امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام
خب من هم از برنامه هام بگم
راستش از بعد عید میخواستم برای ارشد شروع کنم ولی انگیزمو از دست دادم وقتی دیدم امیدی به پیدا کردن کار نیست
ولی الان دیگه باید شروع کنم
دو سه تا از درسای اصلیم رو میخوام کلاس برم ولی نمیدونم چه اموزشگاهی برم
در کنار اون با نرم افزار هم باید کار کنم طول روز باید برای اون هم وقت بذارم
در کل چون درسمم تموم شده میتونم وقت بذارم برای درس خوندن فقط باید تنبلی رو بذارم کنار
برای زبان هم 504 رو میخونم و هم کلاس های فن ترجمه اموخته رو میرم
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام

دوستانی که میخوان زبانشون خوب بشه

تا میتونن لغت یاد بگیرن و دایره لغتشون رو افزایش بدن

روزی 5 تا لغت خفظ کنید تا 6 روز روز 7 ام همشون رو مرور کنید
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام دوستان.

قبل از هر صحبتی از بارونی عزیزم تشکر میکنم که بحث برنامه ریزی برای کارشناسی ارشدو شروع کرد.

من فارق التحصیلی معدنم. کسی اینجا معدنی نیست؟
جونم براتون بگه ازشنبه تا چهارشنبه میرم سرکار. از صبح که ساعت 5 بعدازظهر پامیشم برا نماز و حاضر شدن جهت رفتن به محل کار و حداقل ساعت 5 بعدازظهر مثل جسد برمیگردم خونه، خیلی وقتا دیرتر میام.
کلاس نیاز ندارم برم فقط یک عالمه کتاب باید بخونم ، پنج شنبه جمعه رو که کامل میتونم بخونم ولی طول هفته از 2 ساعت در روز بیشتر نمیشه.
بنظرتون با توجه به وقت کمی که در طول هفته دارم اگه بی خیال کنکور بشم بهتر نیست؟!!!!!!! ولی از یک طرف واقعاً دلم میخواد ادامه تحصیل بدم

[تصویر:  nasimhayat.png]
چقد توجه شد به نظرم Khansariha (134)Khansariha (134)
اصن شگفت زده شدم بس که همه براشون مهم بود 1717
نکنید بابا سندرم توجه بیش از حد گرفتم Khansariha (134)
برا این که اسپم نشه ... خوشحال میشم اگه سوالی بپرسید که بتونم جواب بدم و کمک کنم53258zu2qvp1d9v
بارونی خانوم از اون لیستت اسم ننوشته منو خط بزن 42
سلام
برا قوی کردن ریاضیات چه کتابی پیشنهاد میدین ؟!
یه کتاب که روان توضیح داده باشه و کلا گُنگ نباشه !
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلام سلام....
اول من این لیستمون و درستش کنم:

گروه 1=====»انحصارا ارشد:

رکسانا(به جون عزیزت عمرا اگه بذارم بری..تازه پیدات کردم من!!!حالا اگه خواستی میتونی بری گروه 2)
می توانم
ترک
نازی
مونا
کیمیا
ترنم
نیلو
بارونی....

گروه 2=====»برنامه ریزی درسی:
میلاد
مجتبی
حسین چار دو دو
علیرضا68
سهیل70
.
.
.
دیگه اگه کسی هست خودش بگه

و دوم اینکه
(1391 شهريور 15، 14:23)بارونی.... نوشته است: بچه ها من زبان و چیکار کنم13.....دیوونه م کرد بابا46....معلم خصوصی بگیرم خوبه؟!خودم فک نکنم بتونم تنها بخونم....واسه کلاس و این چیزام خیلی دیره دیگه....فک کنم باید یه نفر و گیر بیارم که خصوصی باهام کار کنه!نه؟.....معضلی شده ها.....شده یه قضیه ی حل نشده تو زندگیه من!!!انگار نمی تونم حلش کنم!!1276746pa51mbeg8j....هیچ وقت تو زندگیم با هیچ درسی به اندازه ی زبان مشکل نداشتم....13

بقیه م بیان برنامه هاشون و بگن ...اگه کسی در مورد بسته های آموزشی پارسه چیزی میدونه بگه لطفا.....ببینیم چجوریاس....میدونم کسی نیست ولی خوب اگه در مورد بسته های هنریش چیزی میدونین به مام بگین...
wacko2
یعنی اصلا انتظار انقد توجه و راهنایی نداشتم واقعا.....ممنون از اینهمه توجهتون42...حالا خودم یه فکری براش میکنم...

(1391 شهريور 15، 20:56)New milad نوشته است: میخوام اینو بگم که به فرض اینکه الان وقت ازاد ما با هم متفاوت باشه و یا ساعات اشتغال(به تحصیل و...)با هم متفاوته چطور میتونیم به برنامه مشترک درسی برسیم؟

و بدتر از همه اینکه رشته ها متفاوتهKhansariha (134)
اصلا قرار نیست برنامه مشترکی بریزیم!!!!17کی تا حالا اینکارو کرده!!!!
هر کی برنامه خودشو داره...ما فقط مشترکا اجراش میکنیم...یعنی برنامه ارائه میدیم ....و موظفیم که بهش عمل کنیم....یعنی اگه مثلا قراره من تو این هفته فلسفه هنر آن شپرد و بخونمwacko2طبق برنامه ای که ارائه دادم موظفم که بخونمش....
اینجوری!!!42

(1391 شهريور 16، 6:13)Alireza 68 نوشته است: دوست ندارم اینجوری بشه و عقب بیوفتم
برنامه ریزی آقا علیرضا...از اول ترم که واحدا رو برداشتین یه برنامه بریزین که هر درس کلا با این نوع خوندن شما به چقد زمان احتیاج داره!!!بعد این زمان لازم رو بین ترم تقسیم کنین....و همیجا برنامتون رو به صورت ریز ارائه بدین....

من در نقش ناظر همهتون رو موظف خواهم کرد به اجرای برنامه....Kool
من از این مبصر سخت گیرامااااااSmiley-face-cool-2

(1391 شهريور 16، 10:46)رکســــانـا نوشته است: اما من نظرمو میدم و از همین تریبون اعلام میکنم که دل به دل راه داره [تصویر:  y1k3xdc9nw1alyh980od.gif][تصویر:  y1k3xdc9nw1alyh980od.gif]
بعلههههههه[تصویر:  y1k3xdc9nw1alyh980od.gif][تصویر:  y1k3xdc9nw1alyh980od.gif]
دس شوما درد نکنه 42

(1391 شهريور 16، 10:46)رکســــانـا نوشته است: یه لیست تنظیم کنید و هرکس رشته اش ، هدفش ، نقاط قوتش و ضعفش و ... رو بگه
هرکسی خودش بگه میخواد برا پیشرفتش چیکارا بکنه
و بقیه به فراخوره تجربیاتی که داشتن بیان و راههایی برا رفع نقطه ضعف و تقویت نقاط قوت فرد بگن
هرکسی درمورد روشهای مطالعه درسها راهی داره که خیلی خوب بوده بگه
یا تجربه بدی داره بگه
یا روشهای مطالعه و تمرکز و ... رو اینجا خلاصه مرور کنیم
و در نهایت هرکسی درمورد خوندنش به اشکالی برخورد بیاد بگه
هرکسی برا خودش یه برنامه تنظیم کنه اعلام کنه و بقیه نظرشون رو بگن یا اگه ایرادی دیدن بگن
دقیقا قراره همچین کاری کنیم....انشاالله....اگه بچه ها زودتر برنامه هاشون رو ارائه بدن...53258zu2qvp1d9v
(1391 شهريور 16، 23:06)mardemojahed نوشته است: میگم، کسی از دوستان نبود که توصیه ای برای روند زبان خوندن داشته باشه؟
بعد 504 چه کنیم؟
خوب جواب بدین دیگه!!!!وا....کسایی که مترجمی میخونن و ترم 6 هستن...جواب بدین دیگه.....من وادار به برخورد جدی نکنیناااااا:-w

(1391 شهريور 17، 21:07)ترنم نوشته است: قبل از هر صحبتی از بارونی عزیزم تشکر میکنم که بحث برنامه ریزی برای کارشناسی ارشدو شروع کرد.
فدات شم...عزیزی....خدا کنه که جواب بده و به امثال ما کمک کنه این برنامه ریزیا

(1391 شهريور 17، 9:02)Alireza 68 نوشته است: روزی 5 تا لغت خفظ کنید تا 6 روز روز 7 ام همشون رو مرور کنید
امتحان شده...جواب نمی ده13....به صورت طولانی مدتم امتحان شده
(1391 شهريور 16، 16:58)کربلایی نوشته است: راستی کسی نیست که برای ارشد بخونه؟؟؟cheshmakcheshmak
wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2wacko2
سکوت کنم بیتره!!!!

برنامه خودمم که فعلا بستگی داره به خیلی چیزا.....دارم تنظیمش میکنم اگه خدا بخواد....
یعنی تا حالا برا هیچ پستی انقد وقت نذاشته بودماااااا42....برم استراحت کنم....بقیه شو بعدا مینویسم4fvfcja
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
سلام
آقا من هم میخوام تو برنامه ریزی درسی باشم..

اصولا دقیقه نودی هستم.. اگه بشه ک نظم بگیرم.. خو خیلی خوش حال میشم..
فقط این ک چند و چون داستان چیه الان؟

برنامه رو بر چ اساسی باید بریزیم؟4217

ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

نه دیگه بارونی عمرا اگه بزارم اسممو تو لیست جا کنی 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
اصن بیشتر ازین ناراحت شدم که حتی به حرفام گوش هم نکردی که بدونی من تو گروه دومم Khansariha (134)134fvfcja
نه نه نهKool
اصن اصرار نکن بیخودی هم اسممو ننویس که نمیام و راه هم نداره 4fvfcja4fvfcja4fvfcja
(جدی نگیر فعلا دارم به برنامم فک میکنم4fvfcja)
سلام

برنامه ریزی آقا علیرضا...از اول ترم که واحدا رو برداشتین یه برنامه بریزین که هر درس کلا با این نوع خوندن شما به چقد زمان احتیاج داره!!!بعد این زمان لازم رو بین ترم تقسیم کنین....و همیجا برنامتون رو به صورت ریز ارائه بدین....

من در نقش ناظر همهتون رو موظف خواهم کرد به اجرای برنامه....[تصویر:  k.gif]
من از این مبصر سخت گیراماااااا[تصویر:  d.gif]
[/quote]

خب من برنامه ریزیم خوب نیس42wacko2

تمرکزشو ندارم

نقل قول: امتحان شده...جواب نمی ده[تصویر:  q.gif]....به صورت طولانی مدتم امتحان شده

بارونی خانوم من ترم قبل زبان تخصیصی داشتم

برای من که خیلی خوب جواب داد
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام دوستان

منم امسال ارشد امتحان دارم

از خرداد هم شروع به خوندن کردم ولی نه منسجم

موقع کارشناسی رشتم زبان بود

برا ارشد میخوام مشاوره(روانشناسی) بخونم

ولی مشکلی که هست اینه که وقتی از سر کار میام خونه اینقدر فکرم مشغوله که نمیتونم تمرکز کنم که درس بخونم

برا همین خیلی کند پیش میرم1276746pa51mbeg8j

-------------------

بچه هایی هم که میخوان برا زبان تخصصی بخونن من میتونم یه راهکار بهشون پیشنهاد بدم

ان شاالله زود درستش میکنم و اعلام میکنم

موئد باشید

یاعلی53
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
رفيقم ميگفت براي ارشد چهار بار 504 رو خوند ، 40 درصد زد
بعد 504 بريم سراغ چي ؟
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام
دوستان
مگه یادتون رفته ؟
قرار شد که اینجا هر کسی بیاد روش برنامه ریزیش رو بگه تا بقیه هم از اون روش استفاده کنن و با کنار هم گذاشتن روش ها به یه جمع بندی برسن و بتونن تا اول مهر برنامه شونو اماده کنن

خوب

عرض شود روشی ک من الان می خوام بگم ترکیب روش خودم با اقای ناصره

1- تفکیک دروس :

درسایی که باید بخونید ( مثلا درسایی ک تو ارشد میاد ) رو در نظر بگیرید
با توجه به سختی به اینکه حال فلان درس رو ندارید و ضریب یه سری درس رو انتخاب کنید ک وقت بیشتری می خوان اسمشون رو می ذاریم درس سیاه ( اونی ک حالش رو ندارید حتما توش موفق نیستید یا اینکه اصلا تا حالا براش وقت نذاشتید دیگه ) ( کسایی که می خوان سال دیگه کنکور بدن می تونن الان درسای سفید رو بی خیال شن فقط سیاها رو بخونن )

2 - زمان :

*ببینید در هفته چند ساعت وقت دارید ؟ ساعتایی که هر روز هدره و نمی شه درس خوند رو در بیارید و این کار رو خیلی منطقی انجام بدید و خیال پردازی نکنید سرش
مثال : شما روزهای فرد می رید باشگاه ساعت 2 تا 4 پس حتما از 1:30 دیگه از خونه زدید بیرون و بعدشم که برگردید باید دوش بگیرید و یه استراحتی کنید پس می شه ساعت باشگاهتون 1:30-5:30

**بعدش یه سری وقت باید در نظر بگیرید در هفته ویژه جبران عقب موندگی هاتون یعنی که هر چی از برنامه جا موندید اون رو تو این ساعات جبران کنید و اگرم عقب نموند بودید از برنامه پس یا استراحت می کنید یا درس سیاه می خونید یا زبان

***یه سری وقت برای دوره و مرور نکات و تست های مهم در اخر هفته در نظر بگیرید که توی اون ساعات اصلا قرار نیست درس جدید بخونید

**** نصف روز در هر هفته وقت استراحت تعیین کنید

3 - برنامه ریزی :
*من برای این مرحله سعی کردم منطقی برنامه بریزم یعنی اینکه یه دفعه نیام از روزی 8 ساعت شروع کنم بلکه بدونم که کم کم باید زمان مطالعه رو افزایش بدم و منطقی نیست از زمان خیلی زیاد و یا برعکس خیلی کم شروع کنم من این زمان رو روزی 5.5 نیم ساعت فعلا در نظر گرفتم (با تشکر از امیرحسین خان )

** یک دفترچه کوچیک خریدم اولش اسمم و چند تا گل و ابر و اینا کشیدم و بعدش توش هر شب تعیین می کنم ک چقدر باید فردا درس بخونم و از هر درس هم چند جلسه یا چه مبحثی ( تا برنامه ریزیم منطقی باشه واسه مبحث اسون کلی وقت بی خود نذارم در ضمن فکر کنم شما هم مثل من موقع درس می رید تو هپوروت ظاهرا نیم ساعته می درسید اما یه صفحه خوندید نه ؟ )
فردا شبش هم می نویسم که ایا اون روز رسیدم مقداری ک لازمه رو بخونم ؟ و اینکه چقدر راضی هستم
این طوری طی روز هم می دونم که چقدر باید بخونم و فکر برنامه م نمی ذاره راحت وقت تلف کنم

4 - مرور :
برای مرور بهتره که نکات مهم رو توی برگه های جا از جزوه یادداشت کنیم تا بشه بعدا به راحتی مرور کرد و اگر تستی مد نظره برای مرور چون نکته ی خوب یداشته یا توی حلش یج زدیم می شه شماره تست رو یادداشت کرد و صفحهش توی کتاب رو یا اگر کتاب مال خودتونه دورش خط کشید یا اول هر فصل شماره ش رو نوشت

نکته : برنامه ریزی باید منطقی و قابل انعطاف باشد . یعنی اگر یه وقت مهمون اومد یا سرما خوردید کل برنامه نره تو هوا
نکته : برنامه باید منطقی باشد لطفا انتظارات غیر ممکن نداشته باشید که مثلا به محض امدن از باشگاه سر درس می شینم
نکته : وقت استراحت به ازای مدت معینی درس خوندن در نظر بگیرید تا بازدهی مغز کم نشه
نکته : تغذیه و خواب

نکته : برای جلوگیری از هدر دادن وقت می تونید که توی یه برگه ی کوچولو یه مربع بکشید ساعات روز رو نشون بدید و مربع بندی کنید و هر ساعتی که پره و می دونید نمی شه اون موقع درس خوند رو از قبل پر کنید و هر ساعتی که درس خوندید هم پر کنید به این ترتیب ساعاتی ک وقت هدر دادید با یه نظر از دور تابلوست پس سعی می کنید روزهای بعد وقت هدر شده نداشته باشید

نکته : ساعت برای اینترنت و کانون هم در نظر بگیرید نه کم نه زیاد ... به بهانه کنکور نشه نیاید کانون ؟! cheshmak4fvfcja

این برنامه ریزی من یه مقدار زیادیش رو از یه جلسه مشاوهر که مال موسسه ماهان بود یاد گرفتم و یه مقدار زیادیش رو از اقای ناصر دفترچه هم ایده ی خودم بود .

نکته : دفتر چه خوش رنگ بخرید و خوش مل بخرید دفترچه من یه زرد خیلی قشنگه
نکته : شروع کردن به درس خوندن و داشتن برنامه ریزی و اینکه بگید اهان باید به برنامه م برسم هم خودش به تکر اون لعنتی کمک زیادی می کنه چون ادم هدف دار می شه وقتش رو نمی تونه به راحتی هدر بده و می دونه با اون کار انرژیش می ره و می دونه نباید انرژیش رو هدر بده
غلط املایی و نگارشی و همه چی دارم ولی حال ویرایش ندارم
Tears53258zu2qvp1d9vKhansariha (8) شما ک خودتون می دونید چی نوشتم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام....

آقا سر این پست قبلیه خیلی خسته شدم....دیگه پشت دست داغ کردم از این پستا نزنم....cheshmak4fvfcja

خوب آقا میلاد من که حرفم از اولم همین بود.....شما برنامه ارائه بدین....ما نقدش میکنیم و من به عنوان ناظر کیفی نظارت میکنم4fvfcja....

برنامه ی منی که درسم تموم شده با دانشجوها خیلی متفاوته...کما اینکه من از اول مهر سرکارم میرم:4:...یعنی تا ساعت 2 که کلا هیچی...بعدشم استراحت و اینا....یعنی در روز نهایت ساعات مفیدم 5 ساعته!!!
خوب باید واسه این 5 ساعت برنامه بریزم،بدین شرح:

من مثلا میگن 5 ساعت وقت دارم....ولی هیچوقت اینجوری نبوده که بگم از فلان ساعت تا فلان ساعت این دروس و بعدشم اون درسا....

همیشه اول میخونم بعد ساعات مطالعه و رو مینویسم.....مثلا نمی تونم بیشتر از 1 ساعت تاریخ هنر بخونم....خوردن زهر برام راحت تر از خوندن تاریخه...پس خودم و مجبور نمی کنم..در عوض...میتونم کل 5 ساعت و فلسفه بخونم....

پس هرچی خوندم و یادداشت میکنم توی دفترم....

اول که همه ی درسا و کارا رو لیستش میکنم...بعد ساعات مطالعه و انجامشون رو مینویسم....خیلی طولانی مدت برنامه ریزی نمی کنم....مثلا هفته ای برنامه م رو آپ میکنم....

البته با یه نگاه از دور....نه اینکه مثلا اینجوری یه درس و بخونم تموم بشه و یه درس اصلا سمتش نرفته باشم....

و اینکه نگاهم روی زبان یه نگاه ویژه سwacko2...چاره ای نیست....

پس قدم اول گردآوری منابع و گرفتن لیستشونه.....تا مهر اینکار ومیکنم به امید خدا.....

و اینکه من دارم ادامه میدم چون هیچوقت نتونستم خودم و به این مدرکی که دارم راضی کنم.....پس باید ادامه بدم تا جایی که فک کنم دیگه بسه53258zu2qvp1d9v

منتظر برنامه ی آقای تولد 40 هستیم..به صورت کاملا مشتاقانه4fvfcja

زهرا خانوم شمام باید بیای پیش خودمون....البته اگه کنکورت برات جدیه.....اگه آزمایشی داری شرکت میکنی که همون باید بری واسه برنامه ریزیcheshmak
چه خوب یادم هست

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

سلام دوستان..
احساس میکنم بچه هایی که میخوا ارشد بدن زیادند.. خب یکم از تجربیات خودم میگم شاید به کار بیاد.. م هم تجربه آمادگی برای کنکور MBA رو دارم و هم مهندسی نفت..

1.اولین و بزرگترین اشتباه این که فکر کنیم بشه برای همه یکجور برنامه ریزی کرد
2. شناخت توان و هدف داوطلب خیلی مهم.. شاید یکی میخواد تک رقمی بشه یکی هم زیر 100 کافیش..
3. اجتناب از بیگدار به آب زدن و خریدن کتب بیهوده بدون مشاوره

پیشنهاد میکنم یک لیست آماده بشه از اسامی داوطلبین... رشتشون
و عزیزانی که این دوره رو طی کردند اطلاع بدن تا بشن سرپرست و بر اساس رشته و رتبه و توانایی پشتیبان چند نفر بشن.. و در طی زمان کنکور این عزیزان رو همراهی کنند.. به نظرم بازدهی این طرح بالاست..

من آمادگیم رو اعلام میکنم

سلام....
آقا ما خوشحالیمKhansariha (46)....

رفتم تو انباریمون و گشتم اون دفتر برنامه ریزی مو پیدا کردم....
ته نوستالژی بودااااااا...یاد اون روزا افتادم.....کلی توش جمله های امیدوار کننده بود....اون زمانا خیلی با انرژی تر بودم انگار1276746pa51mbeg8j....

حالا این دفتر چجوری بود:
اولا که فک کنم فقط واسه امثال خودم کاربرد داره....یعنی کسایی که فقط دارن واسه ارشد میخونن....

به این صورته که همه ی درسا رو لیست میکنم..اینجوری:

..............تعداد صفحات=====تعداد فصل====هفته ی اول==هفته ی دوم==هفته ی سوم==............

درس 1:

درس2:

درس3:
.
.
.
بدین صورت...برنامه هفتگیه.....و هر مقدار درسی که خوندیم رو مینویسیم توش....البته باید مشخص بشه چه درسی مهمتره....وقتی با تعداد صفحات کتابتون پیش برین دیگه میدونین که چقد وقت لازم داره...چقد دیگه باید وقت بزارین روش....

تعداد هفته هام که مشخصه تا کنکور....
هر درسیم که تموم شد ...زوم میکنیم رو درسای نخونده....و همزمان دوره هم میکنیم....

الان دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه راجع ب این برنامه م...واسه من که اون سال کنکورم جواب داد....البته این کنکور سختره خوب....

یه چیزی توی اون دفترم نوشته بودم در مدح رشته ی خودم:

هنر برتر از علم است،زیرا علم کشف می کند ولی هنر می آفریند.افلاطونKhansariha (46)......
چه خوب یادم هست

53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان