نظرسنجی: سلام دوستان با مسابقه موافقید عایا ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
قبل ماه رمضان مسابقه بذاریم
14.29%
1
14.29%
تو ماه رمضان مسابقه بذاریم
42.86%
3
42.86%
هم قبل ماه رمضان هم بعد ماه رمضان مسابقه بذاریم
28.57%
2
28.57%
اصلا مسابقه نذاریم
14.29%
1
14.29%
در کل
7 رأی
100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید.

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

ز نیرو بود مرد را راستی (سرپرست: سورنا)

سلام ورزش دوستان
سورنا / ۱۰ دی ماه / ۵ روز ورزشی
Thanks God

سپاس شده توسط
سلام خدا قوت خسته نباشید ورزشکاران [تصویر:  ehteram.gif] 

یا باب الحوائج/27فروردین/210روز ورزشی
خدا خیر بدهد به سرپرستان زحمتکش   [تصویر:  303.gif]
خدایا شکرت [تصویر:  Gol.gif]
 سپاس شده توسط
سلام ورزش دوستان 
سورنا / ۱۰دی ماه / ۶ روز 
Thanks God

سپاس شده توسط
سلام ورزش دوستان 
سورنا / ۱۰ دی ماه / ۷ روز ورزشی
Thanks God

سپاس شده توسط
سلام
روژان / ۱۴ مهر /   ۵۲ روز ورزشی
خدایا شکرت    [تصویر:  53.gif]  

امروز یه ورزش جدید کردم.پیلاتس 4chsmu1
به همه پیشنهاد میکنم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام 

محمد / ۹ آذر ۱۴۰۱ /۱۲ روز ورزشی
 سپاس شده توسط
سلام علیکم
muhammadali1964 
۵آذر۱۴۰۱
۳۵روز ورزش در خانه
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
لیست به روز شده 19/ 10 / 1401

آرمین / 22 بهمن 1396 / 406 روز ورزشی.....................................در انتظار مدال تثبیت
ایرانا / 2 مرداد 1400/ 367 روز ورزشی........................................در انتظار مدال تثبیت
سنا /11 اردیبهشت 1400/ 345 روز ورزشی .....................................در انتظار مدال تثبیت
یا باب الحوائج/ 27 فروردین 1401 / 210 روز ورزشی.............................در انتظار مدال تثبیت
ABCا/ 9 آذر 1401/ 12 روز ورزشی...........................................در انتظار مدال تثبیت
محسنین / 8 آذر 1401 / 2 روز ورزشی..........................................در انتظار مدال تثبیت
[تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]
KingAmirا/ 14 مهر 1401/ 6 روز ورزشی....................................در انتظار مدال طلا

[تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif][تصویر:  53.gif]
العبد المرحوم/23 اسفند 1400 / 52 روز ورزشی..................................در انتظار مدال نقره
rozhanا / 14 مهر 1401 / 52 روز ورزشی...................................در انتظار مدال نقره
muhammadali1964ا / 5 آذر 1401 / 35 روز ورزشی.........................در انتظار مدال نقره
*بنده پاک* /19 دی 1401 / 1 روز ورزشی....................................در انتظار مدال نقره

Tagonا / 22 مرداد 1401 / 24 روز ورزشی....................................در انتظار مدال برنز
.پارادوکس./5 آبان 1401 / 20 روز ورزشی....................................در انتظار مدال برنز
حیدر کرار/7 تیر 1401 / 12 روز ورزشی........................................در انتظار مدال برنز
*آسمان*/10 آبان 1401 / 10 روز ورزشی.......................................در انتظار مدال برنز
سورنا /10 دی 1401 / 7 روز ورزشی...........................................در انتظار مدال برنز
Soveitiا / 5 دی 1401 / 1 روز ورزشی........................................در انتظار مدال برنز
ویلو/17 آبان 1401 / ؟؟ روز ورزشی............................................در انتظار مدال برنز
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام به ورزشکارای کانونی Khansariha (70)
امیدوارم حالتون خوب باشه Confetti
با یک چالش جدید موافقید عایا؟  studsmatta
بالا سر تاپیک یه نظرسنجی هست  49-2
دو تا گزینه داریم  Khansariha (56)

گزینه چالش ورزشی رکوردی میشه شبیه چالش قبلی Confetti  با این تفاوت که هر کی هر حرکتی دلش خواست انتخاب کنه Khansariha (57) عددی هم که میخواد رکورد بزنه خودش انتخاب کنه. محدودیتی نداریم 6  
برای اونایی که تازه کارن همون گزینه های قبلی و مقدار رکوردش را بازم میگیم Smiley-face-thumb هر کی مثل من حرفه ای نیست  4chsmu1 بیاد از همون آسونا بریم Khansariha (129)  هر کی هم که حرفه ای بود خودش بگهMuscular
مدتش دو هفته است Khansariha (130) هر کی تونست تو این دو هفته به رکوردش برسه 2 اعتبار مثبت هر کی تونست به نصف رکوردش یا بیشتر برسه 1 اعتبار مثبت Greenstars

گزینه چالش ورزش مستمر چی میگه؟ Khansariha (56)
میگه بیایم قرار بذاریم دو هفته پشت هم ورزش کنیم chase هر روزش به جز جمعه ها. جمعه ها استراحت 42 پس میشه 12 روز ورزشی سر جمع Nevisandeh
ولی حداقل زمان ورزش داریم 4fvfcja حداقل را این دفعه میذاریم رو 20 دقیقه  varzesh البته این 20 دقیقه واسه گرم کردن + ورزش کردن + سرد کردن fiesta
اگر کسی تونست 12 روز را ورزش کنه 2 اعتبار مثبت اگر کسی تونست بیش از 6 روز ورزش کنه 1 اعتبار مثبت Greenstars

نظرتون؟Khansariha (56)
نظرسنجی را شرکت کنید تا شروع کنیم 317

مدت زمان شرکت در نظرسنجی یک هفته می باشد  49-2
انشالله که چالش خوبی داشته باشیم Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
چرا نظر سنجی هر دو گزینه نداره؟ به نظر من هدف ورزشه، هرکس بسته به شرایطش یکیو انتخاب میکنه
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
من قبلا روزی ۵ کیلومتر پیاده روی می کردم الان پیر شدم دیگه حوصله ندارم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام علیکم
muhammadali1964
37روز ورزش در خانه
دفعه بعدی من درس گرفتم

درس گرفتم که اینبار اون باید از میدون به در بشه

محمد علی کلی
 سپاس شده توسط
سلام.
چالش ورزشی کی شروع میشه؟ 49-2
 سپاس شده توسط
(1401 دي 22، 11:46)Roza_r نوشته است: چرا نظر سنجی هر دو گزینه نداره؟ به نظر من هدف ورزشه، هرکس بسته به شرایطش یکیو انتخاب میکنه
Khansariha (56) گفتیم یعنی تو دو هفته کنار هم دیگه و باهم ورزش کنیم Shy

(1401 دي 22، 22:46)mehrdadsdm نوشته است: من قبلا روزی ۵ کیلومتر پیاده روی می کردم الان پیر شدم دیگه حوصله ندارم Gigglesmile
49-2 بسی آفرین. دعوت میکنم دوباره شروع کنین . بیاین تاپیک اعلام کنین  اعتبار و مدال هم داریم 4chsmu1
(1401 دي 24، 21:37)rozhan نوشته است: سلام.
سلام عزیز انشالله تا 27 دی صبر میکنیم ببینیم کدوم گزینه انتخاب میشه از 27 تا 30 ثبت نام میکنیم. انشالله یک بهمن تا 14 بهمن چالش را اجرایی میکنیم53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
سلام
روژان / ۱۴ مهر /    ۵۳ روز ورزشی
خدایا شکرت    [تصویر:  53.gif]  

(1401 دي 25، 0:01)*بنده پاک* نوشته است:
(1401 دي 22، 11:46)Roza_r نوشته است: چرا نظر سنجی هر دو گزینه نداره؟ به نظر من هدف ورزشه، هرکس بسته به شرایطش یکیو انتخاب میکنه
Khansariha (56) گفتیم یعنی تو دو هفته کنار هم دیگه و باهم ورزش کنیم Shy

(1401 دي 22، 22:46)mehrdadsdm نوشته است: من قبلا روزی ۵ کیلومتر پیاده روی می کردم الان پیر شدم دیگه حوصله ندارم Gigglesmile
49-2 بسی آفرین. دعوت میکنم دوباره شروع کنین . بیاین تاپیک اعلام کنین  اعتبار و مدال هم داریم 4chsmu1
(1401 دي 24، 21:37)rozhan نوشته است: سلام.
سلام عزیز انشالله تا 27 دی صبر میکنیم ببینیم کدوم گزینه انتخاب میشه از 27 تا 30 ثبت نام میکنیم. انشالله یک بهمن تا 14 بهمن چالش را اجرایی میکنیم53258zu2qvp1d9v
بی صبرانه منتظرم 2uge4p4
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان