امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

روزانه‌های قرآنی (سرپرست: سپهرر و Hanifa)

سلام 303 
SR71 ا /  15 فروردین 99  /   قرائت /59 روز قرآنی
سلام  303
Molanaا / 14 بهمن 99/ترجمه و تفسیر قرآن /5 روز قرآنی
سلام

آرمین / 5 مهر 97 / ترجمه و تفسیر قرآن / 292 روز قرآنی
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

زفیر / 12 بهمن / گوش دادن صوت / 5 روز قرآنی
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»
نام:یا مهدی (عج)/ فعالیت قرآنی:خواندن متن عربی و ترجمه قرآن/ تاریخ شروع فعالیت:۳ دی ۹۹ / تعداد روزهای انجام فعالیت: ۳۵ روز
خدا رو شکر ...
عاشق / ۱۳ دی / حفظ و مرور قرآن / 35 روز قرآنی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

_رعنا_/  9 اسفند 98  /  قرائت عربی و ترجمه /100 روز قرآنی [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  Quran_0000014.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ارادتمند / 6 بهمن / 14 روز خوب [تصویر:  53.gif] [تصویر:  Gol.gif]
mahdimontazer ا /19 شهریور 99  /خواندن متن و ترجمه قرآن/۸۹روز قرآنی
سلام

آرمین / 5 مهر 97 / ترجمه و تفسیر قرآن / 293 روز قرآنی

خدایا به نور هدایتت ما رو هدایت فرما.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نام:یا مهدی (عج)/ فعالیت قرآنی:خواندن متن عربی و ترجمه قرآن/ تاریخ شروع فعالیت:۳ دی ۹۹ / تعداد روزهای انجام فعالیت: ۳۶ روز
خدا رو شکر ...

عاشق / ۱۳ دی / حفظ و مرور قرآن / 36 روز قرآنی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

_رعنا_/  9 اسفند 98  /  قرائت عربی و ترجمه /101 روز قرآنی [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

2uge4p4دوستان بسی خوشحالم که قرآن را پیوسته میخوانیم 2uge4p4
Confettiحقیقتا من که وقتی پشت سرهم و هر روز میخوانم احساس خیلی بهتری دارم Confetti

[تصویر:  icannotknow_11_11_2019_12_8_21_424_500x500.jpg]
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
ارادتمند / 6 بهمن / 15 روز قرآنی [تصویر:  53.gif] [تصویر:  Gol.gif]
زفیر / 12 بهمن / گوش دادن صوت / 7 روز قرآنی
بسم الله الرحمن الرحیم
~~~~~~~~~~^^^^^~~~~~~~~~~
وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: 39 و 40)

رسول الله (صلّی الله علیه و آله و سلم‏)‏:
هرگاه نماز می‌گزاری آن‌گونه باش که گویی آخرین نماز توست.

حضرت علی(ع):
«ریشه قوت قلب، توکّل بر خدا است».
فردی از امام رضا(ع) می پرسد حد و مرز توکل چیست؟
حضرت می فرمایند: «توکل آن است که با اتکای به خدا از هیچ کس نترسی...»

امام سجاد (ع):
«بار الها!مرا به سوی تو حاجتی است که برای
رسیدن به آن طاقتم طاق شده و رشته ی چاره جویی هایم در برابر آن گسسته است، ...
بار الها بر محمد و الش رحمت فرست و دعای مرا پذیرنده، و به ندایم التفات کننده، و به زاریم رحم آورنده و صوتم را نیوشنده باش، و رشته ی امیدم را از خود مگسل، و پیوند توسلم را از خویش قطع منمای، و مرا در این حاجت و حاجات دیگرم به غیر خود حواله مکن... .»

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان