امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

من شنیدم شیوه اموزشی سمپاد غیر معمولیه و کلن زده میکنه. اینو ب چشم خودم دیدم. 2تا تو فامیلمون رفتند زده شدند.یکیشون ک کلن خیلی افت کرده
 سپاس شده توسط
بابالنگ دراز خواهرتو بفرست مدرسه عادی همونجا بیشتر پیشرفت میکنه بهت قول میدم
کتابای کمک درسی فراوونه ازهمونا استفاده کنه الان سایتای مختلفی هم هست که برا رفع اشکال میتونین به اون مراجعه کنین
به نظرم وابسه به دانشگاه هم خوبه
من خودم تیزهوشان بودم محیطش اشغالترین جای ممکن بود چنان فشارهای درسی رومون گذاشتن که حسابی از همه چی زده شدم نه تفریح کردم نه جوونی کردم همش سرم تو کتاب بود اخرشم هیچ...
محیطش شاگرداش باهم رقابت ناسالم داشتن زیرآب هم رو میزدن
اخرشم اونی که بیشتر زیر ابی رفت جای خوب قبول شد
مثلا یکیشون درساشو تو خونه میخوند نمیزاشت بقیه درس رو متوجه بشن سر کلاس خیلی بد بود.
من خیلییی درس خوندم
ولی محیط واقعی مدارس عادی به نظرم بهتر از محیط به ظاهر خوب و روتینه مدارس تیز هوشان و ...
اصلا بیخیال درس برین یه صنعتی چیزی یاد بگیرین
درس شد چی برامون ؟؟؟؟مدارکمون رو قاپ زدیم به دیوار
 سپاس شده توسط
آقا ما هم سمپاد بودیما ، اون قدر که دوستان می گن جهنم نبود.
من توصیه می کنم اگر خواهرتون اهل درسه ، حتما پول رو جور کنید.
البته نگاه کنید مدرسه تیزهوشانش سابقه داشته باشه.
چون دوره ی ریاست جمهوری قبلی این مدارس به صورت قارچ گونه رشد کردند ، بدون این که کیفیت رشد کنه.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
اقای بابالنگ دراز من خودمم دارم تو نمونه درس میخونم.اگ میتونین خواهرتونو بفرستین نمونه چون هزینشم کمتره سطح علمیشم خوبه.ولی سمپادم ادمو زده نمیکنه بازم بستگی به طرف داره ولی با این اوضاع بیکاری نمی ارزه ادم زیاد خرج کنه
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
 سپاس شده توسط
دیدم یه مدته نسبت به اجابت دعاهام خیلی نا امیدم در صورتی که خیلی ها اون دعاهای پیشنهاد شده از سمت ائمه ی پاکمون رو خوندن و حاجت روا شدن تا اینکه تو یک کتابی خوندم نا امیدی از کارهایی هست که شیطان از درش خیلی وارد میشه و زندگی رو خراب میکنه , اینجوری شده بودم اون لحظه Khansariha (116) Khobam
خلاصه اینکه از این به بعد باید دومین دعام بعد ظهور آقامون این باشه که خدایا دلم رو با نور امید و ایمان به خودت روشنش کن 63 128fs318181
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 12، 23:29)sin-sin نوشته است: دیدم یه مدته نسبت به اجابت دعاهام خیلی نا امیدم در صورتی که خیلی ها اون دعاهای پیشنهاد شده از سمت ائمه ی پاکمون رو خوندن و حاجت روا شدن تا اینکه تو یک کتابی خوندم نا امیدی از کارهایی هست که شیطان از درش خیلی وارد میشه و زندگی رو خراب میکنه , اینجوری شده بودم اون لحظه  Khansariha (116)  Khobam
خلاصه اینکه از این به بعد باید دومین دعام بعد ظهور آقامون این باشه که خدایا دلم رو با نور امید و ایمان به خودت روشنش کن  63  128fs318181

امام صادق (ع) می فرماید:
«بنده ای كه دوست خداست، وقتی حادثه ای برایش رخ می دهد، به درگاه خدا دعا می كند. خداوند به فرشته ای كه موكل بر اجابت اوست می فرماید: حاجت بنده ام را برآور، ولی در آن شتاب مكن كه من میل دارم صدا و آواز را بشنوم. اما بنده دشمن خدا وقتی دعا ، خداوند بر فرشته موكل به آن حاجت دستور می دهد: حاجتش را زود برآورید و در برآوردن آن شتاب كنید. كه من خوش ندارم صدا و آواز او را بشنوم».

سید هاشم رسولی محالتی، كیفر گناه ، ص 137.
 سپاس شده توسط
منم خیلی نا امیدم

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
عه چرا خانوم میتوانم؟
امیدیتونو ازدست ندین
امید ی واقعیته که باید باورش کنیم.
 سپاس شده توسط
سلام
آقای بابا لنگ دراز ..بستگی به خودِ خواهرتون داره
عه ؟ جوابا تیزهوشانا مگه اومد؟ چرا ما این سایتی که برا داداشم میریم نزدی چیزی؟
سایتشو میگین؟
من راهنمایی تیزهوشان بودم ولی چون تیزهوشانی که بودم چون منطقم نمیخورد به تیزهوشان یک و دو تیزهوشان سشو رفتم از نظر کیفیت چندان جالب نبود ..
بچه های مدرسه هم بستگی به خودِ بچه ها داره نمیشه گفت حتما بره ممکنه با بچه هاش جور نشه
به خاطر همینم دو سال بیشتر نبوندم ..دبیرستانمم شرکت کردم تیزهوشان نیوردم ولی نمونه قبول شدم خدایی کیفیتش خیلی بهتر از تیزهوشان بود
تیزهوشاتم اون سال یادمه خیلی ها که خیلی از منم بهتر بودن به هلطر همین پولش نیومدن رفتن نمونه...البته اون موقع ازمون نمونه و تیزهوشان یکی بود الان جدا شده
نمونه هم شرکت کرده نه؟
نمونه هم نسبت تیزهوشان خیلی کمتر میگیرن هم کیفیتشم خوب بود
و این جور مدارس بچه یه کمک داشته باشه خیلی آینده ی خوبی داره که شما میگین خودتون هستین پس مشکلی نیست
ولی نهایتشم اینا نشد مدرسه عادی هم بره خودش پشتکار داشته باشه الان انقدر کتابای خوب و ویدیوی آموزشی خوب هست میتونه ایشالا نتیحه خوبی بگیره Confetti
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
میگن و گفتن و ماهم شنیدیم که : در نا امیدی بسی امید است ...پایان شب سیه سپید است
 سپاس شده توسط
(1395 تير 14، 0:53)نور ماه نوشته است: وقتی تو دلت یه توده ی پر حجم هست باید چی کار کرد؟
وقتی همه چیو سپردی دست خدا ولی دلت از اون حجم پر شده بازم.
وقتی میدونی بی انصافیه این حجمتو خالی کردن پیش بقیه.
خدایی شکرت.

یه شب اینطوری شده بودم
داشتم دیوونه میشدم
پا شدم سوره ی یاسین خوندم انگاری اب روی اتیش بود

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

سپاس شده توسط
این روزا پرم از خواستن ها و نخواستن ها
وسوسه ها و منکر شدن ها
حال روحی خراب و جسمی در شرف خرابی
حس پردرد اننظار دلهره تشویش از گناه ناکرده 
اننظار یک حادثه رخداد دلهره نابودی و تشویش بی جواب
بی یار شدن همره و همراه شدن
بی کس و آواره شدن 
آنجه بلاغ است گفته شد شرط و شروط گفته شد
من زنده و تو مرده. من مرده و تو زده
ره به کجاست؟ تا به کی؟
دیوانه و سرمست شدن تا ب کی؟
هرزه شدن یا نشدن
عالم غیب خبر دارد و من آواره این دنیا شدن
 سپاس شده توسط
یاد این بیت افتادم:

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم
چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
چ ساده ادمها یکدیگر را قضاوت میکنند
چ ساده دل میبرند و چ ساده مهرت را فراموش میکنند
و چ ساده از زندگیت دور میشوند و تو می مانی و ....
 سپاس شده توسط
(1395 تير 15، 17:46)نور ماه نوشته است: من عزیزمو از دست دادم. میشه بهم تسلیت بگید.
خیلی سخته تنها عذادار بودن. تنها مراسم تشییع جنازه تشکیل دادن. تنها چهلم گرفتن. تنها گریهو زاری کردن.
خیلی سخته پدرت فوت کرده باشه اما تو زندگیت هیچ کس باخبر نباشه و تو تنها بار این غمو به دوش بکشی.
چون همه اونو زنده میبینن. چون جسمش هنوز هست.
اما خوهش میکنم شماها بهم تسلیت بگین. شماها تو مراسمات شرکت کنید. تا باور کنم این مرد توی خونه پدرم نیست. پدر عزیز من مرده مرده مرده

چه اتفاقی افتاده دختر ؟ چرا اینطوری میگی ؟ پیام اقای وجدان بیدار رو دیدم یکم از شوک بیرون اومدم
نگو اینو دختر ... Hanghead

شک نکن...
درست در لحظه آخر
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان