امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

خدایا بحث ناشکری ابدا نیستش اما یکم کلافه شدم  Khansariha (2) چون راه حل هایی که به ذهن خودم یا افرادی باهاشون مشورت میکنم میرسه قابل اجرا نیستن هر کدومشون باعث میشه ته دلم خالی شه و بترسم از انجامش، یکم امروز بیشتر از قبل اذیتم کرد نمیدونم قسمته یا بی تدبیری خودم که کمکی به حلش نمیکنم شایدم میترسم از روبرو شدن با نتیجش  Khansariha (45)
خدایا کمکم کن  Khansariha (69) جز خودت کسیو ندارم ازش کمک بخوام شما که هرکاری ازتون برمیاد لطفا کمکم کنین باهاش مدارا کنم و این مسئله زیاد باعث عذابم نشه
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
حس کردم بازم نیاز دارم اینجا بنویسم  65
نمیدونم چرا امروز همش به این گذشت که بشینم یه گوشه غصه بخورم حتی شاید قابلیت اینو دارم روزا و ساعت ها همینجوری تو اتاقم بشینم و غصه آینده و گذشته و الانو بخورم.
یه چیزی که باعث ناراحتیم شد که بود داشتم با چندنفر صحبت میکردم از کار و هدفی که میخواستم پیش ببرم صحبت کنم اما در کمال تعجب همشون این مدلی نگام کردن  22 چندبارم پرسیدم نظرت چیه به نظرت خوبه؟ موافقی؟ بازم :  22 الان یعنی چی؟ این سکوتو بگیرم به اینکه علامت رضایته؟ یا علامت اینه که انقد اهمیت برام نداری که جوابتو بدم؟ یا چمیدونم جدیت نمیگیرم تو هیچ موضوعی ، یا یکیشون گفت حالا فعلا ول کن  49-2 خب بزرگوار من فقط حمایتتو احتیاج داشتم و این فکر نمیکنم آنچنان سخت بود.
این روزا هرکاری از دستم برمیاد دارم برای خودم انجام میدم اما خب همراهی کسایی که باید کمکم کنن رو ندارم  Vamonde 
خدا میدونم حواست به همه بنده هات هست و هوای همونو داری اما گاهی دلم یه آدمی رو تو زندگی میخواد که بشه بهش اعتماد کرد و حرفاتو بهش بزنی حداقل اگه تموم دنیا باهات مخالف باشن و بهت پشت کنن حداقل اون باشه بهت اهمیت بده و نادیدت نگیره و اعتماد به نفستو تخریب نکنه  53258zu2qvp1d9v یکم باز روحم خستس و ایده ندارم چجوری تو کمترین زمان ممکن حال خودمو خوب کنم. یکم از لحاظ اعصاب خوب نیستم و دلم نمیخواد تو دنیای واقعی با کسی صحبت کنم و چون ممکنه عصبی شم و ناراحتش کنم : ) کاش بقیه اینو متوجه شن و بزارن تو تنهایی خودم آروم باشم.

خدایا اون آدما چی داشتن تو وجودشون که عاقبتشون این شد...کاش منم لیاقتشو داشتم...
کاش انقد تحت فشار روانی از طرف دیگران نباشم، کاش بقیه متوجه این باشن که هرکس میتونه اعتقادی رو داشته باشه و بهش اطمینان داشته باشه به هر قیمتی بخواد حفظش کنه...

خدایا : )

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
هممون از تو گهواره تا مدرسه و دانشگاه و کار و بازنشستگی و گور برده ی نظام سرمایه داری هستیم
هیچ راه علاجی هم نداره Nevisandeh Khab Sham
 سپاس شده توسط
هیچ وقت نباید از حس انتقاممون دست بکشیم
فکر میکنن خبریه

خدایا هیچ وقت نذار فراموش کنم یا ببخشم کسایی که در حقم بدی کردن و حقمو خوردن  asabani
 سپاس شده توسط
if lose it all
slip and fall 
i never look away

اگه شکست بخورم 
بیوفتم و بلغزم

هرگز به پشت سر نگاه نمیکنم

ارن
 سپاس شده توسط
اللهم الرزقنا همان که میدانی... Khansariha (2)

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
همش از چاله در میایم می افتیم توی چاه...
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
بزرگترین دستاورد عزت نفس، احساس خوبه...
احساس خوبی که فقط در گرو خودته!
نه در گرو هدف، پول، ماشین، کسی یا چیزی..

هزینه فهم این سه جمله ،چندین سال زمان ،چندین هزار بار خطا و کیلو کیلو خون دل خوردن بود...
 سپاس شده توسط
سلام خدا جونم  53258zu2qvp1d9v
دلم گرفت به خاطر اون مسئله ...
ولی این درست نیست ...
این حقیقت تو نیست  53258zu2qvp1d9v
یه وقت فکر نکنی زود قضاوتت کردمااا نه ...
آسمان صبوره ...
قشنگ وایسادم خودت برام معجزه کنی  2uge4p4
بهت اعتماد دارم پشتم بهت گرمه ...
اصن منو چه به این حرفا منو چع به اینکه بخوام تو کار تو دخالت کنم ...
خودت میدونی نور مطلق 
خودت درستش میکنی  Khansariha (69)
پیش به سوی روزای خیلی خوب ...
یعنی یه روزایی رو برام میاری که خستگی این روزا از تنم در بره 
2uge4p4
 سپاس شده توسط
توصیه امروزم به خودم :
لطفا با کسی که جنبه شوخی نداره شوخی نکن!
لطفا با کسی که باعث میشه ذهن و روحت اذیت شه انقد صحبت نکن و به مختصر بسنده کن!
خواهش میکنم با کسی که خودش به جهل زده و قصد دیدن واقعیت رو نداره بحث نکن حنیفا کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد  Gigglesmile 
حنیفا وقتی عصبی هستی دو تا نفس عمیق بکش و سکوت کن موقعی که عصبی هستی الزامی برای صحبت کردن وجود نداره بعدا هم میتونی جواب طرف رو بدی تازه جوابای بهتری هم به ذهنت میرسه  Khansariha (13)
حنیفا تو رودروایسی قرار نگیر  Gigglesmile خودت اذیت میشی

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
کاش بقیه بزارن یکم به حال خودم باشم :/ ممنون میشم واقعا

اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg
809197ps94ijjhwg809197ps94ijjhwg 809197ps94ijjhwg

دیگه هیچ وقت قرار نیست که رفیقام برگردن
هیچ وقت
برای همیشه رفتن ...
داداشا خونتون پایمال نمیشه 

در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

سپاس شده توسط
هر وقت تصمیم میگیری که خوب باشی، هر چی نامرده سر راهت سبز میشه
همین که تصمیم بگیری تو هم نامرد بشی، یه آدم خوب پیدا میشه که حالا تو اون آدم سابق نیستی.

میدونی، منم یه زمانی خوب بودم
ولی حالا دیگه خیلی وقته که خسته‌م...

Gladiator
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
 سپاس شده توسط
گاهی وقتا با افکارم پایه و اساس دنیا رو زیر سوال میبرم . که باعث میشه خودم و کل زندگیم زیر سوال بره . هرچی بیشتر توی مشکلات عمیق تر میشم چیزای عجیب تری رو تجربه میکنم ، سوالم اینه .... چرا اینطور شد ؟ من الان باید در حال ساختن یه زندگی عالی می‌بودم ، با کلی انرژی و امید . چی شد که دچار چیزی شدم که بیرون اومدن ازش مثل یک مسابقه دوی سرعت میمونه که خط پایانش با هر لغزش دور تر میشه ؟
اینکه چرا اینطور شد قبول ، چرا هرچی بیشتر تلاش میکنم کمتر میرسم و حتی به خود خدا هم شک میکنم ؟
به دین و زندگی و حتی دلیل زندگیم شک میکنم ؟
اصلا چرا زنده ام ؟ چکار باید کنم ؟ چرا با تصویر آینه غریبه ام ؟ چرا توی اوج جوانی مسن ترین فرد خانواده ام ؟
همه این چرا ها قبول چرا انکار میکنم ؟ 
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
(1401 آبان 29، 20:25)Tagon نوشته است: گاهی وقتا با افکارم پایه و اساس دنیا رو زیر سوال میبرم . که باعث میشه خودم و کل زندگیم زیر سوال بره . هرچی بیشتر توی مشکلات عمیق تر میشم چیزای عجیب تری رو تجربه میکنم ، سوالم اینه .... چرا اینطور شد ؟ من الان باید در حال ساختن یه زندگی عالی می‌بودم ، با کلی انرژی و امید . چی شد که دچار چیزی شدم که بیرون اومدن ازش مثل یک مسابقه دوی سرعت میمونه که خط پایانش با هر لغزش دور تر میشه ؟
اینکه چرا اینطور شد قبول ، چرا هرچی بیشتر تلاش میکنم کمتر میرسم و حتی به خود خدا هم شک میکنم ؟
به دین و زندگی و حتی دلیل زندگیم شک میکنم ؟
اصلا چرا زنده ام ؟ چکار باید کنم ؟ چرا با تصویر آینه غریبه ام ؟ چرا توی اوج جوانی مسن ترین فرد خانواده ام ؟
همه این چرا ها قبول چرا انکار میکنم ؟ 

کسی که به انکارش اعتراف میکنه انکار نکرده  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان