که در مقایسه با آفات و دیگر بلایای فردی و اجتماعی گاهی کوچک جلوه می کند) بباشید بلکه به قول آقا مسعود که حدیثی رو از حضرت (ص) نقل کردن، در تمام طول زندگیمون و در کشمکش بین خوبی و بدی چه در درون خودمان و چه در بیرون و جامعه با مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر برای حرکت در مسیر رضای خدای مهربان و سعادت خودمون و بقیه ی انسام ها تلاش کنیم.
(مجاهدت همونطور که می دونید یعنی با تمام قوا و از تمام جهات تلاش کردن برای تسلیم نشدن در برابر نفس و بلکه تسلیم کردن آن)
این از آرزوی خیرم برای همگی و خودم،اما از نظرات دوستای عزیز پرشان، مسعود، آخر دنیا تشکر می کنم.
درست است که هدف ما یکی است که خیلی هم مبارک است اما خوب بودن هدف که وسیله را مجاب نمی کند.اشتباه نکنید منظورم این نیست که کانون وسیله ی خوبی از تمام جهات نیست، نه.به خودم که نگاه می کنم علاوه بر این درد هزاران درد و مرض پیدا و ناپیدای دیگر هم دارم که بعضی از آنها بسیار بزرگتر ازین موردند.گرچه اصل باید بر حسن نظر باشد اما نمی توان این مشکلات(دروغگویی؛ غیبت, بی ناموسی از هر جهت، تجسس و جاسوسی، مسخره کردن و لقب دادن و ...) را در دیگر افراد این جامعه نیزنمی توان انکار کرد حالا با درجات و مراحل متفاوت.خوب در این صورت اگر ما نخواهیم که جمیعا و از تمام جهات مشغول مبارزه ای بی امان با تمام تمایلات نفس شویم،انوقت است که محیط پاک و پر از صفا و خیر کانون را هم خراب می کنیم.
دوستای گلم قصد نصیخت و روده درازی ندارم ، فقط می خواهم نگرانی هایم را عمیقا بفهمید.
1-مشکل ما فقط این مورد خ ا نیست
2-هر چیز حتی خوب که به صورت وابستگی در آید گاهی نتیجه ی بدی می دهد.
3- مهمترین راه مواظبت از خودمان و کانون کنترل و تحت نظر داشتن افکار و اعمال و گفته ها و نظراتمان است
بیایید صمیمانه و صادقانه مواظب هم خودمان باشیم و هم دوستامون و هم کانون
بازم ببخشید
سلام دوستان عزیزم.
مدتی که باهاتون آشنا شدم و در خدمتتون بودم خیلی ازتون استفاده کردم. بهم کمک کردید.عوضش من براتون کاری نکردم. شایدهم دل بعضی هاتون رو شکستم و با حرفهای گنده تر از دهنم ناراحتتون کردم. الان از ته ته دلم پشیمونم و امیدوارم عذرمو بپذیرید و شمام از ته ته دل حلالم کنید. ازین به بعد دیگه نمی تونم بیام. دیگه هیچوقت نمیام. مواظب خودتون و همدیگه باشید.خواهر برادرای خوب همدیگه باشید. هدفتون یادتون نره. دعا می کنم که همه مون بتونیم انسانانه زندگی کنیم. شمام دعا کنید و عملا زندگیتون رو هم دراین جهت اداره کنید. به امید خدا.
سلام
خیلی بی تحرک شدم قبلا حداقل روزی 1 ساعت میومدم توی کانون ولی الان دو روزه که نیومدم توی کانون
دیگه میخوام یه ذره مثل قبلا بشم ، با تحرک
ما اگه بمیریم هم کسی یادمون نمیکنه Tears من مرد تنهای شبم 4fvfcja
تا بعد ؛ یا علی
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

ای خدای بزرگم ،
چقدر خوب می بود که دمادم حضورم در دنیا وجود نازنینت را درک می کردم.حتی اگر به
واسطه ی اظهار محبتی صادقانه و بدون انتظار پاداش به کسی می بود که نه او را دیده ای و نه می شناسی.
حتی اگر به خاطر قطرات اشکی می بود که بی اختیار از چشمان منتظرم برای تنهایی کسی فرو می غلطیدند.
حتی اگر به خاطر لبخندی می بود که از دیدن کودکی لبریز از شوق دانستن بر لب می نشست. حتی اگر به خاطر
تلاشی هر چند بی ثمر اما دلسوزانه برای نشان دادن مهر و عطوفت تو به هر که می توانم. کاش دمادم
حضورم در دنیا وجود نازنینت را درک می کردم.
خدای عزیزم،
کاش می توانستم و در نهایت عجز از تو می
خواهم که برایم مقدور سازی که نخست با گریه های دوری از تو وجود تشنه وترک خورده ی روحم را سیراب
کنم وآنگاه بتوانم نیاز دیگران به محبتت را درک کرده و برآورم.
سلام دوستان عزیزم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان