نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

سلام داداش مجید بفرما هر سوالی داری در رابطه با دو و میدانی بپرس تا من جواب بدم.
البته سرم شلوغه زود نمیتونم جواب بدم .
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام اقای ضربتی من تازه کارم می خوام تازه شروع کنم واصولی یاد بگیرم
دیگه هر چی خود می دونی برام بگو چیکار کنم
 سپاس شده توسط
اقام اباالفضل/15خرداد/45روز ورزشی Khansariha (46)
سوگند به نام جاودان عبّاس (ع)       سوگند به چشم خون فشان عبّاس (ع)

هرگز نکند حسین (ع) نومید مرا       چون میدهمش قسم به جان عبّاس (ع)

سپاس شده توسط
امروز مربیم منو گذاشت کنار گفت نمیخواد بهم تمرین بده اموزش بده چون خیلی افت کردم. دست اخر یه مربی دیگه تز روی دلسوزی قبولم کرد.
 سپاس شده توسط
(1395 تير 28، 20:56)شادبانو نوشته است: امروز مربیم منو گذاشت کنار گفت نمیخواد بهم تمرین بده اموزش بده چون خیلی افت کردم. دست اخر یه مربی دیگه تز روی دلسوزی قبولم کرد.

عیبی نداره....اصلا تمرین تنهایی شرف داره به انجام تمرینات یه چنین مربیایی! دوباره با قدرت بیشتر ادامه بدید بهش ثابت کنید اشتباه میکرده...
 سپاس شده توسط
من اگه جای شما بودم خانم شاد بانو با مربی دعوا میکردم .
البته خوب میتونه بخاطر اینکه شما افت کردید ، یه تلنگری به شما بزنه . ولی شما نا امید نشید .
من هم از این مربی ها زیاد داشتم .
مربی یکی از بزرگترین نقش تو پیشرفت داره .
شما هم تیم فوتبال پرسپولیس خودمون نگاه کن از موقعی که آقای برانکو مربی شده هم روحیه بازیکن ها بالاتر رفته و هم کیفیت بازیکن ها بهتر شده .
بنظرم مربی عوض کنید یا باشگاه جدید برید پیش یه مربی معتبر .
 سپاس شده توسط
سلام
آقای ضربتی / 10 تیر / 9 روز ورزشی
 سپاس شده توسط
جناب خان 1 / 5تیر / 17 روز ورزشی[تصویر:  30upn9j.gif]
53
 سپاس شده توسط
البته چون درصدی تز شهریه رو هم باشگاه متقبل میشه مربی دومیه ک مدیر باشگاهست خواست مربیم شه ک من صدام درنیاد و حالبتر و مسخره تر اونکه مثل چی ازم کار کشید و تعجب کرده بود ک چرا کم نمیارم و خودش میگفت خب چند دقیقه واستا استراحت کن. درسته به حرف مربی قبلیم گوش ندادم و ماه رمضون تمرینام یه سه جلسه در ماه شد اما شرایطمو براش گفتم انصاف نبود درک نکنه و اینطوری رفتار کنه. البته دیگه مهم نی قبلانم گفته بودم الان برا ورزش هدفی دیگه ندارم فقط میرم تا روزا سپری شه. خیلی مضحک میشه که امروز برم سر اونیکی ورزش اون یکی مربیمم بگه دیگه نیا
شادبانو. 17فروردین. 44روز ورزشی
 سپاس شده توسط
سلام
شیدایی/۴۴ روز
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 28، 10:46)درخشنده نوشته است: a lpha2

نه داداش این حرفا چیه راحت باشید...

فقط اینکه خانوم شیدایی شکم شش تکه میخوان چکار؟! Gigglesmile   خیلی بعیده...

برای خانوما صاف و متناسب بودن مهمه....

الفا جان از شماهم معذرت میخوام...دومین مدالتون باید بیاد ولی هنوز اولیش نیومده Shy
آخه باورت نمیشه اون مدتی که میخواستم شکم کار کنم
ی سایتی رفته بودم ک بچه ها اونجا سوالاشونو میپرسیدن ...ک چون بیشتر ورزشکار بودن برا شکم ماهیچه ای سوال میپرسیدن تا صاف کردن..باورت نمیشه بیشترشون خانم بودن... !!!!!
بیخیال داش ...ما برا تاج و تخت ورزش نمیکنیم Gigglesmile 53
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
آلفا-
7 خرداد
28روز [تصویر:  53.gif]
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 تير 29، 4:46)شادبانو نوشته است: البته چون درصدی تز شهریه رو هم باشگاه متقبل میشه مربی دومیه ک مدیر باشگاهست خواست مربیم شه ک من صدام درنیاد و حالبتر و مسخره تر اونکه مثل چی ازم کار کشید و تعجب کرده بود ک چرا کم نمیارم و خودش میگفت خب چند دقیقه واستا استراحت کن. درسته به حرف مربی قبلیم گوش ندادم و ماه رمضون تمرینام یه سه جلسه در ماه شد اما شرایطمو براش گفتم انصاف نبود درک نکنه و اینطوری رفتار کنه. البته دیگه مهم نی قبلانم گفته بودم الان برا ورزش هدفی دیگه ندارم فقط میرم تا روزا سپری شه. خیلی مضحک میشه که امروز برم سر اونیکی ورزش اون یکی مربیمم بگه دیگه نیا
شادبانو. 17فروردین. 44روز ورزشی
برعکسه ها! مربی باید پیگیر کار باشه اینا میخوان بپیچونن فقط! مشکل از شما نیست...
(1395 تير 29، 10:04)alpha2 نوشته است:
(1395 تير 28، 10:46)درخشنده نوشته است: a lpha2

نه داداش این حرفا چیه راحت باشید...

فقط اینکه خانوم شیدایی شکم شش تکه میخوان چکار؟! Gigglesmile   خیلی بعیده...

برای خانوما صاف و متناسب بودن مهمه....

الفا جان از شماهم معذرت میخوام...دومین مدالتون باید بیاد ولی هنوز اولیش نیومده Shy
آخه باورت نمیشه اون مدتی که میخواستم شکم کار کنم
ی سایتی رفته بودم ک بچه ها اونجا سوالاشونو میپرسیدن ...ک چون بیشتر ورزشکار بودن برا شکم ماهیچه ای سوال میپرسیدن تا صاف کردن..باورت نمیشه بیشترشون خانم بودن... !!!!!
بیخیال داش ...ما برا تاج و تخت ورزش نمیکنیم Gigglesmile 53
1744337bve7cd1t81  خدایا ازین خانوما گیر ما نیاد Gigglesmile  اخه زشت میشه بابا...

یه چیزی که فابریکش خوبه هم باید دست بزنن داغونش کنن بره! Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
به نظرم کسی که میخواد 6تکه کنه شکمشو دیگه باید قید بچه دار شدنو بزنه چون بیچاره بچه یه جایی میخواد برا رشدش

برا همینم از نظر من تلاش الکیه چون نی نی خان میاد تمام این تلاشا رو به باد میده
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
سلام
آقای ضربتی / 10 تیر / 10 روز ورزشی .
چقدر کم ورزش کردم .
تو این یک ماه .
اصلا از خودم راضی نیستم .
راستی مدیر جان من الان برنز ورزشی دارم مدال بعدی چند روز باید ورزش کنم ؟
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان