امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بعضی  موقع ها    بعضی  جاها   چیزایی  رو میبینی که  عمیقا احساس  کمبود  میکنی    شایدم  تو جایی  به  دنیا  اومدی  که قراره  تو  این کمبودارو جبران  کنی  و  اونقدر تلاش کنی و پشت کار داشته  باشی و جا  نزنی   مثل  امیر کبیر   که دانشگاه  تاسیس  کرد  اولین  مکتب خونه ای که   تو ایران تاسیس شد اولین  بیمارستان  اولین ها  اولین ها  به دنبال  اولین ها  باش  و  باور داشته باش  که تو میتونی دختر
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط
گاها به پروفایل دوستان سر میزنم ،دلتنگ میشم..
خصوصا دوستان قدیمی، حس خواهری رو دارم که از خواهر وبرادراش بی خبره..دلتنگ اما خوشحال از این که پی زندگیشونن 
البته بعضی عزیزان حق خیلی بیشتری به گردنمون دارن... سها خانوم ،آرمین خان، آقای صادقین،و...
وقتی فکر میکنم این دوستان هم روزی از کانون میرن همونطور که آقای علیرضا68، خانوم میتوانم، خانوم بادصبا رفتن وباران خانوم،آقای مهدی آر، آقای اسوارد و.... آقای عاشق و خانوم یاقوت هم که اخیرا
با اینکه دلتنگ حضورشون تو کانون میشم ولی از رفتنشون بیشتر خوشحال میشم، گاهابا دیدن بعضی اسم ها با خودم میگم کاش این دوست عزیز زودتر بره از کانون، چون میدونم چقدر وقت وانرژیی میزاره برای اینجا که باید برای زندگی شخصیش صرف بشه..
با رفتن تک تک شما عزیزان جای خالیتون احساس میشه ولی من هرروز دعا میکنم روزی برسه که همتون از کانون برید، 
تو زندگیتون موفق باشین و نیازی به کانون نداشته باشین وکانونی هم وجود نداشته باشه...
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
پریروز یک فایل صوتی گوش می کردم 
از استاد عباس منش
می گفت خداوند در قرآن میگه ما وظیفه خودمون میدونیم بنده مون رو هدایت کنیم 
کسی که به من ایمان داره من وظیفمه هدایتش کنم 
ببین نگاه رو نگاه کن شما 

ایمان بیار به خالقت ... 
اگر من کارم و درست انجام بدم توقع دارم خدا هم کارش و درست انجام بده
 سپاس شده توسط
بالاخره امروزم به مشکلم پی بردم

من کاملا خودم رو گم کردم Hanghead 1276746pa51mbeg8j
 سپاس شده توسط
چقد  خوب بعضیا   فک  میکنن همه چی بلدن  همه چی میدونن و باید ترو  نصیحت  کنن  Khansariha (13)

تو هیچوقت حای من نبودی 
هیچوقت جای من راه  نرفتی  
هیچ وقت  جای من زندگی نکردی پس  دخالت نکن  بلد نیستی کمک کنی   کنایه نزن
 سپاس شده توسط
اینم شانس منه
نفرین به روزی که آمدم
 سپاس شده توسط
من اگه بخوام و تلاش کنم میتونم Khansariha (46)
 سپاس شده توسط
بعضی وقتا پیش میاد که دلخور میشی از یه حرفی و یه قضاوتی اما تصمیمت اینه که ساکت باشی و چقدر سخته این سکوت مخصوصاً وقتی که اون ادامه بده .
احساس میکنی به غرورت داره خدشه وارد میشه اما میگی ولش کن حالش خوب نیس.
خدایا کمکم کن.
خدایا ازت میخوام که 
اول دستم ول نکنی 
دوم تو حل مشکلاتم خودم باشم و خودم  محتاج کسی نشم
 سوم می دونم نمیشه ولی باز ازت می خوام من برگردونی به  گذشته
 سپاس شده توسط
امروز زیباترین روزی بود که گذروندم در عین شکست  در عین  خواری و درعین  حسرت  و در عین  حسادت  و درعین سرزنش  و همه  اینها  از کوجا اومده  نمیدونم فقط میدونم  رها شدم و خدایم منو ول  کرده  چرا که  من خودم اگاهانه  از او دور شدم  به امید اینکه خدا بخشندس  Khansariha (60) ولی فعلن عذاب  خدا برمن گرفته  و گم شدم تاجایی  که  شبا ارزوی  مرگ‌میکنم  صبا با امید پا  میشم اثلا نمیدونم  ته  من به  کوجا میخواد برسه
 سپاس شده توسط
من فقط به خودت پناه آوردم ... (:*
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
حال دل‌هامان چه سرد و تلخ و بی رنگ است و کور
حضرت باران بیا و خشکسالی را بشور...
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
گفتم ببینمَش
شاید که از سرم
دیوانگی روَد
........
زان دم ک دیدمش..
دیوانه تر شدم...
دیوانه تر شدم......
با یک خیال خام
افتاده ام به دام
از ره به در شدم
دیوانه تر شدم
دیوانه تر شدم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
میدونی محکوم بودن به تنهایی یعنی چی ؟ (:
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 آبان 8، 13:46)Bright Star نوشته است: میدونی محکوم بودن به تنهایی یعنی چی ؟ (:

اره
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان