امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

fدوستای گلم عاجزانه ازتون میخوام برام دعا کنین
یه بغض بزرگ گلومو گرفته
نمیخوام...نه....
خدا شونه هامونو نیافریده که تمام غمای دنیارو روش بذاری
م...آفریده که گاهی بالا بندازیمشونو بگیم:بیخیال!Khansariha (18)
منم امروز خبر فوت شنيدم خيلي دردناك بود يه تصادف كاملا تصادفي و مرگ
ادما صبحا كه بيدار ميشن فكر ميكنند روزشون مثل بقيه روزاست اما واسه خيليا مثل هميشه نيست
پس از تمام ثانيه ها بايد استفاده كرد و لذت برد به خدا نزديكتر شد
مواظب دلاي قشنگتون باشيد
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1390 ارديبهشت 26، 23:05)chakavak نوشته است: ادما صبحا كه بيدار ميشن فكر ميكنند روزشون مثل بقيه روزاست اما واسه خيليا مثل هميشه نيست

و در حالی که آخرین گامهای زندگیش را بر میداشت ...

(این جمله ای بود که روی سنگ قبری نوشته شده بود که سنگ قبر نبود. مثل یه تابلو زده بودند قبل جایی که میرن به سمت آخرین کمپ در کوههای توچال!)

خدا همه رفتگان رو مورد رحمت و مغفرت خودش قرار دهد!! آمین!
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله

بچه ها مي دونين تنهااااااا آرزوم چيههه اينه كه هيچ وقت هيچ كس دردي نداشته بـــــــاشه......!!!!!
واقعا تحمل يه درد بزرگ خيلي سخته.
من تمام عمرم تلاش كردم برا راضي نگه داشتن كسايي كه واقعا دوسشون داشتم ولي افسوس كه اوناااا هيچ وقت از من راضي نبودن.......
بچه ها من فقط يكي بود تو دنيـــــــــا كه باعث خوشحالي و شادي من
مي شد اونم پدر بزرگـــــــم بود كه 5 ســـــال پيش فوت كردن......و از اون موقع من طعم درد رو چشيدم .......
ولي با اين وجود هميشه شاكر خدا هستم و خواهم بود53258zu2qvp1d9v

ببخشيد ولي دلـــــــــــــــــــم خيلي پر بود...
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام دوستاي گلم
مسافر كوچولو اول راهش كه بود به خدا گفت :
خواهشن شيطونو سر راهم قرار نده خواهشن بدي و سختي به مسافر كوچولو نده چون تحمل نداره اما كم كم كه راهو طي كرد ديد وقتي شيطون مياد وقتي گناهي مرتكب ميشه وقتي توبه ميكنه و برميگرده به خدا نزديكتره نه كه گناه كردن خوبه بلكه ماهايي كه مرتكب گناه شديم قدر پاكي و خداي مهربوني رو كه داريم بيشتر ميدونيم.
سختي هم همينطوره من خيلي راحت گريه ميكنم اما بعد اينكه دكتر تو بيمارستان بهم گفت مامانت سرطان داره و زنده بودنش فقط دست خداست اونجا بود كه فهميدم اگه بخواد عزيز ترين و تنها ترين كسم تو دنيا رو ازم بگيره براش كاري نداره.فقط ازش خواستم بهم تحمل بده و من تا الان جلوي مامانم هميشه خنديدم و فراموش كرد دكتر گفت...
مسافر كوچولو فقط از خدا يه چيزو خواسته
بزار شيطون بياد بزار سختي و غم و مشكلات بياد فقط خداجون به مسافر كوچولو قول بده اون آخر كاري دستشو ول نكني و اونو به حال خودش وا نذاري
همه ي اينا كه ميگين منم ميدونم سخته اما چيزي كه خدا سر منشا تمام خير و بركت ميده جز خير خوبي چيزي نيست
خدا جونم آغوشتو ازم نگير
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
نمی دونم میشه به این گفت مشکل یا نه......
خسته شدم بس که بد و بی خود زندگی کردم...هیچی نمی تونه بهم کمک کنه.....
به هر کدوم از کارام نگاه می کنم اشتباهه..خسته شدم خدااااااااااااااااا131313
سلام
حالا که به این نتیجه رسیدی نگاه کن ببین کجا رو اشتباه کردی..
مطمئن باش حتما و حتما خودت میتونی به خودت کمک کنی..!
یه کم فکر کن.. وقتی معلوم شد شروع کن و مطمئن باش خدا هم حمایت میکنه..!

اطمینانی که میگم یعنی باور.. یعنی ایمان..!53258zu2qvp1d9v

امیدوارم با یه نشاط بی نهایت بی افتی تو خط موفقیت..53258zu2qvp1d9v
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سها دلت خوشه ها....فکر میکنی تا حالا بهش فکر نکردم؟؟؟
اه.....اصلا به دنیا اومدن من اشتبا بوده......آدمم اینقدر بیخود
خداااااااا131313
بعضی وقتا آدم خسته میشه از کاراش ، خیلیم خسته میشه ...فک میکنه هر کاری میکنه اشتباهه
یعنی وقتی به گذشته نگاه میکنه میبینه همه چیز رو بد انجام داده ، انگار نقطه ی مثبتی نیست
اما به قول امیر حسین همین خسته شدن خودش یه قدمه
قدمی برای اینه که من خودمو بهتر کنم
اگه تا الان از خودم راضی نبودم ، از این به بعد باشم
با امید به آینده زندگی کنم نه با افسوس گذشته
هر کاری یه شروعی داره ، پس چه بهتر که شروع من همین الان باشه
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

ماینز؟1744337bve7cd1t81
چرا به خودت چیز میز میگی؟
اگه از کارات دلخوری که اشتباه کردی خوب جبرانشون کن
یا راه منو در پیش بگیرو کلا به گذشته فکر نکن، اشتباه کردی، تموم شده رفته!

سعی کن به چیزای خوبی که داری و خوشحالت میکنن فکر کنی!cheshmak

حضرت علی هم حدیث دارن " ما فات مضی و ما سیاتیک فاین قم فاغتنم الفرصة بین العدمین"
هرچی گذشته که رفته، آینده هم که نیومده، پاشو بین این دو تا نیستی رو قدر بدون..
الانم از همین الانت و همه چیزای خوب لذت ببر خانومی!Khansariha (18)53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  i320841_danbo18.jpg]
ماينز جون خودت بايد يه تحول بزرگ واسه زندگيت باشي تا همين ثانيه هر كاري كردي گذشت اما از الان با ديد + نگاه كن تا خودتم نخواي هيچي حل نميشه
همه ادما يه لحظه اي ميشه كه فكر ميكنند به بن بست رسيدن اما اگه عاقل باشن و درست فكر كنند ميبينند خدا باهاشونه و اون نقطه اغاز دوبارست
حتي شده از زير صفر شروع كني اما شروع كن از گذشتت كنده شو تا بجاهاي بالاتري از زندگيت برسي ماينز خودتا دست فكراي منفي نده زندگيتا نابود ميكنه

اگه به عالم زر اعتقاد داري بايد بدوني به دنيا اومدنت و تمام اتفاقاي زندگيتا خودت انتخاب كردي با اگاهي كامل پس ببين كجا را داري اشتباه ميري ماينز خداي من و تو خيلي هوامونا داره فقط ما مشكلمون اينه كه محدود به خودمونيم و سعي نميكنيم فراتر را نگاه كنيم فقط يكم از محدوده اي كه واسه خودت ساختي بيا بيرون ازون طرف خط نگاه كن ببين ارزش داره اين همه درگيري؟يا كلي چيزاي قشنگتر و بهتر هم هست كه نديدي
همه ما لايق يه زندگي عالي هستيم پس بياين به اوون چيزايي كه لياقتشا داريم برسيم قلب پاك خالي از هرگونه بيهوودگي شايسته نور الهي اونوقت همه چيز درست ميشه
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
(1390 ارديبهشت 27، 22:35)ماینز نوشته است: سها دلت خوشه ها....فکر میکنی تا حالا بهش فکر نکردم؟؟؟
اه.....اصلا به دنیا اومدن من اشتبا بوده......آدمم اینقدر بیخود
خداااااااا131313
سلام
عزیزم به حالتت رو نگفتم.. به علت فکر کن..!!!
وقتی بشناسیش میتونی رفعش کنی.. شک نکن..
53258zu2qvp1d9v

حتما میتونی باهاش کنار بیای..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

منم مثه ماینز خیلی از خودم عصبانیم خیلی بد شدم وقتی با دوستامم آرومم بعد همه اعصاب خوردیای بی دلیلمو میارم خونه اصلا تا پا به خونه میزارم بی دلیل بی دلیل عصبی میشم با اینکه مامانمینا خیلی خوب و صبورن بداخلاقیای منو تحمل میکنن. اصلا انگار طلبکارم بعدشم سریع پشیمون میشم یا معذرت خواهی میکنم یا بعدش الکی الکی قربون صدقشون میرم و خودشیرینی میکنم که اگه ناراحتن برطرف شه و فردا دوباره از اول همین آش و همین کاسه....خسته شدم از خودم میخوام عوض شم اما نمیتونم هی بد میشم هی خوب میشم...[b]تعادل توی زندگیم گم شده .دیگه دارم دیوونه میشم چرا من اینطوری شدم؟ چراااااااااااااااااااااااا؟!:smiley-yell:
خدا شونه هامونو نیافریده که تمام غمای دنیارو روش بذاری
م...آفریده که گاهی بالا بندازیمشونو بگیم:بیخیال!Khansariha (18)
چه عجب یکی به جای نصیحت حرف منو فهمید.....شقایق..راهی پیدا کردی به منم بگو
سلام
ماینز خانوم ظاهران اونجور که فهمیدم مشکلات زیادی رو سرتون هست بعضی ها واقعی بعضی ها هم تلقینی
میدونین زمین واسه چی گرده واسه اینکه هر وقت یه آخرش رسیدی میفهمی تازه اول کاری
اینارو واسه درد دل نمیگم
منم سختی کشیدم منم شکست خوردم منم عزیزترین کسمو از دست دادم
ولی مهم اینه که خودتونو وقتی تو حالت بی حسی و بی انگیزگی که هستین پیدا کنین و واسه خودتون هدف درست کنین
اینو هم همه میدونین که هر که به درگاه مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند
از خودمون از خدامون فاصله گرفتیم به خاطر غرور
من میترسم از خدا ا روزی که مردم و توشه ای ندارم از داد زدن روی مادر مهربونم میدونین بعد از شرک به خدا اذیت کردن پدر و مادر از بزرگترین گناه ها هست
ما حداقل واجبات رو انجام نمیدیم یا با بی حوصلگی وبی میلی انجام میدیم تازه توقع هم داریم خدا واسمون مشکلاتو حل کنه
اگه حوصله خودمونو نداریم واسه اینه که از تنها دوست بی منتمون دور شدیم
چطور وقتی با دوستمون قهر میکنیم افسرده میشیم
ریشه افسردگی دوری از خدای مهربونه و چسبیدن به دلبستگی های فریبکارانه و توخالی دنیا که شیطان راه انداخته دامی که خدا تنها نجات بخش ماست
باید خودمونو پیدا کنیم ببینیم هدفمون چیه واسه چی اومدین دنیا که خودمونو با سرگرمی های شیطان گرم کنیم یا هدف بالاتری داریم
من یک راه حل بزرگ واسه خودم پیدا کردم
صمیمیت با خدا دوستی با اون وقتی بهش توکل میکنم یکی یکی مشکلاتمو حل میکنه اونهایی هم که من میخوام انجام نمیشه میدونم که بهترشو بهم میده
من فقط با خدا میشینم درد دل میکنم
پیشنهاد من به خدا توکل کنین و مشکلاتو یکی یکی حل کنین
میدونم از نصیحت خوشمون نمیاد ولی ببخشید من یک یه عضو کوچکی هستم تو این خانواده گفتم شاید بتونه کمک کنه حرفام
................
در پناه خداوند بخشنده مهربان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان