امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

امشب شکست خوردم Tears
نمیدونم چه غلطی بکنم
 سپاس شده توسط
خدایاااااااا میشنوی صدامو؟؟کمکم کن نمیخوام خسته شم Hanghead
پ ن:بعضی موقع ها هدفمو گم میکنم انگیزم یهویی ته میکشه و من پتانسیل اینودارم ک روزها بی کار بشینم و زل بزنم ب دیوار  Hanghead Hangheadچقدر حس گندیه Swear1 Swear1
پ ن: Khansariha (56) Nevisandeh Khansariha (66) Tears Tears Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
چقدر حالم بده ...
چه قدر بی حالم  و سست اراده ..
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 29، 15:31).Mohamadreza. نوشته است: چقدر حالم بده ...
چه قدر بی حالم  و سست اراده ..

محمدرضا جان چی باعث شده حس سست اراده بودن کنی؟ همه چیزایی که اطرافمون هست علت یا منبعی داره که ما میتونیم با پیدا کردنش، خودمون رو ازشون خلاص کنیم. سستی اراده توی ترک اگه منظورته، باید یه بار دیگه مثه اون روز اول که انگیزه های ترک برات واضح بود، بشینی و باز انگیزه ها و دلایلت رو برای ترک بنویسی و مرور کنی. این مهمه که انگیزه رو هی به خودمون یادآوری کنیم. خیلی مهمه که هر لحظه بدونیم داریم چیکار میکنیم و برای چی داریم اون کار رو انجام میدیم.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
با سلام.متاسفانه حال پدربزرگم بده.
خواهشا برای سلامتیش دعا کنید.نیازمند لطف شما هستم
خیلی دوسش دارم.اگر بشود حاضرم از عمرم بهش بدم
سپاس فراوان بابت محبتاتون  53
خدا کرم ابریشم را به پروانه
دانه ی شن را به مروارید
تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد
اگر زمان به سختی گذشت
و تحت فشار بودی ؛
بدان روی تو نیز کار می کند.
(ریک وارن)

خیزش برای ۱۲۰ روز پاکی

سپاس شده توسط
امسال عجیب دلم حال و هوای شب یلدا داشت
هیچ ساااالی انقدر دلم شور نداشت
از صبح رفتم خرید
دلمو زدم ب دریا کلی خرج کردم
البته همممش خوراکی
هرچی دوس داشتم گرفتم
قرار نبود مهمون داشته باشیم ولی یهویی دوتا مهمون اومد
خیلی خوش گذشت
حال دلم خوبه
اولین سالیه ک آزاد و رهام از هرچیزی (غیر از خاطراتی ک همیشه هست و ازار دهندس ) و با این شور شب یلدا رو طی کردم
این حال خوب رو برای هممممتون آرزو میکنم
302
یلداتون مبارک
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
ــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
  آدم ها زندگی می کنند… انسان ها زیبا زندگی می کنند ! آدم ها می شنوند… انسان ها گوش می دهند آدم هادر فکر خودشان هستند… انسان ها به دیگران هم فکر می کنند آدم هامی خواهند شاد باشند انسان ها می خواهند دیگران هم شاد باشند....ادمها انتخاب کرده اند که ادم بمانند..انسانها تغییر کردن را پذیرفتند تا انسان بمانند
 سپاس شده توسط
امروز یک دراور خریدم،دو کشو برای لباسام میگذارم ،یک کشو لوازم التحریر و کاغذ و ... و یک کشو هم لوازم کارم،
بوی نویی توش عجیب منو برد به دوران کودکی که ذوق داشتن کمد اختصاصی برای خودمون داشتیم که وسایلامونو بچینیم توش،عجیب رفتم تو اون فضا، 
بو بعضی وقتها دقیقا میتونه گذشته رو بیاره تو وجودت و دقیقا حسش کنی،
بعد از ترک عجیب حالم خوشه،
چیدن اتاق،چسبوندن عکس به دیوار و روی میز،کمی رفتن و تجربه فضای عاطفی(که این برام جدید بود)،
انگار ده سال مرده بودم ،
اصلا انگار خود خودشم،همون آدم سابق ،
همونی که به جزییات توجه میکنه،همون آدم قبلم...
قابل اوصیف نیست
 سپاس شده توسط
(1396 دي 3، 23:28)drift نوشته است: امروز یک دراور خریدم،دو کشو برای لباسام میگذارم ،یک کشو لوازم التحریر و کاغذ و ... و یک کشو هم لوازم کارم،
بوی نویی توش عجیب منو برد به دوران کودکی که ذوق داشتن کمد اختصاصی برای خودمون داشتیم که وسایلامونو بچینیم توش،عجیب رفتم تو اون فضا، 
چیدن اتاق،چسبوندن عکس به دیوار و روی میز،کمی رفتن و تجربه فضای عاطفی(که این برام جدید بود)،
انگار ده سال مرده بودم ،
قابل اوصیف نیست

این است کیمیای عشق آقا رضای گل. ایشالا این حسای خوب نصیب ماها هم بشه.  302 302
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1396 دي 4، 2:20)rezaKy نوشته است:
(1396 دي 3، 23:28)drift نوشته است: امروز یک دراور خریدم،دو کشو برای لباسام میگذارم ،یک کشو لوازم التحریر و کاغذ و ... و یک کشو هم لوازم کارم،
انگار ده سال مرده بودم ،
قابل اوصیف نیست

این است کیمیای عشق آقا رضای گل. ایشالا این حسای خوب نصیب ماها هم بشه.  302 302

انشالله بهترش نصیب همه بچه های کانون بشه،واقعا لذت داره، 53
 سپاس شده توسط
خدایا ازمون ناامید شدی؟؟؟؟؟؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
دلم میخواد راجعبه خیلی چیزا حرف بزنم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
اتفاقی امروز گذرم افتاد به پروفایل چند تا از بچه های قدیمی که اومده بودن و چند جمله ایی با هم قطاراشون صحبت کرده بودند
دلم بد جور گرفت
کانون چه روزایی رو سپری کرده بوده و چه صمیمیتی بوده بین بچه هاش
اما الان چی؟
اگه کانون یه انسان بود و احساس و درکش مثل ما انسانها بود مطمئنا تا حالا از این سرد شدن و روحیه داغون بچه هاش این دوره زمونه دق میکرد
چمون شده؟ چرا شدیم یه مشت روح سرگردون.
 سپاس شده توسط
یا امام رضا بدجور دلم هواتو کرده، خودت حالمو میدونی، همیشه با خوبیات منو شرمنده خودت کردی و بهترین بهم دادی اینسریم ازت میخوام هوامو داشته باشی، من جز تو کسیو ندارم که متوسل شم بهت تا واسطه گری کنی بین خدا و بنده گناهکارش. Tears Tears Tears Tears
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان