امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1389 خرداد 8، 12:00)هورا نوشته است:
.........
[color=#9400D3]
سلام داداشی تارککککککک317
اولین دوماد کانوووونvarzesh
چطورییی؟
ازین طرفاااا؟
ببینم دوران عقد خوش می گگذرهههه؟
منم هستم و اتفاقا خیلی وقتا به یادتم
هورا همه جا هسسسست4fvfcja
خیلی خوشحالم دوباره می بینمتتتتت
سلام هورای عزیز Khansariha (8)
پس این عنوان لیلی رو سینه ما موندگار شد 4fvfcja
می گم شما که این همه دارین گوشای جوونای مردم رو دراز می کنید فکری هم به حال خودتون کردین؟ کسی تو کانون عروس شده ؟
یا بخت فقط داره به آقازاده ها رو می کنه 4fvfcja

این دوران عقد ما سوژه شده Smiley-face-cool-2 اگه عمری باقی موند و شد می گم خوش می گذره یا نه 4fvfcja
به هر حال امیدوارم همیشه شاد و سر زنده باشی ...

شما چطوری ؟ اوضاع و احوالت خوبه ؟
(1389 خرداد 8، 10:31)Poorya نوشته است: سلام

همه هستن تارک جان بعضی ها اسمشون رو عوض کردن مثل باران خانم که قبلا بی نام بودن

همه هستن حتی b52 و Baby هم برگشتن

منم اسمم قبلا Recluse بود یادته ؟؟؟!!!؟؟؟

پس جای خوشحالی داره
از طرف من سلام برسون خدمت پیرمردای کانون 4fvfcja

خودت چطوری خوش تیپ
به قول مهدی 69 هنوز گرد و قلمبه ای؟ varzesh
(1389 خرداد 8، 21:01)نیما نوشته است: ====

تارک

چه طوری؟ خوبی؟ خوش می گذره؟
دلمان تنگیده بود رفیق 317
امید به خدا که حال زندگی خوب و رو به راهه Khansariha (48)

نیما
4fvfcja

دل به دل راه داره پسر
منم دلتنگت شده بودم
شنیدم سفرای دور دور می ری
بابا سوغاتی نخواستیم حداقل خبر می دادی گاوی گوساله ای گوسفندی چیزی قربونی کنیم Welcome (1)

حالا راستشو بگو با کی رفته بودی ؟cheshmak
(1389 خرداد 9، 5:10)tanha نوشته است: به به
ياران همنشين قديمي

تارك خان چقدر خوشحالمون كردي

بابا با مرام

چقدر خوب شد كه سر زدي
اين نشون مي ده كانون برا خيلي از ماها فراموش نشدنيه

واقعا خوشحالم
چه خبرا
خانواده خوبن ؟؟

راستي بعد تو باز داماد از كانون به نمام نقاط كشور صادر كرديم
خواستم بدوني راهت ادامه دارد ..................4fvfcja

آرزو مي كنم همه پسراي كانون يه روز بعد از ازدواجشون بيان و ياد اين كانون بكنن

اونوقت منم مي گم ننه پير شي الهي
صفا آوردي
قدم رنجه كردي
چشم اين ننه پيرتون هميشه براهتونه4fvfcja

دوست دارم همتون بريد با خوشي و خوشبختي زندگي كنيد
حالا چند سال يكبار هم بيايد و حال اين كانون و ننه تنهاي پيرش رو بپرسيد Tears

خيلي خوشحالم اشك شوقه Tears

چقدر آرزو دارم يه بار يكبار برا هميشه بياد و ياد ما كنه Smiley-face-cool-2

سلام به بزرگ زن کانون .. مدیر مدیران .. مهندس پر توان
سرکار خانم تنها جان
303

که می خوای مامان بزرگ کانون بشی هان؟4fvfcja
اگه نگفتم بی نام یک جلسه فوق العاده تشکیل بده و زودی تو رو هم سر و سامون بده .. حالا ببینSmiley-talk038

ان شالله هر جا که هستی خدا پشت و پناهت باشه

راستی خیلی سخته
واقعا توانایی می خواد ادم بتونه با این همه مشکلات امروز ادامه بده
دانشگاه رو می گم Smiley-face-cool-2
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
به به سلام بر تارک..خان داداش ما
چطوری؟
خانم بچه ها خوبن؟>
دلمان برایت تنگ شده بود...
میبینم قدیمیا دارن منور میکنن
Smiley-face-cool-2
نیما..
تارک..
دیگه فردا پس فرداس که یکبارم بیاد..
اگه بیاد من و ببینه..کلم و میکنه 4fvfcja
خوشا باران و وصف بی مثالش
داداش تارکککک
من نمی دونم چرا این قدر دلتنگت میشمااا
به سلامتی دانشگاه هم میریییی؟(درست فهمیدم دیگه؟خودتو گفتی؟)varzesh

نگران نباش عروس دار هم خواهیم شد ! ولی وقتیکه دیگه پسری توی کانون مجرد نمونده باشه4fvfcja

آخی...
یاد قدیما افتادم
موفق باشی همیشه داداش تارک
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام

دلم واسه همه شما دوستان تنگ شده بود تو اين مدتي كه ارشد فكر و ذهنمو مشغول كرده بود نميتونستم به كانون سر بزنم الان كه تو چند تا تاپيك با دوستان سر مزاح باز شد خيلي از دلتنگي هام كاسته شد

دلم واسه پوريا و باران - هدف جان - تنها - سها - هورا- پست هاي ققنوس همه و همه خيلي تنگ شده بود

راستي از مهدي چه خبر نيست اصلا پستي ازش نميبينم، نكنه نفوذي بود سرشو زير آب كرديد، كلا نيست تو كانون چي كارش كرديد؟؟!!!4fvfcja
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

سلااام
دل ماهم تنگ شده بود برات
اوضاع چطوره؟
خوبی؟خوشی؟سلامتی؟4fvfcja
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

ممنون
خدا رو شكر
اگه از ارشد بپرسي كه عالي بود
اگر از خودم بازم خوبم
خوب مثل يه هوراي بلند317317
چه بانمكه اين شكلك ها
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

سلام دوستام ...
یه خبر مقاومتانه17
امروز کلی مهمون داشتیم . یکی از پسراشون اومده بود پای کامپیوتر و از گوشیش فیلم (...) ریخته بود و بعدشم رفت و پاکش نکرده بود .
مهمونا رفتن و من سیستم رو روشن کردم . اسم فایل برام غریبه بود بازش کردم1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
1دقیقه رفت جلو من کفم بریده بود از کار این احمق . خواستم پاکش کنم . اما یهو گفتم بذار یه بار هم که شده ببینم1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بعد از چند دقیقه ... کلا پاکش کردم.باورم نمیشه الان . یعنی به راحتی ازش گذشتم . در حالی که میتونستم تو همون ثانیه یه تصمیم دیگه بگیرم1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
من بُردم . نه؟؟؟!!!53258zu2qvp1d9v
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
41varzeshMuscular317Khansariha (48)4fvfcja

آفریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن317

ماشاءالله سروناز، الان دارم فکر می کنم شیطون چه حالی داره، ضد حال خورده اساسی، ضایع شدهhahahaha

به این می گن یه کانونی واقعی، یه سردار رشید کانون17

اصلا راهش فک می کنم همین باشه، که بی خیالش بشیم در این جور مواقع

دیگه نمی دونم چی بگم 4fvfcja

41414141
كاش هر حرفي رو انسان نزنه
كاش حرمت بعضي چيزها شكسته نميشد
من همچنان مثل قديم معترض هستم و البته كسي پاسخي به اعتراض من نميده
تو كانون يك سري حرفها زده ميشه كه بدي بعضي مسايل ناديده گرفته ميشه
به نظر من هم بچه هاي مدير كانون بايد اجازه ندن كه بعضي مسايل بازگو بشه و هم اينكه دوستان عزيز من خود ماها نبايد بعضي چيزها رو مطرح كنيم
نمونش اينكه به نظر من دوستمون تو پست بالا ميتونست فقط بگه: خدا رو شكر دوستان كه خطري از بيخ گوشم رد شد و من سربلند بيرون آمدم
ضمنا شيطون خيلي كوچولوتر از ايناست كه به ما تعريفش كردن. گذشتن از گناه هم راحته هم سخت. اگر شيطان رو كوچك و حقير ببينيم و خدا رو بزرگ و حكيم همه چي حله.
مثالش هم اينه:
پرتگاهي كه ارتفاع صد متري داره خيلي خطرناكه، خيلي خيلي خطرناكه
ولي نپريدن از پرتگاه سخت نيست، پريدن از پرتگاه لذت آني داره حس پرواز و حس سر خوردن در آسمان خيلي قشنگه اما بعد ده ثانيه كه زمين ميخوري همه لذتها مالامال از درد ميشه.
بازم ميگم نپريدن از پرتگاه سخت نيست، شيطون هم فقط ميتونه دعوت به پريدن كنه، شيطون حقيرترين موجود و بي اراده ترين موجوديه كه بالاخره يه روز موجوديتش رو از دست ميده
يه دوراني بود كه وقتي شخصي شنيد در فلان شهر فلان شخص مشروب مصرف كرده از شدت ناراحتي عارضه قلبي بهش دست داد و به بستر بيماري افتاد. شيطان همون شيطانه ماها هم همون انسانيم و مشروب هم همون مشروب. بايد بگيم شيطان قوي شده يا ما ضعيف. به نظر من هيچ كدوم. فقط مشكل اينه كه قبح مسائل جنسي داره شكسته ميشه تو ايران. اگه بگم داريم سرنوشت اندلس رو تكرار ميكنيم شايد باور نكنيد. باور كنيد مسلمانان اسپانيا به مراتب با ايمان تر از ما بودن.
دوستان بيايد از زدن بسياري از حرفها پرهيز كنيم. راهش اينه كه ابتدا بيايد شخصيت مرد و زن رو جدا جدا بشناسيم و بدونيم كه از لحاظ جنسي چه چيزي موجب تحريك گونه جنسي ميشه. بعد خودمون رو اصلاح كنيم. كارايي كه اشتباهه و ما هر روز تكرار ميكنيم بشناسيم. مثلا من اصلا موافق اينكه فقط چادر يعني حجاب نيستم. اما ميدونم يه قسمتهايي از بدن زن بايد پوشيده باشه و زيبايي هاي بدن پيدا نباشه دليلش هم اينه كه مرد از راه چشم و شنيدار تحريك ميشه ولي زن از طريق ديگه. ببينيد دقت كنيد اينا نه براي زن عيبه نه براي مرد. اين خلقت خداست.
حالا حرف من اينه وقتي به اين شناخت رسيديم كه علت تحريك مرد چشم و گوششه خوب بايد كنترلش كنيم و خانم ها هم بايد بدونن كه اين خاصيت مرد در وجودش هست و اين خاصيت دليل بد بودنش نيست، خلقت خدا اينطوريه. ببينيد من مجبورم يه مثالي بزنم. اميدوارم خرده نگيريد به من. اگر عميق تفكر كنيد متوجه ميشيد حرف حق ميزنم. ببينيد زن هميشه عفت خودش رو حفظ ميكنه و با ديدن و با چشم تحريك نميشه. يعني چشم محرك قوي براي زن نيست اما همه ميدونيم كه تحت شرايطي تحريك ميشه و نميتونه در مقابل اين غريزه مقاومت كنه. من نيازي به توضيح اين شرايط نميبينم. همه ما ميدنيم كه تحت اين شرايط به هيچ وجه زن نميتونه اين غريزه رو كنترل كنه و تن به گناه ميده... پس خواهراي من دوستاي خوب و عزيز تر از جان من بدونيد خدا مرد رو طوري آفريده كه با چشم تحريك ميشه و مقاومتش رو از دست ميده. بزرگترين انسانهاي معنوي دنيا بيخود نبود كه چشم خودشون رو جز به همسرشون ميبستن. بيخود نيست كه امام جز همسرش زن ديگري رو در زندگي نديده بود... وقتي باور كنيد كه مردها هم خلقتي دارن و همونطور كه خانم ها با ... تحريك ميشن مردها هم با حواسي مثل شنيدن و ديدن تحريك ميشن و مقاومت خودشون رو از دست ميدن اون موقع هست كه خودتون رو ميپوشونيد و آرايشتون رو پاك ميكنيد تا نگاه مردها آلوده نشه.
و اما من ميخوام يك مسئله رو هم حل كنم. شايد براي همه ما پيش اومده كه عاشق زيبايي هاي يك دختر بشيم و وقتي ميبينيم طرف مقابل رو از وجود معنوي و حظور معنوي اون لذت ببريم بدون اينكه نياز جنسي در خودمون احساس كنيم. ممكنه اين شبهه پيش بياد كه بنابراين دليلي نداره ما آرايش نكنيم و مردم بايد با چشم پاك به ما نگاه كنن و اين وظيفه اوناست كه چشمشون رو پاك كنند. من جوابي كه به اين موضوع ميدم سادست. دوستان عزيزتر از جان من. فرض كنيم شما عاشق يك دختري شدي يا پسري عاشق شما شد و از حظور معنوي شما و زيبايي شما به صورت معنوي لذت برد آيا اين دليل محكمي براي اينكه كس ديگه اي نباشه كه به شما به چشم بد نگاه كنه؟ آيا جز اين هست كه دختران جامعه ما دارن به خودشون خيانت ميكنن؟ و دارن چشم پسرها رو روز به روز عادت به زيباتر ها ميدن؟ اگر زيبايي هاي ناشي از آرايش فقط در خانه معني داشت واقعا امكان داشت يك شخصي از زن خودش راضي نباشه؟ آيا اينكه آرايش دختران جامعه اگر يك پسر رو و شايد 10 پسر رو عاشق زيبايي هاي خودش به شكلي معنوي كنه منهاي اين افراد رو دچار آلودگي ميكنه؟ آيا جز اينه كه زيبايي هاي دروني انسانها گم شده در زيبايي هاي ظاهري؟ و ديگه هيچكس براش مهم نيست كه چه كسي درونش زيباست و چه كسي بيرونش؟ آيا اين همه آمار طلاق ناشي از اين احساس ها نيست كه هر چه زيباتر و پر آرايش تر گيراتر و جذاب تر و نهايتا گزينه اي بهتر؟
من نميخوام تفكر رو از دوستان بگيرم واسه همين دوست دارم خودتون دنبال جوابهاي اين مسائل باشيد و چه بسا حرف من صحيح نباشه.
و اما دليل اينكه زن با ديدن تحريك نميشه چيه؟
دليلش سادست. خداي بزرگ زن رو نماد و مظهر جمال و زيبايي آفريده و بسيار ارزشمند و احساسي و عاطفي خلق كرده. اگر زن با چشم تحريك ميشد چي ميشد؟ اين زيبايي و عاطفه و احساسات همراه با اين غريزه به تعفن كشيده ميشد. شما اگه شيريني رو بزاريد بيرون از يخچال چه اتفاقي ميفته؟ ميگنده. و مگسها دورشو ميگيرن. سلاح زن اينه كه چشمش بي رياتر از مرده.
حالا مرد چي؟ مرد ولي در راستاي تكامل و پيدايش خانواده بايد طالب اين مطلوب يعني زن باشه و بنابراين چشم مرد اولين سلاحش براي به وجود آوردن خانوادست. ببينيد راه هاي زيادي براي آشنايي براي دختر و پسر وجود داره اما راهش اين نيست كه دختر اجازه هر نگاهي رو به مرد بده. زن مثل مرواريده و صدف ميخواد و صدفش همون حجابه البته نه حتما چادر. همين قدر كه پستي و بلندي اندام ديده نشه. همين.(چيزي كه به هيچ وجه در جامعه امروز ما رعايت نميشه و با كمال تعجب شاهد رعايت اون در جوامع غربي هستيم البته نه رسانه هاي تصويري غربي) هميشه ارزشمند ترين چيزها پرده اي از حجاب دورشون رو احاطه كرده تا آسيب نبينن.
البته اينم بگم كه از نظر پزشكي اسباب خارجي محرك مرد و زن كاملا اثبات شدست و كمي نياز به تحقيق دوستان در سايت هاي علمي دنيا داره.
دوستاي عزيز من اگر سخنان من قانع كننده بود و يا جاي تفكر داشت از شما تقاضا ميكنم به عنوان داداش كوچيكتر همتون، اول از همه هم به خودم اينا رو ميگم، سعي كنيم در گفتار و نوشتار و رفتارهاي كلي خودمون محيط رو در نظر بگيريم و طرفهاي مقابلمون رو در نظر بگيريم و كاري نكنيم يا حرفي نزنيم كه چه بسا بيشتر باعث اشتباه يا عمل نادرستي در اشخاصي كه مخاطب ما هستن بشيم
اگه مطالبم رو خونديد از اينكه سردرد دادم عذر ميخوام به بزرگواري خودتون ببخشيد

پوريا جان من هيچ كجاي حرفم نگفتم حرف خواهرم تحريك كننده بود. سعي ميكنم اينطور فكر كنم كه مطلب منو كامل نخوندي برادرم. من دارم ميگم قبح عمل نبايد شكسته بشه، و حرمت بعضي مسائل باقي بمونه. مسئله اينه كه اين عمل كه كسي تو گوشيش فيلم ناجور داره و به راحتي ميره پاي سيستم فرد ديگه اي و فيلم رو داخل سيستم ميريزه كار خيلي زشتيه و يك كار عادي نيست كه بشه راحت تعريف كرد.
از نظر رواني وقتي عملي تو جامعه تو روال عادي نشون داده بشه افراد جرات اينو به خودشون ميدن كه در موردش فكر كنن و باز هم اين مسئله ناديده گرفته ميشه كه افراد متفاوت و با سنين متفاوت تو اين كانون دارن هر روز پست ها رو دنبال ميكنن به نظرت وقتي يك نوجوان 16 ساله كه تازه داره به بلوغ كامل ميرسه و با مشكلات مختلف روبروست مياد و اين پست رو ميخونه كه يك آدمي ميره پاي سيستم يك خانم ديگه و فيلم ... داخل سيستم قرار ميده و پاكش هم نميكنه، اونوقت اين نوجوون چه خيال پردازي هايي ميتونه بكنه؟ و آيا ذهن كنجكاو يك نوجوون دنبال اين مسئله نيست كه آيا چنين عمل زشتي چطور ممكنه انجام بشه و به راحتي هم تعريف بشه؟ آيا در موقعيت مشابه ممكن نيست كه كنجكاويش براي ديدن عكس العمل يك شخص باعث بشه اين عمل رو تكرار كنه؟
البته خانواده ها ميتونن بهتر مسائلي مثل اين رو به فرزنداشون بگن و توضيح بدن ولي جاش جايي كه ذهن و مغز و قدرت ادراك يك نوجوون در مقابل يك پست تنها و بي دفاعه نيست.
من اول اين مسئله رو عنوان كردم تو پست بالا، بعد مسئله ي شناخت زن و مزد رو عنوان كردم.

این قدر مسئله رو بزرگش نکنید خواهشا
این جوری که شما برداشت می کنی
ذهن دیگران بیشتر منحرف شد که Khansariha (134)
این پسره شاید یادش رفته پاک کنه 131313
سلام ...

چقدر من از بحث خوشم میاد. برای اولین بار بود میومدم توی این تاپیک و در کل و نه در جز با دیگه میگم نه ، موافقم . مثلا همون پست های اولی این تاپیک ، داستان تعریف شده :smiley-yell: یا درد و دل هرچند همین هام به صورتی میشه گفت درد و دل ولی فکر نکنم جاش اینجا باشه.

یا حق
--------------------
الحمد الله
--------------------
سلام دوستان. حالتون خوبه انشالله؟
توبه جان فکر کنم امروز یا فردا یه ماهه میشی. تبریک میگم.
دوستان حالا که درد دل میخواین بذارین یکم براتون درد دل کنم.
من چهار شنبه تصادف کردم. سرم زخمی به طول یک انگشت برداشت (دوستان توجه کنند منظور از انگشت انگشت یه فرد عادیست نه انگشت شخصی مثل پوریا که معادل ساق پای یک فرد عادیست4fvfcja)
خلاصه دکتر رو سرم گلدوزی کرد و چند تایی بخیه مهمونم کرد.
الانم نه حال درس خوندن دارم نه نمازم رو به راهه.
خلاصه حالم زیاد خوب نیست و زیادم حال ندارم بیام کانون. یکم دارم وسوسه میشم،برام دعا کنید لطفا.
ببخشید که مطلبم متبط با پست های قبلی نبود.
التماس دعا.

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
digeMigamNAA
اون شخص 16 ساله که فرمودین، وقتی مثلا 15 سالش بوده (اول دبیرستان) تو موبایل همکلاسیش این چیزا رو یاد گرفته و دیده
متاسفانه مساله اینه

سروناز
ای ول بابا آفرین
کارت درست بوده 41
دمت قیژ 17
خوب کردی پاک کردی Khansariha (46)

توبه18 خان جان
امیدوارم حالت به زودی خوب شه Khansariha (18)
digeMigamNAA جان !! منم با حرفای شما موافقم !!

گفتن و باز کردن مسائل بدین شکل اصلا درست نیست و نه تنها اموزنده نیست بلکه می تونه گمراه کننده باشه!

همینطور که دوستان از یه مطلب ساده ی شما برداشتهای متفاوتی کردن حتما مي تونه در مسائل پیچیده تر این اتفاق مشهود تر باشه !

خلاصه کلامم اینه که

اگر خودتون با سنی که هستین از یه مطلب برداشت مخصوص خودتون رو دارین انتظار نداشته باشین همه همون برداشت رو داشته باشن !!
هوشیاری غمه بزرگیه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان