امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1394 خرداد 11، 11:54)درخشنده نوشته است: داداش No WonDerLand  میشه این پستاتون که مربوطه به معرفی سایت و اینچیزارو توی شبانه روزی بذارید؟

اینجا اسمش یه چیز دیگست و تاپیک شبانه روزی هم بازدید کننده های بیشتری داره 128fs318181

ایشالاه اینجا و اورژانس یه مقدار منظمتر بشن.... یه پست رو هم چند جا نزنید  Khansariha (8)

موفق باشید...

این که میگین نظم تالار رو بهم زدم من عذر میخوام

ولی این اولین معرفی سایت من بود 

خب اینم یک پست درد دلی از جنس امام زمان بود دیگه  1276746pa51mbeg8j چه اشکالی داره 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

داشتم به این فکر میکردم چرا ما نمی تونیم توبه واقعی بکنیم 

شاید یه دلیلش این باشه هم 1 - از ناپاکی بعد گناه بدمون میاد هم 2 - تحمل فشار برای پاکدامنی رو نداریم 3 - 3 - 3 - هنوز از ته قلب باور نکردیم این کار یک نوع فساد هست ....

مثلا اگر یک میلیون به من پول بدن که برم از یک مغازه یه چیز کوچولو بدزدم عمرا دزدی نمی کنم چون دزدی رو کار کثیفی میدونم 

ولی چرا این گناه رو خیلی وقتها کثیف نمیدونم ؟ چرا بهانه تراشی میکنم که من نیاز دارم  و خدا راه حلال رو به من نداده ؟

خب خدا به من پول نداده باشه من حاضرم از گشنگی بمیرم ولی دزدی نکنم

ولی چطور خدا اگر راه حلال جنسی نداده باشه حاضر نیستم خودم و نیاز خودم رو سرکوب کنم ؟

هر 2 گناه هستن دزدی و ... ولی چرا روی یکی حساس هستیم و روی اون یکی نه ؟!

بر خلاف بعضی دوستان که میگن این نیاز رو میشه دور کرد نمیشه کشت من میگم باید این نیاز رو کشت نابودش کرد 

حدیث 1 = کسی که میخواد از گناهی توبه کنه باید اول لذت اون گناه رو برای خودش تلخ کنه یعنی به جای ظاهر لذت گناه به باطن کثیف اون نگاه کنه 

حدیث 2= مومن کسی که {میتتا شهوتا} شهوت تو وجودش میت شده باشه 

===============

امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

اگر روزی به این ایمان برسیم که این گناه مفسده هست فکر میکنم دیگه تمایلی بهش نخواهیم داشت حتی اگر تحت فشار باشیم
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

آمدم ای شاه ، پناهم بده خط امانی ز گناهم بده
/ ای حَرمَت ملجأ در ماندگان دور مران از درو، راهم بده
/ ای گل بی خار گلستان عشق قرب مکانی چو گیاهم بده
/ لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده

این روزا خیلی دلم هوای حرم امام رضا رو کرده...
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
واقعاً لفظ میت برای شهوت مومن خیلی زیبا و مفهومیه برعکس اگر کسی شهوت برش کامل غلبه پیدا کنه انگار روحش مرده....
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
(1394 خرداد 11، 13:49)No WonDerLand نوشته است: حدیث 2= مومن کسی که {میتتا شهوتا} شهوت تو وجودش میت شده باشه 

هزارن تعریف از مومن یا به قولی آدمهایی که کارشون خیلی درسته تو عمرم خوندم و شنیدم.
هیچ کدوم مثه این به دلم ننشست...
خدایی عظمت یه مومن و ارزش واقعیشو با این حدیث درک کردم...فهمیدم مومن چقدر روحش بزرگه چون با گوشت و پوستم حس کردم شهوت چقدر بزرگه...
مرد میخواد که اونو بتونه بکشه...
نوکر هر چی مومن و مومنه کانونی هستش که یا در حال مومن شدنن یا مومن شدن قبلا... 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام. امروز نافرم ناراحتم. امتحانی که خونده بودمو گند زدم. درسش خیلی واسم مهم بود. بعضی وقتا میگم بیخیال کاری از دستم برنمیاد من تلاشمو کردم ولی اکثر اوقات اعصابم به خاطرش خورد میشه. اصلا تو دانشگاه کلا افت تحصیلی داشتم و نمره هام شدید پایین اومده ولی هر ترم میگم این ترم درست میشه ولی بدتر هم میشه. خیای دلم میسوزه. من که تا پیش دانشگاهی همیشه شاگرد اول بودم اونم با معدل 19 به بالا حالا باید اینقدر افت کنم. اگه هوشم کم بود که باید تو مدرسه هم گند میزدم و شاگرد اول نمیشدم. نمیدونم چمه اصلا اعتماد به نفسم تو درس و دانشگاه نابود شده. گیر کردم و نمیدونم ایراد کار کجاست. الانم من موندمو یه عالمه درس نخونده و پروژه انجام نشده.ولی خدایی امتحان امروزو خونده بدم خراب کردم 20
“نمی دانم چه می خواهم بگویم
زبانم در دهان باز بسته ست
در تنگ قفس باز است و افسوس
که بال مرغ آوازم شکسته ست
نمی دانم چه می خواهم بگویم
...غمی در استخوانم می گدازد
خیال ناشناسی آشنا رنگ
گهی می سوزدم گه می نوازد
گهی در خاطرم می جوشد این وهم
ز رنگ آمیزی غمهای انبوه
که در رگهام جای خون روان است
سیه داروی زهرآگین اندوه
فغانی گرم وخون آلود و پردرد
سلام
می خوام واستون روضه بخونم

یه وقت هست یکی همه چیزش درسته ، این می شه آدم خوب. 
یه وقت هست یکی درب و داغونه ولی خودشم می دونه کارش غلطه. خب این می شه مثلا آدم بد.

ولی یه وقتایی هم هست که آدم کارش غلطه ، خراب خراب ، ولی فکر می کنه الان دیگه ته تقواست.
جاده خاکی زده حسابی بعد فکر می کنه صراطش مستقیم مستقیم . یه جوری هم راه می ره که انگار دیگه مثل اون بنده خالص تو دنیا نیست.
فکر می کنه که خدا اون رو دوست می داره در حالی که خدا اصلا حوصله اش رو نداره.  1276746pa51mbeg8j
یه کار خوب می کنه در برابر صد تا کار بد انجام می ده ، اون خوبه رو هی به رخ خدا می کشه اون بده رو اصلا نمی بینه.
این سومی به نظرم باید بره خاک عالم رو به سرش بکنه که هیچ راهی نداره که درست بشه.

خدایا به خوبان عالمت ما رو از دسته اول قرار بده و از دسته سوم قرار نده ، خدایا ما حسن ظنمون نسبت به تو خوبه ، خدایا من یکی که فقط همینم درسته.
..............................................................................................
.
.
.
.
.
.

نمی دونم چرا از صبحه فکر می کنم جزو دسته سومم. 1276746pa51mbeg8j
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

نمی خوام بگم کم آوردم
ولی خیلی احساس خطر میکنم
حس میکنم همه چیز دارن دست به دست هم میدن که داغونم کنن
میخوام مقاوم باشم ولی ته دلم خالیه
میخوام پاک باشم خدا
منو دریاب
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
اگه پشتیبان هم باشیم هی به هم انرژی بدیم حواسمونم باشه به هم... هممون رو پیمان و ایمانمون بایستیم حل میشه... ولی فقط اونایی که میخوان واقعاً پاک شن باید همراهی کنند مارا چون ما فرصت لغزش نداریم.....
تا حالا به این فک کردی که ما همه بدجوری مثل همیم... صنف خاص خودمونو داریم! داستان ما یکیه باید اخر داستان خوب تموم شه
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
(1394 خرداد 12، 0:53)باد صبا نوشته است: نمی خوام بگم کم آوردم
ولی خیلی احساس خطر میکنم
حس میکنم همه چیز دارن دست به دست هم میدن که داغونم کنن
میخوام مقاوم باشم ولی ته دلم خالیه
میخوام پاک باشم خدا
منو دریاب

143 روز خوب رو با یک میلیارد عوض نکن چه برسه با شهوت کوفتی و فساد جنسی

143 روز خوبی رو ادامه بده پاداشش بهشت خداست متنعم از بهترین نعمت ها به کمتر از بهشت نفروش

شما با اراده ها زینت این کانون هستین

============

خدای عزوجل می گوید به عزت و جلال و عظمت و جمال و مقام بلندم سوگند بنده مومن در کار دنیا خواست مرا بر خواست خودش ترجیح نمی دهد، مگر آنکه بی نیازی را در نفسش قرار می دهم و همتش را در آخرت و آسمانها و زمین را ضامن روزی اش قرار می دهم و خودم در ورای تجارت هر تاجر ضامن روزی اش هستم.

[تصویر:  M111.jpg]

یکی از آرزو های 5 یا 6 سال اخیر من اینه که بتونم سر پرستی یکی از بچه ها بی سرپرست رو بر عهده بگیرم و کسی که قرار بوده تنها بزرگ بشه رو پدرش باشم - به جای اینکه بچه خودم رو بزرگ کنم 

فکر کنم این کار تنها کاری هست که میتونم برای بشریت انجام بدم

البته خیلی عوامل هم هست مثلا همسر آینده هم باید موافق باشه که احتمالش کمه

حالا بچه های بی سرپرست هیچ بچه های سرطانی دیگه خیلی زندگیشون سخته

من تو زندگیم یک در هزار مشکلات یک سرطانی رو ندارم نمی دونم چه مرگمه که تو راه راست قدم برنمیدارم

این لینک تور مجازی محک 

http://www.mahak-charity.org/main/visualtour/

یه لحظه برین ببینید چقدر نگاه کردن به در و دیوارش آدم رو پاک میکنه 

چقدر قشنگ اشک آدم رو درمیاره و آدم با بچه های محک ارتباط برقرار میکنه

خدایا کمک کن اگر تو آینده نتونستم سرپرستی بچه های رو قبول کنم حداقل بتونم مثلا یک دهم حقوقم رو همیشه براشون خرج کنم

سلام بچه ها

حالم یه طوراییه یه جور خوب و یه جور بد. خودمم نمیدونم چیه. واقعیتش اینه که من الان از عروسی برگشتم. عروسی فامیلمون بود . اما اما عروسی مختلط بود پسر و دختر با هم میرقصیدن و منم هم مجبورکردن به رقصیدن. قبلآ از این عروسی ها خیلی زیاد رفته بودم اما این دفعه خیلی فرق داشت. یه احساس حقارت بهم دست داد وقتی اون دخترا رو میدیدم که دارن میرقصن. یه حس پوچی، یه حسی که بهم میگفت تو چیز خاصی نیستی، اونارو بالا میدیدم و خودمو پایین، دستای خودمو خالی میدیدم، من هیچی نبودم. نمی دونم مگه اونا چی داشتن که من نداشتن. اصلآ نمیدونم این حس برای چی بود، از کجا اومده بود. اما نمیدونم با این حس مقابله کردم یا براش چاره پیدا کردم و این بود که یهو به خودم اومدم که باید توی زندگیم بیشتر تلاش کنم و فقط تلاش کنم که فقط در راه هدفم باشم و فقط در این راه . تو اینموقع اون حس بدم خیلی خیلی کم شد و به قول معروف حالم جا اومد. الان به خاطر اون احساس میخوام تمام سعی خودمو بکنم تا فقط توی مسیر هدفهام باشم.
یه موضوع دیگه که برام جای تعجب داره اینه که اصلآ فکر و خیالای شهوتی تو سرم نیومد. نمیدونم چرا؟
اگه کسی نظری در مورد هر قسمتش داره لطفآ بهم بگه.
باید بگم که خیلی خوشحالم که اینجا میتونم با شما دوستانم این حرفهارو بزنم. خیلی عالیه. دوستتون دارم. 53
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

ببخشید این جوری میگم مهربان سرسخت

این نشون می ده شما ادم بی کلاس و خزی نیستید
شما یه ادمی هستی که وقتی میدونه یه چیزی اشتباهه حتی وقتی اجبارا تو شرایطش قرار میگیره پایین نمیاد ذلیل نمی شه که تازه بالاترم می ره

سعی کن از این حس غیرتی که بهت دست داد استفاده کنی
خوبه ادم رو خودش غیرتی بشه

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان