امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دمت گرم داداش همساده جوووووونم....
خداییش کیف کردم با این اراده ی خوب و قوی که داری...
[تصویر:  05_blue.png]
اقای کایند تاف
منم مثل شمام
همین دیشبم اتفاقا همین حسو داشتم
اما بمونی خونه که بدتر پکر می شی
خونه ام اگر نمونی باز اگر کلاس نری عقب می افتی
به یه چیز دیگه فک کن
مقطعی بهتر می شید

افرین اقای همساده چه روش خوبی
خوش به حالتون

میدونید دوستان
احساس میکنم باید برم از اول همه کانونو بخونم
یه لیست بلند بالا از برنامه ریزی واسه ترک بنویسم
بعدش از نو شروع کنم
این جوری دارم هلاک می شم

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 اسفند 11، 0:51)kindtough نوشته است: دلم گرفته بغض کردم

امروز بعد از ظهر نمیدونم چرا حالم به هم ریخت.شاید خودمو با یکی از رفقام مقایسه کردمو یه حسی بهم دست داد . یه چیزی که می گفت این همه سال چه کار کردی ببین الان کجایی . بدجور پکرم. نمی دونم چه کار کنم. یه حسی نسبت به رفیقم پیدا کردم حس حسودی نیست. تحسینش میکنم چون آدم خیلی فعالیه چه توی درس چه توی کارکردن و چه توی روابط اجتماعیش. انگار مهره مار داره . اما به خودم میگم این آدم با این سن کمی که نسبت به من داره با این همه تلاش و اعتماد به نفسش و پشتکارش من کجام و اون کجا. 

فردا اصلآ نمی خوام برم کلاس .نمیتونم خودمو از دست این مقایسه کردن خلاص کنم.

خدایا آرامش خدایا آرامش
 داداش گلم همه که مثل هم نیستن هر کس رو خدا یه طوری آفریده اصولا چون ما از خانواده ها و تربیتهای مختلفیم و هر انسانی از نظر ژنتیکی با انسان دیگه فرق داره نباید خودمونو با هم مقایسه کنیم فقط دوقلو ها هستند که مثل همن

شما یه تواناییها و استعدادهایی داری که اون دوستت نداره ولی شما درون خودت اونا رو کشف نکردی
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
نجربه شخصی
یکی از دوستام که اتفاقا نسبت نزدیک فامیلی هم داریم الان حسابی پیشرفت کرده 6 سال پشت یه نیمکت درس خوندیم.الان واقعا از من جلوتره خیلی وقتها همه از اون تعریف میکنن.خوب من وقتی موفقیتاشو میبینم یا میشنوم یه  میگم خوشحالم که اینطوری شده به هر جا برسه انگار من رسیدم و رفیقمه و این حرفا اینا رو پیش بقیه و خودم میگم میگم من دارم تحسینش میکنم یا به قول مذهبیا بهش غبطه میخورم...
چه بازی با کلمات جالبی...چه انکار مرموزانه ای...
همساده محض خدا یکبارم شده لفاظی رو کنار بذار آخه این چه غبطه و تحسینیه که حال تو رو بد میکنه این کجاش به تو نیرو میده؟ کجاش انگیزه میده؟
تا کی میخوای طبق حرفهایه بقیه زندگی کنی؟شاید بقیه بتونن تحسین کنن و محرک بشه واسه تلاش بیشتر
از این مقایسه کردنها چی عایدت شده؟
خوب جواب سرراسته دردناکه ولی سرراسته همساده تو حسودی
آخ که این سوالات رو وقتی از خودت میکنی وقتی نقصاتو جلوی نور قرار میدی از تاریکخونه ذهنت بیرون میکشی.چقدر درد آوره...چقدر اذیت میشی وقتی باهاشون رو به رو میشی ولی خب از انکار بهتره...حداقل نقصتو میشناسی...
ایشالا اینقدر روی این نقصم کار میکنم و از خدا کمک میگیرم که از بین بره.
ایشالا خودمو دوست خواهم داشت.
ایشالا خودمو نه با زیر دستم مقایسه میکنم نه با بالای دست.
ایشالا یه روزی میرسه اینقدر به خودم و بقیه دوستان هم دردم کمک کنم که پر از حسه لذت بشه زندگیم.
و همینجوری که دوستمون دعا کرد و از خدا خواست واسه خودم و همه شما آرامش میخوام آرامشی از این جنس:
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوان تغییر دهم.شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که میتوانم و بینشی که تفاوت این دو را بدانم...آمین53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
یاد باد

یاد گذشته شاد باد

این دل زرد و تهی در حسرت دیدار باد

یاد روزایی که کوچه زیر سایه ی تنم بود

مهربون درخت عاشق مست عطر نفسم بود

سهم من از بوسه ی باد ... چی بگم؟ ای داد و بیداد

همه زردی و تباهی ... مردن و رفتن از یاد ...
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
همساده جان این جوری که شما از اون دختر خداحافظی کردی نمی گی الان هزار تا فکر پیش خودش می کنه؟ 
الان پیش خودش می گه حتما همساده عاشق من شده ، روش نمی شه به من بگه. بعد هیچی دیگه ، خر بیار و باقالی بار کن 4
یه دفعه دیدی خودکشی رمانتیک کرد طرف ، شما هم اصلا تو باغ نبودی. 4fvfcja

البته اینا رو که گفتم شوخی کردم. جدیش این می شه که ، حالا من که نمی دونم اصلا چه خبره ، شما کی هستی و ایشون کی هست و ...
ولی به عنوان برادر کوچکتر پیشنهاد می کنم اگه فکر می کنی این مسئله ای که گفتم ممکنه پیش بیاد ، حتما اگه دیدیش بهش بگو که ازت مثلا فلان جزوه رو می خواستم ، یا می خواستم در مورد فلان قسمت پروژه ات ازت سوال بپرسم ، یا فلان سوال درسی رو داشتم چون بچه ها گفتن شما نمره ات خوب شده تو این درس (البته بعدش بگو که سوال حل شده ها ، نری بشینی واست سوال رو حل کنه 4fvfcja)
آره دیگه این چیزی بود که به ذهن من رسید گفتم بگم به شما ، شما هر جور صلاح می بینی عمل کن. 
............................................................................
دوستان این که می بینین من اینقدر توی این موارد واردم ، اصلا فکر بد پیش خودتون نکنید. نخوردیم نون گندم ولی دیدیدم دست مردم آقای مجری Khansariha (13)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

من هم با جناب عاشق کاملا موافقم
اصولا اکثرا دخترا حس خیال پردازیشون مافوق تصوره,از یه نگاه ساده پیش خودشون داستان تراژدیک میسازن و.....
کلا نه فقط آقای همساده بلکه همه داداشای خوبم اگر فکر می کنید که ممکنه احساس دختری رو با حرکتی یا صحبتی برانگیزید. لطف کنید و سنجیده تر عمل کنین
من خیلی از دوستامو دیدم که با همین داستان پردازیا حتی پیش خودشون شکست عشقی خوردن و اون پسر بنده خدا هم از همه جا بی خبر بوده
نخند آقا....دختره و همین احساسا دیگه4chsmu1

خدایا من چقدر این روزا خوشحالم
شکررررررت خداااااا
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 اسفند 12، 0:01)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: همساده جان این جوری که شما از اون دختر خداحافظی کردی نمی گی الان هزار تا فکر پیش خودش می کنه؟ 
الان پیش خودش می گه حتما همساده عاشق من شده ، روش نمی شه به من بگه. بعد هیچی دیگه ، خر بیار و باقالی بار کن 4
یه دفعه دیدی خودکشی رمانتیک کرد طرف ، شما هم اصلا تو باغ نبودی. 4fvfcja

البته اینا رو که گفتم شوخی کردم. جدیش این می شه که ، حالا من که نمی دونم اصلا چه خبره ، شما کی هستی و ایشون کی هست و ...
ولی به عنوان برادر کوچکتر پیشنهاد می کنم اگه فکر می کنی این مسئله ای که گفتم ممکنه پیش بیاد ، حتما اگه دیدیش بهش بگو که ازت مثلا فلان جزوه رو می خواستم ، یا می خواستم در مورد فلان قسمت پروژه ات ازت سوال بپرسم ، یا فلان سوال درسی رو داشتم چون بچه ها گفتن شما نمره ات خوب شده تو این درس (البته بعدش بگو که سوال حل شده ها ، نری بشینی واست سوال رو حل کنه 4fvfcja)
آره دیگه این چیزی بود که به ذهن من رسید گفتم بگم به شما ، شما هر جور صلاح می بینی عمل کن. 
............................................................................
دوستان این که می بینین من اینقدر توی این موارد واردم ، اصلا فکر بد پیش خودتون نکنید. نخوردیم نون گندم ولی دیدیدم دست مردم آقای مجری Khansariha (13)

این چیزی که شما میگی و کارایی که میگی برا یه فرد عادیه نه برای امثال من که گرفتار دام شهوتیم.
نکته ظریفتر از مو اینجاست من هر وقت خواستم یه قضیه رو درست کنم یا مثلا به فکر طرف باشم و یه جوری ازش جدا نشم که شکست عاطفی بخوره یا به غرورش بر بخوره گند زدم به همه چی.همه چیو بدتر کردم.
خیلی راحت بهت بگم بزرگترین لطفی که در حق اون همکلاسیم کردم این بود که باهاش بیرون نرفتم و فقط گفتم شب بخیر و رفتم. و گرنه خدا میدونه چه ضربه ها بهش میزدم. خدا نیاره رو در رو بشم و بگم جزوه ازت میخواستم اصلا تضمینی نیست شهوت از یه در دیگه اون موقع وارد نشه.
هر وقت از کسی جدا شدم و سپردمش بخدا همه چی درست شد. ولی وقتی خودمحور شدم گفتم یه جور از دختره جدا بشم که اذیت نشه دور از مردانگیه خدا خشمش میگیره بنده شو ول کنم یا مثلا من برم میفته به دام یه آدم بیشرف و این حرفا همه چی رو خرابتر کردم عین نامردی رو این شهوت لعنتی واسم مثه مردانگی نشون میداد.
من خودم رو و اون دختر رو سپردم به نیروی برتر از خودم.
شاید حرفم عجیب باشه ولی دهها بار سر این قضیه ضربه خوردم.ایشالا واسه هیچکسی پیش نیاد ولی خیلی درد کشیدم تا فهمیدم که من نمیتونم رابطه سالم با جنس مخالف داشته باشم حداقل فعلا نمیتونم.
من داغون شدم تا اینو فهمیدم ولی شما خواهر یا برادر من نخواه یه رابطه رو درست کنی نگو ولش کنم دلش میشکنه نگو بابا یه دوستی سادست...نزار درد بکشی...خودتو خدا ندون...مرموزی شهوت رو دست کم نگیر که گاهی به شکل خیرخواهی جلو میاد..فکر کردی کارت اشتباهه و از روی شهوت داری رابطه میزاری سریع کات کن و خودتو طرفتو بخدا بسپر...بهترین لطفی که در حق طرفت میکنی همینه نه نرم نرم جدا شدن...جنتلمن بازی در نیار
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام داداش همساده.
خوش به حالت که اینقدر خوب و خدا دوست و با ایمانی...
ای کاش من هم مثل تو خوب بودم...
همین که موقعیت انجام گناه رو داری،ولی ازش دوری و پرهیز میکنی،نشون از ایمان و تقوا و اراده ی بالای تو داره داداش جانم...
إن شاءالله به زودی زود ازدواج کنی و از شر تحریکات شیطون و شهوت راحت راحت بشی...Confetti

توروخدا من رو دعا کنید عزیزان...من ١۵سالمه و خ.ا ضرر خیلی زیادی رو تا الآن به من زده...
البته الان هشتمین روز پاکی رو شروع کردم به مرحنت خدا و إن شاءالله با دعاهای خیرتون همینطور ادامه میدم...
خدایا شکرت به خاطر کانون...
دل م چه تنگ شده است،
برای خوابـــ ـــ ــ ـ ـ

خواب های دور،
خواب های بی پروا،
خواب های شبــــــــــــــ ...

از دو سال پیش که مادرِ عزیزم، عزیز تر شد؛
روزهایی که خونه م، سعی می کنم شب ها خودم کنار مادرم باشم،
تا بابام یه پنج شش ساعت راحت بخوابه.
سرِ کار هم، همه ش شیفت شب هستم، بیدار.

خدایا، همین جوری نوشتم ها،
دل است و ...

بی شماره،

بارها تو را سپاســـ ...

535353
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
بچه ها بیاید به من کمک کنید ...

خیلی حالم بده نه اینکه فقط وسوسه بشم ، وقتی می رم بیرون و وضعیت رو می بینم خیلی حالم بد می شه ، طوریکه برام عذاب آوره ، تو خونه هم اذیت می شم ، دلم می گیره همش ، خسته شدم از این وضعیت ، ازدواجم که شده برامون آرزو ، دوستان می رن خواستگاری ، تعریف می کنن ، انگار که کنکوره !!!!

در کل هر کسی می تونه به من کمک کنه بسم الله ، وضعیت روحی = منهدم 

دوست ندارم زندگی کنم ، راضی ام همین الان از دنیا برم .
بسم الله قبل غذا باعث میشه اون غذا رو برای آدم ننویسن اینطوری اعمال آدم بهتر میشه

(1393 اسفند 12، 12:09)Tavvab نوشته است: بچه ها بیاید به من کمک کنید ...

خیلی حالم بده نه اینکه فقط وسوسه بشم ، وقتی می رم بیرون و وضعیت رو می بینم خیلی حالم بد می شه ، طوریکه برام عذاب آوره ، تو خونه هم اذیت می شم ، دلم می گیره همش ، خسته شدم از این وضعیت ، ازدواجم که شده برامون آرزو ، دوستان می رن خواستگاری ، تعریف می کنن ، انگار که کنکوره !!!!

در کل هر کسی می تونه به من کمک کنه بسم الله ، وضعیت روحی = منهدم 

دوست ندارم زندگی کنم ، راضی ام همین الان از دنیا برم .
 منم مثل توام خدا رو شاکر باش که سالمی و تلاشتو بکن
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
یا ایها الذین آمنوا علیکم انفسکم لا یضرکم من ضل اذا اهتدیتم الی الله مرجعکم جمیعا فینبئکم بما کنتم تعملون.
اى كسانى كه ايمان آورده ايد بر شما باد رعايت نفس خودتان ، چه آنان كه گمراه شده اند گمراهيشان بشما ضرر نمى رساند اگر شما خود راه را از دست ندهيد، بازگشت همه شما به خداست و پس از آن آگاهتان مى كند به آنچه عمل مى كرديد. 

مؤ منين مسؤول گمراهى اهل ضلالت نيستند. از ضلالت آنها نهراسند و تحت تاثيرقرار نگيرند.
آيه شريفه : (عليكم انفسكم ...) هيچ منافاتى با آيات مربوط به امر به معروف ونهى از منكر ندارد.

این شرایط نزدیک آزمون و این بچه بازیا و اتفاق خواب شب،
مقداری وزوزات شیطون رو زیاد کرد در این یک ساعت اخیر ... خدا رو شکر اذان شد ... الانم بند و بساط رو جمع کنیم بریم دانشگاه.

آقا چه معادلی پیدا کردما،دم خودم گرم،Muscular
چقدر خوبم منSmiley-face-cool-2

وسوسه = وزوز
وسوسه ها = وزوزات 4

(ستاد خود تحویل گیران مقیم مرکز) Khansariha (13)
هی صفحه رو ریفرش می کنم ....

اما خدا بده برکت 20
صرفا به دلیل اینکه بدونی بی تفاوت نیستم:

هر کسی حال بهی میطلبد از ایام
علت آن است که هر روز بتر میبینم

هیچی به ذهنم نمیرسه که واسه بهتر شدن حال خودت و خودم بگم.
خدایا حال تواب و عبدالله و ایضا من رو خوب کن...
الهی آمین
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان