امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

با سلام خدمت تمامي اعضا

نمي دونم جاي مناسبي رو براي اين سوال انتخاب كردم يا نه به هر حال از دوستان يه سوال دارم من چند سال هست كه به عادت زشت خودارضايي اعتياد پيدا كردم و با مشكل انزال زودرس مواجه هستم مي خواستم بپرسم كه اگه من ديگه اين عادت زشت رو كنار بگذارم انزال زودرسم خوب ميشه يا نه چون قرار ازدواج كنم و شنيدم كسايي كه ازدواج مي كنند و اين مشكل رو دارند ازدواجشون زياد دوامي نداره و از بعضي هاي ديگه شنيدم بعد از ازدواج براي حل اين مشكل از اسپري جنسي(سركننده) استفاده مي كنند. آيا اين اسپري مي تونه تو انزال زودرس كمك كنه يا نه.اگه دوستان تو اين زمينه آشنايي دارند من رو راهنمايي كنند.
(1388 مرداد 17، 20:33)mahdi_69 نوشته است: سلام بچه ها
خوبید همتون
به قول تنها دماغتون چاقه؟[تصویر:  8.gif]
خب اگه چاقه برید عمل کنید![تصویر:  12.gif]
بچه ها یه تکنیکی که من یاد گرفتم برا ترک اینه که تو یه محیط ورزشی برید اونم هر روز![تصویر:  157.gif]
مثلا من الان میرم بدن سازی درسته هیکلم شکله 1 !!!!4fvfcja
ولی وقتی تو محیطش قرار میگیرم حس رقابت بهم دست میده و دیگه دنبال این کار نمیرم چون واقعا برا بدن مضره![تصویر:  135.gif]
خوب...
کی پایه بدن سازیه؟[تصویر:  83.gif]
پیشنهاد میکنم حتما برید آخه چند نفر از دوستای خودم میگفتن کلا از محیط باشگاه خوشمون نمیاد![تصویر:  39.gif]
البته این پیشنهادو به پسرا دادم دخترا به خودشون نگیرن فردا برن باشگاه!(شوخی)[تصویر:  64.gif]

مهدی جون پایتم خراب من الان 3 4 هفته ای هست که می رم... البته باید بیشتر برای مسابقات آماده بشم.... برای همین همه چی رو نمی زنم.... 317Smiley-face-cool-2
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند / به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند
(1388 مرداد 18، 6:24)ebrahimjan نوشته است: با سلام خدمت تمامي اعضا

نمي دونم جاي مناسبي رو براي اين سوال انتخاب كردم يا نه به هر حال از دوستان يه سوال دارم من چند سال هست كه به عادت زشت خودارضايي اعتياد پيدا كردم و با مشكل انزال زودرس مواجه هستم مي خواستم بپرسم كه اگه من ديگه اين عادت زشت رو كنار بگذارم انزال زودرسم خوب ميشه يا نه چون قرار ازدواج كنم و شنيدم كسايي كه ازدواج مي كنند و اين مشكل رو دارند ازدواجشون زياد دوامي نداره و از بعضي هاي ديگه شنيدم بعد از ازدواج براي حل اين مشكل از اسپري جنسي(سركننده) استفاده مي كنند. آيا اين اسپري مي تونه تو انزال زودرس كمك كنه يا نه.اگه دوستان تو اين زمينه آشنايي دارند من رو راهنمايي كنند.
بچه ها یکم مراعات کنید .............آره فکر کنم ترک بکنی درست میشه ولی همونی هم که خودت گفتی با اون میشه از انزال زود رس جلوگیری کرد!
.....بچه ها من این کاره نیستما از کسی یاد گرفتم منو اغفال کردن42

آقا مهدی با اینجور مسائل شوخی نکن آدم فکرش هزار جا می ره
ویرایش توسط tanha
سلام
تازگیا همون طور که خبر دارین منو کردن سرپرست کتابخونه اما من هنوز به خاطر انتخاب رشته و مشکلات خطوط تلفن شهرمون و سرعت پایین اینترنت ، نتونستم کار جالبی انجام بدم اما از فردا مطمئن باشید که کتابخونه رو می ترکونم!
[تصویر:  Nuke.jpg]
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
با سلام

من بعد از مدت مديدي برگشتم تا به دوستداران و طرفداران خودم بگم كه نگران نباشين ، من زنده ام هنوز :cool:
--
در رابطه با حرف ابراهيم جان بايد بگم كه مطمئن باش كه تركش هزار و دوتا فايده برات داره و هيچ ضرري از ترك اين سابمرده نميبيني انشاالله ... فقط براي خدا و براي رضاي اون برو جلو كه پشت و پناهت خدا باشه ...

يا حق !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
ببینید کی اومدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

بی نام خانم گل گلاب وارد میشود
بچه ها..
دیگه نمیخوام از سایت برم
جونم در اومد تا اومدم تو
نخیرم..دیگه نمیرم..
جیغ میزنم سرتون ها
من نمیرم
آهای با توام چه کار به من داری
مامان
اینا میخوان من و بیرون کنن
الهیی جیز جیز بشی
چه کار به من داری؟
جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ غ غ غ
hahahaha
haha
اینم جدیدترین ورژن از جیغ فرابنفش بی نامی بود

راستی دلم میخواد یه چیزایی رو بگم اما نمیگم
نه اصرار نکن
میگم نمیگم
ا به من چی کار داری

توجه...توجه

قابل توجه طرفداران مهندس..
مهندس کچلیان حالش خوبه نگران نباشین/نخیرم راجع به هیچ کدومتون هم باهاش حرف نمیزنم
خجالت نمیکشین هی برای من پیام خصوصی میزارین تا یه باب آشنایی براتون با مهندس باز کنم
هان!؟!؟؟!:smiley-yell:

hahahaha
طبق آخرین اخبار رسیده ..این و دیگه بعدا میگم4fvfcja
خوشا باران و وصف بی مثالش
بازگشت پیروزمندانه خانم بینام رو به سایت تبریک می گوییم!
از طرف یوگی و دوستان!
[تصویر:  007.gif]
سلام
خوبین همتون؟
تا بخواین دلم واستون تنگ شده
یا سایت با من مشکل داره!!! یا اینکه کلا مشکل داره...
تقریبا یک هفته است سیستم عصبی من قبل از ورودم کاملا دست خوش نوسان میشه:smiley-yell:
آخرشم قبل اینکه لود کامل بشه حوصلم سر میره میام بیرون...Khansariha (134)
حالا هم میبینم که فقط منم که مشکل دارم چرا؟ کسی میدونه ؟(که بتونه کمکم کنه)
_____________________________________________________________________________________
من نوشته های خانم مارال رو خوندم هر چند که خیلی طولانی به قول دوستمون "یا ابالفضل!" .
اما بسیارمفید بود یه جور موعضه ی دوستانه...پشت حرفاشون چیزی به جز مهربونی و خیر اندیشی نبود
حرفاشون خبر از یه بینش عمیق می داد و خلاصه اینکه خوب بود.
اما یه چیزی دل منو سوزوند..
اینکه هرکس دیگه هم خارج از این مشکل باشه همین فکر رو میکنه ؟
که ما خدا رو فراموش کردیم....که ما خیلی تحت فشاریم .....که ما استرس داریم....که ما موفق نیستیم و.....؟؟؟؟

خدایی ،چند نفر از بچه ها خودشون شروع کردن ؟ تو حرفا خوندیم که
درصد زیادی از بچه ها تا مدتها شاید سالها اسیر بودن بدون اینکه بدونن چی کار میکنن..
بدون اینکه معنی دقیقی از کارشون داشته باشن..و وقتی فهمیدن که دیگه اسیر واقعی بودن .
حالا اثرات بد و خاطرات بدتری که واسمون مونده بماند..که شاید دلیل خیلی از ناکامی هامون همین اثرات باشه.
ما ها (کسایی که تو کانون عضو هستن رو میگم) اگه ناراحت نبودیم که قصد ترک نمیکردیم..
گریه نمیکردیم.. غصه نمیخوردیم.. به دوستیمون با هم دیگه چنگ نمیزدم که مبادا غافل بشیم..

دلم میخواست به خانم مارال بگم :
""درسته که میگین باید فراموش کنیم ولی عزیز من اینو در نظر بگیرین که
اثرات این کار اینقدر در ما هست که فقط با "خواستن تنها " به ترک نمیرسیم..

ماها انگیزه هامونو توی دوران اسارتمون از دست دادیم ...اما همینکه اینجاییم
میگه که خدارو دوست داریم
میگه که امیدمون فقط به خداست
میگه که ناامیدی واسمون مثه مرگه
میگه که دین و دنیای خودمونو دوست داریم
میگه که ما داریم تلاش میکنیم و به زمان احتیاج داریم ..

آره استرس داریم اما دلیل ایجادش چی بوده؟ به این فکر کردین؟!
ما مجبوریم به خودمون فشار بیاریم،چون این قصه مال شبهای این روزها نیست .
این قصه سالهاست که واسه ی بعضی از ما تکرار شده ،
پس برای خلاصی از اثرات لالاییش و بدخوابی هاش مجبوریم خودمونو هر لحظه و هر جا
محکم نگه داریم تا یه موقع اسارت دوباره بر نگرده .
البته حرفهای شما کاملا منطقی وصحیح ، اما اینکه ما باید انرژیمونو یه جایی دیگه مصرف کنیم
مال زمانیه که مطمئن باشیم دیگه وسوسه نمیشیم..
ممنون که باهامون اینقدر خوب و مهربانانه حرف زدین. ""
_________________________________________________________________________________________
خیلی حرف زدم امیدوارم با دیدنش از "ابالفضل(علیه السلام)" کمک نخواسته باشین !!
اما اگه نمیگفتم خفه میشدم..
این حرفای که زدم شاید به نظر بعضی ها اشتباه باشه ،نظرم بود دیگه !!! نظرا میتونن متفاوت باشن......
خیلی دوستتون دارم.موفق باشین..یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1388 مرداد 19، 13:56)سها نوشته است: سلام
خوبین همتون؟
تا بخواین دلم واستون تنگ شده
یا سایت با من مشکل داره!!! یا اینکه کلا مشکل داره...
تقریبا یک هفته است سیستم عصبی من قبل از ورودم کاملا دست خوش نوسان میشه:smiley-yell:
آخرشم قبل اینکه لود کامل بشه حوصلم سر میره میام بیرون...Khansariha (134)
حالا هم میبینم که فقط منم که مشکل دارم چرا؟ کسی میدونه ؟(که بتونه کمکم کنه)
سلام سها جان،
این مشکل شما تنها نیست،
یه چند روزی هست که سایت دیر لود میشه،
البته دوستانی که اینترنت پر سرعت دارن ممکنه این مشکلو نداشته باشن،
ولی کسانی که از دایل آپ استفاده میکنن(ازجمله خودم)اکثر اوقات
این مشکل رو دارن،
حالا خودتو ناراحت نکن،ایشالا درست میشه.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
مشکل از گیرنده ها نیست از فرستنده است!
چون من با هیچ سایتی غیر از کانون مشکل ندارم!
پهنای باند سایت به طرز فجیعی پایینه!
سلام
این شرحی است بر چیزی که هست نه آنچه باید باشد:
چیزی که الان همتون حدس زدید اینکه که شکستم و متاسفانه درست حدس زدید.
الان اکثرتون تو دلتون می گید عجب آدم پررویه شکسته عین خیالش هم نیست، اما نه خیر خیلی هم ناراحتم (اگه می تونستم زخم دستام که به خاطر مشت کوبیدن از عصبانیت به دیوار ایجاد شده رو بهتون نشون میدادم ، اشک چشمام هم خشک شدن.)
اما دیگه حوصله ندارم که بیام ناله و زاریم رو براتون بنویسم چون همتون حفظ شدین و غیر از تضعیف روحیه دیگران هیچ اثری نداره.
امروز خیلی ناراحتم ، به خاطر اینکه همه چیز داشت خوب پیش میرفت اما من خودم همه چیز رو خراب کردم ، فکر می کردم همه چیز تموم شده او من خوب شدم اما فهمیدم این چند روز که شیطان سراغم نمیومد رفته بود نیروی خودشو جمع کنه اما من هیچ غلطی نکردم .
الان هم هر چی می خوام به قول آنتونی رابینز رو به بالا نگاه کنم و بخندم نمیشه، هر چی می خوام به قول اون خانم که خودشو روانشناس معرفی کرده بود بگم خدایا ببخشید و بعد برم دنبال کار خودم نمیشه! چون واقعا یه چیزی شده اونم اینه که من خرد شدم و نابود شدم.
اما با این حال امیدم رو از دست ندادم چون خدا خودش گفته که اگه این گناه رو ترک نکنید تو جهنم کیفرتون میکنم اما اگه ناامید بشید در هر صورتی تو جهنم به سخت ترین عذاب ابدی گرفتار میشید. بنابرین هنوز جنگ تموم نشده و منم هنوز زنده ام!
عصری با نا امیدی همش می گفتم من که جهنمی ام چرا خدا نمی ذاره خودمون بکشیم و خلاص ، بعدش رفتم قرآن رو باز کردم و این آیات اومد:

و براى هر يك [از اين دو گروه] از آنچه انجام داده‏اند [در جزا] مراتبى خواهد بود و پروردگارت از آنچه مى‏كنند غافل نيست (۱۳۲)
و پروردگار تو بى‏نياز و رحمتگر است اگر بخواهد شما را مى‏برد و پس از شما هر كه را بخواهد جانشين [شما] مى‏كند همچنانكه شما را از نسل گروهى ديگر پديد آورده است (۱۳۳)
قطعا آنچه به شما وعده داده مى‏شود آمدنى است و شما درمانده‏كنندگان [خدا] نيستيد (۱۳۴)
بگو اى قوم من هر چه مقدور شما هست انجام دهيد من [هم] انجام مى‏دهم به زودى خواهيد دانست كه فرجام [نيكوى] آن سراى از آن كيست آرى ستمكاران رستگار نمى‏شوند (۱۳۵)

نمیدونم برداشت شما ازین آیات چیه اما برداشت من این بود که خدا میگه زیاد برای رفتن عجله نداشته باش به وقتش میری اون دنیا اما الان خدا رو شکر کن که زنده ای و هنوز مهلتت تموم نشده و برای سعادت تلاش کن.

با این همه خیلی از بچه های کانون خجالت می کشم و حال کانون اومدن رو ندارم
الان هم فقط به عشق بچه ها و به خاطر کاری که تو کانون بهم محول شده برگشتم.
من 11،12 ساله بودم که شروع کردم.همش از دیدن یه فیلم ... شروع شد...با اینکه من سن کمی داشتم اما خیلی چیزا حالیم میشد.درست تو اون سالهای حساسم ما تو بد موقعیتی گیر کردیم،خانواده من همش با مشکلات مختلفی روبه رو میشد،برادرم معتاد شد،بابام ورشکست شد...خیلی چیزای دیگه که نمیتونم بگم چون از گفتنش شرم دارم،منم رفته رفته تو درسام افت داشتم،همش دنبال کارای خلاف و دوستای ناباب بودم نمیدونم شاید هم اونا بودن که منو پیدا میکردن،از اینکه روزی با 3تا از دوست پسرام قرار داشتم خوشحال بودم،چون حس میکردم وقتی با اونا هستم حالم بهتره و همه مشکلاتم فراموشم میشه اما برعکس،تا من بزرگتر میشدم مشکلات هم با من بزرگتر میشد حتی تا جایی که زنا کار...دست به کارای زشتی میزدم...حالا 19 سالمه،من خیلی فرق کردم،یعنی اینطور بگم بهتره،الان بدتر هم شدم...
اینجا کانون ترک خورارضایی هستش اما من مشکلم فقط این نیست،میخوام یکی باشه راحت بتونم باهاش حرف بزنم،نه اینکه همش نصیحتم کنه...میخوام فقط به حرفام گوش بده،فقط همین.من با همه صادقم،میخوام شما هم با من صادق باشین.خیلی تنهام کمکم کنین
------------------------------------------
ویرایش توسط مهدی
(1388 مرداد 19، 15:36)firebird نوشته است: و پروردگار تو بى‏نياز و رحمتگر است اگر بخواهد شما را مى‏برد و پس از شما هر كه را بخواهد جانشين [شما] مى‏كند همچنانكه شما را از نسل گروهى ديگر پديد آورده است (۱۳۳)
برگشتم.

.................................................................
پیام این ایه اجتماعیه از این جهت میگم که چند روز پیش در باره تفسیرش میشنویدم !
یعنی میگه اگه شما هم بی غیرت و بی عرضه باشین و بی هنری بخرج بدین نابود میشین و این سنت خداست .

مثل قوم ثمود و لوط و اینها که با این که پیامبر داشتن ، اما زدنش کنار

اما ما هم در عصر حاضر حیات زندگی معنویمون گره خورده با امام زمان اگه به خواسته هاش پافشاری کنیم پیروز و منصوریم ولی اگه فراموشش کنیم سرنجاممون نابودیه ،
و خیلی راحت خدا اراده میکنه و ما ملت بی عرضه و بی غیرت رو بر میداره و کسایی بهتر جای ما میشونه که عرضه امام داری رو داشته باشن .
.....................................

پس حواشمون جمع باشه ، با تقوا اخلاق خوب و پاکی
4fvfcja4fvfcja..

بگذریم ،

فایر بیرد جان ، این دفعه روحیه ات رو بیشتر تقویت کن

ما الان آخر سال معنوی مون هستیم

به خودت بگو بلاخره این سال باید یه ثمره ای از این تلاش کردن ها و مبارزه کردن ها داشته باشه یا نه ؟شعبان ماه دیدن نتیجه هست ،پس سعی کن نتیجه این تلاشو وایسادن هات مقابل شیطون رو ولو شده توی این دو هفته ببینی و به یه جایی رسیده باشی .
ماه بعدش میشه اول سال که دوباره اول تلاش کردن ها و شروع کردن هاست سعی کن طوری برسی به این ماه که یه پله بالاتر باشی .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
fire جان خیلی غصه خوردم که این اتفاق افتاد... به قول مهدی باشگاه کارسازه... من یک کار مارال خانم رو انجام دادم تاثیرش بد نبود اونم به آسمون نگاه کردنه... مخصوصا شبا... امتحان کن آرامش خوبی به آدم می ده...
می دونی من تو این مواقع وقتی دوباره می شکستم می رفتم حافظ باز می کردم فال می گرفتم اونم یه جورایی آرومم می کرد ...
هنوز کلی امید هست...
برای همه دعا می کنم برام دعا کنین...

به asena :
هر مشکلی راه حلی داره... امید وارم گره از کارتون باز بشه... به قولی با خانم های گروه مشورت کنین...
سلام بچه ها

فاير جان مي دونم چه حس و حالي داري الان ولي خوب بايد ريشه يابي كني كه از كجا و چگونه شكست خوردي عامل شكستت چي بوده تنها خانم هم همينو مي گفت / مي گفت عاملي كه باعث شكستت شده رو ريشه يابي كن !!

منم همين كارو كردم / چندين مرتبه اي كه شكست خوردم ريشه يابي كردم و نتيجه هم گرفته ام !!

خدا رو شكر برا هميشه تركش كردم varzesh

قابل توجه فاير جان و همه ي بچه هايي كه موفق به ترك نشدن : 317

ببينيد سعي كنيد شكست هاتونو ريشه يابي كنيد !!

انجام دادن يه ورزش خيلي خيلي موثره / به نظر من ورزش هاي پر تحرك بهتر از ورزش بدن سازيه !!

به نظر من برو يه ورزشي كه اين انرژي صرف يه كاري بشه : مثل فوتبال و ورزش هاي شبيه به اين / من خودم فوتبال بازي مي كنم اونم روزي 2 مرتبه !! خيلي خيلي موثره ديگه بخوام اين كارو هم بكنم : نه انرژيشو دارم نه وقتشو !!!
كه ديگه نمي كنم !! Smiley-face-cool-2

برا هميشه تركش كردم !!Khansariha (48)

در ضمن هميشه مي گم و خواهم گفت : فقط خدا !!!

التماس دعا
ياحق

cheshmak
البته من با رز زرد هم کاملا موافقم من خودمم دارم خودم و خفه می کنم با بسکتبال4fvfcja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان