امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بی سر و سامان تو ام یا حسین
دست به دامان توام یا حسین

بر سرِ نِی زلف رها کرده ای :'(
با جگر شیر چه ها کرده ای

زهره منظومه زهرا حسین
کشته افتاده به صحرا حسین

عاقبت این عشق هلاکم کند
در گذر کوی تو خاکم کند...

ظهر عطش- چاوشی

التماس دعای خیر در این روزها...
امروز تولدمه خواستم یه کم با خودم درد دل کنم:

چطوری "من"؟ تولدت مبارک...
می خوام یه هدیه بزرگ به خودت بدی    بذارش کنار امیر    ببین اصلا کاری به آسیب های روحی و جسمیش ندارم..
همین که وقتت رو میگیره
همین که برنامه ریزیت رو به هم میریزه
همین که یه حس بد بهت میده
همین که وجدانتو عذاب میده
همین که باعث میشه خودتو دوست نداشته باشی
همین که خیلی وقتا نمیذاره درس بخونی ،باعث میشه شب امتحان به جای درس خوندن...............
ببین این لعنتی مزاحم زندگیته نمیذاره رو اهدافت تمرکز کنی سرتو به آلودگی های خودش گرم می کنه
قدر خودتو بدون امیر   قدر این روزها رو   قدر این جایی که هستی     تو تو یکی از بهترین رشته ها و بهترین دانشگاه های کشور درس می خونی  به خدا زندگیت مستعد کلی پیشرفته
به ابالفضلی که امروز روز تاسوعاشه به خودت بیا امیر
امروز روز باب الحوايجه  دستت رو بده بهش
"سقای حرم میر و علمدار نیامد"

"من" عزیز بیست و یک سالگیت مبارک....
گهی بر درد بی درمان بگریم
                                  گهی بر حال بی سامان بخندم 

بودنم درد می کند از هبوط سخت آدم بر زمین..........
سلام ،
فقط ميخواستم بكم بگم از قول همه بچه ها:

بار الها! دل‏هاى ما را پس از آن كه هدايتمان كردى ملغزان

﴿رَبَّنَا لَا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا)
(1393 آبان 11، 22:44)اميد فردا نوشته است: 22
Vamonde
واقعا نميدونم چطور تأسف خودمو ابراز كنم؟!!
دهه ي محرم امسال كاملا ديدم نسبت به عزاداري ها تغيير كرده..22..الان حتي موندم ظهر عاشورا رو مسجد برم يا نه..البته نماز رو ميرم حتما..

باااوورررر كنييدد نيازززي نيست اسم شريف ائمه رو،صلوات رو،هر چيز ديگرو فرياد بزنيم

نعره هايي كه اصلا مشخص نيست چي هست و آسايش مردم و خونه هاي محل رو بهم ميزنه،گناه هم هست..

داداشم بنده خدا،ميگفت يه چيزي بگم بهم نميخندي؟!
از صداهاشون ميترسم..
 از عزاداري ترسيده بوود!!

...
دوست عزیز درسته که بعضی از کارهایی که انجام میشه درست نیست شما به یه عنوان یه جوون میتونید تو عزاداریهای درستی که وجود داره شرکت کنیدو به این مراسم ها رنگ و رونق بدین من خودم همیشه تو مراسمهای مسجد محله شرکت میکنم که به صورت سنتی و مخصوص شهر خودمون برگزار میشه اما خیلی از جوونها نمیان میخوان تو زنجیر زنی و اونجور مراسمها شرکت کنند،مطمئنم که شماهم عاشق امام حسین هستین پس وقتی میدونید کار اشتباهی انجام میشه سعی کنید روش درستش رو ترویج بدین خداروشکر مسجد ماهم سال به سال داره شلوغتر میشه و مراسم درست باشکوهتر برگزار میشه
مرا عهدی است باجانان....

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام این فقط ی درد دل سادس این روزا همش نوجووونای14-15-16-17ساله ب چشمم میخوره ک دردگیر روابط با جنس مخالف گرپه ازین موضوع کلیشه ایی خستم چلی اعصابکو خورد میکنه ببیمم بچه ه دردگیرن
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
سلام دوستان
اومدم به ی جای خوب دعوتتون کنم!

چه معنی میده فقط به تاپیکی که هستین سر میزنید و پست میزاریدasabani
تالار به این درندشتی(!!) ی تکونی به خودتون بدید، ی آب و هوایی عوض کنید،والا4chsmu1

حالا اونجا کجاست؟؟؟

جایی که به نظرات شما عزیزان احتیاج داریم

جایی برای رأی داد

( آدرسو میگم روش کلیک کنید4)

زود، تند، سریع
بیاید یکیو انتخاب کنید
دوستدارم بگم هوامو داشته باشین، اما نمیگم(فکر کنم گفتم!!نه؟؟17ولش کن) به نظرتون هرکدوم قشنگه انتخاب کنید

Khansariha (70)
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
سلام بچه هامن یه تازه واردم خیلی کارهابرای ترک کردم امافایده نداشت فوقش یک ماه طاقت میوردم  تابااینجاآشناشدم امیدوارم  اینجایه تاثیری بهم بزاره...ازهمه جابریدم امیدبه زندگیم صفر...برام دعاکنید
والا من نمیدونم باید چکار کنم سردر گمم همه چی دارم و هیچی ندارم
هیچ وقت واقعا نمیتونستم حس کنم دیگرانی هم هستن و اونها هم شاید 
مشکل داشته باشن 
من امیدوار نیستم میخوام تصمیم بگیرم ولی تنهایی هم نمیتونم 

فقط دوس دارم همه کسانی که مشکل دارن به این جمله عمل کنن مخصوصا خودم

همیشه گفتیم ((آینده)) و همه چیز رو به اون واگذار کردیم غافل از اینکه 

امروزه که آینده رو میسازه 

تشکر از    این جمع خوب
(1393 آبان 14، 10:24)رها1373 نوشته است: سلام بچه هامن یه تازه واردم خیلی کارهابرای ترک کردم امافایده نداشت فوقش یک ماه طاقت میوردم  تابااینجاآشناشدم امیدوارم  اینجایه تاثیری بهم بزاره...ازهمه جابریدم امیدبه زندگیم صفر...برام دعاکنید
سلام
خوش امد میگم دوست خوبم..Khansariha (18)

این تاثیر پذیری وقتی اتفاق میافته ک تلاش کنین..
همه چی ب شما و اراده و زحمتت بستگی داره..1

ان شاء الله موفق میشی..317

(1393 آبان 14، 10:51)vahid97 نوشته است: والا من نمیدونم باید چکار کنم سردر گمم همه چی دارم و هیچی ندارم
هیچ وقت واقعا نمیتونستم حس کنم دیگرانی هم هستن و اونها هم شاید 
مشکل داشته باشن 
من امیدوار نیستم میخوام تصمیم بگیرم ولی تنهایی هم نمیتونم 

فقط دوس دارم همه کسانی که مشکل دارن به این جمله عمل کنن مخصوصا خودم

همیشه گفتیم ((آینده)) و همه چیز رو به اون واگذار کردیم غافل از اینکه 

امروزه که آینده رو میسازه 

تشکر از    این جمع خوب

سلام آقا وحید گل ..خوش امدید..

ی کم با خودتون در مورد خودتون فکر کنین.. چرا عضو شدین؟ چرا سرچ کردین؟ چرا خسته این؟ 
قطعا اون ته ته های دلتون امید بوده...

با فکر و تدبیر میشه حل کرد مسائل رو..
ب خودتون وقت بدین و استمرار داشته باشین..ان شاء الله درست میشه..1

و هممون همین الان  آینده خوبی میسازیم!

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

دیگه بسه...

همین.
سلام

خداحافظی می کنم از همه ی دوستان و همراهان عزیز این سالها
دیگه فکر میکنم وقت رفتنه
نه اینکه در رفتن ضرورت عجیبی باشه
نه
ولی در موندنم هم به نظر میرسه دیگه خاصیت خاصی نیست.

عرض تشکر دارم از کمکهای همه تون
و باید بگم که دارم در حالی ترک کانون ترک میکنم که حدود سه ماهه که پاکیم از حدود ده روز تجاوز نکرده فکر کنم
امید دارم بتونم تغییری بدم در این اوضاع

گناه حالت ملکه پیدا کرده ظاهرا
و باید یه عژم و خ استن جدی در میون باشه.
وگرنه کمرم زیر بار این گناه شکسته خواهد شد.

تا چه خواهد شد در این سودا سر انجامم هنوز

التماس دعا
یا علی
سلام
این رو با مجتبی بزرگه مدیر قدیمی کانون تو مسیج رد و بدل کردیم

یعنی منو داشت نصیحت میکرد حرفاش خیلی قشنگ بود دلم نیومد شمارو بی نصیب نذارم الان کپیشون میکنم

مجتبی:

گاهی خواسته های خدا برای ما بزرگتره چون مارو خیلی میخواد و خیلی دوستمون داره دنبال یک مطلب بلند تره

سلسله موی دوست حلقه جام بلاست هرکه درین حلقه نیست فارق ازین ماجراست

به زندگی کسایی که خدا دوستشون داره مثل اهل بیت و اولیای خدا دقت کنی در حالی که خدا اسمان و زمین رو برای اونا افریده ولی به ظاهر مصیبت ها و رنج های بزرگی داشتن

مصیبت این گناهم بزرگه ولی همیشه توی همه حالی مخصوصا این مواقع یه عشق و محبتی هست باید پیدا کنی همین که میگن با هرسختی اسانی هست53258zu2qvp1d9v

که انقدر شیرین و لذت بخشه که تحمل و صبرت رو شدنی میکنه و حتی فراتر میونه به شدتت مستت کنه

بگرد پیدا کن این وسط حس خوب با خدا بودن و لذت این تقوا رو پیدا کن طرزبرخوردت با شرایط رو درست کن منتهی الکی و مجازی نباشه303

واقعا بگرد و اون هارو توی خودت پیدا کن ببین خدا چه داده هایی یت داده چقدرلطف کرده شاید بلد نیستی ببینیشون یا ازشون استفاده کنی

اینها مثل باغ میمونن و بهشتن باغی که توش ارامش پیدا میکنی خیلی روشن و تکنیک هست باغهایی پیدا کن که بری توشون روحیه بگیری و رضایت و پذیرشت از زندگی بیشتر بشه

شکر وحمد خدا از نعمت هایی کهداری یه باغه حس خوبه این که ببینی برای خدا داری صبر و تلاش میکنی یه باغه صداقت حفظ تقوا و پاکی یه باغه سعی کن روشنی ها و زیبایی های زندگی رو ببینی

باغ های خدا توی حیاست توی نمازه توی دقت کردن و دیدن شگفتی های این زندگیه بشین عظمت و بیکرانی خدارو ببین توی چشمهات توی پردت و مادرت تویاسمون ابی توی زندگی توی لبخند رضایته

توی پاکیه توی مراقبه است اگه ازاین باغ ها لذت نبری و اثارش رو نبینی اونوقت از خدا و این شرایط زده میشی میری سمت باغهای جهنمی که جز سراب بیشتر نیست

باغ یا انیس من لا انیس له هم هست باغ یا الهی من لی غیرک باغ صفای سحر باغ رحم باغ مهربانی باغ قدرشناسی باغ لذت داشته هارو خوردن

این باغ ها به شدت روح بخش و لذت بخشن منتها بظاهر دم دست و ارزون ولی فقط نصیب کسایی میشه که خدا بهشن مصیبت داده

این ها عطای مصیبت هستن که توی زیارت عاشورا میخونیم بالا ترین عطاها این باغ ها هستن باغ حضرت زینب خیلی قشنگ بود گفت ما رایت الا جمیل128fs318181

این ها شاید حرف باشه ولی بخدا من هم مثل تو اینهارو چشیدم ولی عطاهایی که از روی تجربه ام میگم واقعا خیلی بهتر و بزرگتر از این سراب های گناهه

بخدا خودم تجربه کردم گاهی از شادی و حس رضایت توی اون شرایط میخواستمسرم رو بزنم توی دیوار توی بسط روحی شدید بودم

هرچند هنوز گناهم از من سرمیزنه ولی خدا کاری کرده دلم رو برده همیشه میخوامش حتی اگه توی شرایطی نتونم اون که میخوام باشم و خراب کاری از طرف من باشه

جایی رسیدن اونوقت هاکه گم شده بودم مهم نبود چیکار میکردم فقط از خدا لذت میبردم اعمالم رو وخودم رو نمیدیدم فقط دوست داشتم این باغ ها و لذات رو ببینم و خلوتی توشون داشته باشم

خودم رو رها کرده بودم عاقبتم مهم نبود سپرده بودمبه خدا این که هنوز ترک نکرده بودم مهم نبود هرکاری اون میخواست بکنه من فقط کارم رو میکردم حرف نبود این ها یا مجازی

بلکه حقیقتا دلم روشن شده بود و پیش میرفتم با دست و پای لنگ و اراده ضعیف ولی نمیبریدم چون سپرده بودم به خدا

اینکه روزی ترک میکنم یا نه مهم نبودامروزم مهم بود که روم بخدا باشه اندازه هرچقدر که تحملش رو داشتم و عجب صفایی بود

تا حدی که خیلی لذت میبردم و گریه میکردم و اثارش رو بعد دیدم که ترک کردم

بذار باغ بقیه این چیزهای زودگذر باشه ولی باغ تو پیدا کردن معرفت و صفا کردن با نعمت های حقیقی خدا باشه

اجازه بده یکبارم که شده یکی توی این جمع یکم لذت باغ های حقیقی و صفا با خدا و عشق همین ظاهر و زندگی ظاهری کوچیکو ببره ظاهرن کمی و دست خالی ولی لذتش دریاهاست اون یک نفر تو باش

عطای مصیبت نصیب هر کسی نمیشه هم باید مصیبتش پیش بیاد و هم هنرش128fs318181

ما مثل خدا نیستیم که مظهر رحم و عشق باشیم گاهی نمیفهمیم بخدا نهایت بی رحمی خودمه که من خودم رو ببازم و غصه بیخودی بخورم و یا بدبین این شرایط باشم

برم بپرم توی این دریای عشق53258zu2qvp1d9v
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
سلام علیرضا
وقتت بخیر داداش
خوش به حال مجتبی

منم زیباترین لحظات زندگیم لحظات با خدا بودنم بود...
و پست ترین و کم دستاوردترین روزهام روزهای بی خدا بودن...

ادمای پاک رو خیلی دوس دارم
خدا رو شکر چند تا رفیق پاک دارم

معتقدم ادمی که ناپاک شه دیگه نمیتونه نماز بخونه
نمیتونه معتقد باشه...نمیتونه ادم باشه

پس حالا یه وقتی هم گناه کنه ولی این توی خوبی هاش غرق میشه...مثل کثیفی ها توی دریا
ولی ادم کثیفی مث من کاملا برعکس

خوش بحال اونایی که با خدا هستن
هیچ لذتی مث با خدا بودن نیس
هیچ چیزی ذهن و مطلوبیت ادما رو توی این دنیا به اوج نمیرسونه، مگر با خدا بودن...

ادمایی که پاکن
توی ذاتشون...نه صرفا توی ظاهر و پوشش و...شون...نه صرفا توی کلامشون، توی ادعاهاشون
و کم هم نیستن دور و اطرافمون خوشبخت ترین ادمای عالمن

خوش بحالشون
دلم واسه روزای اوج خودم تنگ شده.اون موقع که به زندگی عشق میورزیدم ،به هر کاری دست میزدم خوب از اب در میومد.اون موقع که اصلا ار و درد نداشتم و خوشه خوش بودم.بچگیمو میگم .همه دوسم داشتن.برا خودم الگویی شده بودم.نه دغدغه ای نه ناراحتی نه پلیدی، مث آب صاف و زلال بودم.یادش بخیر کاش بزرگ نشده بودم.کاش هنوزم زندگی به همون شیرینی و سادگی بود... .

الان فقط باید امیدوار باشم تا شاید اوضاع درست شه چون چیز دگه ای ندارم پس امیدوار هستم و ادامه میدم بلکه زندگی روی خوشش رو بهم نشون بده.

کاش اصلا هیچوقت خ1 رو یاد نگرفته بودم53
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
خدایا
می دانم این روزها از دستم خسته ای

کمی صبر کن خوب می شوم53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان