امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

رسواي زمانه منم.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
لج كردم با خودم،بدتر از هميشه.وقتي من با خودم هم دست ميشيم عليه م.ن،بدترين ضربه ها رو به ش وارد مي كنيم.ضربه هايي كه از شدت صداش گوش م كَر مي شه.ديگه صداي خودم م نمي شنوم.آخرين صدايي كه شنيدم،صداي له شدن خودم زير دست و پاي بي رحمِ م.ن بود.....فكر كنم ضربه فني كردم خودم رو....
فكر نمي كنم ماه رمضان خوبي در پيش داشته باشم.بدتر از هميشه ست.خيلي خيلي بد....

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام خدایا. خدایی که در این نزدیکی است. خدایی که به من فرصت زندگی داد. خدایا اینجا آمده ام به تو بگویم که دلم درد می کند.

آری دل روح من درد می کند. از چی؟؟؟؟؟ از اینکه آنهمه تو مهربانی و من نامهربان. آری می توانم بگویم تاکنون به هیچکدام از وعده های دلم پاسخ نداده ام. 

شاید دیگر تا لحظاتی در این دنیای خاکی نباشم. شاید هم باشم نمی دانم فقط این را میدانم که باز صبح شد و یعنی امید و یعنی زندگی و شادابی. من به 

تو افتخار می کنم . آری الان دیدگانم غرق اشک است . چون دلم هوای تو را کرده. خدایا دلم تو را می خواهد. نمی دانم این ماه مبارک فرصت است یا نه.

اما می خواهم یک چیز را بگویم. بیا و یه لطف دیگر در حق این گنه کار بکن. همان گنه کاری که از شدت خجالت شرمنده است. دیگر رویم نمی شود بگویم 

خدایا کمکم کن. بگویم خدایا کمک. خدایا من تا کنون تو را خیلی فراموش کرده ام اما تو هرگز مرا از یاد نبردی. من منتظرت هستم. منتظرت هستم که با آنکه 

رمق روزه گرفتن را ندارم مرا به نحوی در این رمضان مرا لایق دیدار کنی. آری قلبم بی قراری می کند. نمی دانم با این جسم آلوده چگونه بگویم خدایا کمکم 

کن. خدایا تو ستارالعیوب هستی. علام الغیوب هستی. باز هم میگویم خدایا شکرت. خدایا به همه بندگانت کمک کن در آخر هم اگر فرصت یافتی و 

خواستی یه نگاهی کوچک هم به من گنه کار بکن. می خواهم در حال زندگی گنم. تاکنون زندگی ام را از دست دادم اما هم اکنون می خواهم زمان حال را دریابم. 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست. خدایا من میروم و تمام تلاشم را می کنم و هیچگاه از تو ناامید نمیشوم. خدایا کمکم کن. 

خدایا من پاکی را دوست دارم. تو را دوست دارم. اری دیگر گناه معنی ندارد. دیگر وارد مرحله جدیدی از زندگی ام شده ام . پس باز هم بر تو توکل می کنم 

و می جنگم. می جنگم برای موفقیت . می جنگم برای اراده. چرا ؟؟؟ چون تو را دارم. آری تو را دارم . خدایی که در این نزدیکی است

...و خدایی که در این نزدیکی است...
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

شاید بگی دو ساله اینجاست ....خبری نشد ترک نکرد.....ولی قبل این دو سال هفت ساله قبلش هم بود.....
شاید هفت ساله دیگه هم بعدش باشه.....نمیدونم ....
ولی اینو میدونم.....نباید نا امید شد......

اعتقادم اینه که دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره.......همت میخواد و حوصله...پس وقتی یه کاریو شروع کردیو شد هدفت و هنوزم که هنوزه گوشه های ذهنت به رسیدن بهش فکر میکنی  پس میشه بهت امیدوار بود....
[تصویر:  MuALi.png]
سلام

لحظه ها دارن ميرن..
و
تو داري مياي...

ماه مهربونم..........

چ كردم با خودم؟؟

وتو چ ميكني با من؟؟؟

دلم برات تنگ شده بود..
معطر ب عطر اشك براي تو منتظرم.. با كامي تنشه.. با عطشي بي نهايت..
تشنه ب عشق تو..
تشنه ب صبر تو..
تشنه ب مهر تو..

خدايا..
من كم بودم.. حقير بودم.. كوچيك و پست...
تو بزرگي.. تو چشماي مهربونتو ب بدي هاي من ميبندي...بستي!!
تو بخشنده اي.. من نميگم.. نميدونم اصلا چي برام خوبه.. تو ميدي .. صبر ميكني تا بفهمم.. اگه هم لج كردم ب خوشگل ترين شكل بهم آرامش ميدي.....

الهي..
ي ساعت ديگه بيشتر نمونده..
خدايا ببخش ...
تو اين ي ساعت.. تو اين لحظه ها..
خدايا نذار بد بيام تو مهموني...

خدايا ......
ببخش.. بخششت خيليه.. من همون اندازه ميخوام....

خدايا دوستامو ببخش..
خدايا بهشون نيرو بده تا بتونن بنده خوبت باشن.. لااقل بي حيا و پرده در نباشن..
بهشون كمك كن ك تشخيص بدن بدي رو از خوبي...

خدايا صبر دوستامو بالا ببر.. بهشون درك بده..
بهشون آرامش ياد خودتو بده...

ماه مباركتون .. مبارك........
ياعلي.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

بچه هااا حالم خوب نيست ميخواممم فردا روزه بگيررررم لطفا دعام كنين بتونمم خيلي بد شدم اما ميخوام جبران كنمممم خدا جون ببخششششششششش1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

(1392 تير 19، 0:13)alone نوشته است: بچه هااا حالم خوب نيست ميخواممم فردا روزه بگيررررم لطفا دعام كنين بتونمم خيلي بد شدم اما ميخوام جبران كنمممم خدا جون ببخششششششششش1276746pa51mbeg8j

سلام. خدا کمک کی کنه. ان شاالله که روزه رو بگیرید و از روزه گرفتن لذت ببرین. ما که نمی تونیم روزه بگیریم برای ما هم دعا کنین
به نام یگانه خدای هستی
ارادتمند شما

diamond111

[تصویر:  8.gif]

بچه ها...دیروز انگار واسه ۵ دقیقه کنترلم داشت از دستم خارج می شد...بعد رفتم یک لیوان آب خوردم و نماز اول وقت....اما دلم گرفته است...دلم گرفته است...خدایا کمکم کن....چرا آخه؟؟ اصلآ همین چند دقیقه هم نباید بیاد تو دهنم....بچه ها ناراحتم1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
و من باز خجالت زده ام...می خوام که دیگه همیشه پاک باشم....واسه همیشه....خسته شدم آخه از خودم13131276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
بچه ها کمکم کنید....دعا کنید برام....۱۵ مهر.. امید به خدا

(1392 تير 19، 9:30)dokhtarekhob نوشته است: بچه ها...دیروز انگار واسه ۵ دقیقه کنترلم داشت از دستم خارج می شد...بعد رفتم یک لیوان آب خوردم و نماز اول وقت....اما دلم گرفته است...دلم گرفته است...خدایا کمکم کن....چرا آخه؟؟ اصلآ همین چند دقیقه هم نباید بیاد تو دهنم....بچه ها ناراحتم1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
خدا رو شکر کن که تونستی کنترل کنی خودتو.53258zu2qvp1d9v یه چیزیه که پیش اومده و تموم شده. با ناراحتی هی بدتر بهش فکر می کنی.
ماه رمضونم که شروع شده دیگه شیطون نمی تونه بهت نزدیک شه.Khansariha (48) همون 5 دقیقه هم برات پیش نمیاد.cheshmak
غصه نخور.Khansariha (18)

همین ناراحتیت رو خدا دیده و مطمئن باش می بخشه و کمکت می کنه.53258zu2qvp1d9v
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
دختررر خوب عزيزززز مهم همين كنترلي هست كه انجام دادي و تونستي جلوش رو بگيرييييي خب طبيعيه كه شيطان زود دست از سر ادم بر نداره ووووووو افرين به تو كه سريع جلو وسوسه و تحريكت رو گرفتيييي و ناراحتي خودش يكي از عوامل رفتن به سراغ اين كار پس ناراحت نباش
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

دختر خوب عزیز
وسوسه واسه همه هست چ کسی ک 2روزه ترک کرده چ سی ک سالیان ساله
این ماییم ک باید خودمونو کنترل کنیم
ک تو هم الحمدالله تونستی
اینکه دیگه ناامیدی نداره
تازه بدون خدا خیلی دوست داره ک خواسته با دل پاک بری استقبال ماه رمضان Khansariha (18)
--------------
درددل خودم:
دردناکترین خداحافظی آنهایی هستند ک نه گفته میشوند و نه توضیح داده میشوند ....1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلااام

این شما و این هم 2هزارمین پست بارونی چهار نقطه!!4fvfcja

2 هزار بار حرف زدم تو کانون....مطلب گذاشتم..درددل کردم..دلداری دادم..نصیحت کردم...شوخی کردم...خاطره گفتم....شعر نوشتم....از خودم گفتم...از شما گفتم....خلاصه 2 هزار بار گفتیم و هزاران هزار بار شنیدیم53258zu2qvp1d9v

روزای خیلی خوبی داشتم تو کانون....همیشه خوب بودن....گاهی من خوب نبودم....گاهی حالم خوب نبود...ولی کانون همیشه خوب بود....

نسبت به دوستای کانونیم مدت درگیری من از همه کمتر بود و مدت پاکیم هم نسبت به سابقه ی کانونیم زیاد بود!ولی......

عوارضش متاسفانه تا همیشه با آدم میمونه.....

بچه ها....دوستای گلم...با مراما....الان بهترین فرصته برای ترک کردن....

عاجزانه ازتون میخوام که ترک کنین.....

نذارین همیشه درگیر این معضل کوفتی بمونین....

به بهترین حالت خودش ترک کنین....سرکوب نکنین که بیدار کردنش مصیبت عظماست!!!

غریزه ی جنسیتون رو کنترل کنین....مهارش نکنین!!باهاش بد برخورد نکنین...اون یه نیازه مثله همه ی نیازهای دیگه ی بدن....
چشم شما نیاز داره به دیدن...حالا اگه همش جلوی چشمتون رو بگیرین چی میشه؟؟چشمتون عادت میکنه به ندیدن....کور بودن براتون عادی میشه....

غریزه ی جنسی اگه خفه بشه از یه جای دیگه میزنه بیرون....باید کنترلش کنین...
جایگزین براش پیدا کنین تا وقتی که فرصت ارضای درست بهتون دست بده(منظور از ارضای درست ازدواجه!)

ورزش کنین...شاد باشین..با دوستاتون برین گردش و تفریح...از زندگیتون لذت ببرین...از نعمت های خدا لذت ببرین...که برای لذت بردن شما وجود دارن...کفران نعمت همین لذت نبردن از نعمت هاست دیگه....فرصت خنده بهتون دست بده و نخندین...خوب در اینصورت دارین کفران نعمت میکنین

با خدا رفیق بشین....با خودتون رفیق بشین...خودتون رو دوست داشته باشین تا خدا رو در درون خودتون پیدا کنین....به قول فرمایش آقای صدیقین...به خودِ خدا قسم خدا دوستمون دارن

خدا وسیعه....وسعتش رو درک کنین و خودتون رو در این وسعت رها کنین.....
مطمئن باشین دیگه مشکلی نمی مونه که بخواین غصه شو بخورین....نگاهتون رو ببرین بالا..بالای بالا....وقتی از بالا نگاه کنین دیگه هیچیه هیچی نیست که بخواد شما رو اذیت کنه....

امیدوارم صحبت هامو حمل بر نصیحت نذارین....من دوستتون دارم....
خوب باشین و خوب زندگی کنین....فرصت زندگی فقط یک بار به ادم داده میشه...انشاالله بتونیم بهترین بهره رو ازش ببریم....

اگه خودتون رو درگیر جزئیات کنین تا همیشه توی جزئیات میمونین....وسیع فکر کنین تا دنیاتون وسیع بشه....

ببخشید اگه طولانی شد....53
ارادتمند شما..بارونی چهارنقطه:x
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
 سپاس شده توسط
الان سود توی صبره

سعی کن صبر بخری و بفروشی که در این "عصر" ضرر نکنی.

هر چقدر نگهش داری میاد رو قیمتش

سودت ببیشتر میشه

بر زمستان صبر باید طالب نوروز را
من بهترین پدر دنیا رو دارم
فوق العاده ـس ... 
مثل کوه ـه ... 
خدا همه پدرا رو حفظ کنه 53
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
دل م گرفته....دل م خیلی گرفته1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان