امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام
تقدير نبوده!

پسر خوب من يكي رو ميشناسم اندازه سن شما درگير بوده..و براش تمام شد رفت!!

خسته نباشين.. تلاش كنين تا درست بشه همه چي..

اگه قبول كني عملي هستي يعني نميخواي تغييرش بدي..
اين گله و شكايت و آزاري ك بعدش ميبينين يعني هنوز ته مايه هاي اميد هست..
خرابش نكنين..

ياعلي.1

و
سنا جان..
با داداشت رفيق شو..
ي مدتي آويزونش شو.. همه جوره باهاش دوست شو.. سر سيستم ك ميشينه باهاش بشين.. بگو با هم فيلم ببينين و اين قبيل..
بعد آروم آروم نقل قول كن  ك فلاني فلان طور بوده و تو افتخار ميكني ك داداشت اينطوري نيست..

باهاش رقابت بذار و نمازشو درست كن.. خيلي مهمه.. خيلي....

شايد شش ماه وقت بخواد..
اما ارزشش رو داره..1

خسته نشي!

ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

تو راه ترررک کم اوردن جــــــایی نداره اینقدر بـــــــاید تلاش کرد تاااا اخرش نتیجه گرفت اقا میلاد باید پـــــــای همه چیش وایسین تا بلاخره پیروز شین سختیای زیادی داره امـــــــا وقتی بررررردین دیگهههههههههههه تمومههه و خیلی چیزا با این پیروزی بدست میاد..
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

اوني هم ك من ميشناسم همين فكرو ميكرد..
فك ميكرد دنيا براش تموم شده.. جزع و فزعش رو من ديدم.. و خلاصيش رو هم ديدم!

اينه ك ميگم ميشه..

پسر گلم خواستن اين نيست ك بگي آب بده آب بده..
خواستن وقتيه ك پاشي بگردي دنبال آب!
كيلومتر ها راه بري!!

اين ك شما ميخواين و ميگين نميشه و نميتونم..
مثه كسيه ك نشسته تو تختش و ميگه من گرسنه ام!

ي مدت روزه رو تمرين كنين..
هفته اي ي روز.. دو روز.. بسته ب حوصله و توانتون روزه بگيرين..(نه حالا ب خاطر قضاي روزه و اينا.. كلا بگيرين..) ببينين چي ميشه..1

در پناه خدا..
ياعلي.53

آره..
آقا ميلاد راس ميگن..

نفاق رو از برادرت دور كن سنا.. خوب رو بهش ياد بده..

ياد بده ك هم خوب فكركنه..
هم خوب عمل..

اما الان و تو شرايطي ك داره بايد شيوه آموزشت خاص باشه..
نميتوني مثل معلم ديني باهاش حرف بزني..
نميتوني مثل همكلاسيش هم باهاش همه چي رو تجربه كني تا بفهمه اشتباهه..

بزرگ باش.. بزرگتري كن.. اما دوستش هم باش.. دوستي هم بكن..

بذار ب تو نگاه كنه و خوبي رو ياد بگيره.. 1

ان شاء الله عاقبت خودت و برادرت ب خيرباشه..

و آقا ميلاد.. والا من چي بگم..خدا ب من رحم كنه با اين سوژه جديد..1

ياعلي.

نمی دونم
دیشب تا حالا....
عاشق پزشکی هستم ولی مسئولیتش سنگینه! 
متن زیر متن سوگند نامه بین المللی پزشکیه 
هم اكنون كه حرفه پزشكي را براي خود اختيار مي كنم با خود عهد مي بندم كه زندگيم را يكسره وقف خدمت به بشريت نمايم و احترام و تشكرات قلبي خود را به عنوان دين اخلاقي و معنوي به پيشگاه اساتيد محترم تقديم مي دارم و سوگند ياد مي كنم وظيفه خود را با وجدان و شرافت انجام دهم. اولين وظيفه من اهميت و بزرگ شماري سلامت بيمارانم خواهد بود. اسرار بيمارانم را هميشه(و حتی پس از مرگ ان ها) محفوظ خواهم داشت. شرافت و حيثيت پزشكي را از جان و دل حفظ خواهم كرد. همكاران من برادران و خواهران من خواهند بود. دين، مليت، نژاد، عقايد سياسي و موقعيت اجتماعي هيچگونه تأثيري در وظايف پزشكي من نسبت به بيمارانم نخواهد داشت. من در هر حال به زندگي بشر كمال احترام را مبذول خواهم داشت و هيچگاه معلومات پزشكي ام را برخلاف قوانين بشري و اصول انساني به كار نخواهم برد. آزادانه به شرافت خود سوگند ياد مي كنم آنچه را كه قول دادهام انجام دهم

هنوز برای این قسم اماده نیستم وقتی من حرمت حودم را نگه نمی دارم چ طور می تونم چند سال دیگه این سوگند را بخونم؟!! 
 n خط نوشتم دوباره پاک کردم. هی......
ولیی ترجیح می دم نخونم تا کسی که شایستگیش را داره جای من بره دانشگاه !! وجدان را من تو خودم نابود کردم نمی تونم پزشک شم بدون وجدان نمی تونم. من ..
تو 6 ماه تمام چیزی را که 17 سال ساختم برباد دادم.
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
سلام

منم با میلاد موافقم

اصلا روش مستقیم رو پیش رو نگیرید سنا خانوم

اینجوری حرمت ها ازبین میره رو ها بهم باز میشه

روش غیر مستقیم رو انجام بدید

تو جاهایی که خیلی میره مثلا پوشه موسیقی یا پوشه فیلم

فایل هایی درمود عوارض سایت های مبتذل همونایی که مجتبی گذاشته

با فونت درشت ورنگارنگ و جذاب و اگه مطمئنید که دچار خ ا شده

چندتا حدیث درینباره براش بذارید و یکم از عوارض روحی این کار بذارید

این نظر منه

سها خانوم اونی که میگید چطوری تونست از پسش بربیاد؟

میشه به منم بگید

من هم... اما هیچ وقت ناامید نشدم و نمیشم

ی مبارزه اس

لطفا بگید چیکار کرد میدونید چیکار کرد؟
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام
چرا اينو ميگين هماي رحمت؟!؟

خب ب جاي نخوندن اون چيزي ك گم كردين رو پيدا كنين..!!
اون آمادگي و مراقبت و وجدان رو احيا كنين..
چرا چپكي ميرين!؟!؟
واقعا نميشه 6 ماه رو جبران كرد؟
شما خواسته هاي بزرگتونو دارين فدا ميكنين و دست ميكشين ازشون تا هيچي نداشته باشين؟!؟

حيفه!!

خواسته هاي منطقي راه رو روشن ميكنه تا برين سمتشون... هر چي ك نميذاره رو رفع كنين..

قوي باشين!!

ي دكتر خوب نا اميد نميشه...1
اين حالتها طبيعيه.. استرس ها و دلشوره ها گاهي آدمو گيج ميكنه..
اما ي ريشه قوي با ي كم بي آبي خشك نميشه.. برعكس ميره از عمق زمين آب رو پيدا ميكنه..

سختي ها رو پس بزنين.. اين ظلمي هم ك كردين رو جبران كنين..
مستمر و منظم هم درس بخونين..
خدا پشت و پناهتون..1

ياعلي.

(1391 اسفند 28، 15:55)New milad نوشته است: برای شاید 4000 امین بار شکتم
داستان نگید...
این بخشی از زندگی منه
من یه عملی ام
مث باقی عملی ها
البته این خانمان سوز تره
دلسوزی هم نکنید
تقدیر بوده
خسته و بی اراده
بسم الرب الحسین

داستان زندگیمون رو خودمون داریم مینویسیم نه کس دیگه

و اون دنیا جای هیچ بهانه ای نیست

امیدوارم روزی هر چه زودتر در توصیف خودت بنویسی

میلاد = عبد خدا، عاشق حسین
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  ec51f6eb240f.png]
داداش میلاد شنیدی میگن از هرچیزی بترسی سرت میاد؟
تو از ترک میترسی ... همش با یه ترس داری میری جلو ... 
منم این ترس رو داشتم ... این ترس دیگه شده بود یه باور برام که من بعد از 7 روز پاکی حتما میشکنم !!
تو هم همین ترس رو داری ... این ترس رو باید بندازیش دور ... اینه که نمیزاره پاک بمونی ... 
هزار جور رعایت کنی هزار جور کارای پیش گیرانه بکنی روزه بگیری نماز بخونی همش ولی این ترس باهات باشه مطمئن باش هیچ وقت ترک نمیکنی !!
برای همه همینجوره ... و این فقط تو ترک خ.ا نیست تو همه اهداف هست ... 
با ترس زندگی کردن=باختن
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلام

دو صفحه خوندم چقدر حرف، بعضی هاش قشنگ بود و بعضی هاش درد اور

میخام جواب بدم
اقای پرشان  متاسفانه عقیده شما حقیقت تلخ جامعه ایرانی ماست که اخرش و نتیجه اش همه ما اعضا کانونیم که بر خلاف تصور خانواده هامون گرفتار

اگر خانواده های ایرانی تعصب اشتباه خودشان را کنار می گذاشتند و  پدر های عزیز به پسر هاشون از کودکی ارام ارام مراحل و مسایل اموزش میدادند  دیگر بچه هایشان از سر کنجکاوی گرفتار این گناه کبیره نمی شدند

اگر مادران عزیز  به دخترانشان اموزش میدادند دیگر دخترانشان باز از سر کنجکاوی به ....

همونطور که داداش میلاد گفت بین پسرا ما توی دبیرستان رایج شده و چه تعداد زیادی که نمیدونند این عمل گناه

مگه غیر ا این که ما پسرا و دخترا  از سر کنجکاوی هزار اطلاعات غلط از  دوستامون و  اینترنت و منابع دیگه گرفتیم و اخرش گرفتار این گناه شدیم

کاش فقط یه گناه بود ، اراده و شوق جوونی ازمون گرفته

مثلا داداش اهورا  به جای این که بشه یه پزشک خوب  متاسفانه با کم ارادگی و توجیه داره  عقب نشینی میکنه

سنا جان اگر پدر و مادرت کوتاهی کردند تو در حق برادرت کوتاهی نکن

متاسفانه پدر های ما با پسر هاشون صمیمی نیستن و حیا کادب این وسط وجود داره

اما مانند حرف سها جان باید وقت بزاری ، هرگز نخاه با یک قدم بتونی همه حرفا تو به برادرت بزنی و اونم متحول بشه

باهاش دوست شو  و اهسته اهسته حقیقت تلخ جامعه را بهش نشون بده

با این کارایی که بچه ها میگن تو هیزتوریش بزار مخالفم ،  برادرت عقل داره میفهمه کار تو و فقط ازت خجالت میکشه و ا رابطه اش باهاش بدتر میشه

ببخشین پر حرفی کردم

حق نگهدارتون

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
سلام قارداش میلاد

چوطوری؟

راستی چرا میخوای به زور باورت بشه که نمیتونی؟ببخشید ولی چرا داری چرت میگی تو اگه بخوای این مسائل رو اینجوری سخت حل کنی مشکلای دیگه رو چیکار میکنی؟اومدن بن کردن خب بعدش چی؟مگه به این آسونیاس مگه فکر و خیالات ولت میکنن؟مگه وضعت بهتر میشه نه داداش از این خبرا نیس ما کردیم و احوالاتمون از تو هم بدتر بود ولی آخرش عین ... پشیمون شدیم مطمئن باش وقتتو تلف میکنی.الان میگی ولی بعد نمیتونی تو اون اوضاع طاقت بیاری

شر و ور نمیخوام بگم چون نه حوصلم میکشه نه اعصابم

اگه شما شاید 4000 بار شکستی ما حتما 5000 بارشکستیم

اگه چندمین اکانتته و میخوای بنت کنن ما همچندتا داشتیم از خیلییی وقت پیش اینجا بودیم و خواستیم اکانتمون رو پاک کنن و کردن

بعد از اون جریانا هم همچین کارایی کردم که روم نمیشه بگم

نمیخوام پز بدم ولی حساب کن یه نفر مقام المپیادی داشته باشه چندسال بعد بیاد دیف و فیزیک پیشدانشگاهی 3 بار تجدید بشه!

هیچ کدومم مایه افتخار نیس که مایه حسرت و تاسفه

شما الان نمیتونی تصمیم درس بگیری چون معیارات درست نیستن برای اینکار، نتیجش این میشه که قضاوتهاتم که بر اساس اوناس درس نمیشه

اونی که به قول تو عملی شده خودش کرده و اونی هم که نشده باز خودش.اون چیزی هم که میخوای بشی خودت باعثشی اونی هم که اون میخواد بشه خودش باعثشه.  میبینی چه ساده اس.

"لیس للانسان الا ما سعی"

چطوره که میخوای و براش همه کار میکنی اونوقت نمیتونی ترک کنی مگه اونایی که گذاشتن کنار از فضا اومده بودن یا کارای فضایی میکردن؟ البته میشه درصورتیکه فقط بخوای!خب پس بقیه اش چی؟الان من فقط بخوام 2 کیلو پسته دهن باز 60هزار تومنی بخرم مگه میتونم؟

عوض اینکه بیای پست بزنی فلان شد بهمان ششدعملیم و نمیتونم و بنم کنید بیا بگو چرا اینجوری شد آخه چرا به جای حل کردن مسئله رو پاک میکنی

بعضی چیزا که نوشتم کلیشه شدن از بس فقط گفته شده ولی از اینا باید یه چیزایی بیشتر از گفتنشون دربیاری

گفتی بخشی از زندگیته کسی نگفت بخشی از زندگیت نیست همونطور که واس ماام هس ولی اندازه این بخش مهمه که میتونه خیلی کوچیک و ضعیف باشه مثه استقلال یا بزررررررگ مثه ترکتور

مگه به مدیرا چیزی میرسه که تورو بن نکنن نهوالله نه بالله.گوزل  تابحالسه تا یوزر درس کردی معملومه که میخواستی این کارو بکنی و بدون خدا خیلی خاطرتو میخواسته درس عکس ما

یه روز نوشتی

حالا مندانشجو باید خط شکنی کنم اما اینبار در صحنه اقتصاد...
با یه گروه خبره مشغول فعالیت شدم...

برام دعا کنید که فکرهای شوم از سرم بیرون بره...
این مدت کمتر میام کانون

میخوام بزنم به خود خط مقدم!

الانم تو خط مقدمی اما حیف که بیشترمون خطایمقدممون رو نمی درکیم کجاس و چیه!حتی تو تعریفش مشکل داریم
رزمنده ها همون روز و مرحله اول جنگ تو خاک عراق نزدن ها

تازه  روز بعدش رفتی تو اورژانس نوشتی بی هدف و بی مغزی

معلومه این حرفت رو هم همچین وقتی زدی

ولی بدون با این حال و اوضاع تو کانون تنها نیستی خیلیا عینهو تو ان ولی پاش واستادن
نزدیک عیده.نام کاربریتو نیگا.با سال شروع کن.باسال شروع کنیم.

به قرآن وقتت نامحدود نیس

میلاد خان خاطرتو میخوایم زیاد.ببین چن تا پست واست زده شد.خوش نداریم ریفیقمون خوش نباشه .

لوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووتی رسمش نیستا.

یکی از همسفرایی که یه زمان مدیر کانون شده بود میگف زندگی پر تغییر و تحوله ما استاد این تغییرا هستیم نه قربانیش

[تصویر:  Pic.jpg]
داش میلاد
بیا روش های دیگه رو امتحان کن
من با روزه ترک کردم.شما هم بیا امتحان کن.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
بچه ها کلا من بخوام به شما بگم چجوریه 40 روز پاکم اینجوری میگم :
میلاد خودت که منو یادته اعصابم خراب بود از همه چی ناراضی بودم
اون متن دکتره یادته ک حال هردوتامون رو خرااب کرد؟؟
همه اونا رو گذاشتم کنار گفتم من همینم که هستم اگه تا اینجا کج میرفتم به جا اینکه وقت و انرژی بذارم رو گذاشته از همین الآن(نه فردا) راه راست میرم
به زبون ساده گفتم که اشتباهیه که شده خودمو بخشیدم

دیگه اصلا حواسم نبود به خ ا بعد یک هفته تازه آمدم حساب کردم ببینم از کی شروع کردم
وسوسه که می شدم یه چند لحظه نگاش می کردم (با عرض معذرن و پوزش)میگفتم تف به تو
نفرتم ازش هر لحظه بیشتر میشد
فقط داداش خودتو ببخش
 ولی داداش از من میشنوی یه چند هفته ای بیخیال نت بشی خیلی خوبه!
دیگه اینم مراقبه هم کم اثر نبود:
هرچی نمی خوای و ازش بدت میاد تو قاب آبی تصور کن پررنگ و متحرک بعد کمکم سیاه و سفیدش کن تا جایی که مفهوم نباشه بعد بگو تعویض و اون چیزی که می خوای رو تو قاب سفید قرار بده پررنگ و متحرک
ایشالا که موفق میشی منم دعا می کنی
[تصویر:  38623959350631556358.jpg]

[تصویر:  05_blue.png]

بوی باران، بوی سبزه ، بوی خاک
شاخه های شسته، باران خورده، پاک
آسمان آبی و ابر سپید
برگهای سبز بید
عطر نرگس، رقص باد
نغمه شوق پرستوهای شاد

خلوت گرم کبوترهای مست

نرم نرمک میرسد اینک بهار
خوش به حال روزگار
خوش به حال چشمه ها دشتها
خوش به حال دانه ها و سبزه ها
خوش به حال غنچه های نیمه باز
خوش به حال دختر میخک که میخندد به ناز
خوش به حال جام لبریز از شراب

خوش به حال آفتاب

ای دل من گرچه دراین روزگار
جامه رنگین نمی پوشی به کام
باده رنگین نمی پوشی ز جام
نقل وسبزه در میان سفره نیست
جامت از آن می که میباید تهی است

ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب
ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار
گر نکوبی شیشه غم را به سنگ
هفت رنگش می شود هفتاد رنگ

(فریدون مشیری)

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
اقا میلاد با رفتن که چیزی درست نمیشهههههه خودتونم گفتین پس لطفا بمونین و ببینین کانون آآآآآآآخرش نتیجه میده یا نه حداقل بزارین جایی باشه که اگه حالتون خوب نبود بیاین و یه خورده حرف بزنین...
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان